Plus Kitchen Sağlıklı Menüsüyle Artık Anadolu Yakasında

Plus Kitchen Sağlıklı Menüsüyle Artık Anadolu Yakasında! Plus Kitchen sağlıklı beslenmek isteyenler için güzel bir mekan alternatifi.

Plus Kitchen açıldığı günden bu yana kısa süre içerisinde sağlıklı yaşam felsefesi ile insanların hayatına girmiş ve bu anlamda buluştuğu insanların hayatına artı değer katmıştır.  Şimdi ise Anadolu Yakasındaki ikinci şubesi ile insanların yeme alışkanlıklarını değiştirmeyi hedefliyor.

Sağlıklı Beslenme Arayışında Olanlar İçin Önerilerimizden Biri ; Plus Kitchen

Sağlıklı ve bilinçli beslenmek isteyenlerin tercihi haline gelen Plus Kitchen, hafif ve lezzetli tatlar arayanlara birçok alternatif sunuyor ve bunları sunarken de doğal ve geri dönüşümlü ürünler kullanıyor. Hem dünya hem de yerel mutfağımızdan ilham alarak geliştirdiği tatları ile yemek sektöründe de bu ortaya çıkardığı lezzetlerle fark yaratmaya devam ediyor. Menüsünde bulunan çorba, salata, meze, granola ve çoğu içecek müşterilerine cam kavanozlarda sunuluyor. Yiyecek ve içeceklerin içinde ne olduğu, kalorisi  küçük etiketlerde yazıyor, dolayısı ile özellikle kalori sayanlar için çoğunlukla tercih ediliyor.

 Plus Kitchen Sağlıklı Menüsüyle Artık Anadolu Yakasında

 

 Plus Kitchen Sağlıklı Menüsüyle Artık Anadolu Yakasında

İlk Avrupa Yakasın’da şube açan Plus Kitchen, kısa zamanda yarattığı farklı menüsü, lezzetleri sayesinde kendini kabul ettirmiş hatta çok sevdirmiştir. Bu yüzden de hızlıca büyümeye devam ediyor. Yeme – içme sektörüne yepyeni bir soluk getiren Plus Kitchen, 9. Şubesi ile Anadolu Yakası’ndaki ikinci durağı olan Akasya AVM’de yine dikkat çeken özel dekorasyonuyla müşterilerine huzurlu ve sağlıklı bir ortam sunuyor. Şimdi de buradaki insanların yeme alışkanlıklarını düzene sokarak, yaşam kalitelerini arttırmayı hedefliyor.

 Plus Kitchen Sağlıklı Menüsüyle Artık Anadolu Yakasında

Sağlıklı yeme içmenin yanında, hayata değer katan Plus Kitchen, doğa dostu çözümleri ve felsefesiyle bulunduğu her yerde bu bilinci oluşturmayı planlıyor. Görmeye alışık olmadığımız farklı fikirleri, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini sağlayan ekibi ve yaratılan farklı sunumları ile geçirdiğiniz her anı renklendiren Plus Kitchen’ın yeni şubesinde siz de sağlıklı menülerini tatmayı ihmal etmeyin!

 

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();