Saç Botoksu Nedir ?

Saç Botoksu Nedir? Saç Botoksu Kimlere Yapılabilir? Kimler Saç Botoksu Yaptırmalı, Saç Botoksu İle Avuç Avuç Dökülen Saçlarınız Kafanızda Kalsın.

Kadının kendini güvende hissettiği ve olmazsa olmaz varlığı elbette saçları. Kadınlar her duydu durumlarında ilk önce saçlarıyla oynar, onları değiştirme yoluna giderler. Bu değişim uzun vadede saç kökünü ve yapısını ne yazık ki bozulma ve yıpratma durumuna getirebilir. Birçok ürün deneyip istedikleri sonuca ulaşamayan kadınların birçoğu son dönemlerde çareyi saç botoksu yaptırmakta buluyor. Saçı dolgunlaştıran bir özelliğe sahip olan saç botoksu aynı zamanda saçı sakinleştiren, dalgalarını açan, nemlendiren ve saça hacim katan bir etkiye de sahip mucizevi bir işlem. Saçlarınızın cansız ve azalmış olmasından şikayetçi iseniz saç botoksunu mutlaka denemelisiniz.

Kimler Saç Botoksu Yaptırmalı

Saç Botoksu Nedir?

Saçlarınız sık sık işlemden geçiyorsa, fön, boya ve perma gibi işlemleri düzenli aralıklarla uyguluyorsanız, saçınızda ciddi oranda keratin kaybı yaşanmaktadır. İşlemler sonucunda matlaşan, kabaran, yıpranan ve cansız görünen saçlarınızı saç bokoksu ile parlak bir hale döndürebilir, kaybettiği canlılığını geri kazandırabilirsiniz. Canlanan saçta şekil verme süresi de doğru orantılı olarak yarıya inecektir. Böylelikle saçınıza uyguladığınız işlemlerin çok daha kısa sürmesini sağlayabilirsiniz.

Saç Botoksu İle Avuç Avuç Dökülen Saçlarınız Kafanızda Kalsın

Saç rengini yıpratmadan değiştirmek, yıpranmış saçları derinlemesine onarmak için kuaförlerde gerçekleştiren botoks işlemi ile saçlarınızdaki kayıptan ötürü meydana gelen boşluklar doldurulmuş oluyor. Saçınıza hacim ve parlaklık kazandıran mucizevi bir anti-aging özelliği içeren saç botoksu,saç kreminin kurtaramayacağı oranda yıpranmış saçlar için tavsiye ediliyor. Özellikle ilerleyen yaş ile birlikte vücutta eksilen keratin miktarının saçlara olumsuz etkisini vurgulayan uzmanlar, saçların koparak dökülmesinin de bu yöntem ile sona ereceğinin müjdesini veriyorlar.

Sadece tek bir uygulamada dahi farkın hemen anlaşıldığı, saçların çok daha parlak göründüğü saç botoksu uygulamasında B5 ve E vitaminleri, havyar yağı, kolajen kompleksininde içinde bulunduğu aktif maddeler saça veriliyor. İhtiyacı olan tüm maddeleri alan saç derisi hızlı bir iyileşme etkisi ile karşı karşıya kalarak aynı oranda hızlı bir canlılık kazanıyor.

Saç Botoksu Kimlere Yapılabilir?

Saçlarınızın yavaş uzamasından şikayetçi misin? Her şeyi denediniz ama bir türlü istediğiniz sonuca ulaşamadınız mı? O halde şuan kesinlikle doğru adrestesiniz. Saçların hızlı uzamasına da etki eden saç botoksu, saç diplerinin nem dengesinin korunmasında da yardımcı olduğu için kepek ve sedef gibi deri hastalıklarının da oluşumunun önüne geçmiş oluyor. Her ne kadar saç botoksu kimyasal bir işlem olmasa da hamile kadınlarda ya da emziren annelerde kullanılması tavsiye edilmiyor. Aynı zamanda kimyasal işlem görmüş saçlara sahip kadınlarda da saç botoksu pek tavsiye edilmiyor. Dört haftalık uygulama ile yapılan bu işlem gereken durumlarda ise yılda 2 kez de uygulanabiliyor. Kısa süren bir işlem sonrası eski gür ve parlak saçlarınıza kavuşma şansının kadınlar tarafından göz ardı edilmeyeceğine kesinlikle eminiz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();