Şapka Modası

Şapka Modası. Kıyafetlerin en tamamlayıcı unsurları olan aksesuarlar arasında hiç şüphesiz ki şapka yer alıyor. Peki bu senenin şapka trendleri neler?

Kadın ya da erkek hiç fark etmez eğer şık görünmek isteniyorsa bazı aksesuarlar mutlaka olmalı. Özellikle konu kadınlar olduğunda aksesuarların önemi çok daha fazla oluyor. Kıyafetlerin en tamamlayıcı unsurları olan aksesuarlar arasında ise hiç şüphesiz ki şapka yer alıyor.

Bir kadının sadece şapkasının modeline bakarak bile tarzını anlamak oldukça mümkün. Ayrıca geçen sene başlayan bere modasının da bu sene devam ettiğini belirtmek isteriz. Hala vaktiniz varken tarzınıza uygun bere ve şapka modellerini şimdiden alıp dolabınızda onlara yer açmalı,  kış aylarında da kıyafetinizi tamamlayacak aksesuarlarınız olarak kullanmalısınız.

Şapka Modellerinde En Çok Tercih Edilenler

Kedi Kulaklı Yün Şapkalar

Bu kışın en trend ürünü olacağının sinyallerini veren kedi kulaklı yün şapkalar hem sevimli tarzı hem de geniş renk skalası ile bu kış her yerde gözümüze çarpacak gibi görünüyor. Pembe, sarı, kahverengi, yeşil, siyah ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her renge sahip olan bu kedi kulaklı yün şapka modelleri spor kıyafet tercih edenler için kesinlikle en doğru seçimler arasında olacak.

Fedora Şapkalar

Büyük fedora şapkalar bu sene vitrinlerdeki yerlerini aldılar. Özellikle tasarımlarındaki detaylar, çiçekler, taşlar ve şapkaların mevcut büyüklüğü düşünüldüğünde fedora şapkaların neden bu kadar sevildiğini ve tercih edildiğini anlamak hiç de zor değil. Keçe malzemeden üretilmiş olan fedora şapkaların en çok tercih edilen renkleri ise kahverengi tonlara sahip olan modelleri.

Şapka Modası

Fransız Bere Modelleri

Son dönemlere tarzları ve desenleri ile damga vuran Fransız bere modelleri ile şıklığınıza şıklık katmanız oldukça mümkün. Yün modelleri ve bu senenin en trend kumaşı olan kadifeler ile üretilmiş olan bu bereleri kış aylarında herkesin başında görmeye başlamadan önce siz alın ki modayı takip eden değil, modaya yön veren kişilerden olma şansını yakalayın.

Şapka Modası

Keçe Şapka Trendleri

Birkaç yıldır şapka modellerinde bir durgunluk yaşanmaktaydı. Fakat bu sene durgunluk yerini çeşitliliğe bıraktı. Keçe kumaştan yapılan renk renk bereler hem şık hem de spor tarzları ile başımızın üzerindeki yerlerini aldılar. Özellikle bu sene dikkat çeken keçe şapka trendleri arasında püsküllü ve geniş kenarlı olanlar yer alıyor.

Örgü Şapka Modelleri

Şişleri ve yünleri hazırlayın kızlar. Yün bereler ve şapkalar bu sene yeniden moda. İsterseniz mağazalardan satın alabilirsiniz tabii ki ama eğer el beceriniz varsa kendiniz istediğiniz deseni ve yünü kullanarak şık bereler üretebilir. Hatta sevdiklerinize de bu bereleri rahatlıkla hediye edebilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();