Sesini duyarlarsa, seni avlarlar! “Sessiz Bir Yer” 13 Nisan’da Sinemalarda

Bir düşünün, ya hayatınız boyunca sessiz kalmak zorunda olsaydınız? “Sessiz Bir Yer” filminde tam da bu hissi yaşamaya hazır olun!

Bir düşünün, ya hayatınız boyunca sessiz kalmak zorunda olsaydınız? Ya ses çıkardığınız an olağanüstü yaratıkların sizi bulacağını ve öldüreceğini bilseydiniz? Bu korku ile yaşayabilir miydiniz? İşte 13 Nisan’da vizyona girecek olan modern korku-gerilim türü “Sessiz Bir Yer” filminde tam da bu hissi yaşamaya hazır olun!

Sesle avını bulan gizemli yaratıklar tarafından yaşamlarının tehdit edilmesi ile sessiz bir hayata mahkum olan dört kişilik bir ailenin gerilim dolu macerası, eminiz ki sizi de koltuğunuza kilitleyecek ve korkuyu iliklerinize kadar hissetmenize neden olacak.

Başrollerini Emily Blunt, John Krasinski, Noah Jupe ve Millicent Simmonds’ın paylaştığı, yönetmenliğini ise yine John Krasinski’nin üstlendiği “Sessiz Bir Yer”, 13 Nisan’da sinemalarda!

Sessiz Kalabilirsiniz. Ama Karanlıkta Kalmayın!

Film vizyona girmeden önce filme özel temada üretilen kamp fenerlerini sizlere hediye etmek için UIP Filmcilik iş birliği ile harika bir yarışma düzenledik.

Çok kullanışlı olan ve her daim aydınlıkta kalmanızı sağlayacak bu fenerlere ulaşmanız ise çok kolay. Tek yapmanız gereken Instagram hesabımızda ilgili postun altındaki soruyu UIP.com.tr/Sessiz-Bir-Yer adresindeki fragmanı dikkatlice izleyerek yorum kısmında yanıtlamak.

Unutmayın son tarih 11 Nisan!

“Sessiz Bir Yer” filminde gerilim dolu olaylar kaç kişilik bir ailenin etrafında geçmektedir?

3
4
5


No more pages to load

No more pages to load