Öpüşme Teknikleri- İyi Öpüşme Yöntemleri

Öpüşme Teknikleri- İyi Öpüşme Yöntemleri. En iyi öpüşme yöntemi hangisidir? Öpüşme tekniklerinde dikkat edilmesi gerekenler?

Küçük yaşlardan itibaren bazen çevremizde bazen de televizyonlarda karşılaşıp çevremizde birileri varsa hemen gözlerimizi kapattığınız, eğer yalnızsak mahcup tavırlar eşliğinde merakımıza yenik düşüp izlediğimiz sahnelerdir öpüşme sahneleri. Artık büyüyüp aşkı yaşamaya başladığımızda ise aşkın ilk sinyalleri arasındaki yerini alır. Küçük bir buse ile başlayan bir ilişki ateşli bir Fransız öpücüğüne doğru hızlıca yol alacaktır. Peki Öpüşme Teknikleri ve iyi bir öpüşmenin altın kuralları nelerdir?

Öpüşme Teknikleri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ağız Bakımınıza Her Zaman Dikkat Edin

Konu öpüşme teknikleri olunca akla ilk gelen şey hiç kuşkusuz ki ağız oluyor. Dudaklar arasından mis gibi süzülen harika bir nefese doğru yaklaşmak varken, kötü kokan bir ağza yaklaşıp öpmeyi kim ister ki? Öncelikle kendi sağlığınız için ağız bakımınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz kişi ile görüşmeden önce mümkünse kokusu bayılacak kıvamda olan soğan, sarımsak gibi ürünleri asla tüketmeyin. Ağzınızın koktuğunu düşünüyorsanız eğer mutlaka buluşmadan hemen önce naneli ya da meyveli bir sakız ile bu sorunu ortadan kaldırın. Sevdiğiniz kişi ağzınızdaki güzel tadı ve kokuyu aldığında sizi çok daha istekli bir şekilde öpecektir.

Öpüşme Teknikleri

Fransız Öpüşmesi Nasıl Yapılır?

Zaman geçtikçe romantik buselerin yerini ateşli Fransız öpücükleri aldı. Peki, Fransız öpüşmesi nasıl yapılır? Dil temasının esas alındığı Fransız öpücüğü, öpüşme teknikleri arasında şu anda en çok kullanılan teknik olarak ilk sıradaki yerini alıyor. Tutkunun ön planda olduğu bu teknikte öpüşürken dil ucunuz mutlaka partnerinizin ağzının içine ulaşmalı. Tabii bunu gerçekleştirirken ağzı kocaman açıp kötü bir görüntü sergilememek gerekiyor. Öncelikle ufak buseler eşliğinde dudak kenarına kondurulan öpücükler yerini kalp ritmini arttıracak Fransız öpücüğüne bırakabilir. Nefesinizi birbirinize vererek mevcut ateşi yükseltebilir, öpücüğü bir üst seviye olan sevişmeye taşıyabilirsiniz.

Öpüşme Sırasında Dilinizi Doğru Kullanın

Fransız öpüşme tekniğinde dil kullanımı oldukça önemlidir. Çok sert başladığınız bir öpüşme ile karşı tarafın canını yakabilir ya da duygusallıktan uzak bir seksi başlatabilirsiniz. Oysa yumuşak dil darbeleri eşliğinde başlattığınız Fransız öpüşmesi sizi hem ruhsal hem de fiziksel açıdan doyuracak harika bir seksin kapılarını açabilir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();