Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Kariyer hayatınıza, toplum üzerindeki imajınıza önem veriyorsunuz. Bu konularda yerinizi iyice sağlamlaştıracağınız bir gün sizi bekliyor. Düşünceleriniz, bilinç altında beklettikleriniz ve derine gömdüğünüz temalar konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Özellikle panik-atak gibi psikolojik rahatsızlıkları olan Oğlak burçları sakin bir gün geçirmeye dikkat etmemeliler.

Oğlak burcu yakın arkadaşlarınızla ilgili bazı soru işaretleriniz olabilir. Güven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Kuruntu yapmak yerine kafanızı karıştıran konuları konuşmayı deneyebilirsiniz. Hala enerjiniz istediğiniz seviyede değil. İstediğiniz adımları atmakta güçlük çekiyorsunuz.

Nasıl davranmanız, nereye yol alacağınız, ne yapmanız gerektiği konusunda kafanız karışmış olabilir. Maddi anlamda yanılgılar yaşadınız. Belki ortağınız tarafından kandırıldınız, belki de gereğinden fazla harcama yaptınız. Şimdi bu hatalarınızı toparlamanız gerekiyor. Plan yapın ama aksiyon almak için bir ay daha bekleyin.

İnsanlar arasındaki imajınızı sağlamlaştırmak istiyorsunuz. Özellikle iş hayatınızda bazı dengeleri kuramadığınızda huzursuzlaşıyorsunuz. Hafta sonu geldi çattı. Günün sonunda işiniz ile ilgili problemleri işte bırakmayı unutmamalısınız. Maddi anlamda gereğinden fazla yaptığınız harcamalara dikkat etmeniz gerekiyor.

Zihninizdeki gerilim ve endişeler bugün iş hayatınıza negatif anlamda yansıyabilir. Hem zihin karışıklıklarınız hem de işinizle aynı anda uğraşmak duygusal anlamda sizi yoracak. Tatil önerilerimi dinlemiş olan Oğlak burçları biraz daha rahatlamış durumdalar, birden fazla işi aynı anda yapabilecekler.

Eğitiminizle ilgili konular gündeme gelebilir. Uzun yolculuklar, yabancı insanlarla diyaloglar ve hukuki bazı konular sizi daha fazla meşgul edecektir. Kariyeriniz konusunda şanslısınız. Talep etmekten, özellikle hakkınız olduğuna inandığınız şeyleri istemekten asla geri durmayın. Ani hareketlerden uzak durmalısınız.

Kariyerinize yatırım yaptığınız ve bu konuda büyümek istediğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle güzellik sektöründe olan Oğlak burçlarının parladığı ve işlerini geliştirdiği bir dönem olacaktır. Duygusal anlamda kendinizi temizleme fırsatı yakalayacaksınız. Eğitimler gündeme gelebilir.

Haftalardır süren karanlık hava yavaş yavaş dağılıyor. Kendinizi nasıl daha iyi hissedebileceğinizi bulmaya başladınız. Bir nekahat dönemiydi geçti diyelim. Şimdi yeni planlarınız var. Düzenlemek istediğiniz konular var. Hayatınızı yeni bir döneme taşımak istiyorsunuz. Maddi anlamda geleceğe yönelik yatırımlar söz konusu olabilir.

Aksiliklerden yoruldunuz. Oğlak burçları biraz kötü şans altındalar. Neyse ki; mücadeleye alışkın, dayanıklı insanlarsınız. Bu durum bazı Oğlak burçları için tam tersi şekilde işleyebilir. Özellikle başkasının kaynaklarını kullanan, risk alan, riskli işler yapan Oğlak burçları çok iyi bir dönemden geçiyor olabilirler.

Aksiliklerden yoruldunuz. Oğlak burçları biraz kötü şans altındalar. Neyse ki; mücadeleye alışkın, dayanıklı insanlarsınız. Bu durum bazı Oğlak burçları için tam tersi şekilde işleyebilir. Özellikle başkasının kaynaklarını kullanan, risk alan, riskli işler yapan Oğlak burçları çok iyi bir dönemden geçiyor olabilirler.

Oğlak burcu iş hayatınıza duygularınızı karıştırdığınızda tüm düzeniniz bozuluyor. Siz profesyonel birisiniz. Kimseyi duygularınıza göre değerlendirmemelisiniz. Maddi anlamda dengelerinizin bozulmaması için geleceğinden emin olmadığınız kazançlar üzerinden planlar yapmamalısınız.

Çalışmanın size iyi geldiği bir gerçek. Kendinizi en iyi hissettiğiniz yer iş yeriniz ve günlük rutinlerinizi gerçekleştirebildiğiniz alanlar olacaktır. Kariyerinizde dengeleri yeniden kurma fırsatı yakalayacaksınız. İşlerinizi büyütmek için adım atabilirsiniz. Evren sizi iş hayatınız konusunda destekleyecektir.

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ruh haliniz ve stres sizi olumsuz yönde etkiliyor. Bağışıklık problemleri, zehirlenmeler, su ile bulaşan mikrobik durumlar söz konusu olabilir. Havuz gibi kolay mikrop alacağınız yerlerden bir-iki gün uzak durmalısınız. Karar vermek için yanlış, iç sesinizi dinlemek ve meditasyon için doğru zamanlar.

Haftaya daha dingin bir başlangıç yapıyorsunuz. En azından daha huzurlusunuz. İş hayatınız, çalışmak size iyi geliyor. Tüm enerjinizi kariyerinize akıtarak bazı olumsuz durumları unutabilirsiniz. Maddi anlamda geleceğinizi doğru yönlendirmek için biraz risk almalı, biraz marjinal adımlar atmalısınız. Artık yükselişe geçiyorsunuz.

Tüm zorluklara ailenizin desteği ile göğüs geriyorsunuz. Maddi anlamda zorluklar, hayal kırıklıkları, beklenen ama gelmeyen kazanç kapıları söz konusu olmuş olabilir. Garantisi zamanda, geçecek. Akışınızı iyi yönetmekte zorlanıyorsunuz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. İhtiyaç dışı alışverişlerden tüm Eylül ayı boyunca kaçınmalısınız. Malum masraflar arttı.

Bir süredir devam ettiği gibi hayat sizi zorluyor olabilir. Beklenmedik kayıp temaları söz konusu olabilir. Bir türlü istediğiniz olmuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Son derece haklısınız. Hayat bu ara size biraz tuzak kuruyor. Oğlak burçlarının sınavları genelde diğer burçlara göre daha ağırdır. Ancak siz mücadele etmesini hepimizden iyi bilirsiniz. Ve en önemlisi güzel günlerden önceki son karanlıklar bunlar.

Oğlak burçları miras davaları, aile içi varlık dağılımları gibi konularla ilgilenmek zorunda kalabilirler. Ailenizdeki, evinizdeki ani değişimler kayıp-kazanç dengenizi oldukça etkiliyor. Düşüncelerinizi tartıp, toparlayıp neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vereceksiniz.

Oğlak burcu aynı konuları tekrar tekrar konuşmanı kimseye faydası olmuyor. Siz hareket peşindesiniz, aksiyon almak istiyorsunuz ama etrafınızdaki insanlar hala hayal kuruyorlar. Herkes sizin kadar hızlı değil. Çevrenize biraz zaman tanıyın. Maddi anlamdaki belirsizlikleri ancak daha fazla çalışarak çözümleyebilirsiniz.

Duygusal karışıklıklar, maddi kaygılar derken Oğlak burçları gün boyu biraz zorlanacaklar. Eşinizle olmak, ortağınızdan destek almak size iyi gelecek. Enerjinizin düşük olduğu bir dönemden geçtiniz ve geçiyorsunuz. Dışarıda geçirdiğiniz zamandan daha fazla kendinizle ve kendi iç sesinizle zaman geçiriyorsunuz. Ruhunuzu dinlemek size yeni mesajlar verecektir.

Maddi anlamda hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Yine özgüven problemleri bu maddi problemler ile birlikte seyredebilir. Hareket enerjiniz azaldığı için istediğiniz adımları atamıyorsunuz. Ailevi problemler, ani değişimlere sebep olabilir. Bazı Oğlak burçları beklenmedik taşınmalar yaşayabilirler.

Maddi anlamda beklemediğiniz gelişmeler söz konusu olabilir. Değerlendirebileceğiniz yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Özellikle başkasının kaynakları ile kazanç sağlayan Oğlak burçları için pozitif zamanlar. Planlarınızı gerçekleştirmek konusunda şanslı olduğunuz bir gün olacaktır.

Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Aslında gerçekte böyle bir durum söz konusu değil. Kendi kendinizi sıkıştıran da kısıtlayan da bizzat kendinizsiniz. Kendi öfkenizin ve kendi tabularınızın kurbanı oluyorsunuz. Bir süredir birçok insanla aranız bozulmuş olabilir. Yavaş yavaş kırdığınız herkesin gönlünü almaya başlamalısınız.

Kendinizi geçtiğimiz birkaç güne göre çok daha iyi ve güçlü hissediyorsunuz. Aldığınız kararları uygulamak için doğru zamanlar değil ancak daha önce ertelediğiniz kararlarınızı gözden geçirip adım atabilirsiniz. Aldığınız haberlere hemen inanmayın. Spekülatif zamanlar.

Kafanızda olayları büyütmeye meyillisiniz. Daha gerçekçi olmaya ve mümkünse daha pozitif bakmaya çalışmalısınız. Çözüm odaklı olmak problemlerinizi daha hızlı çözümlemenizi sağlayacaktır. Kendiniz ve değer verdiğiniz konularda kafa karışıklıklarınız olabilir. İş hayatınızdaki konuları kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

Özellikle miras davaları olan, borsada parası bulunan, başkalarının kaynakları ile gelir elde eden, portföy yöneten Oğlak burçları çok değerli bir zaman dilimindeler. Kazançlarınız, yeni gelişmeler, atılımlarınız yuvanıza yeni ve bereketli akarlar gelmesini sağlayacaktır. Kuruntularınızdan hemen uzaklaşmalı ve daha pozitif bakmaya çalışmalısınız.

Oğlak burcu geçmişin, biriktirdiğiniz anıların ve geçmişin etkisi altında kalabilirsiniz. Hayatınızın tamamındaki kayıplara odaklanıp var olan potansiyelinizi görmezden gelebilirsiniz. Unutmayın ki; tırtıl öldüğünü zannettiği anda kelebek olur.

Arkadaşlıklar önem kazanıyor. Bazı insanların sizin için ne kadar değerli olduğunu anlayacaksınız. Maddi anlamdaki konular daha fazla gündeminize gelebilir. Geleceğe yönelik marjinal atılımlar yapabilirsiniz. Hayatınızda beklenmedik bazı olaylar yaşıyor olabilirsiniz. Adım atmadan önce biraz daha gözlem yapmanızı öneriyorum.

Arkadaşlarınızdan beklediğiniz desteğin geldiği bir gün olacaktır. Bazı organizasyonlara katılmak konusunda tedirginlikleriniz olabilir. Maddi anlamda dikkatli olmanızda fayda var. İletişim diliniz konusunda biraz daha dikkatli olmalısınız. Son zamanlara biraz kırıcı olabiliyorsunuz.

Kendinizi değerlendirirken diğer insanları değerlendirdiğinizden daha gaddar oluyorsunuz. Daha yumuşak olun. Zamanınızı partnerinize sevgilinize ayırın. Mümkünse onunla daha fazla zaman geçirin. Yuva duygusu, bir olma hali size çok iyi gelecektir.

İlişkinizdeki uyum diğer problemlerinizi görmezden gelmenizi sağlayacak. Duygusal anlamda özgüven problemleri yaşıyor, kendinizi bazı konularda başarısız hissediyor olabilirsiniz. Biraz daha sabretmelisiniz. Daha önce de söylediğim gibi kayıplara değil, elinizde olanlara odaklanmaya çalışmalısınız.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load