Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Gizemli bir dünya olan rüya aleminde kedi görmek ne anlama geliyor hiç merak ettiniz mi?

Kediler her ne kadar sevimli dostlarımız olsa da hiç şüphesiz köpeklerin saflığına karşı daha zeki ve karakter sahibi hayvanlardır. Bir kediyle yaşamak onun da kurallarına ayak uydurmak demektir ve bazı zamanlar bu oldukça güçtür. Rüyalarımızda bize yansıyanlar da tarihler boyunca gerçek hayatımıza göre şekillenerek yorumlanmıştır ve bunun izlerini taşır.

Rüyada kedi görmek çok farklı anlamlara yorumlanabilir. Mesela eğer bir kadınsanız hayatınızda samimiyetsiz ve güvenmemeniz gereken bir erkeğin varlığına yorulur. Eğer bir anne iseniz çocuğunuza karşı fazla katı ve inatçı bir tutum sergilediğinize ve bu alışkanlığınızı değiştirmeniz gerektiğine yorumlanır. Ama yorumlamaların hepsinde de riyakar bir insanın varlığına mutlaka dikkat çekilir.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek 

Rüyanızda gördüğünüz kedi yavrusu hane içinde veya arkadaşlarınız arasında birine işaret eder. Bu kişiyi bazı sebeplerden dolayı ihmal etmiş ve ihtiyacı olduğu bir dönemde yeterince ilgilenememiş olabilirsiniz. Bu durumu bir an önce toparlamalı ve gönlünü bir şekilde almaya çalışmalısınız.

Rüyada Kedi Isırması

Rüyanızda eğer bir kedinin saldırısına uğruyorsanız bu sevdiğiniz, değer verdiğiniz veya iyilikte bulunduğunuz bir insandan nankörlük göreceğinize yorulur. Bu rüya genellikle bir uyarıcı niteliğinde olup, hangi insana ne kadar değer verdiğinizi sorgulamanızı sağlar. Kedi tırmalıyor veya ısırıyorsa bir şekilde insanlara güveniniz sarsılabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu sebepten, bazen incinmemek için duygularınızı bir kenara bırakıp, gerçekleri farketmeye çalışmak kişilerin hayatı için daha doğru olacaktır.

Rüyada Kedi Sevmek

Maalesef rüyada kedi sevmeniz de ihanetle yüzyüze olduğunuz yorumunu değiştirmemektedir. Sevilen kedinin rengine ve boyutuna göre anlamalar değişse de, genel olarak dost bildiğiniz bir kişiden kötü ve hiç beklemediğiniz bir hareketle karşılaşacağınıza yorumlanır. Rüya sahibi çok emek vererek sahip olduğu bir şeyden, bir başarıdan kopartılabilir ve onu buna ikiyüzlü olduğunu hiç bilmediği biri maruz bırakabilir. Rüyada bir başka kişinin kedi sevdiğini görüyorsanız da bu, haksızlığa uğrayarak gözyaşı dökecek birinin varlığına yorumlanır.

Rüyada Kedi Kovalamak

Eğer bu rüyayı görüyorsanız hayatınızda çok başarılı işleriniz olduğuna, gerek kariyer hayatınızda, gerekse aile hayatınızda saygın ve guvenilir bir kişi olduğunuza eminiz. Ancak yine de uyarmalıyız ki bu başarılarınızı çekemeyen ve sizi bundan mahrum etmek isteyen bir insan var ve çevirdiği oyunlar da akla hayale sığmayacak cinsten. Dikkatli olmanızda fayda var!

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada bir kedinin düşman gibi yaklaşarak sizi tırmaladığını görüyorsanız bu, son dönemlerde keyifinizi kaçıracak olayların olduğuna veya yakın zamanda huzurunuzun kaçabileceğine işaret eder. Bazı rüya tabicileri bunu kötü şans olarak değerlendirir, bazıları ile hayatın en kötü dönemi olarak...

Eğer rüyada sizi tırmalayan kedi yavru ise sıkıntının da daha küçük ölçüde olacağına, hayat koşuşturması içerisinde tat kaçıran ve huzursuzluk getiren olayların yaşanacağına yorumlanır. Bu dönemde ruhsal çöküntülere ve depresyona karşı mutlaka tedbirli davranmalısınız.

Rüyada Kedi Beslemek

Bu rüya, tabircilerin en çok görüş ayrılıklarına düştüğü rüyalardan biridir. Bazı tabirciler kişinin emrinde olan veya yakın çevresinde bulunan kişiler tarafından ihanete uğrayacağını, bazıları da düşmanın iyilikle yenileneceğini savunur. Bundan farklı olarak rüya sahibinin özlem duyduğu birine veya bir şeye kavuşmasına, hayatını değiştirecek ve mutluluk getirecek bir takım olaylar yaşayacağına da yorumlanır.

Rüyada Kedi Doğurması

Rüyada bir kedinin doğum yaptığını görmek rüya sahibinin yepyeni projelere imza atmasına yorulur. Yakın zamanda katılacağınız bir toplantı, eğitim veya organizasyon varsa ön plana çıkabilir ve tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.  Bunun dışında eğer rüya sahibi bir kadınsa önümüzdeki dönemlerde pozitif enerjisi artabilir ve kendini daha çekici hissedebilir.

No more pages to load

No more pages to load