Sevgililer Günü Çiçek Önerileri

Sevgililer Günü Çiçek Önerileri, Sevgilinize Özel Çiçek Önerileri, En Masum Aşklar İçin Papatyalar, Ona Rengârenk Laleler Alabilirsiniz

Konu sevgililer günü olunca ister istemez akla hemen iki şey geliyor; sevgili ve çiçek. Eğer ilk şart tamamsa diğeri de bu yazıyla birlikte netlik kazanacaktır. Sevgililer gününde sevgilinize alabileceğiniz birçok hediye var. Bu hediyeler ne olursa olsun olmazsa olmaz hediyelerinizden biri ise mutlaka çiçek olmalı. Biz de bu noktaya değindik ve sizler için sevgililer gününe özel çiçek önerileri ile ilgili bir yazı hazırladık.

Zamana yenilmeyen, zamanla değişmeyen hediyeler arasında çiçeklerin her zaman özel bir yeri vardır. İlk ev ziyaretleri, hasta ziyaretleri, ilk buluşma ve evlenme teklifi gibi tüm anlarda yardımına başvurulan çiçekler arasında özellikle sevgililer günü hangileri tercih edilmeli? Sevgilinizin yüzünde oluşturacağınız bir gülümsemenin dünyanın en değerli hareketi olduğunu düşünenlerdenseniz bu gülümsemeyi gerçekleştirmenin bir yolunun da sevgilinizin sevdiği ya da ona aşkınızı en iyi ifade edecek çiçeği bulmaktan geçeceğini unutmamalısınız.

Sevgilinize  Özel Çiçek Önerileri

Kırmızı Gül Aşkı

Her zaman kurtarıcı olan kırmızı güller sevgililer gününde masalları ve elleri süslemeye devam edecek. Aşkın en güzel ifadelerinden biri olarak sayılan kırmızı gül geleneksel tercihlerin dışına çıkmak istemeyen ya da risk almak istemeyenlerin sıkça tercih ettiği çiçekler arasında. Eğer siz de sevgilinize daha olağan bir şekilde aşkınızı sunmak istiyorsanız kırmızı güller bu iş için oldukça uygun olacaklardır.

Hem Kokusu Hem De Rengi İle Mest Eden Çiçek: Lilyum

Zambakgiller ailesinden olan lilyum, en çok tercih edilen çiçeklerin başında gelmektedir. Genel olarak düğün çiçekleri arasında yer alan lilyum, gelin buketini de hoş kokusu ile süsler. Eğer 14 şubat sevgililer gününde sizin de sevgilinize evlenme teklifi etmek gibi bir düşünceniz var ise lilyum tercih edebilir, sevgilinize bir sonraki adımda ona karşı ne düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Kokusuyla baştan çıkaran lilyum sevgilinizin yüzüne tüm gece sizden daha çok dokunacağa benziyor.

Ona Rengârenk Laleler Alabilirsiniz

Sevgilinizin en sevdiği çiçek belki de laledir. Muhteşem renkleri ve asil görünüşleri ile dikkat çeken laleler, sevgililer günü çiçek önerileri arasında en çok tercih edilebilecekler arasında yer alıyor. Her ne kadar kokulu bir çiçek olmasa da görüntüsü ile kendini kabul ettiren laleler renkleri ile de oldukça kışkırtıcılar. Eğer sevgiliniz laleleri seviyorsa ona muhteşem bir kırmızı lale buketi yaptırarak hem aşkınızı hem de onun sevdiği şeylere karşı ilginizi belli edebilirsiniz.

Çiçek Önerileri

 

Astomerya Tercih Ederek Gecenizi Farklılaştırın

Uzun yeşil saplar ve güzel görünüşü ile astomerya çiçekler arasında fazla duyulmamış bir çiçek olsa da bizce görüntüsü ile af aşkın dile getirilişini ifade eden çiçekler arasında özellikle sevgililer günü için kırmızı astomerya seçerek bağlılığınızı ve farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

En Masum Aşklar İçin Papatyalar

Bazı kadınlar için gösterişli ve pahalı çiçeklerin hiçbir anlamı yoktur. Yolda yürürken eğilip onu düşünerek koparttığınız bir papatya, ona 100 adet gül almanızdan çok daha romantik ve anlamlı gelecektir. Eğer sevgiliniz sadelikten yanaysa ve özellikle en sevdiği çiçek papatyaysa ona muhteşem bir papatya buketi verebilirsiniz.

Çiçek Önerileri

Sevgililer günü için çiçek tercihlerinizde önceliğiniz mutlaka sevgilinizin beğenisinden yana olmalı. Eğer herhangi bir fikriniz yoksa bu çiçekler arasından gözünüze en hoş gelenini seçebilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();