Özel Günlerin Olmazsa Olmazı: Misafir Dilekleri

Özel Günlerin Olmazsa Olmazı: Misafir Dilekleri. Her türlü detayıyla ilgilendiğiniz partinizden geriye güzel notlar kalmasını ister misiniz?

Misafir Dilekleri İçin Anı Defterleri Out,  Yaratıcı Not Platformları In!

Özel günlerin en önemli detaylarından biri de konuklarınıza sizlere notlar, güzel dilekler bırakabileceği platformalar yaratmak. Bu konuyla ilgili “Farklı ne yapabilirim?” sorusunu sıkça duyduğumuzdan hemen bir içerik hazırlamak ve önerilerimizi siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istedik.

Haftalarca her türlü detayıyla ilgilendiğiniz partinizden geriye daha fazla somut hatıra kalmasını istemeniz çok doğal. Bu konuda son zamanlarda davetlilere küçük mesajların yazdırılması yeniden popülerleşti. Ancak sade bir anı defteri yerine daha özel çözümler seçerek farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Misafir Dilekleri İçin Yaratıcı Çözümler

Ahşap mandallı panolar partiniz için romantik bir görünüm sunar. Konseptinize uygun, istediğiniz renkte ve metinle hazırlanmış kartları misafirleriniz istedikleri düzende bu panoya tutturabilir ve size notlarını iletebilirler.

Misafir Dilekleri

İpli not panoları fotoblok olarak sunuma hazır bir şekilde tasarlanabilir. İpleriyle hazırlanmış özel not kartlarını bu panoya asarak davetlileriniz size notlar bırakabilir.

Misafir Dilekleri

Baskılı sandıklar pastoral bir görünüm vermek adına özellikle kır düğünlerinde çokça tercih edilen bir ürün.

Dev not sayfaları ise misafirlerinizin istediği düzende kendi el yazılarıyla size bıraktıkları notları tek bir sayfada biriktirir ve ilerleyen zamanda sizin için evinizde sergilenebilecek bir poster haline gelir.

Misafir Dilekleri

Kumbaralar, notlarınız için en özel seçeneklerden biri. Misafirlerinizin büyük ihtimalle ilk kez sizde göreceği bu kumbaraları partinizin konseptine göre ahşap ya da pleksi malzeme olarak seçebilirsiniz. Eğer misafirlerinize renkli kalemler sunarsanız ön kısmının şeffaf olması sayesinde notlarınız biriktikçe daha da güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Misafir Dilekleri

Misafir Dilekleri

Yönlendirici bir pano, not kartlarının yer alacağı bir sepet ya da sandık gibi aksesuarlarla notlarınızın yazılacağı köşeyi özelleştirebilir ve renkli şekerler, çikolatalar gibi atıştırmalıklar yerleştirerek daha çok davetliyi bu noktaya çekebilirsiniz.

 

Konu ilginizi çektiyse birbirinden farklı ürün seçenekleri için www.partizimbirtilari.com’a göz atabilirsiniz.

 

Sevgiyle kalın!

 

Zeynep Ekmen

Zeynep Ekmen

Yeditepe Üniversitesi Uluslararasi Ticaret ve İşletmecilik lisans eğitimi sonrasında Bilgi Üniversitesi Pazarlama İletişimi yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Uzun yıllar farklı reklam ajanslari ve finans kuruluşlarında Marka Yöneticisi olarak çalıştıktan sonra Parti Zimbırtıları markasının kurucusu oldum.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();