Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

İlişkilerinizi sağlamlaştırdığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Bu süreçte yapacağınız en büyük hata “ben, ben, ben” diye diretmek olacaktır. İlişki dediğimiz şey iki kişiliktir ve orada konuşulması gereken “biz” olmalıdır. Duygusal konularda inatlaşmamaya çalışın. Çünkü duygu dediğimi şeyin doğrusu veya yanlışı yoktur. İçseldir.

Aile düzeninizdeki değişimler sizi çok zorluyor. Bazı olaylar geçmişte kalmış olsa da siz olanları dün gibi hatırlıyorsunuz. Geleceğe yönelmek önemli. Bu sebeple çok daha fazla çalışmalı ve günlük hayatınızın trafiğini doldurmalısınız. Kariyeriniz konusunda çok şanslısınız. Atmak istediğiniz adımlar için bu haftayı değerlendirebilirsiniz.

İkili ilişkilerde ve imza gerektiren her türlü iş birliğinde çok şanslı zamanlardan geçiyorsunuz. Kendinizi görmezden gelme aşamasına gelmeden, var olan ilişkinizin ve güzel anlaşmalarınızın tadını çıkarın. Heyecanla yaptığınız konuşmaların sonucu sizi biraz üzebilir.

Aileniz ile ilgili alacağınız haberler pek de keyifli olmayabilir. Günün genelinde sadece size ait olmayan problemlerle boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Hayat değişmenizi istiyor. Bunun için size de şans veriyor. Yöntemi katı ve zorlayıcı olabilir. Mücadele edip yeni bir sayfa açmak zorundasınız.

Kullandığınız iletişim tonu hem çevrenizi hem de dolaylı olarak sizi incitiyor. Fazla duygusal söylemlerden kaçınmanız gereken bir gün. Boş yere, anlık duygularınız için çevrenizi incitmeyin. Romantik anlamda ilişkide olduğunuz kişiler kariyer hayatınızda yükselmenize vesile olabilirler.

Oğlak burcu attığınız adımlar hem yeni bir şeyler başlatıyor hem de özgüveninizi tazeliyor. Kendinize güvendiğinizde aslında ne kadar başarılı olduğunuzu fark edeceksiniz. Aşk hayatınızda ihtimallerin arttığı, kendinizi daha iyi hissettiğiniz bir döneme giriş yaptınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Harcamalarınıza, internet alışverişlerinize ve güvenlik gerektiren işlemlerinize dikkat etmelisiniz. Sınırlarınızı koruyamadığınız için, size ait olan şeylerden faydalanmak isteyenler olacaktır. Bazı kayıplar hayatınızda yeni kazançlara sebep olabilirler. Satürn ve Plüton’un gücünü pozitif olarak kullanmak için, çok çalışmalı ve dönüşmesi gerekeni mutlaka dönüştürmelisiniz.

İkili ilişkilerin, evliliklerin ve romantik her konunun önem kazandığı zamanlardan geçiyorsunuz. Maddi anlamda dalgalanmalar ve sürpriz gelişmeler olabilir. Kendinize olan güveninizi sorgulayabilirsiniz. Hayatınızın büyük bir değişim sürecinde olduğunu fark ediyorsunuz.

Oğlak burçlarını teker teker evlendiriyor veya var olan ilişkilerine resmiyet kazandırıyoruz. Kendinize ve sevdiğiniz insana ayırdığınız bu özel zamanlardan memnunsunuz. Daha stabil ama yeniye açılan bu kapılardan geçmek sizi mutlu ediyor. Uzun süredir hayal ettiğiniz bir şeylere kavuşmuş veya kavuşacak gibisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evlenmekten Korkuyor Musunuz?

Kendinize ait tüm düşünce ve duyguları bir anda değiştirebilirsiniz. Sakıncası yok. Dümen sizde olduktan sonra her şey güzel olacaktır. Güç gösterdiğiniz, egonuzu ortaya koyduğunuz bir zaman dilimi. Gereğinden fazla özgüven insanları rahatsız edebilir. Tadında bırakmaya çalışmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Kararlı olduğunuz konularda kendi zihninizi bulandırmanıza izin vermeyin. İlişkiler son zamanlarda kafanızı çok karıştırıyor. Her şey yolunda olsa bile, kendinizi b planı yapmaktan alıkoyamıyorsunuz. Siz b planı yaparken de zaman elinizden kayıp gidiyor. Değişime açık olun, özellikle uzun süredir sabitlediğiniz konularda.

İlişkilerinizdeki romantik yaklaşımınız, iyi niyetiniz ve gösterdiğiniz şefkat partnerinizin size daha da fazla bağlanmasına sebep oluyor. Genel anlamdaki yumuşak ve naif haliniz, son zamanlarda etrafınızdaki herkesi size yaklaştırıyor. Çözüm odaklısınız. Yurt dışı seyahatleri gündemde.

Oğlak burcu duygusal problemlerinizi bir kenara bırakın. Herkesle iyi anlaşmak zorunda değilsiniz. Bırakın zaman biraz da kontrolünüzün dışında aksın. Güzel zamanlardan geçiyorsunuz. İletişim konusunda başarılısınız. Özellikle ikili ilişkiler ve yeni ortaklıklar kurmak için uygun zamanlar.

Sosyalleşmek için uygun bir gündesiniz. Kalabalıklara karışmak bugün size çok iyi gelebilir. Gelecekle ilgili kafanız karışık olabilir. Fakat içinde bulunduğumuz dönemde hayatın en çok tadını çıkartanlardan biri de sizlersiniz. Aşk hayatınızda alternatifler artıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Oğlak burçları yoğunlar. Gün içindeki trafiğe inanamayacaksınız. Özellikle siber saldırılara maruz kalabilirsiniz. Dosyalarınızı yedeklemeyi unutmayın. Şans da pek yanınızda olmadığına göre bugün en çok hislerinize güveneceksiniz. Bu dönemde öğrendiklerinizi önemseyin.

İşler Oğlak burçları için oldukça güzel gidiyor. Uzun süredir yaşamak istediğiniz dönemi yaşıyorsunuz. Hiç zorlanmalar olmuyor mu; tabi ki oluyor! Ancak geçtiğimiz dört beş aya göre nispeten çok daha iyisiniz. Hayatınızdaki maddi problemler çözülmeye başlıyor.

Kendinizi hiç bu kadar ayaklarınız yere basarken, güvenli ve huzurlu hatırlamıyor olabilirsiniz. Çok güzel bir Pazar günü ve siz çok iyi hissediyorsunuz. Aklınızın çizdiği sınırları bir kenara koymayı başarabilseniz her şey çok daha güzel olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Keyifli Bir Pazar Günü İçin Öneriler

İnsanların sizinle ilgili olumlu görüşleri hoşunuza gidiyor. Hangi dostunuz olursa olsun, sıkıştığı zaman kapınızda bitiyor. Çünkü siz insanlara güven veriyorsunuz. Etrafınızdaki insanlar gölgenizde serinlemeye bile razı. Geçmişle uğraşmayın. Herkes sizin gücünüzden faydalanırken siz kendi gücünüzü düşürmeyin.

Sonunda işleri istediğiniz gibi dengelediniz. Bunun verdiği huzuru yaşıyorsunuz. Genel anlamda gün kolay geçecektir. Yurt dışından gelen bazı talimatlar canınızı sıkabilir. Ortaklıklarla ve evliliklerle ilgili konularda bazı sıkıntılar söz konusu olabilir.

Oğlak burcu siz hala haftaya başlayamadınız. Neyse ki; hafta bitiyor artık yeni haftaya başlarsınız. Kafaca çok uzaklarda bir yerlerde bazı konuları düzeltmekle uğraşıyorsunuz. İşiniz eviniz gibi olmuş. Fiziken çalışıyorsunuz ama ruhunuz uzaklarda gözüküyor. Maddi anlamda eşinizden destek görebilirsiniz.

Birçok Oğlak burcu yeni bir döneme geçiş yapıyor. Bunun en pozitif ve rastlanan yolu evlilikler olacaktır. Çalışma hayatınızda, günlük rutinlerinizde pozitif gelişmeler olacaktır. Uzun süredir hastalıklarla boğuşan, özellikle seyri sıkıntılı hastalıklarla boğuşan Oğlak burçları ise iyileşecekler. Duygusal konulardan arınmak, kanayanı kesmek için de uygun bir gün.

Oğlak burçları da kendilerinden bir önce gelen Zodyak arkadaşları gibi evlilik hazırlıkları içerisinde olabilirler. Temmuz ayında Oğlak burçlarının sık sık evlendiğine ve evlilik kararı aldığına şahitlik edeceğiz. Maddi anlamda birtakım çözülmeler söz konusu olabilir.

Herkes gibi siz de bir yuvanız ama gerçek bir yuvanız olsun istiyorsunuz. Birçok Oğlak burcu uzun süredir transit etkilerin altında evlilik planları yapıyorlardı. Şimdi o çoğunluk için adım atma zamanı. Bir kısmı pozitif bir kısmı ise negatif olacak. Ayrılıkların hemen ardından gelen aşklar söz konusu olabilir. Satürn’ün burcunuzda ilerleyişi size güç veriyor.

Partnerinizin, eşinizin size destek vermesiniz, fiziksel olarak yanınızda olmasını isteyebilirsiniz. Bu dönemde korunmaya ihtiyaç duyuyorsunuz. İş hayatınızda verdiğiniz daimî yalnız mücadele tatil günlerinde çevrenizden görmek istediğiniz destek arzusunu arttırıyor. Maddi konulara dikkat.

Uzun süredir ihmal ettiğiniz günlük rutinlerinizi layığı ile yerine getirme fırsatı bulacaksınız. Hem eviniz hem normalde yerine getirmeniz gereken sorumluluklarınızla ilgili aksiyon alabilirsiniz. Özellikle göğsünüz ve üreme organlarınız ile alakalı bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Genital Bölgede Hissedilen Kaşıntı

Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle kadın hastalıkları konusunda, rutin kontrolleri aksatmamanızda fayda var. İnsanlara yaptığınız hizmetin öne çıkacağı bir gün. İşiniz ile ilgili çok daha pozitif hissedeceksiniz. Çalışmayan Oğlak burçları tüm günü evlerinde getirmeyi tercih edeceklerdir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Menapoz, Erken Menapoz ve Menapoz Belirtileri Hakkında Tüm Merak Edilenler

Oğlak burcu aşk hayatınızda arada kaldığınız konular olabileceği gibi, birden fazla insan arasında da kalmış olabilirsiniz. Genelde kalbinizde iki kişiye yer yoktur ancak şu sıralar hiç de öyle olmuyor. Sadece aşk hayatınızda değil, genel anlamda birçok şeyi bir arada yapma arzunuz var.

Kendi enerjinizi kendiniz düşürüyorsunuz kimseyi suçlamayın. Her şey yolunda giderken bu kadar telaşlı bir tutum sergilemenize gerek yok. Siz zaten planlı bir insansınız. Planlarınıza uyun gerisini de serbest bırakın. Maddi konularda yeni kararlar almak ve adımlar atmak için uygun bir gün değil.

Ailenizle ilgili konularda bugün daha iyi hissediyorsunuz. Belki de isteklerinizi anlatma veya uygulama fırsatı buldunuz veya bulacaksınız. Bu da duygusal anlamda sizi rahatlattı. Miskinliğe müsait bir gündesiniz. İşlerinizi ertelememeye çalışın.

Ailevi konularda veya evinizle ilgili konularda ani değişimler yapmak istiyor olabilirsiniz. Belki sabrınızın kalmadığını, belki kısıtlandığınızı hissediyor da olabilirsiniz. Oğlak burçlarının hafta boyunca sağlıklarına özen göstermeleri gerekiyor. Yemeklerinizi güvendiğiniz yerlerde yemeye çalışın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Besin Zehirlenmesine Karşı 14 Öneri

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load