Oğlak Burcu Kadını Ve Cinsellik

Oğlak Burcu Kadını Ve Cinsellik, Oğlak Burcu Kadını Cinsellik Uyumu,Oğlak Kadını Nelerden Hoşlanır,

Oğlak burcu kadınının cinsel hayatı nasıl olur, Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır  diye merak ediyorsanız, burç meraklılarına özel hazırladığımız bu yazıya göz atmanızda fayda var. Belki aklınızdaki soruların cevaplarını bu yazımız sayesinde bir nebze olsun sonuca ulaştırabilirsiniz.

Oğlak Burcu Kadını Cinsellikte Düzenlidir

Eğer oğlak burcu kadınının bir ilişkisi varsa bu ilişkide cinsellik çok önemlidir ve cinsel ilişkinin belli bir düzeni olmalıdır. Hayatlarının her evresinde planlı olmayı seven oğlak kadınları cinsellik konusunda da rutinliği severler. Bu rutinlik onları güvende ve rahat hissettirir. Sadık burçlar olarak bilinmektedirler. Cinsellik konusunda oldukça tutkulu ve isteklidirler. Ancak oğlak kadını için aşk her şeyden önce gelir. Eğer karşı tarafa herhangi bir şey hissetmiyorsa sadece beden tatmini yaşamak için cinsel ilişkiye girmezler.

Gelenekçi Oğlaklar

Tek gecelik ilişkiler oğlak kadınlarına göre değildir. Böyle bir durum yaşadıktan sonra büyük pişmanlık duyabilirler. Oğlak kadınları için kurallar vardır ve bu kuralları sadece cinsel hayatlarında değil sosyal yaşamlarında da uygulamayı severler.

 

Oglak-Burcu-Kadini

 

Oğlak burcu kadınları aşkı seven yapıları gereği yanlış bir cinsel seçimde kendilerini oldukça yıpratabilirler. Çünkü karşısındaki insana duygusal anlamda hisler besleyerek yaklaşır ve cinselliği güvenerek yaşamak isterler. Bu nedenle emin olmadan bir ilişki içerisine girmeye kolay kolay yaklaşmazlar.

Cinsel ilişki sırasında ise oğlak kadını oldukça farklı bir havaya bürünür. Kontrolü seven oğlak burcu kadınlar yatakta da kontrolün kendilerinde olmasını isterler.Kurallara ve değerlere önem verirler. Bu nedenle baskın taraf görevini üstlenen kişi genelde oğlak kadını olmaktadır. Ancak bencil bir tarzda bu baskınlığı yansıtmazlar. Partnerlerinin de duygularını ve isteklerini göz önünde bulundurarak hareket ederler. Karşısındaki kişinin isteklerini göz önünde bulundurarak ilişkiyi yönlendirir.

Bir oğlak kadınına onu istemediğinizi hissettirdiğiniz anda asla tutamazsınız.Oğlak kadını Israr yapmaz ve hayatınızdan çıkar. Bu konuda oldukça gururlu davranırlar ve geri dönüşleri yoktur.Oğlak kadınları kendilerine ters gelen durumlarda da bunu karşı tarafa dile getirmekten asla kesinlikle çekinmezler. Oğlak kadınlarının kuralları olduğundan bahsetmiştik. Bu kuralları aşmaya çalışan birisi olduğunda da onu hayatlarından çıkarmaktan çekinmezler.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();