Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Bazı arkadaşlarınız sizi çok kırdı veya siz bazı arkadaşlarınızı çok kırdınız. Ne olursa olsun, bu küslük sizi çok yıpratıyor. Bu duruma bir son vermelisiniz. Kariyerinizdeki başarı, hakkınızda insanların söylediği şeyler, bir yere kadar sizi mutlu ve tatmin edebilir. Arkadaşlıklar, dostluklar çok daha önemli olacaktır.

Gökyüzünün yorucu etkisi bugün maddi dalgalanmalar yaşamanıza sebep olabilir. Dostlarınızdan beklediğiniz destek karşılıksız kalabilir. Kariyer hayatınız önemli bir dönemeci geçmek üzere. Sükunetinizi korumaya çalışın. Ailenizle, evinizle ilgili ani gelişmelere aşırı reaksiyonlar gösterebiliyorsunuz.

Oğlak burcu özellikle kariyerinizle ilgili konularda hislerinize güvenebilirsiniz. Gideceğiniz yoldan çok varacağınız yer konusunda düşünmelisiniz. Bazı konularda problemler, özellikle kendinizi ve çevrenizi ilgilendiren sağlık sıkıntıları söz konusu olabilir. Durum beklediğinizden ileri bir noktada olsa bile sonuçlar güzelleşecektir.

Kariyer hayatınızdaki değişim, dönüşüm ve beraberinde gelmeye başlayan büyümeyi hissedebiliyor musunuz? Hissedemiyorsanız bile yakında hissedeceksiniz. Bir iki gündür yaşadığınız değişiklikleri, etrafınızda olan olayları düşünüp incelemenizi istiyorum. İşaretler size ne söylüyor?

Seyahat etmek, tatil yapmak, yeni bir eğitime başlamak konusunda aksiyon alabilirsiniz. Bu tarz girişimler size çok iyi gelecektir. Özellikle ruh halinizin yeniden dengelenmesini sağlayacaktır. İş hayatınızda bomba gelişmeler olabilir. Hem çok güçlenecek hem de tahtınızı bir üst basamağa taşıyacaksınız.

İdeallerinizi yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Kendinize ulaşılmaz hedefler koymayın. Adım adım ilerlemek sizin tarzınız. Her basamakta yeni bir basamak için hayal kurabilirsiniz. Kariyer hayatınız, toplum içindeki imajınız konusunda çok dikkatli olmalısınız. Siyah veya beyaz diye tutturmayın. Griyi de denemeye çalışın.

Çevreniz genişliyor. Yeni insanlarla tanışabilir, arkadaşlarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Siz kendinizi biraz huzursuz hissediyor olabilirsiniz. Meşgul olmaya ve iç sesinizle baş başa kalmamaya çalışın. Aktif bir gün geçirmek tüm problemlerinizi çözmenize yardımcı olacaktır.

Maddi anlamda veya kişisel özgüveninizin eksilmesi kişisel olarak kendinizi ortaya koymanızı zorlaştırıyor. İçten içe herkesin odağı olmak ve başarılarınız ile anılmak istiyorsunuz. Toplum önündeki imajınıza çok fazla anlam yüklediğiniz bir dönemden geçiyorsunuz. Sırlarınıza, herkesin bilmesini istemediğiniz konulara dikkat edin. 

Evlilik gibi ikili ilişkilere resmiyet kazandıran bazı adımlar atabilirsiniz. Bu aynı zamanda ortaklı bir işe imza atma durumu da olabilir. İş hayatınızda bir devrim yapabilecek güçtesiniz. Oğlak burçlarının kariyerleri konusunda atacakları ciddi adımlar var. Çok fazla para harcıyor olabilirsiniz. Biraz dikkat etmeniz gerekiyor olabilir. 

Oğlak burcu duyduğunuz bazı şeyler sizi huzursuz edebilir. En yakınlarınıza karşı alınganlıklar gösterebilirsiniz. İşin aslını öğrenmeden tepki vermemenizi tavsiye ederim. Farazi bir şeyler yüzünden kalbiniz boşuna kırılmasın. Kariyerinizde adım adım ilerlemeye devam ediyorsunuz.

İş yoğunluğunda veya günlük rutinlerin koşuşturmasında kendinizi iyi hissedeceğiniz, günün nasıl bittiğini anlamadan sonlandırdığınız bir gün olacak. Kariyer hayatınıza o kadar odaklandınız veya kariyer hayatınızdaki gelişmeler hayatınızın merkezine o kadar oturdu ki; diğer konularla ilgilenecek fırsat bulamıyorsunuz.

Gün içi iletişim trafiğiniz oldukça yüksek. Oturacak zaman bulamayacaksınız. Belki de bütün gün oturacak ama susup dinlenecek zaman bulamayacaksınız. Kariyer hayatınız konusunda iddialı olduğunuz bir zamandasınız. Çok çalışmak sizi yoruyor ama her emeğin karşılığının geldiği bir gün olacaktır.

Duygusal anlamda arada kalabilirsiniz. Özellikle partnerlik ilişkinizde kafanızı bulandıran bazı durumlar oluşabilir. Güven ilişkisini bozabilecek gelişmeler olabilir. Hali hazırda güven problemleri yaşarken bu durum pek de iyi olmayacak. Her şeyi açıkça konuşmalısınız. Kafanızda soru işareti bırakmamalısınız.

Sosyal ortamlardaki organizasyonların yoğunluğu ilişkinizde problemlere sebep olabilir. Sevdiğiniz insanla daha fazla zaman geçirmeye çalışmalı, birlikte keyif aldığınız organizasyonlara katılmalısınız. Birlikte de sosyalleşebilirsiniz. Maddi anlamda karışıklıklarınız var. İş değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Uzun süredir planladığınız bazı kariyer adımları atabilirsiniz.

Evde keyif yapacağınız bir hafta sonu olacaktır. Dinlenmek, bir koltuktan diğerine yuvarlanmak size oldukça keyif verecektir. Çalışmak istiyorsanız bile, kendi konfor alanınızda çalışmak isteyeceksiniz. İşleriniz yoğunlaştığı için, yetişemiyorum, yetiştiremiyorum duygusu taşıyabilirsiniz ama gerçek hiç de öyle değil. Her işinizi tamamlıyorsunuz.

İş hayatınızdaki yükselişi kutluyor olabilirsiniz. Herkes size imreniyor ve kimse kusura bakmasın ama siz bundan keyif alıyorsunuz. Ne kadar uzun zamandır emek verdiğinizi siz biliyorsunuz. Eviniz ve ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.

Oğlak burcu kendinizle ilgili, özellikle fiziksel anlamda değişiklik yapmak için uygun bir günde olmadığınızı bilmelisiniz. Kuaför, estetisyen ziyaretlerini ertelemenizde fayda olacaktır. Maddi anlamdaki beklentilerinizin kariyerinizde etkili olmasına izin vermeyin. Önceliğiniz kariyeriniz olsun. Akademik anlamda da Oğlak burçlarının şansları yaver gidecektir.

Kariyer hayatınızda çok uzun süredir emek verdiğiniz konularda karşılık alacaksınız. Birçok Oğlak burcu yeni yıla kalmadan terfi edecek, işlerinde yükseleceklerdir. Kendinizi otorite konumuna taşımanız mümkün. Şansınız kariyeriniz anlamında gerçekten çok açık. Doğru hamlelerle hayallerinize ulaşmamanız için hiç sebep yok.

Oğlak burçlarının ani bir şekilde taşınma, yer değiştirme gibi gündemleri olabilir. Aşk hayatınızda şans sizden yana. Eğitimle ilgili konularda adım atmakta zorlanabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz bir sınav sonucunuz varsa pozitif bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı seyahat planları söz konusu olabilir.

Maddi anlamda aldığınız kararlar pek mantıklı olmayabilir. Arada kaldığınız konular var. Seçimlerinize dikkat etmelisiniz. Bir anda gemileri yakıp yeni bir gemiye binmek durumunda kalabilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. Ne olursa olsun, siz yükseleceksiniz ama önemli olan hep beraber çıkmak.

Kendinize güvendiğiniz her konuda başarılı oluyorsunuz. Bugün biraz özgürlüğünüzün peşinde olacaksınız. Çalışmak, mecburi işleri yapmak istemiyorsunuz. Hobilerinize ve arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Özellikle uzun süredir görüşmediğiniz veya küs olduğunuz arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz.

Her şeyi kararında yapabileceğiniz bir gün. Hem her zamanki kadar disiplinli hem de kendinizi tek bir noktaya hapsetmeyecek kadar özgürsünüz. Kariyer hayatınızdaki gelişmeler sizi biraz zorlamasına rağmen, sorumluluklarınız artmasına rağmen, hafta sonu geldiğinde de kendinizle övünmenize sebep oluyor.

Oğlak burçlarının kendilerini çok iyi hissettikleri bir gün olacaktır. Her ne kadar B planı yapmaya devam edecek, olaya negatif ihtimallerini de düşünerek bakacak olsanız da günün sonunda güçlüsünüz. Özellikle kariyeriniz konusunda çok güçlüsünüz. Oğlak burçlarının işlerinde yükselecek olması sürpriz olmayacaktır.

Oğlak burcu çok çalışıyor ama maddi anlamda istediğinizi alamıyor olabilirsiniz. Hayal ettiğiniz gelire ulaşmak için, hiç prensibiniz olmasa da başkalarının ayağını kaydırma arzusu içerisinde olabilirsiniz. Bildikleriniz varsa konuşmaktan çekinmeyin ama bilmediğiniz bir şeyi de asla söylemeyin.

Kariyer hayatınızda bazı ön göremediğiniz durumlar söz konusu olabilir. Bazı insanların sizi sırtınızdan vurduğunu veya arkanızdan kuyunuzu kazdığını fark edebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay şirketinizde, işinizde hiçbir konu sır kalmayacak. Herkesin gerçek yüzünü görme, her işin hinliklerini fark etme fırsatı yakalayacaksınız.

Ailenizle ilgili konuları kafanıza takıyorsunuz. Dün geceyi zor geçirmiş olabilirsiniz. Özellikle uyku problemleri 1-2 gün Oğlak burçlarını zorlayabilir. Çok çalışmak ve kariyeriniz için yatırımlar yapmak istediğiniz bu dönemde, gece oturmaları gündüz istediğiniz performansı sergileyememenize sebep oluyor. Gerekirse destek almalısınız.

Maddi anlamda hiç beklemeyeceğiniz pozitif sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal konuları abartma eğilimindesiniz. Eğer duygularınızı açmak istediğiniz bir insan varsa, bugünü pas geçmenizi tavsiye ederim. Odak noktanızı kariyerinize vermiş bulunuyorsunuz. Dikkatinizin üzerinde olduğu konular büyüyecektir.

Günü arkadaşlarınızla geçirmek ve dış mekanlarda sosyalleşmek size çok iyi gelecektir. Kendinizi duygusal anlamda karışık hissettiğiniz noktalardan arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir. Bunlar negatif değil daha pozitif gelişmeler olacaktır. Ev kazalarına dikkat etmek gerekiyor.

Güç dengelerini tamamen değiştirip, ipleri elinize almaya başladınız. Bulunduğunuz her ortamda otorite figürü olarak algılanmak hoşunuza gidiyor. Kariyeriniz konusundaki pozitif gelişmeler de hafta sonunu rahat geçirmenizi sağlıyor. Maddi konulardaki bulanıklıklar dışında genel anlamda hayatınız yükseliş trendinde.

Kariyerinizde uzun süredir hayalini kurduğunuz yükselişi yaşayabilirsiniz. Genel anlamda kuruntulu olduğunuz bir gün. Hukuki konularda veya eğitimle ilgili konularda düzenlemeler yapabilir, pozitif sonuçlar alabilirsiniz. Hayatınızın bir alanının tamamen dengeye ve düzene girdiğini fark edeceksiniz. 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load