Saçlarımız Çiçek Açsın

Saçlarımız Çiçek Açsın. Romantik, masum ve çok güzel görünen saç modelleri elde etmek artık çok kolay. Sevdiğiniz çiçeklerle siz de saçlarınızı süsleyin.

Çiçeklerin artık sadece masalarımızda değil, birbirinden farklı yeni fikirlerle aksesuarlarımızda da yer aldığının farkındayız değil mi? Çiçek kullanımı ile farklı neler yapabiliriz, bir çiçek bize nasıl bambaşka bir hava katabilir, bu hafta biraz bunlardan bahsetmek istiyoruz.

Bu Çiçek Hep Benimle Gelsin

Çiçek kullanılarak tasarlanan aksesuarlarda en çok dikkatimizi çeken, şüphesiz saçlarımıza karışanlardır. Bu kullanımı en çok gelinlerde gördüğümüzü söylemek, sanıyoruz ki yanlış olmaz.

Saçlarımız Çiçek Açsın

Doğanın tüm enerjisi ve canlılığı, çiçekler sayesinde bu özel günde de gelinlerin yanında oluyor. Saçınız ister toplu, ister açık, ister kısa, ister uzun olsun fark etmez, size uygun bir aksesuar mutlaka bulabilirsiniz. En çok tercih edilen çiçekli aksesuar ise tahmin edildiği gibi taçlardır.

Saçlarımız Çiçek Açsın

Saç modelinize göre tamamen çiçeklerle kaplanmış bir taç ya da belli bir bölgesi çiçeklendirilmiş yarım taçlardan tercih edebilirsiniz. Taç fikrine alternatif olarak çiçeklerle donatılmış tarak ya da tokalar da oldukça şık bir hava sunuyor. Üstelik duvak kullanmanız durumunda, ilerleyen saatlerde duvağınızı çıkartsanız dahi, çiçeklerinizle geceye devam ederek bu şıklığı ve doğallığı sürdürebilirsiniz.

Saçlarımız Çiçek Açsın

Siz de çiçekleri bu şekilde gelinlik ile kullanmak istiyorsanız, elbette ki gelin buketiniz ve yaka çiçeklerinizle yakalamanız gereken uyumu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

Her Mevsimin Rengi Ayrı

Peki doğanın bu renkli zenginliğini kullanmak için illaki gelin mi olacağız? Tabii ki hayır :) Düğün, nişan, kına gecesi, mezuniyet kutlamaları, bekarlığa veda partileri, doğum günleri gibi pek çok özel günde saçlarımız dilediğimiz gibi çiçek açabilir. Ya da özel güne de ihtiyacımız yok, hediye etmeye ne dersiniz?  Çiçekler, sadece bahar ya da yaz aylarında değil, kış aylarında da toprak tonlarıyla bize eşsiz bir doğallık sunuyor.

Saçlarımız Çiçek Açsın

Çiçekli tacınıza ya da tokanıza size uygun renklerde minik kurdeleler bağlamaya ne dersiniz? Boncuk ya da kurdele gibi ekleyebileceğiniz farklı birçok malzeme ile çiçeklerinizi biraz daha kişiselleştirebilirsiniz. Kullandığınız çiçek türleri, renkler ve malzemeler ile retro, bohem ya da vintage bir hava da yakalamanız mümkün olacaktır.

Saçlarımız Çiçek Açsın

Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz, sizi yansıtan çiçeklerle yapılabilecek aksesuarlar için, https://www.facebook.com/NFloraIstanbul/ ya da https://www.instagram.com/nflora_/ sayfamıza göz atabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();