Siyah Noktaları Kolayca Temizleyin

Siyah Noktaları Kolayca Temizleyin! Siyah noktalar artık kabusunuz olmasın! Onlardan kolaylıkla kurtulabileceğiniz temizleme önerileri!

Cildinizdeki yağ oranı yükseldiğinde siyah nokta problemiyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle yağlı ciltlerin sıkça karşılaştığı sorunlardan biri olan siyah noktalar beslenme ve çevresel faktörlere göre oluşabilmektedir. Her insanda sık sık oluşan siyah noktalar yüzünüzde kirli ve kötü bir görünüme sebep olur. Sık sık yüzünüzü yıkasanızda bu durumun önüne geçemeyebilirsiniz. Çünkü siyah noktalarınızı temizleyebilmeniz için cildinizde derinlemesine temizlik yapmanız gerekir. Hazırladığımız özel ve kolay karışımla Siyah Noktaları Kolayca Temizleyin.

Cilt Bakımınızı Yaparak Siyah Noktaları Kolayca Temizleyin

Burun, çene ve alın bölgesindeki siyah noktaları temizlemek için doğal yöntemleri tercih edebilirsiniz.Derinlemesine temizlik özelliği olan elma sirkesi; siyah noktaların temizliği için etkili bir yöntem. Düzenli kullanımda sadece 2 haftada siyah noktalarınızdan tamamen kurtulabilirsiniz.
Kolay bulunabilir malzemelerle pratik yöntemle uygulayabileceğiniz elma sirkesi formülü cildinize parlaklık kazandıracak!

Siyah Noktalari Kolayca Temizleyin1
Elma Sirkesi Buharı
Malzemeler:
3 yemek kaşığı elma sirkesi
Yarım su bardağı su
Hazırlanışı ve Uygulaması:
Orta boy bir cezvede su ve sirkeyi karıştırın.
Cezveyi ocağın üzerine alıp bir taşım kaynatın.
Kaynamış karışımı geniş bir kaba alın.
Öne doğru eğilerek yüzünüzü elma sirkesi buharına tutun.
Buhar kaybını önlemek için başınızın üzerinden yanlara doğru gelecek havlu örtün.
15 dakika bu şekilde bekleyin.
Uygulama sonrası kaynattığınız elma sirkesi karışımıyla yüzünüzü silin.
Ilık suyla durulayıp yumuşak hareketlerle kurulayın.
Elma sirkesi buharını haftada 2 kez uygulayabilirsiniz. Özellikle gece uyumadan önce yaparsanız daha etkili sonuç alabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load