Seksi Görünmek İçin Yöntemler

Seksi Görünmek İçin Yöntemler Nelerdir? Karşınızdakini etkilemek ve erkeğinizi kendinize hayran bırakmak için ipuçları!

Hepimiz hayatımızdaki insanın her açıdan beğendiği insan olmak adına sürekli bir çaba halinde bulunuruz. Özellikle biz kadınların o korumacı ve dişi tarafı tuttuğunda, dünyada bizden başka kadın yokmuş gibi hissettiren erkeklerle olmak isteriz. Sevdiğimiz adamın aradığı her şeyi bizde bulmasını istememizden daha doğal ne olabilir ki? Peki, biz, karşımızdaki erkeğin her şeyi bizde bulduğunu düşündürecek hangi yöntemlere başvurabiliriz? İşte tam da bu noktada bir erkeğe seksi görünmek için nelere ihtiyacımız olduğu gerçeğini sorgulamaya başlıyoruz.

Seksi Görünmek İçin Bakışlarınızı Erkeğinizin Üzerinden Ayırmayın

Bir erkek elbette fiziksel görünüş, koku ve aksesuarlar ile ilgilenir. Ama o hamlelere gelene kadar karşınızdaki erkeği bağlayacak yegâne unsurun gözleriniz ve bakışlarınız olduğu gerçeğini unutmamalısınız. Bakmak ve görmek arasındaki farkın bilince olan kadınlar karşılarındaki erkeği çok daha sakin ve hızlı tavlayabiliyorlar. Beğendiğiniz erkeğe yollayacağınız davetkâr bir bakış onun gözünde sizi çıplak görmek kadar etkili olacaktır.

Seksi Görünmek İçin Yöntemler

Dantel Vazgeçilmezdir

Dantelin masada duran şeklini bilemeyiz, fakat üstümüzde duran haline erkek ırkının bayıldığını söylemek hiç de yanlış olmaz. Özellikle tavlamaya çalıştığınız kişinin hangi renge daha tutkun olduğunu öğrendiyseniz bir adım öndesiniz demektir. Bordo rengi çekici bulan bir adamın karşısına bordo dantel iç çamaşırı ile çıktığınızı hayal etsenize. Düşünmesi bile kendinizi seksi hissetmenizi sağlamadı mı? Dantel diyerek geçmemek gerektiğini de belirtmeliyiz. Oldukça fazla çeşide ve renge sahip olan dantel çamaşırlar içerisinden en seksi olanını bulmak da size kaldı.

Parfüm Seçiminize Dikkat Etmelisiniz

Özellikle kadınlar için üretilmiş bu denli parfüm çeşidi varken, hangisinin kendiniz için en uygun seçenek olduğunu iyi belirlemeniz gerekiyor. Özellikle ilk buluşmaya giderken sakın daha önce kullanmadığınız parfümleri sıkmayın. Saçlarınızı toplarken yaptığınız hareketin rüzgârının, karşınızdaki erkeğe ulaşması ve kokunuzun güzelliği karşısında oldukça uyarıcı ve seksi görüneceksiniz.

Seksi Görünmek İçin Yöntemler

Dudaklarınızı Islatın

Erkeklerin dikkatini fazlasıyla çeken alanlardan biri de hiç şüphesiz ki dudaklardır. Özellikle konuşma ve gülümseme anlarında oldukça seksi görünmek için dudaklarınızı hafifçe ıslatmanız karşı tarafta uyarılma hissine sebep olacaktır. Eğer dudaklarınızı ıslatma fikri size tam olarak uymuyorsa belki de ıslak görünümle rujlar tercih edebilir, dudaklarınızı olduğundan daha dolgun göstererek karşı tarafın ilgisini rahatlıkla çekebilirsiniz.

Topuklu Ayakkabının Cazibesi

Kadının vazgeçilmez silahlarının en büyüğü olan toplu ayakkabılar, kadının duruşundan bakışına kadar her şeyine tesir eder. Topuklu ayakkabının topuğu inceldikçe ve dekoltesi arttıkça bambaşka bir duruş sergileyen kadın çıplak teninin altına topuklu giyse dahi oldukça seksi bir görünüme kavuşmuş olacaktır.

Seksi Görünmek İçin Yöntemler

Dekoltenizi İyi Ayarlayın

Özellikle göğüs ve bacak bölgesinden oldukça kararında verilmiş dekolteler hoşlandığınız kişide merak uyandıracak ve gözlerini sizden alamamasını sağlayacaktır. Eğer kıyafetinizin içine doğru bir iç çamaşırı da seçtiyseniz, hem dekolteniz hem de bir miktar görünen çamaşır tercihiniz ile oldukça seksi ve heyecan verici bir hale bürüneceksiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();