Ön Sevişme Teknikleri Nelerdir?

Cinsellik bir kadın ve bir erkeğin yaşayabileceği en yakın ve en özel ilişkidir. Peki cinsellikte önemli olan ön sevişme teknikleri nelerdir?

Cinsellik bir kadın ve bir erkeğin yaşayabileceği en yakın ve en özel ilişkidir. Toplumsal yaşamda insanlarla aranıza koymak zorunda olduğunuz mahremiyet sınırının kalktığı yer doğru ön sevişme teknikleri ile yaşanan cinsellik eylemidir. Aslında ülkemizde cinsellik ne yazık ki hala tabu olarak görülen bir konu. Gazetelerin okuyucu köşelerine yazılan yazılarda ilk gece problemleri ya da öpüştüm hamile kalır mıyım gibi sorular sürekli soruluyor. Ama en azından evlenene kadar doğru bir cinsellik yaşanmasa bile evlilik sonrası için partnerinizle birbirinize yardım edebileceğiz, doğru ön sevişme teknikleri kullanacağınız bir ilişkiniz olabilir.

Ön sevişme nedir?

Ön sevişme partnerinizle sizi keyifli bir cinselliğe hazırlayan hareketler dizinidir. Her ne kadar ön sevişme teknikleri gibi soğuk bir deyim olsa da aslında ön sevişme bir sevişme eyleminin en önemli kısmıdır.

“Bir ilişkide ten uyumu çok önemlidir”

Ön Sevişme Teknikleri Nelerdir?

Ten uyumu eşlerin birbirlerine dokunduklarında ortaya çıkan kıvılcım ve sevişmenin başlangıcıdır. Ten uyumu partnerinize sarıldığınızda içinizde uçuşan kelebeklerdir. Eğer eşinize sarıldığınızda kokusu ve sarılması sizi çekmiyorsa bir kere daha düşünmeniz gereklidir. Ten uyumu eşinizin kötü bir insan olduğunu ya da hayatınızın diğer alanlarında uyumlu olmadığınızı göstermez ama sağlıklı bir cinsel yaşamın en önemli şartlarından biridir.

“Dokunmak önemlidir”

Dokunmak sağlıklı bir cinsel ilişkinin olmazsa olmazlarındandır. Çünkü dokunduğunuzda eşinizin nereden keyif aldığını ve heyecanlandığını keşfedebilirsiniz. Eşinizle birbirinize dokunmaya başladığınızda onu yönlendirmekten ve konuşmaktan asla kaçınmayın.

“Öpüşmek en yakın temastır”

Öpüşmek bir ilişki sırasındaki en heyecanlandırıcı bölümlerden biridir. İki kişinin en yakın olduğu anlardandır. Deneyerek ve konuşarak sizi en çok haz veren öpüşme stilini eşinizle birlikte oluşturabilirsiniz.

Heyecan Katın

"Yatak odasına heyecan katın”

Belki çok klişe bir deyim gibi gelecek ama yatak odası genelde eşlerin birbirine en yakın olduğu mahrem yerlerden biridir. Kocanıza onun giymesinden hoşlanacağınız bir şeyler alın. Ya da siz ona bir sürpriz yapın. Ateşin ne olacağını kestiremezsiniz. Beraber duş almak da sizi yakınlaştırıp hazırlayacaktır. Fantezilerinizi konuşurken bile birbirinizi sevişmeye hazırlayabilirsiniz.

“Aranızda özel kodlar oluşturun”

Diyelim ki bir gece arkadaşlarınızla yemeğe çıktınız. Keyifli bir yemek, keyifli bir sohbet ve çok da rahatladınız. Ne zaman ilişkiye gireceğinizi kalıplara sokmadan eşinize atacağınız bir bakış ya da yaptığınız bir hareket direkt sinyal gönderecektir. Heyecanı ayakta tutun.

Her şey bir tarafa şunu hiç unutmayın. Bir birlikteliğin en özel anları ve sizi o birlikteliğe bağlayan en özel şey cinsel birlikteliktir. Eşinizle bunu sonuna kadar yaşayın ki hem sağlıklı hem de mutlu olun.

 

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();