Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Finansal anlamda tüm gündemleriniz hareketleniyor. Maddi anlamdaki sıkıntılarınızdan kaçma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak bu sıkıntılar geçecektir. Güzel haberler yakında. Kafanız dolu. Bir süredir dert ettiğiniz konular var. Ailenizden destek alabilirsiniz.

Maddi anlamda oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Alacaklar verecekler, para transferleri, banka kuyrukları, hesap açma kapama derken neredeyse bütün gün finansal konular ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Çok fazla düşünecek vaktiniz olmasa da, duygusal anlamda geçmişe dönmeye meyillisiniz.

Oğlak burcu maddi anlamda güzel gelişmeler devam ediyor. Şu an haritalarınızın maddi kaynaklar evi aydınlanmakta. Güvendiğiniz, her zaman desteğini hissettiğiniz, daha önce destek olduğunuz insanlardan maddi anlamda kaynak elde edebilirsiniz. Size maddi kaynak edinmeniz için yol gösterebilir, yeni fırsatlar sunabilirler.

Giderek güçleniyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artıyor. Bunu vurgulayıcı bir şekilde gözler önüne koymasanız da insanlar sizdeki değişimi farkındalar. Yakın çevreniz ile alakalı olan bazı problemlerinizi iyileştirme ve düzeltme fırsatı yakalayacaksınız. Aile içinde bazı fevri çıkışlar ve tartışmalar söz konusu olabilir. Anlık gerilimleri arkada bırakmalısınız.

Sevgi ile harcadığınız vakitlerden, emeklerinizden, severek yaptığınız işinizden para kazanabilirsiniz. Bunun için yeni fikirler aklınıza gelebilir. Fikirlerinizi değerlendirin. Bu dönem aklınıza düşenleri değerlendirin. Her ne kadar nasıl yapacağınızı bilemeseniz de deneyin.

Maddi anlamda geleceğinizi güçlendirecek aksiyonlar alabilirsiniz. Aldığınız haberler size iyi gelecek. Özgüveniniz giderek sağlamlaşıyor. Her geçen gün hayatınızı yıkıp yeniden yapmak, küllerinizden doğmak ve yeni bir siz yaratmak için daha da çok güçleniyorsunuz.

Kariyer hayatınızdaki tüm olumlu gelişmelere rağmen, hala istediklerinize tam anlamı ile ulaşmış hissetmiyorsunuz. Görünen gerçeğin arkasında bazı ipuçları arıyor, madalyonun diğer tarafı olduğunu düşünüyorsunuz. Bugün hislerinize güvenebilirsiniz. Ailevi ve evsel konularda bazı aksilikler ve tartışmalar söz konusu olabilir.

Oğlak burcu maddi anlamda sürpriz gelişmelerin olabileceği bir gün sizi bekliyor. İletişim tonunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönem kendinizi normalden biraz daha gergin ve stresli hissediyor olmanız gayet doğal. Bir iki ay daha devam edecek bu süreçte, kimseyi kırmamaya özen göstermelisiniz.

Maddi anlamda yüzünüz gülmeye başladı. Güzel haberler alıyor, gelen kaynaklar nereye gidiyor farkında olmasanız da en azından kaynaksız kalmıyorsunuz. İletişim ağınız kuvvetleniyor. İletişim trafiğiniz artıyor. Ancak konuşmalarınızda daha sakin bir tutum sergilemeye çalışmalısınız.

Oğlak burçlarındaki öğrenme hırsı son hızı ile devam ediyor. Özellikle güzellik, moda ve sanat ile uğraşan Oğlak burçları için yeni fırsatlar ve yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. Maddi anlamda beklentilerinizi yükseltmeniz gerekiyor. Yakın gelecekte sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz.

Bazı yolculuk kararlarınızı tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. İnançlarınızın ve doğru bildiğiniz konuları analiz etmek, neyi neden yaptığınızı anlama yönüne gitmek isteyebilirsiniz. Adım atmaktan çekinmeyin. Özgüveniniz oldukça sağlamlaştı. Artık her şeyi yapmak için hazırsınız.

Düne göre biraz daha iyi ama genel olarak yine karamsar bir yapıdasınız. Her şeyin en kötü ihtimalini düşünmeye meyillisiniz. Maddi anlamda fırsatlara açıksınız. Aklınızda bazı projeler var ise değerlendirebilir, onlar için aksiyon alabilirsiniz. Yine yatırım yapmak, gayrimenkul sahibi olmak için oldukça uygun bir gün.

Sizin için zorlu bir Cumartesi günü olabilir. Özellikle duygusal anlamda patlamalar yaşayabilir, gereksiz çıkışlarda bulunabilirsiniz. Son zamanlardaki pozitif haliniz bugünlük ortalarda olmayabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sadece ihtiyacınız olanlara para harcamalısınız. Bugün aldıklarınızdan kısa bir süre sonra hoşlanmamanız yüksek ihtimal.

Oğlak burcu ikili ilişkileri fazla kurcalamayın. İlişkideki dominantlığını göstermenin, ilişkinizi yönetmenin başka yolları da var. Kendinizle olan konuşmalarınızı tamamlayın, sonra partnerinizle olan konuşmaları gerçekleştirin. Maddi anlamda güzel gelişmeler devam edecektir.

İlişkilerde beklediğiniz ilgiyi ve şefkati alamıyor olmanız belli etmeseniz de sizi duygusal anlamda yıpratıyor. Yaptığınız seçimlerin sonucuna katlanıyorsunuz. Hayatı hesap kitapla yaşamak bazen böyle durumlara sebep olabilir. Hareket kabiliyetiniz yüksek. İlişkileri yönetebilecek, başlatabilecek ve bitirebilecek noktadasınız.

İş yeriniz adeta yuvanız. Kendinizi günlük rutinlerinizde çok rahat ve keyifli hissedeceksiniz. Maddi anlamdaki tüm karışıklıklara rağmen bu konuda bu ay yüzünüz gülecektir. İçsel konuşmalarınız, kendi içinize dönüp bakmalarınız ve uzun süredir ilk defa kendinizi dinlemeniz mümkün olacaktır.

Gün içerisinde işinize odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz. Kolaylıkla değişen duygularınız doğru karar almanızı engelleyebilir. Trafiğinizin yoğun olduğu bu günde, değişen tempo ile agresifleşmekten kaçınmanız gerekiyor. Sakin olun ve bugünü atlatın.

Duygusal anlamda iki kişi arasında kalmanız mümkün. Bunu sadece partnerlik ilişkileri için düşünmeyin. Seçim yapmanız gereken konularda, duygusal bağlılıklarınız sebebi ile iki insan veya daha fazla insan arasında kalmanız mümkün. Kafanızda kurduklarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor. Hayat dersinizi alın ve yolunuza devam edin.

Oğlak burçları kendilerini çok iyi hissediyorlar. Hem neşeleri yerinde hem de daha fazla topraklanmış durumdalar. Ayaklarınızın yere bastığını hissediyorsunuz. Özgüveniniz giderek yükseliyor ve her şekilde kendinizi ortaya koyabilecek, bir hışımda istediğinizi yok edebilecek gibi hissediyorsunuz. Çok güçlüsünüz. Kendinize yeni bir hayat kurabilirsiniz.

Oğlak burcu, Güneş haritalarınızın para evini aydınlatırken, maddi anlamda yüzünüzü güldüren olayların olmasını beklerim. Maddi anlamda daha pozitif bir bakış kazanmış olabilirsiniz. Beklenmedik kaynaklardan gelir elde edebilirsiniz. Geleceğe daha umutla bakıyor ve her geçen gün özgüven kazanıyorsunuz.

Kendi kendinizi yıprattığınız konular var. Kimsede suç aramayın, sorumlusu sizsiniz. Bilinçaltınız o kadar yoğun ki. Kafanızda kuruntu ettiklerinize yer kalmadı artık. Hayatınızda aslında her şey güzel gidiyor. İçinize dönme, çevrenizi tanıma fırsatı buldunuz. Aksiyon gücü de kazanırsanız, atıl kalmazsanız her şey daha güzel olacak.

Gökyüzü sizi aydınlatıyor, sen ne yaparsan yap ben seni parlatacağım diyor. Haberler her gün biraz daha keyiflenmenizi, güç kazanmanızı sağlıyor. Özgüveniniz ve kaynaklarınız beklenmedik şekilde yükseliyor. İletişim kanalında biraz sorunlarınız var ama insanlar sözünüzü dinliyor. Hayat biraz size torpil mi geçiyor? Ya da hayat sizin dilinizde sertleşti, herkes zorlanıyor ama siz alışkınsınız.

Gelecekteki birikimlerinizi oluşturabilmek için önce geçmiş problemleri çözümlemeniz gerekiyor. Borcunuz, kredi kartı ödemeleriniz, her ne kadar yapmanız gereken ödeme varsa, ayın başında bunları ödeyin ve bitirin. Bundan sonra da ayağınızı yorganınıza göre uzatın ki; daha rahat yaşayabilesiniz.

Oğlak burçları hayatlarının iradesini geri kazanmaya ve hayatlarına dair güç kazanmaya devam ediyor. Şu sıra etrafımızda dimdik duran ne kadar insan varsa ya Oğlak burcu ya da Oğlak temalarının fazla olduğu bir kişisel hartası var. Kariyer hayatınızda adınızı ilişkiler bazında yazdırmak üzeresiniz. Hırsla öfke ile bir büyüme değil sizinki. Huzur ve destekle bir büyüme.

Haftaya sağlam başlayanlardan biri de sizsiniz sevgili Oğlak burçları. Güneş birinci evinizi o kadar farklı bir açıdan aydınlatıyor ki; kendinizi yeniden keşfetme imkânı, kendinize yeni bir pencereden bakma imkanı bulabilirsiniz. Güçlü ve yeteneklisiniz. Özellikle elleri ile iş yapan, zanaatkar Oğlak burçları için mükemmel bir gün.

Oğlak burcu sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle daha önce deneyimlediğiniz kalıcı bir rahatsızlığınız varsa üstüne gitmemeli, gereken özeni göstermelisiniz. Sağlık ihmale gelmez. Maddi anlamda birtakım karışıklıkları iyileştirecek fırsatları yakalayacaksınız. Artık kendinize bakmanız gerekiyor. Uzun süredir ihmal ediyorsunuz.

Maddi anlamda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Ayın sonunda bu sürpriz kazançlar nereden geliyor bilemiyorum ama marjinal kaynaklar yüzünüzü güldürüyor. İletişim konusunda oldukça başarılısınız. Yakın çevrenizle beraber olmak, onlar için bir şeyler yapmak size iyi gelecek. Toplum önündeki imajınız değişecek.

Oğlak burçlarını çok güzel bir Cuma günü bekliyor. Hem güçlü hem rahat hem de pozitifsiniz. En kötü şeyleri hala sadece kendinizle ilgili konularda düşünüyorsunuz. İletişim gücünüz yüksek. Güzel anlaşmalara imzalar atabilir, sözleriniz ile istediklerinizi elde edebilirsiniz.

Haritalarınızın birinci evi bu kadar aydınlanmışken hayatınızın bir dönüm noktasında olmaması enteresan olurdu. Mutlaka sizi büyütecek, belki düzen değiştirmenize sebep olacak olaylar yaşıyorsunuzdur hayatınızda. Siz de kendinizi değiştirmek, sadece kendiniz için adımlar atmak istiyorsunuz artık. Maddi anlamda beklenmedik, güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

Aklınızdaki, arka planda kalmış düşüncelerinizi bir uygulayabilseniz… Merak etmeyin, yavaş yavaş hepsine ulaşacaksınız. Sabretmeyi, pozitif düşünmeyi öğrenmeniz gerekiyordur belki de. Belki de b planı yapmanın da bazen hayata karşı yenik düşebileceğini fark etmeniz gerekiyor. Bazen ne kadar önlem alırsanız alın sevgili Oğlak burçları, su akar ve yolunu bulur.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load