Rüyada Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Tavuklar rüyalarımıza değişik şekillerde konu olurlar, işte bu durumlardan birkaçının yorumları!

Kuşlar ve kanatlı hayvanla iyi şansın simgesidir. Rüyada görülen tavuklar ise dişiliği ve doğurganlığı temsil eder. Genel olarak rüyada görülen tavuk olumlu anlamlar yaşamaktadır. Tavuklar olağandışı ve beklenmedik değişiklikleri temsil eder. Bu yüzden tavuklar yeni bir başlangıç ile ilişkilendirilir. Rüyalardaki tavuklar genellikle evi sembol eder ve sizinle en yakınlarınız arasındaki ilişkileri anlamlandırır. Tavuklar; aileyi, aile bağlarını, ebeveynliği ve özellikle de anne ile çocuk arasındaki ilişkiyi temsil eder. Rüyalarında onları nasıl gördüğünüze bağlı olarak, iyi ya da kötüye alâmet olabilirler.

Rüyada Canlı Tavuk Görmek

Rüyasında canlı tavuk gören kişinin kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağı söylenir. Fakat görülen bu rüya sıkıntının geçici olduğuna ve rüyayı gören kişinin bunun üstesinden kolay bir şekilde geleceğine delalet eder. Ufak sıkıntılar olsa da sonucu iyi olacak ve mutluluk getirecektir.

Rüyada Tavuk Aldığını Görmek

Rüyada tavuk aldığını görmek kesinlikle başarıya, bereket ve mutluluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin isteklerinin birer birer gerçekleşeceğini ve yaşamlarının renklenip çok fazla huzura ulaşacakları söylenir. Bu rüya evdeki sorunların da ortadan kalkacağına delalet eder. Eğer aile içinde sorunlar yaşıyorsanız bu rüyadan sonra bu sıkıntıların giderileceğine ve huzur ortamının sağlanacağı düşünülür. Rüyada tavuk aldığını gören kişi eğer uzun zamandır çocuk sahibi olmak isteyip de olamıyorsa, bu yeni bir umut ışığı olacağını temsil eder.

Rüyada Tavuk Beslediğini Görmek

Rüyada tavuk beslemek bol paraya tekabül eder. Rüyada tavuk beslediğini gören kişi doğru bir yatırım yaptığını veya bol para getirecek bir işe girdiğinin göstergesidir. Kişi bu yatırım sayesinde isteklerine ulaşabilecek ve hatta çevresi tarafından da takdir edilecek işler yapacağının sembolüdür.

Rüyada Tavuk Bacağı Görmek

Rüyada tavuk bacağı görmek kişinin kötü şansının tersine döneceğinin göstergesidir. Tavuk bacağı kötü şansın kısa zamanda açılacağına delalet eder. Aynı zamanda çok yakın arkadaşınızla yaşadığınız sorunların araya başka birinin girmesiyle düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada Tavuk Yediğini Görmek

Rüyada tavuk yediğini gören kişinin çok egoist ve hep kendini düşünen biriyle tanışacağına işaret eder. Bu kişiye karşı sabırlı ve temkinli davranmanızda fayda var. Ayrıca rüyada tavuk yemek şifa ve hastalık göstergesi olarak da yorumlanır. Tavuğu yiyen kişi hastaysa yakın zamanda şifa bulacağını, eğer sağlıklıysa yakın zamanda ufak bir hastalığa yakalanacağına yorulur.

Rüyada Tavuk Kestiğini Görmek 

Rüyada kesilen tavuk kısmettir. Rüyayı gören kişi bekarsa yakın zamanda gönül işlerinin açılacağına işaret eder. Bu izdivacın çoğu kişi tarafından nikahla noktalanacağına yorumlanır.

No more pages to load

No more pages to load