Oje Trendleri

Oje Trendleri. Oje trendleri de hızla değişiyor. Peki 2016/2017 yılının oje trendleri nelermiş gelin bir yakından bakalım.

Oje denildiğinde bütün kadınlar hemen ellerine bakar. Erkekler için ojeli ellerin önemi de hiç şüphesiz ki tartışmaya açık değildir. İlk buluşmada dahi titizlikle karşısındaki kadını inceleyen erkek için ellerin bakımlı ve ojeli olması oldukça önemli bir ayrıntıdır. Fakat onlar asla kadınların neden bu kadar çok ojeye sahip olduklarını anlayamazlar. Onlara göre 3 ana renk vardır ve gerisi oldukça gereksizdir. Hatta onlara göre çoğunu kullanmıyoruzdur. Halbuki durum hiç de böyle değil. Bizler kullandığımız ojelerin renklerini özenle seçeriz. Dolabımızdaki her kıyafetimiz için uygun bir ojeye elbette sahip olmalıyız. Oje trendlerinin de hızla değiştiğinin hepimiz farkındayız. Özellikle 2016/2017 oje trendleri tam bir evrim geçirmiş halde. O halde 2016/2017  yılının oje trendleri nelermiş gelin bir yakından bakalım.

Herşeyde olduğu gibi ojelerin de bir trendi var.

2016/2017 Oje Trendleri Nelerdir?

French Oje

Her daim temiz ve bakımlı görünmeyi ilke edinmiş kadınların vazgeçemediği french ojeler hala 2016 oje trendleri arasında üst sıralarda yer alıyor. Özellikle her uzunluktaki tırnaklara yapılabilmesi ile kolaylık sağlayan french ojeler, erkeklerin en sevdiği oje olmaya devam ediyor.

french oje Oje Trendleri

Beyaz Oje

Bronzluğumuzun kıymetini bilemeden yaz ayları sona erdi. Ellerimiz bembeyaz kaldı. Pamuk gibi oldular. Kireç beyazı ojeyi genel olarak Fransız manikürü için kullanıyoruz. Oysa başlı başına bembeyaz bir oje ellerimizi ve tırnaklarımızı muhteşem göstermeye yetecektir.

Gökkuşağı Renkleri

Gökkuşağının tüm renklerini aynı anda tırnaklarınızda görmek eminiz ki size de bahar havası yaşatacaktır. Keskin olmayan geçişler ile pembe sarı yeşil ve mavi tonlarının tırnaklarınızdaki etkisi hem sizin hem de karşınızdaki insanlar için oldukça ilgi çekici olacaktır.

Oje Trendleri

Ten Rengi Oje

Özellikle geçen seneden beri hemen hemen herkesin tırnaklarında transparan bir görüntü veren ten rengi ojeleri görmeye alıştık. Oldukça geniş bir renk skalası içeren ten rengi ojeleri seçerken tırnak ve ten renginizi mutlaka dikkate almalısınız. Dore eklem yüzükleri ile de harika bir uyum yakaladıklarını belirtmek isteriz.

Bordo Ve Kırmızı Ojenin Çekimi

Her yaşta insanın hemen hemen ilk tercihi olan bordo ve kırmızı renk ojeler yine oldukça trend. Özellikle şık gidilmesi gereken özel günlerde sık sık tercih edilen bordo ve kırmızı renk ojeler 2016 yılının kış ayları için bir değişime uğramış durumda. Tırnak diplerinde kırmızı ile başlayan renk tırnak uçlarına doğru bordo renk ile sonlandırılıyor. Harika bir görünüme sahip olan kırmızı ve bordo karışımı ojeleri eminiz ki siz de çok beğeneceksiniz.

Desenli Ojeler

Son dönemlerde oldukça trend olan fakat yapımı bir hayli uğraştırıcı olan desenli ojeler, aynı zamanda kış aylarında taşlı halleri ile de dikkat çekiyor. Siyah, beyaz ve küçük taşlarla ışıltı kazandırılmış ojeler hem günlük kullanımda hem de özel günleriniz için daimi seçeneğiniz olmaya aday.