Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle kadın hastalıkları konusunda, rutin kontrolleri aksatmamanızda fayda var. İnsanlara yaptığınız hizmetin öne çıkacağı bir gün. İşiniz ile ilgili çok daha pozitif hissedeceksiniz. Maddi anlamda beklenmedik ihtiyaçlar söz konusu olabilir.

Oğlak burcu aşk hayatınızda arada kaldığınız konular olabileceği gibi, birden fazla insan arasında da kalmış olabilirsiniz. Genelde kalbinizde iki kişiye yer yoktur ancak şu sıralar hiç de öyle olmuyor. Sadece aşk hayatınızda değil, genel anlamda birçok şeyi bir arada yapma arzunuz var. Dikkatinizi tek bir noktada toplayabilirseniz, daha başarılı sonuçlara ulaşacaksınız.

Kendi enerjinizi kendiniz düşürüyorsunuz kimseyi suçlamayın. Her şey yolunda giderken bu kadar telaşlı bir tutum sergilemenize gerek yok. Siz zaten planlı bir insansınız. Planlarınıza uyun gerisini de serbest bırakın. Maddi konularda yeni kararlar almak ve adımlar atmak için uygun bir gün değil.

Ailenizle ilgili konularda bugün daha iyi hissediyorsunuz. Belki de isteklerinizi anlatma veya uygulama fırsatı buldunuz veya bulacaksınız. Bu da duygusal anlamda sizi rahatlattı. İşlerinizi ertelememeye çalışın. Arkadaşlarınızın ve sosyal faaliyetlerin aklınızı çalabileceği bir gündesiniz.

Ailevi konularda veya evinizle ilgili konularda ani değişimler yapmak istiyor olabilirsiniz. Belki sabrınızın kalmadığını, belki kısıtlandığınızı hissediyor da olabilirsiniz. Oğlak burçlarının hafta boyunca sağlıklarına özen göstermeleri gerekiyor. Yemeklerinizi güvendiğiniz yerlerde yemeye çalışın.

İlişkilerinde problemleri olan Oğlaklar da ilişkilerini düzeltmeye çalışıyorlar. Biraz değişiklik yapmak herkese iyi gelecektir. Bekar Oğlak burçları ise, kendilerini yeni bir ilişki için hem fiziksel hem de mental olarak hazırlıyorlar. Yaza damganızı vursanız mı? Hep söylerim; Oğlaklar hedefleri ile güzel.

Kalabalıkların içinde olduğunuz, keyifli ve bol sohbetli bir gün sizleri bekliyor. Eskisi gibi değilsiniz. Karamsar halinize ara verdiniz. Daha fazla bulunduğunuz anın tadını çıkartmaya başladınız. Günlük hayatta işler istediğiniz gibi ve planladığınız gibi gerçekleşiyor.

İşleriniz oldukça yolunda gidecek. Günlük hayatınızın trafiğinin fazla olduğu, iş yoğunluğunuz ile günün nasıl bittiğini anlamadan hafta sonuna geçiş yapacaksınız. Ticaret ile uğraşan Oğlak burçları için oldukça verimli bir gün olacaktır. Ailenizle ilgili güzel gelişmeler olabilir.

Oğlak burcu maddi anlamda fazla hassasiyet sahibisiniz. Tatil için bütçenizi bir miktar deldiniz biliyorum ama bu kadar elinizin sıkı olmasına gerek yok. İhtiyaçlarınız için gereken harcamayı yapabilirsiniz. Neyin ihtiyaç neyin ihtiyaç olmadığı konusuna iyi karar vermeniz yeterli olacaktır. Anlık hevesler ile harcama yapmayın kâfi.

Etrafınızda size müdahale eden, özgürlüğünüzü kısıtlayan ne kadar insan varsa karşınıza alıyorsunuz. Kendinize daha fazla önem veriyorsunuz. Belki de hayatınızda ilk defa böyle bir süzgeçten geçireceksiniz çevrenizi. Az olsun ama öz olsun diyeceksiniz. Hayattan aldığınız keyfi arttırmak istiyorsunuz. Siz bir hedef koyduğunuzda daha güzelsiniz, biliyor musunuz?

Yaptığınız enteresan hamleler etrafınızı etkiliyor. Herkes sizin peşinizde ve sizi merak ediyor. Eğer açık etmek istemediğiniz konular varsa daha dikkatli davranmalısınız. Ancak fark edilmek için ekstra bir emek vermenize gerek yok. Kişisel bakımı elden bırakmayın, dikkatler üzerinizde. Disiplinli çıkışlarınız göz dolduruyor.

Aşk hayatınızdaki gelişmeler, size gösterilen ilgi ve çevrenizdeki popülasyonun artması kendinize olan güveninizi arttıracak. Hala birtakım konularda tamamlanmamış olsanız da iyi bir dönüşüm içindesiniz. Haftaya kararlı bir başlangıç yapıyorsunuz ve risk alacak işlerden kaçınıyorsunuz.

Oğlak burcu duygusal dönüşümlere hazır mısınız? Bugün içinizdeki her şey bir anda değişebilir. Sabah uyanıp birini sevdiğinizi hissedebilir veya bir anda duygularınız olan birine duygularınızın bittiğini fark edebilirsiniz. Sağlık sorunları olan Oğlak burçları iyileşme devresine geçiş yapıyorlar.

Evdeki işlerinizi yoluna koymak, evinizle ilgilenmek, küçük değişiklikler yapmak için oldukça uygun bir gün. Kendinize, sadece kendinize zaman ayırmayı düşünebilirsiniz. Fiziksel görüntünüzle ilgili kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Rejim yapan Oğlak burçları, durmak yok, devam.

Olan biteni o kadar büyüttünüz ki; kendi kuyunuzu kendiniz kazdınız. Şimdi tüm hatlarınızı tek tek düzeltmeniz gerekiyor. Telafi edecek gücünüz var. Bugün daha yumuşak, daha koruyucu, sevgi dolu ve sabırlı olabileceğiniz bir gün. Yeni haberler gelebilir.

Oğlak burcu arkadaşlıklarınız konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bazı insanlarla fazla samimi olmanız dikkatleri üzerinize çekiyor. Evinizle ilgili konularda ani kararlar verebilirsiniz. Son dönemlerde taşınma veya yer değiştirme fikri sık sık aklınızdan geçiyor olabilir.

Sürekli karşı tarafa hatalarını söyleyerek barışamazsınız. Hem aranız iyi olsun hem de derdinizi anlasın istiyorsanız iletişimde yumuşak bir tonu tercih etmelisiniz. Daha koruyucu ve sevgi dolu yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Bugün alacağınız haberlerde spekülatif etkiler olabilir.

Tasvip edilmeyecek şekilde bazı kimselerin çıkarlarının tersi hareket ediyor olabilirsiniz. Birilerinin ayağını kaydırarak yükselmek sizin de hoşunuza gitmez aslında. Böyle hırslı ve zararlı duygular size pek yakışmıyor. Başkalarının üzerinizde yarattığı rekabet duygusunu, kendi kendinizle rekabet etmek üzere değiştirmelisiniz.  Özgüven geliştirdiğiniz sürece, elde edemeyeceğiniz hiçbir konu yok.

Kariyer hayatınızda oldukça başarılısınız. Hedefleri olan çalışkan bir insansınız. Ancak son zamanda biraz hileli işler ile uğraşıyor olabilirsiniz. Fark edilmek için kimseyi manipüle etmenize gerek yok. Herkes sizin ne kadar çalıştığınızı biliyor. Bu hassasiyet ve özgüven eksikliği pek size göre değil. Neyse… İşi işte bırakma vakti. Tatilde biraz romantik konulara zaman ayırmayı deneyin.

Daha iyi bir imaj çizebildiğiniz bir gündesiniz. Bu sebeple kendinizi göstermek istediğiniz ortamlar, etkilemek istediğiniz insanlar var ise, günü değerlendirebilirsiniz. Aşk hayatınızın hareketlenmesi için uygun pozisyonlar oluşabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Pozitif bir gündesiniz. Her şeye daha olumlu bakıyorsunuz. Dün yaşadığınız sert etkinin izleri kalmadı. Yeni bir insan hayatınızın kapısını çalıyor. Onu kurduğunuz muhteşem iletişim ve bitmek bilmeyen muhabbetinizden tanıyabilirsiniz. Romantik anlamda oldukça pozitif etkiler altındasınız.

Yurt dışı ile alakalı işlerinizi hallediyorsunuz. Özellikle vize başvurusu yapan Oğlak burçları bugün cevaplarını alacaklar. Devler dairelerindeki işlemler için de uygun bir gün. Zorlu etkileşimler altındasınız. Bu dönemde hayatınızdaki hiçbir konunun kolaylıkla hallolmadığını fark edebilirsiniz. En güzel günler, en sert kışlardan sonra gelir, unutmamalısınız. 

Oğlak burcu bu ara sürekli değişen bir ruh hali içindesiniz. Genel karamsar ruhunuza engel olamıyorsunuz. Yaza alışmaya çalışıyorsunuz diyelim. Kısa veya uzun tatiller ve yeni uğraşlar Oğlak burçlarına ilaç gibi gelebilir. Fırsat yaratıp biraz da kendinize zaman ayırmalısınız. Tatil aşk getirir mi? Getirebilir!

Duygusal boşluğunuzu fazlaca hissedeceksiniz. Bir iki günde hayat nasıl bu kadar değişebiliyor değil mi? Merak etmeyin. Bugün nasıl değiştiyse, yarın da öyle değişecek. 3 Haziran’da Yeni bir Ay doğacak. Daha umutlu ve pozitif bir döneme geçiş yapacaksınız. Biraz daha sabır. Hareketlerinize dikkat edin. 

Korkularınız ile yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Uzun süredir tedirgin olduğunuz bazı konular bugün yüzüne çıkabilirler. İş hayatınızdan elde edeceğiniz beklemediğiniz veya daha önce taahhütte bulunulmuş ama tarafınıza tahsil edilmemiş bir gelir bugün size ulaşabilir. Her konuda biraz daha pozitif olmaya çalışmalısınız.

Güzel anlaşmalara imza atabilir, romantik anlamdaki ilişkilerinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz. Düğün, nişan, söz, isteme gibi konular gündeminize gelebilir. Sağlığınız, özellikle göğüsleriniz ve sinir sisteminiz konusunda daha özenli olmalısınız. Mamografi için uygun zamanlar. 

İletişim konusunda problemler yaşıyorsunuz. Kimse ile tartışmak veya aranızı bozmak niyetinde değilsiniz fakat bir şekilde işler istemediğiniz şekilde gelişiyor. Aslında sebebi basit, koruma iç güdüsü veya daha iyisini bildiğiniz iddiası ile çevrenizdeki insanların sınırlarına giriyor ve kimsenin müdahale etmesini istemediği kısımlarına müdahale ediyorsunuz.

Hafta sonu olmasına rağmen bazı Oğlak burçları fazla mesai yapmayı veya kendileri için biraz daha fazla çalışmayı tercih etmiş olabilirler. Oğlak burçlarının günlük kazalar konusunda dikkatli olmaları gerekiyor. Aileniz ile alakalı sorunlarda beklenmedik olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Uzun süre sonra bir “ohh” diyebilirsiniz.

İş yerinizdeki trafiğe yetişmekte zorlanacaksınız. Bugün hayat hızla akıp geçecek. Akşam nasıl olmuş anlamayacaksınız bile. Enerjinizin en yüksek olduğu yer sevdiğinizin, sevdiklerinizin yani olacak. Dışarıda olmak yerine iş çıkışı evde dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Aşkınızı da evde bulursunuz artık. (!)

Oğlak burcu aşk hayatınızda oluşacak gelişmeler sizi de şaşırtacak. Ayaklarınızın yerden kesildiğini hissedeceksiniz. Eğer aşkın rüzgarı, esintisi bile yoksa hayatınızda, kendinize dönüp bakmanız gerekiyor. Kendinize güvenin! Ailenizdeki bazı konular sizin tamamen değişmenize, kendinizi değiştirmenize sebep olabilir. Günlük işlerinize odaklanmakta zorluk çekebilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load