Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partneriniz ile birbirinizi çok seviyorsunuz. Finansal olarak iyi bir durumda olmasanız bile moralinizi bozmamalısınız. Gün boyunca kendinizi çok neşeli hissedeceksiniz.

Aşk hayatınızda çok önemli değişiklikler olacak. İş yerinize karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Bugün aile bireyleriniz ile birlikte zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Çok yakında yeni bir ilişkiye gireceksiniz ve kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. İş yerinizde yükselebilmek istiyorsanız, azimli bir şekilde çalışmaya devam etmelisiniz. Bugün meditasyon yapmayı deneyin.

Bugün pozitif enerjiniz ile partnerinizin gününü aydınlatacaksınız. İş yerinizdeki mevcut konumunuzdan çok memnunsunuz ve kendinizi yaratıcı hissediyorsunuz. Olumsuz düşünmekten kaçınmaya çalışın.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissedeceksiniz. İş yerinizde hata yapmaktan korkmayın ve zorlandığınız zamanlarda destek istemekten çekinmeyin. Bugün arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir akşam yemeğine çıkacaksınız.

Bugün eski partnerinizden şaşırtıcı bir mesaj alabilirsiniz. İş hayatınızdaki yorucu tempodan dolayı kendinize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara yardım etmekten keyif alıyorsunuz.

Partneriniz ile birlikte romantik ve tutkulu bir gece geçirmek isteyeceksiniz. İş yerinizde ortaya çıkardığınız başarılı çalışmalar ile patronunuzun gözüne girmeyi başardınız. Pozitif enerjilerle dolu olacaksınız.

Bugün etkileyici havanız ile çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. İş yerinizde kendinizi çok yaratıcı hissedeceksiniz ve ortaya harika çalışmalar çıkaracaksınız. Negatif enerjilerden kurtulmaya çalışın.

Partneriniz ile olan ilişkinize heyecan katacak bir şeyler yapmalısınız. İş hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve kendinizi yaratıcı hissediyorsunuz. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri ve vitaminleri aldığınızdan emin olun.

Partneriniz ile olan ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. İş yerinizde yükselebilmek için kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Bugün kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz ve en yakın arkadaşlarınız ile zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Partneriniz tarafından çok sevildiğinizi hissedebiliyorsunuz. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz ve çok yaratıcısınız. Hayatın size verdiği güzelliklerin tadını çıkaracaksınız.

Aşk hayatınızda aşırı kıskanç olmaktan kaçınmalısınız. Bugün iş yerinizde karşınıza harika bir fırsat çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz. Negatif enerjilerden kurtulmanın bir yolunu bulun ve neşelenin.

Bugün eşiniz ile birlikte romantik ve ateşli bir gece geçirmek isteyeceksiniz. İş yerinizde ortaya çıkardığınız başarılı çalışmalar ile patronunuzun gözüne girmeyi başardınız. Ani duygu değişimlerinden kaçınmalısınız.

Zorlu zamanlarda partneriniz ile birbirinize daima destek oluyorsunuz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için karşınıza çıkan her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Stresli ortamlardan uzaklaşmaya özen gösterin.

Bugün eşiniz ile tartışmaktan kaçının ve sakinliğinizi koruyun. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Gün içinde fiziksel olarak daha aktif olmaya çalışmalısınız.

Aşk hayatınızda çok önemli bir değişiklik olacak. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığını almaya başladınız ve kendinizi heyecanlı hissediyorsunuz. Aile bireyleriniz ile zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Bugün partneriniz ile önemli bir konu hakkında konuşmanız gerekebilir. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bugün kendinizi sağlıklı ve neşeli hissedeceksiniz.

Bugün partnerinizle ciddi bir konuşma yapmanız gerekiyor. İş yerinizde zorlandığınız zamanlarda çalışma arkadaşlarınızdan destek istemekten çekinmeyin. Aile bireyleriniz ile birlikte zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Bugün partneriniz ile birlikte keyif verici bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkacak. Öz güveneniniz yerinde olacak ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Bugün aklınıza eski sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz romantik anlar gelebilir. İş yerinizde ortaya harika çalışmalar çıkarıyorsunuz ve patronunuzun gözüne girmeyi başardınız. Uyku programınızda bazı değişiklikler yapın.

Bugün partneriniz ile birlikte romantik anlar geçirmek isteyeceksiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bugün kendinizi huzurlu ve sakin hissedeceksiniz.

Ne yaparsanız yapın, mevcut partnerinizi eski partnerinizle karşılaştırmayın. İş yerinizde fikirlerinizi net bir şekilde çevrenizdeki insanlara açıklamaktan çekinmeyin. Geleceğiniz hakkında çok endişe duyuyorsunuz.

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki tüm sorunları çok yakında çözeceksiniz. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Bugün kendinizi yorgun hissederseniz, erkenden uyumaya çalışın.

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki sorunları çok yakında çözeceksiniz. İş hayatınızda başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Zihinsel sağlığınıza daha fazla önem göstermeye başlamalısınız ve stresli ortamlardan uzak durmalısınız.

Kariyerinize odaklanmış bir durumda olduğunuz için yeni bir ilişkiye girmek aklınızın ucundan bile geçmiyor. Finansal durumunuzu düzeltebilmeyi başardınız. Yaşam kalitenizi artıracak bazı takviyeler alın.

Bugün aşk hayatınız hakkında önemli bir karara varmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız. İş yerinizde görüşlerine güvendiğiniz kişilerle konuşacaksınız ve çalışmalarınız ile ilgili tavsiyeler alacaksınız.

Bugün eşiniz ile tartışmaktan kaçınmaya çalışmalısınız. İş yerinizde karşınıza çok güzel bir fırsat çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Aile bireylerinizden birinin size harika haberleri olacak.

Partnerinize olan aşkınızı daha sık dile getirmeye çalışmalısınız. İş yerinizde kendinizi çok yaratıcı hissedeceksiniz ve ortaya harika çalışmalar çıkaracaksınız. Bugün hayatınızı değiştirecek kararlar almamaya özen gösterin.

Bugün eşiniz ile birbirinizi iyice dinlediğinizden emin olmalısınız. İş yerinizde karşınıza büyük bir fırsat çıkacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Aile bireylerinizden birinin size harika haberleri olabilir.

Bugün partneriniz ile tartışmaktan kaçınmaya çalışmalısınız. İş yerinizdeki tecrübeli bir arkadaşınızdan çok önemli tavsiyeler alacaksınız. Sağlığınız için fiziksel olarak daha aktif olmaya başlamalısınız.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();