Sevgililer Günü İçin Sevgiliye Alınmayacak Hediyeler

Sevgililer Günü İçin Sevgiliye Alınmayacak Hediyeler, Sevgililer Günü, Hediye, Sevgililer Günü İçin Tartı Almayı Düşünen Var Mı?

Sevgililer günü yaklaştıkça kişisel bakım hazırlıklarının hemen ardından hediye hazırlıkları başladı. Öyle ya bu muhteşem ve romantik gün için ellerin boş olması düşünülemez. Çam sakızı çoban armağanı hediye tercihi edenler kadar lüks hediyelere düşkün olanlarda büyük çoğunlukta. Sevgiliye alınabilecek ürünler hemen hemen belirgin şeyler aslında ama bazı hediyeler var ki asla sevgiliye alınmayacak hediyeler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Eğer gecenizin zehir olmasını istemiyorsanız ya da sevgililer gününde terkedilmek sizin için romantik bir tercih değilse saydığımız hediye çeşitlerinden mutlaka uzak durmalısınız.

Sevgiliye Alınmayacak Hediyeler

Tartı Almayı Düşünen Var Mı?

Eğer aranızda tartı almayı düşünen varsa yavaşça o elindeki tartıyı yere bıraksın. yoksa olacaklardan asla biz sorumlu değiliz. “ Aşkım sen çok kilo aldın. Etlerin böyle nasıl desem bıngıl bıngıl oldu sanki. Sen hep içtiğin suyun yaradığını düşünüyorsun ama o pizzalar ve ardından yediğin 10 çikolata sende biraz yağ artışına sebep olmuş olmasın sakın? İşte ben öyle düşünceli bir sevgiliyim ki bunlar yağ mı yoksa şişkinlik mi rahatça anla diye sana tartı aldım.” Cümlesini karşı tarafa söylemiş olmak istemiyorsanız ASLA tartı almayın. En azından o gün böyle bir hediye tercih etmeyin. 2 taraf içinde ciddi travmalara sebep olabilir zira…

Kişisel Gelişim Kitapları Hediye Seçenekleri Arasında Bulunmasın

Aniden gelen kitap hediyeleri ne güzeldir.Ama bazı zamanlar bazı hediyeler için uygun zamanlar değildir. Sevgililer günü söz konusu olduğunda daha romantik hediyeler tercih edilmeli.

Sevgiliye Alınmayacak Hediyeler

Özellikle kişisel gelişim kitapları gibi “şu alanda çok eksiksin. Al oku eksiklerini gider hayatını düzene sok” anlamları barındıran kitaplardan bu özel günde uzak durmakta fayda var. Yoksa muhteşem geceniz büyük bir hüsran ile sonuçlanabilir.

Yapay Çiçekler

Özel bir günde mis gibi bir çiçek demeti yerine “yapay çiçek alayım da verdiğim paraya değsin hem de kalıcı olur sürekli çiçek almak zorunda kalmam” gibi bir düşünce ile yapay çiçek alırsanız o ilişkinin sonu bir sonraki sene sevgililer gününe yalnız girmek olacaktır.

Sevgiliye Alınmayacak Hediyeler

Aşkınızı her daim canlı tutacağınızın kanıtı olan gerçek çiçekleri seçmeli ve bu jesti sadece özel günlerde değil sık sık tekrarlamalısınız.

Kıyafet Tercihi Her Zaman Zordur

Eğer sevgilinizle beraberken çok beğendiği ama alamadığı, üstüne denediği ve bedenini bildiğiniz bir kıyafet varsa elbette tercih edebilirsiniz. Tabii yine de romantik olmaması açısından ilk tercihler arasında yer almamalı. Ama eğer kafanıza göre sadece hediye almış olmak için zevk beden tercihini bilmeksizin bir kıyafet hediye etmeyi düşünüyorsanız kesinlikle yanlış yolasınız. Özellikle kilolu bir insana dar bir kıyafet hediye etmeniz ya da zayıf bir kadına çok bol bir kıyafet almanız çok farklı düşüncelere neden olacaktır. Siz iyisi mi takı konusuna yoğunlaşın ve bütçenizin elverdiği ölçüde şık ve anlamlı bir takı alın.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();