Sonbahar Aksesuarları

Sonbahar Aksesuarları! 2016-2017 Sonbahar/Kış Aksesuar Modasında son trendler hangileri? En beğenilen aksesuarlar nelerdir?

Eylül, Ekim ve Kasım aylarını kapsayan sonbahar mevsiminde kullanılan aksesuarlar çok çeşitlidir. Bu mevsim geçiş mevsimi olduğundan sıklıkla aksesuar değişimi gözlenebilir. Örneğin; gözlük takarken bot giyilebilir. Şapka takarken spor ayakkabı tercih edilebilir. Aksesuarlar çok çeşitli olduğu için kullanıcılara da seçenekleri bol şanslar tanınmaktadır. Mağaza vitrinlerindeki sonbahar aksesuarları modasını sizler için derledik.

Sonbahar Aksesuarları Modası

Şapkalar

Fötr olarak bilinen şapkalar bu mevsimler için idealdir. Spor şapkalarda yine çokça kullanılan ve sevilen şapka modelleri arasında yer almaktadır. Geniş şapkaların kombinlenmesi ve renk seçeneklerinin çokluğu kişilere kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

Şal ve Boyunluklar

Sonbahar ve kış mevsimleri için kullanımı oldukça sık görülen aksesuarlar şal ve boyunluklardır. Boyunluklar kullanım kolaylığı sağlarken, şallar farklı uygulama modelleri ile şık bir görünüm katmaktadır. Ayrıca geçiş mevsimi nedeni ile hasta olmaktan korunma yöntemi olarak da değerlendirilebilmektedir.

Sonbahar Aksesuarları

Tozluklar

Ayakkabı türü spor ya da bot olması fark etmeksizin kullanılabilen tozluklar hem eski zamanlara gönderme hem de çok tarz bir görünüm elde etmek için kullanılabilir. Renkli ve desenli çeşitlerinin çokluğu sayesinde, arayan herkes kendi zevkine göre tozluk bulabilecektir.

Eldivenler

Kış mevsiminde kar yağdığında kullanıldığı bilinen eldivenler, artık sonbahar mevsimlerinde de sıklıkla kullanılıyor. Özellikle kadınlar dirseklerine kadar uzanan deri eldivenleri kombinlemeyi çok seviyor. Bunun dışında süet eldivenlerde kombine bağlı olarak oldukça şık bir görünüm sağlayabiliyor.

Güneş Gözlükleri

Artık kış mevsiminde dahi kullanılan güneş gözlükleri şüphesiz ki kişiye çok şık bir görünüm kazandırmaktadır. Özellikle şapkalar ile kombinlendiğinde ekstra havalı bir görünüm kişileri beklemektedir.

Sonbahar Aksesuarları

Kemerler

Mevsim fark etmeksizin kullanımı mümkün olan kemerler, sonbahar aylarında kısa kazaklar ile kullanıldığında oldukça şık bir görünüm vermektedir. Yüksel bel pantolonlara çok yakışan kemerler, renkli ve farklı desenlerde olabilmektedir.

Kürk Tasma Kolyeler

Özellikle 2015 yılından itibaren çokça trend olan tasma kolyeler (choker kolye), bu yılda sonbahar aylarında kürk modası ile devam ediyor. Kürk desenli ve tüylü tasma kolyeler kazakların, hırkaların ve gömleklerin üzerinde oldukça şık duruyor.

Kravatlar

Sadece erkeklerin takmadığı ve son zamanlarda kadınların da severek kullandığı aksesuarlardan biri kravatlardır. Özellikle kadınlar için hazırlanan takım elbiselerde kravat kullanımı da çok sevilmekte ve kullanılarak akım devam ettirilmektedir.

No more pages to load

No more pages to load