Çekim Yasası İle Parayı Hayatımıza Çekmenin Yolları

Çekim Yasası İle Parayı Hayatımıza Çekmenin Yolları.Çekim Yasası İçin Uygulayabileceğiniz Birkaç Öneri. Hayatınıza parayı dahil etmek mümkün mü?

Para hepimiz için her zaman 1 numarada olmasa da hayatımızın gündeminde hep ilk sıralarda. Kimimiz için eksikliği sorun, kimimiz varlığından rahatsız, kimimiz bir türlü yönetemiyor. Bazen var ama bereketi yok, bazen de geldiği gibi gidiyor.. Her birimizin para ile ilişkisi ve tanımı bir başka...“ Çekim Yasası ”, “İste, olsun!” ve “Bolluk-Bereket” kavramlarıyla tanıştık tanışalı akıllarda hep aynı soru var “Nasıl çekeceğim parayı, bolluğu hayatıma?”

Paranın Çekim Yasası

Peki nedir para ile aramızdaki ilişkiyi belirleyen? Bunun en temel belirleyeni anne ile aradaki ilişki.. Annenin kimliği ve kişiliğinden, hayatta olup olmamasından bağımsız, anne ile aramızdaki ilişki aslında para ile bağımızı belirler. Bunu daha net anlatmak için birkaç küçük örnek verelim. Mesela annesi çok hassas ve duygusal bir insan olduğu için, hayatı ile ilgili negatifleri annesiyle paylaşmaktan kaçınan ve annesini hayatının gerçeklerinin biraz dışarısında bırakmayı tercih eden birisi parayı da hayatının dışında bırakmaktadır.  Ya da annesi kendisi için önünde sürekli eğilmek zorunda kaldığı bir otoriteyi temsil ediyor ise kişi parayı yönetemiyor, hatta paranın varlığı ya da yokluğuyla yönetiliyor olabilir. “Annemle bir türlü iletişim kuramıyorum, beni hiç anlamıyor, ona ulaşamıyorum..” diyen bir kişi için de paranın hayatının ulaşılamaz ve anlaşılamaz kavramlarından birisi olması beklenebilir.

paranin-cekim-yasasi

 

Konu paranın çekim yasası olduğunda atalar yükleri, negatif inanç kalıpları ve korkular da karşımıza çıkar. Küçük yaşlardan itibaren sürekli duyduğumuz “Azıcık aşım ağrısız başım”, “Çok para insanı yoldan çıkarır”, “Para parayı çeker”, “Çok para haramsız olmaz” gibi kalıp yargılar para ile aramıza mesafe koyar. “Zor olan kıymetli ve değerlidir” inancı, paranın bize bizim de ona ulaşma yollarımızı zorlukla doldurur. Kaybetme korkusu bazen bilinçaltına öyle bir emir verir ki.. Para hiç gelmesin, böylece kaybetme ihtimali olmaz ve güvende oluruz der ve bilinçaltı yaşamı buna göre programlar.

Çekim Yasası İle Parayı Hayatımıza Çekmenin Yolları

Ne para ne de başka bir şeyi hayatımıza almak için doğru yöntem sadece isteyip arkamıza yaslanmak ve olmasını beklemek olamaz, önce burada anlaşmalıyız.. Payımıza düşeni yapıp, sorumluluğumuzu aldığımızda bize sunulan tüm iyilik, güzellik, bolluk-bereket ile de bağlantıya ve temasa geçeriz.

Çekim Yasası İçin Uygulayabileceğiniz Birkaç Öneri

Gelelim birkaç küçük öneriye.. Öncelikle negatif düşünce ve söz kalıplarını zihnimizden ve ifademizden temizleyelim. Hatırlayalım ki bir söz dünyayı değiştirir, neden bizim hayatımızı değiştirmesin ki! Para ile ilgili korkuları dönüştürecek olumlamalar da çözümü destekleyecektir. “Paraya güveniyorum, para bana her zaman ve kolayca akar, hakkım olanı kolayca alırım...” Ayrıca en temel konu olan anne-para denklemi için, anne ile aranızdaki ilişkiyi tanımlayın ve bir kağıda yazın.

Bir anda oturup yazmanıza gerek yok, kendinize biraz zaman verin, aklınıza geldikçe ekleme yapın. Sonra cümlelerdeki “anne” kelimesinin üstünü çizip, yerine “para” yazın ve işte para ve siz arasındaki ilişki. Anne ile aramızdaki ilişkiyi onarma para ile aramızdaki ilişkiyi onarmak demektir.

Bolluk-bereket dileğiyle..

Seda Nerkis

www.ebrudemirhan.com

Seda Nerkis

Seda Nerkis

Hep dışarıda aradığımız ya da aramaktan vazgeçtiğimiz o sihirli değneğin aslında içimizde olduğunu fark etme yolculuğu bizimkisi... Danışanlarımıza o değneyi kendileri için en güzel nasıl kullanabileceklerinin yolunu gösteriyoruz. Kuantum, NLP, Evrensel Enerji, Evrensel Şifa gibi yöntemler ve bilinçaltı çalışmalardan destek alarak, onlara çözüm üretme, kendi hayatlarını ve bedenlerini şifalandırma güçlerini yeniden hatırlatıyoruz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();