Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Oğlak burçları için çok kritik olayların yaşandığı, bazı eşiklerin geçilmek zorunda kalınacağı bir gün olabilir. Ailenizden destek almanız gerekebilir. Yalnız değilsiniz bunu bilin. Her eşik yalnız geçilecek de olsa, sonrasında sarılacağınız insanlar olduğunu biliyorsunuz. Birden fazla kişiye ilgi duyabilirsiniz.

Oğlak burçları taşınma arifesinde veya taşınıyorlar. Uzun vadede oturabileceğiniz yeni eviniz size çok iyi gelecek, topraklanmanızı sağlayacaktır. Merkür’ün ileri hareketi size yaradı. Bugün haber trafiğiniz yoğun. Haberlerse güzel. Aldığınız haberler duygusal anlamda sizi heyecanlandıracaktır. Şanlı bir gündesiniz. 

Haftaya maddi anlamda şanslı başlıyorsunuz. Bugün iletişim sebebi ile oluşmuş sorunlara çözüm bulabilirsiniz. “Özür dilerim.” cümlesinin gücünü denemenizi tavsiye ederim. Bu cümle çok pozitiftir. Pozitif enerji yayar ve bu enerji sizi besler. Başkasından değil, kendinizden de özür dileyin. Çünkü kendinize fazla yükleniyorsunuz.

Hayattan keyif almaya baladınız ama birtakım çoklu sorunsallar peşinizi bırakmıyor. Evinizdeki konular baş gündeminiz. Önce kendinizi düşünmelisiniz. Siz iyi olmazsanız kimseye de yardım edemezsiniz. Zamansız masraflar sizi yorabilir. İletişim konularındaki sorunlarınızı çözüyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

Geçmişten aldığınız dersler ile geleceğe daha temkinli adımlar atıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ayın sonuna gelmeden tüm kazancınızı bitirmek istemezsiniz. Ailenize yeni üyeler katılabilir. Aileniz ve yuvanız ile alakalı güzel haberler alabilirsiniz.

Maddi anlamda elinizin kuvvetlenmesi için, yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Özellikle yaratıcı fikirlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Bu ara romantik ilişkilere normalden daha fazla zaman harcıyor kendi işlerinizi biraz aksatıyor olabilirsiniz.

Oğlak burcu kendinizi çok farklı hissediyorsunuz. Ne yeterince duygulu ne de tam anlamı ile soğuksunuz. Çevrenize karşı iyi olmak isteseniz de bazı anlaşmazlıklara son veremiyorsunuz. Bugün ailenize yeni bir üye katılabilir. Kariyer hayatınızda şans yanınızda.

Güç gösterisini fazla abartmamanızda fayda var. Herkes sizin işleri iyi yaptığınızın farkında. Bazen idareci ve yumuşak olmak, biraz pozitif olmak çevrenizdeki insanların size daha rahat davranmasını sağlayacaktır. İnsanları korkutuyorsunuz. Romantik ilişkilerde gelişmeler söz konusu. Bekar Oğlak burçları artık bekar olmayacaklar.

Özellikle eviniz, aileniz konusunda yapmanız gereken işler var. İletişim konusunda aranızda yanılgılar olabilir. Evinizde tadilat gibi durumlar varsa çok özenli olmanız gerekiyor. Gözden kaçan konular sonradan sizi yorabilir. Ev kazalarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Haftaya yine iddialı kararlar ile başlıyorsunuz. Her haftaya yeni bir başlangıç, her haftaya yeni kurallar. Sınır çizmekten çok hoşlanıyorsunuz. Bu kadar sınırı aşıp birinin size ulaşmasını da beklemiyorsunuz o zaman. Çevrenizde güzel değişimler olacaktır.

İş hayatınızı dengede tutmak için Pazar günleri dinlenmeniz gerekiyor. Bazen bilgisayarı kapatıp açmak gerektiği gibi beynimizi de dinlendirmemiz gerekiyor. Ailenizle beraber değişik bir şeyler yapmak size iyi gelecek. Özellikle aşk hayatınızda arzuladığınız durumlar için aksiyon alabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek istiyorsunuz. Bazı organizasyonlar içinde yer almak size çok iyi geliyor. Oğlak burçları kendi hayatlarındaki dönüşüm konusunda dikkatli olmalılar. Bu dönüşümün yan etkileri olabilir. Sinirlerinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

BUU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Çevrenizdeki insanların desteğini göremiyorsunuz. Sadece yakın çevreniz değil, iş organizasyonlarında da aradığınız destek gelmeyebilir. Kendi işinizi kendiniz halletmek durumundasınız.

Oğlak burcu emin olmadığınız hiçbir konu için kariyer hayatınızı riske atmamalısınız. Özgüven kaybediyor gibi hissediyor olabilirsiniz. Normal. Herkesin yerinizde gözü var. Başarı kolay bir şey değildir. Elde ettikten sonra korumak da gerekir. Sağlam bir duruşunuz olsun.

İş yerinizde hakkınızın yendiğini, hak ettiğinizi alamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Bir süre gözlemleyin. Eğer bu duygularınız Cuma gününe kadar devam ederse, o zaman aksiyon almayı düşünebilirsiniz. Belki de şansınız düşündüğünüzden daha yaver gidiyordur. Sizin de yanlış anlama ihtimaliniz olduğunu unutmayın.

Kariyer hayatınızın dengesini rahatlıkla kurabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün mesaiye kalabilir, iş yerinizde daha fazla zaman harcamayı tercih edebilirsiniz. İlişkilerinizdeki marazları toparlamak için güzel zamanlardasınız. Belki de sizin de ihmal ettiğiniz konular vardır. Her zaman haklı olamazsınız.

Uzaklardakilerle yakınlardakileri buluşturmak istiyorsunuz. Ancak bazen giden gitmiştir. Yakındaki siz ve kalbiniz ise kendinize mola verme hakkı verin. Nefes alın. Odağınızı değiştirin. Ailenizle beraberken çok mutlusunuz. En azından bunun tadını çıkarın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ailecek Yapabileceğiniz Aktiviteleri Sınırlamayın

Duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Belki bu etkiyi, bir süredir yapmak istediğiniz duygusal konuşmaları yapabilmek için kullanabilirsiniz. Hareket etme isteğiniz artıyor. Kısa yolculuklar hem sizi dengeleyecek hem de duygusal anlamda daha doğru kararlar vermenizi sağlayacaktır.

Birkaç gündür devam eden tatsız hava bugün de devam ediyor. Hisleriniz konusunda emin olamıyorsunuz. Yetmezmiş gibi hislerinize takılmış olmak da sizi rahatsız ediyor. Biraz dışarı çıkın. Sosyalleşin. Tanımadığınız insanlara merhaba deyin. Havanızı değiştirmeye çalışın. Bazı Oğlak burçları iyileşme döneminde.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Oğlak burçları için zor bir hafta kapanışı olabilir. Söylemek istediklerinizi yutkunduğunuz, hislerinizi içinizde yaşadığınız bir gün olabilir. Ancak özellikle borsa gibi konularla uğraşan, başkalarının imkanlarını değerlendiren Oğlak burçları için oldukça şanslı bir gün olacaktır.

Oğlak burcu kafanız karışıkken maddi konularda kararlar almamalısınız. Öncelikleriniz geleceğe yapacağınız yatırımlar olsun. İhtiyacınız dışında bir şeyler almayın. Zevk için alış-veriş yapmak istiyorsanız bile ay sonunu veya Mayıs ayını bekleyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 5 Adımda Para Harcamadan Dolabınızı Yenileyin

Evinize ayırdığınız zamandan memnunsunuz. Evinizle ilgili bazı konularda değişiklikler yapma ihtiyacındasınız. Partnerlik ilişkilerinde, tutku alevlenebilir veya enerji negatif bir şekilde tartışmalar üzerine yönelebilir. Enerjinizi yönetmeyi başarabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda yoğunluk ve şans sizinle.

Uzaklaşmak, yeni yerler görmek ve yeni şeyler öğrenmek istiyorsunuz. Eğer yolculuklar için plan yapabilecek durumda değilseniz, bu hakkınızı yeni bir eğitim için kullanabilirsiniz. Hayatınızda sadece size ait bir alan var mı? Varsa, güzel. Yoksa ne kadardır yok? Lütfen sadece kendiniz için de bir şeyler yapın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yurt Dışı Turlarıyla Dünyayı Gezin

Bugün rüzgâr sizin tarafınızdan esiyor. Özellikle iş yerinizde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Hiç Pazartesi sendromu yaşamayacaksınız. Bir süredir çevrenizde devam eden iletişim problemlerinizi bugün itibari ile sonlandırabilirsiniz. Nisan ayının ortasından itibaren insanlarla daha yakın olmaya ve daha iyi anlaşmaya başlayacaksınız.

Oğlak burcu kendi dönüşüm sürecinizi tamamlıyorsunuz. Hayatınızdaki değişimlere açık olun. Kendi kendinizi yönetmeyi öğrendiğiniz zaman, siz herkesi yönetebilirsiniz. Özellikle bekar Oğlak burçları güzel etkileşimler halindeler. Sosyalleşin.

Oğlak burçlarının hareket enerjisi olmasına rağmen bunu doğru bir şekilde dış dünyaya yansıtamıyorlar. Evde olmayı, eviniz ile alakalı konularla ilgilenmeyi tercih edebilirsiniz. Para ve madde muhabbetlerinden mutsuz oluyorsunuz artık. Her ne kadar çalışma ve adım adım elde etme hırsınız olsa da, bu kadar materyal muhabbetleri sevmiyorsunuz.

Gelirlerinizi arttırmak, para biriktirmek için önce borçlarınızı ödemelisiniz. Para dengelerini kurmanız için uygun bir gün. Gelir ve giderlerinizi listeleyebilir, artıya geçmek için kararlar verebilirsiniz. Yakın çevrenizden destek görmek sizi çok mutlu ediyor. Aileniz ile alakalı veya eviniz yuvanız ile alakalı haberler alabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır?

Oğlak burcu sıkıştırılmış hissiyatınız hala devam ediyor. Zaman zaman bu hissiyatınız daha güçlü oluyor, zaman zaman azalıyor. Özellikle aileniz içindeki dinamikleri değiştirmek istiyorsanız aksiyon almanız şart. Durup dururken hiçbir şey gerçekleşmeyecek.

Bazı konulardaki dönüşümünüz sürerken duygularınız aniden patlayabilir. İstemeden tüm düşüncelerinizi ışık hızı ile dile döküp sonrasında pişman olabilirsiniz. Ancak siz de haklısınız. Bazı şeyleri artık içinizde tutamıyorsunuz. İşlerinizdeki yoğunluk devam ediyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Hayatında Verimli Olmak İçin Öneriler

Çevrenizle olan bağlantınız giderek güçleniyor. Geçtiğimiz haftalarda da söylediğim gibi birçok Oğlak burcu taşınıyor ve yer değiştiriyor. Çevresini değiştiriyor. Zoraki bir durum yok. Hepsi gönül işi. İstediğiniz şekilde biçimlendireceksiniz. Bilinçaltınızda biriktirdiklerinizi temizlemeniz şart.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bilinçaltını Tanımak ve Anlamak


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.