Sevgililer Gününde Sevgili Olabilmek İçin Öneriler

Sevgililer Gününde Sevgili Olabilmek İçin Öneriler, Eski Sevgililerin Geri Dönüşü, O Da Sizin Farkınıza Varsın, Adaylarınıza Şans Tanıyın

Her yerde buram buram bir aşk kokusu… Ortalık güllerden ve çiftlerden geçilmiyor. Her adım başında el ele yürüyen insanlar sizin de gözüne çarpıyor ise bizden duymuş olmayın ama kesinlikle yalnızsınız. Her sene bir dahaki sevgililer gününe asla yalnız olarak girmeyeceğim diye söz veren ama o gün gelip çattığında yine elini diğer eli ile ısıtmak zorunda kalanlardansanız bu yazı tam size göre. Sevgililer gününe yalnız girmek kesinlikle bir kader değil, aksine tercih meselesi. Bu tercihi değiştirmek ise tamamen sizin elinizde. Mümkünse hemen size özel derlenen sevgili olabilmek için ihtiyacınız olan tüyoları uygulayın, sevgililer gününü yalnız geçirmeyin.

Sevgili Olabilmek İçin Ona Bir Şans Verin

Adaylarınıza Şans Tanıyın

Uzun zamandır sizinle tanışmak ya da görüşmek isteyen biri var. Size görünüş olarak çok cazip gelmiyor olabilir. Belki hayallerinizdeki insan da olmayabilir ama herkes en azından dinlenilmeyi hak ediyor.

Sevgili Olabilmek

Yalnızlığınız eğer sizin tercihiniz ise bir şey diyemeyeceğiz ama yalnızlık ayaklarınıza vurulmuş bir pranga ise kırıp atmak tamamen sizin elinizde. İnsanlara şans tanımanız hem sizin hem de karşınızdaki insan için olumlu sonuçlar doğurabilir. Belki de konuşacak paylaşacak bir dünya konunuz vardır kim bilir.

O Da Sizin Farkınıza Varsın

Platonik aşk denildiğinde ülkemiz kesinlikle bir dünya markası oluveriyor. Hepimiz içimizde birine karşı günden güne büyüttüğümüz sevgi kıvılcımları ile yaşıyoruz. Çoğu hiç dile gelmeden bitiyor. Hal böyle olunca da insan kendini yalnızlığa mahkum ediyor. Oysa bir insanın sevgisini dile getirebilmesi en doğal hislerden biri. Eğer yakınlarınızda uzun süredir beğendiğiniz, hoşlandığınız hatta aşık olduğunuz biri varsa hem kendinize hem de ona şans tanımak için harika bir aman dilimi.

Sevgili Olabilmek

Ona açılmak ve yeni bir yola birlikte adım atmak için bu aşk dolu aydan faydalanabilirsiniz. Sevgililer gününün hemen öncesinde bir buluşma teklif ederek hislerinizi açmanız belki de bu sene o muhteşem güne yalnız girmemenize olanak tanıyabilir. Hayat sevdiğimiz ve sevildiğimiz anlardan ibaret. Şimdi mutlu olma zamanı.

Eski Sevgililerin Geri Dönüşü

Yakın ya da uzak bir zamanda ortada kötü ya da kırıcı bir sebep yokken ayrıldığınız, gözyaşı döktüğünüz, unutamadığınız kişi sizi bugünlerde ararsa tepkiniz ne olur? Eğer ortada onur kırıcı bir hata ve yalan yoksa eski sevgiliye bir şans vermenin kesinlikle tam zamanı. Hem belli mi olur belki sevgililer gününde çok pişman olan eski sevgilinizden hediye olarak tektaş bir yüzük alabilirsiniz. Hem kalbinizin hem de parmağınızın bir anda dolduğunu görmek en büyük hediye olur.

Kurslar Yeni İnsanlar Tanımak İçin En Uygun Yerler

O halde ne yapıyoruz, hemen bir kursa kaydoluyoruz. Spor, dans, yemek, müzik hiç fark etmez. Burada önemli olan tek şey sosyalleşmek. Mevcut çevrenizden ve içinde bulunduğunuz kabuktan dışarı adım atmadıkça aynı kısır döngü içinde dönüp dolaşmak zorunda kalacaksınız. Oysa dışarı yeni insanlar ve ortamlar var. Bu şansınızı en iyi şekilde kullanarak edineceğiniz yeni çevre içinde karşınıza çıkan adayları değerlendirmeye alabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();