Seksi ve Romantik Film Önerileri

Seksi ve Romantik Film Önerileri. Erotik ve romantik filmlerin derlemesini sizler için yaptık. İzlemenizi tavsiye ettiğimiz seksi ve romantik filmler.

Uslanmaz bir aşık ya da romantizm için ruhunu satacak bir melankolik misiniz? Kesinlikle doğru adrestesiniz. Eğer siz de gerçek hayatı filmlerdeki hayatlarla harmanlayıp, kendinizi bir karakter ile özdeşleştirmeye bayılan gruptansanız filmler sizin için en doğru adres. Tabii ki bu arada önemli olan bir husus daha var ki hiç kimse konu romantik ve seksi filmler olduğunda yalnız başına ekran karşısına geçmeyi istemez. O halde biz size en Seksi ve Romantik Film önerileri sunalım, siz de o sırada bu romantizmi kimle paylaşacağınıza karar vererek mısırınızı patlatıp battaniyenizi hazırlayın. Sevdiğiniz insan ile soğuk, hatta yağmurlu bir günde izleyeceğiniz her film eminim ki size romantik gelecektir zaten. Ama yine de otoritelerin de seksi ve romantik bulduğu filmlerin listelere göz atalım. Şimdiden iyi seyirler.

Seksi ve Romantik Film Önerilerimizle Yeni Haftaya Başlayın

  1. Grinin Elli Tonu

Kitap uyarlaması olan film, konusu, aşka bakış açısı ve içerdiği şiddet dolu aşk sahneleri ile oldukça fazla konuşuldu. Çok fazla insanın izlediği ve hakkında binlerce yorum yapılan filmin devam filmi de kısa süre sonra vizyona gireceğe benziyor.

  1. Cesaretin Var Mı Aşka?

Aşkı bir oyun içinde en güzel anlatan filmlerden biri olan Cesaretin Var Mı Aşka? aynı zamanda müzikleri ile de yıllarca hafızalardan kazınmayacak bir iz bıraktı. Eğer hala bu filmi izlemeyenlerdenseniz çok şey kaybettiğinizi belirtmek isteriz.

En Seksi ve Romantik Film Önerileri

  1. Aşk Yemini

Seksi olduğu kadar fazlaca romantik öğe içeren bu filmde kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz filmler arasında yer alıyor.

  1. Bir Gün

Yine bir kitap uyarlaması olan bu filmde hem oyuncular hem de konu oldukça dikkat çekici. Eğer aşkın başka bir halini görmek isterseniz sakın bu filmi kaçırmayın.

  1. 50 İlk Öpücük

Bir kadına her gün kendini yeniden âşık etmeye çalışan bir adam hayal edin. Hem romantizm hem de komedinin bir arada bulunduğu bu harika filmi sevgilinizle el ele izlemenin keyfi paha biçilemez.

En Seksi ve Romantik Film Önerileri

  1. Yeryüzündeki Son Aşk

İnsanların hissizleştiği bir çağda yeryüzündeki son aşık olma fikri hem çok ütopik hem de oldukça romantik diye düşünenlerdenseniz bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

  1. Başka Dilde Aşk

Aşkın cümlelerden çok hisler üzerine kurulu olduğunu anlatan bu harika filmi mutlaka listenize eklemelisiniz.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();