Pandora ‘dan Anneler Gününe Özel Kampanya

Pandora ‘dan Anneler Gününe Özel Kampanya, Pandora ‘dan Stil Sahibi Annelere Özel Koleksiyon, “Işıltılı Sevgi Örgüsü”

Dünyaca ünlü mücevher markası Pandora, Anneler Günü’ne özel kampanyası ile

01-14 Mayıs tarihleri arasında 199 TL ve üzeri alışverişlerde seçili gümüş bilekliklerden birini yarı fiyatına hediye ediyor.

Pandora ‘dan Stil Sahibi Annelere Özel Koleksiyon

Dünyaca ünlü mücevher markası Pandora, “Sevgi Bağı”, “Sevgi Kalpleri”, “Kalp Madalyon” ve “Işıltılı Sevgi Örgüsü” olarak dört farklı temada hazırladığı Anneler Günü Koleksiyonu ile anneniz için benzersiz hediye seçenekleri sunuyor.

  • Zarafetin Simgesi “ Pandora Sevgi Bağı”

Anneler Günü için özel olarak tasarlanan “ Sevgi Bağı” serisi;  ışıltılı taşların güzelliğini öne çıkaran ve her ten rengine uyum sağlayan pembe tonlarıyla göz kamaştırıyor. Kolye ucu, yüzük ve küpeden oluşan “ Parıltılı Sevgi Bağı” serisi, zarif hediye seçenekleriyle annenizin şıklığını tamamlayacak.

Pandora ‘dan Anneler Gününe Özel Kampanya

  • Pandora Sevgi Kalpleri ile Annenizin Kalbini Çalın

“Pandora Sevgi Kalpleri ile annenizin kalbini bir kez daha fethedin. Elde tamamlanmış saf gümüşten üretilen ışıltılı gümüş rengi mine, parıltı kalp ve kübik zirkon taşlar kullanılarak üretilen sallantılı charm, kolye ucu, yüzük ve damla küpelerin yer aldığı   Sevgi Kalpleri ile annenizin zarafetini taçlandırın.

pandora anneler gunu (2)

  • “Kalp Madalyon” ve “Sonsuz Aşk” Mini Sembolleri

Pandora Anneler Günü koleksiyonun göz alıcı yeni üyesi Kalp Madalyon”, saf gümüş kasası ile göz kamaştırıyor. Üç farklı uzunlukta ayarlanabilen zinciri ile farklı kullanım alternatifi sunan  Kalp Madalyon’u kübik zirkon ve beyaz mineden üretilen kalp, sonsuzluk işareti ve sevgi bağı mini semboller ile tamamlayarak annenize olan sonsuz sevginizin altını çizebilirsiniz.

pandora anneler gunu (2)

  • “Işıltılı Sevgi Örgüsü”

Pandoranın, annelerden aldığı ilhamla tasarladığı “Işıltılı Sevgi Örgüsü” seti,  saf gümüşten üretilen kubik zirkon ve kristal inci ile elde tamamlanan küpe, yüzük ve kolye ucundan oluşuyor.

 

 

 

 

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();