Şimdi Aşk Zamanı

Şimdi Aşk zamanı. Siz de aşkın büyüsüne kendini kaptıranlardan mısınız? Eğer cevabınız evetse bu yazıyı okumalısınız.

Şüphesiz aşık olmak doğanın bizlere getirdiği mucizelerden en büyüğü. Aşk her yaşta yaşanılabilen ve kalbe girdiği andan itibaren tüm hormonlarımızı harekete geçiren bir his. Aşkın hayatımıza ne zaman ve ne kadar şiddetli geleceğini maalesef hesaplayamayız. Ama etkisi o kadar büyüktür ki adeta ayaklarımızı yerden keser, dünyaya bakışımızı güzelleştirir. Zaten aşk uğruna milyonlarca şiir, şarkı ve roman da boşuna yazılmış olamaz değil mi? Bu yazımızdan sonra kendinize 'Şimdi aşk zamanı!' diyeceksiniz.

10 Adımda Aşk ve Büyüleyici Etkileri

1- Şiddetli mide ağrıları

Aşık olduğunuz kişiyle flörtleşmeye başladığınız zamanlarda mide ağrısı şikayetiniz oldu mu hiç? Olsa da kim o midede uçuşan minik kelebeklerden şikayet eder ki? İlk buluşmalar, ilk paylaşımlar ve diğer tüm o en özel anlar..  Mide ağrısına iyi gelecek en güzel pastil aşktır.

2- Ne senden öncesi ne senden sonrası... 

Aşık olunca en çok şarkıların büyüsüne kapılırsınız. Her şarkı onu anlatır, her sözde onu bulursunuz. Sıradaki şarkı bana gelsin sözcükleri dillerden ve gönüllerden düşmek bilmez. Normal bir zamanda belki de o kadar dikkatinizi çekmeyen bir söz, bir şairin kıyıda köşede kalmış birkaç mısrası sizi o kadar etkiler ki, buna kendiniz bile şaşıp kalırsınız.

3- Bitmeyen telefon konuşmaları

Aşık olduğunuz insanı hiç yan yanayken bile özlediğiniz oldu mu? Aşık olunca bir saniyeniz bile onsuz geçsin istemezsiniz. Uzun mesajlar, emojiler ve saatler süren telefon görüşmeleri günaydınla başlar, iyi geceler sözüyle biter.

Şimdi Aşk Zamanı

4- Evdekiler beni seviyor mu? 

Aşık olduğunuz kişinin ailesi, yakın arkadaşları ve hatta etrafında ona yakın veya uzak kim varsa önem kazanır. Onların da sizi onaylamasını ve benimsemesini dilersiniz. Bu sebeptendir ki bu durum bir soruya dönüşür; evdekiler beni biliyor mu? Aynı soru zamanla kendini 'Evdekiler beni seviyor mu?' sorusuna bırakır. Cevabı ise bütün ruh halinizi belirleyici bir faktördür.

5- Tatlı kıskançlıklar

Bugüne kadar kıskanç biri olduğunuzu düşünmüyordunuz.O hayatınıza girene kadar..İçiniz de oluşan kıskançlık duygularına siz bile inanmayabilirsiniz. Aşık olmak beraberinde sahiplenme gibi duyguları da getirir. Kimi zaman onu gözünüzün önünden ayırmak istemez, etrafında her an bir kalkan oluşturmak için tetikte beklersiniz. Eğer kontrollü ve aşırıya kaçmadan tatlı kıskançlıklarınız oluyorsa bu son derece normaldir.

6-  Bugüne kadar yaşadığım en güzel gün

Aşık olduğunuz insanla geçirilen her saniye güzeldir. Hissettiğiniz yoğun duygularla onunla bir gün sanki cennette geçirilmiş bir gün gibidir. Mantık devre dışı kaldığı için midir bilinmez, bir ömrü onunla geçirmeye istekli olursunuz.

7-  Sarılmak aşkın güçlü ifadesi

Sarılma ihtiyacı kelimelerin yetmediği durumlarda devreye girer. Sarılırken güven duyma hissiyatınız güçlendiği gibi sevginizi de karşı tarafa göstermiş olursunuz. Bazen bir kez göz göze gelmek veya bir kez sarılmak, sözlerden daha çok şey anlatır.

8- Bir işi birlikte paylaşmak

Birlikte yemek yapmak, ya da partnerizin iş yaşantısındaki bir güne ortak olma isteği, ona olan tutkulu aşkınızı ifade ettiği gibi, birlikte kurulacak geleceğin de ilk sinyalleri olabilir.

9- Saatler süren buluşma hazırlıkları

Sevgilinizle buluşmadan önce kıyafet seçimi telaşına ve yakın arkadaşınızdan yardım alma isteğine, saatler süren kişisel bakım faaliyetlerine fazlasıyla kapılmışsınızdır.

10 - Aşk motivasyonunuzu arttırır

Özel hayatınızdaki renkli gelişmeler tüm yaşamınıza yansır. Sizi değerli kılan kişi, hayatınıza ekstra motivasyon kaynağı olduğu gibi, başarılı günlerin de habercisi niteliğindedir. Ne de olsa o sizin kahramanınız, öyle değil mi?

Eğer tüm bu duyguları aynı anda yaşıyorsanız geçmiş olsun, siz aşıksınız. Sizin için şimdi tam da aşk zamanı.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();