Pötikare Tekrar Hayatımızda!

Pötikare Tekrar Hayatımızda! Bu Modayı Takip Edin! Pötikare Modası Nasıl Kullanılmalı? Pötikare Modası Sevildi

Gün geçmiyor ki eski zamanlarda fırtınalar estirmiş bir moda yeniden ortalığı kasıp kavurmasın. 50’li yıllardan beri hayatımıza giriş yapmış olan pötikare modası sokak modasını ele geçirmiş durumda. Mağazalarda, sokaklarda plajlarda yani kısacası aklınıza gelebilecek her yerde bu yaz bir pötikare ile karşılaşabilirsiniz. Her kıyafete ve aksesuara bu denli yakışan bir desen bulmak zordur. Bikinide ya da bir ayakkabıda aynın desenin olması söz konusu ise eğer pötikare modasına hoş geldin diyebiliriz. Şık tulumlardan her türlü ince detaya kadar pötikare ile bezenmiş objeler bu yaz hem bizi hem de bakan erkekleri etkisi alacak gibi görünüyor.

Pötikare Modası Sevildi

Birden yeniden patlayan bu modanın sevilmesinin birçok nedeni var elbette ama sanırız en belirgin olan nedeni; sıcaklığı… Sadece çocuksu bir duruşu yok aynı zamanda tatlı bir seksapele sahip olan  detaylar çoğunlukla beyaz ve başka bir rengin kombini ile oluşturuluyor. Yazın vazgeçilmez renklerinden olan beyaz etek ya da pantolonlar pötikare modasının adeta tamamlayıcısı gibiler. Genel olarak günlük kıyafetlerde çok daha sıklıkla kullanılmasına rağmen Bridget Bardot pötikareli bir gelinlikle evlendiği için olacak ki bu desen şıklığın ve zarafetin de göstergelerinden birdir.

Potikare-Tekrar-Hayatimizda 1

Bu sene sadece sokak modasında değil, plajlarda, mayo ve bikinilerde de oldukça tercih edilecek olan bu  trend kumsallara eğlenceli bir çocuksuluğu da beraberinde getirecek gibi görünüyor. Pötikareli ayakkabılar ile üzerinize giydiğiniz tek renk kıyafetleri hareketli bir hale getirebilir, günlük kıyafetlerinize şık bir dokunuş katabilirsiniz. Bu baharın trendi olan gömlek modasında pötikareli olan modelleri içlerine beyaz bir atlet ve doğru aksesuarlar ile kombin yaparak yürürken bakışları üzerinize çekebilirsiniz.

Birçok insan için hala piknik örtüsünden farksız olan bu kıyafetler gözümüz alıştıkça belki hak ettiği ilgiyi çok daha fazla sağlayacaktır.

Pötikare Modası Nasıl Kullanılmalı?

  • Küçük çocuğunuz varsa onun en sevimli hallerini bu yaz giyeceği pötikareli elbiseler ile yakalamanız mümkün olacaktır.
  • 20’li yaşlardaysanız pötikarenin çocuksu duruşu ile oldukça eğlenceli ve dinamik bir görünüşe sahip olabilirsiniz.
  • Eğer 30’lu yaşlardaysanız  desenli bir gömlek ile hem modayı takip etmiş olacak hem de hoş bir havaya bürünmüş olacaksınız.
  • Eğer 40’lı yaşlardaysanız kabarık kollu, fırfırlı, volanlı ve pötikareli kıyafetlerden uzak durmanız çok daha iyi olacaktır.

Potikare-Tekrar-Hayatimizda 2

  • Pötikare deseninde abartıya kaçtığınız takdirde istenmeyen bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Eğer pötikare desen tercih ettiyseniz hasır şapkalardan mutlaka uzak durmalısınız.
  • Ciddi bir iş ortamı için asla uygun olmayan pötikare modası, hafta sonu arkadaşlarınız ile çıkacağınız bir akşam kahvesi ya da alışveriş için en uygun seçimlerden biri olacaktır.
  • Oldukça gündelik kullanıma uygun olan bu moda ile Jean şıklığınızı tamamlayabilir, çok düşünmeden de ortalığı kasıp kavurabileceğinizi kanıtlamış olursunuz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();