Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Oğlak burcu finansal anlamda tüm gündemleriniz hareketleniyor. Maddi anlamdaki sıkıntılarınızdan kaçma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak bu sıkıntılar geçecektir. Güzel haberler yakında. Kafanız dolu. Bir süredir dert ettiğiniz konular var. Ailenizden destek alabilirsiniz.

Maddi anlamda oldukça hareketli bir gün sizi bekliyor. Alacaklar verecekler, para transferleri, banka kuyrukları, hesap açma kapama derken neredeyse bütün gün finansal konular ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Çok fazla düşünecek vaktiniz olmasa da, duygusal anlamda geçmişe dönmeye meyillisiniz.

Maddi anlamda güzel gelişmeler devam ediyor. Şu an haritalarınızın maddi kaynaklar evi aydınlanmakta. Güvendiğiniz, her zaman desteğini hissettiğiniz, daha önce destek olduğunuz insanlardan maddi anlamda kaynak elde edebilirsiniz. Size maddi kaynak edinmeniz için yol gösterebilir, yeni fırsatlar sunabilirler.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatta Para İle Satın Alamayacağınız Şeyler De Var

Giderek güçleniyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artıyor. Bunu vurgulayıcı bir şekilde gözler önüne koymasanız da insanlar sizdeki değişimi farkındalar. Yakın çevreniz ile alakalı olan bazı problemlerinizi iyileştirme ve düzeltme fırsatı yakalayacaksınız. Aile içinde bazı fevri çıkışlar ve tartışmalar söz konusu olabilir. Anlık gerilimleri arkada bırakmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kendinize Olan Güveninizi Kaybetmeyin !

Sevgi ile harcadığınız vakitlerden, emeklerinizden, severek yaptığınız işinizden para kazanabilirsiniz. Bunun için yeni fikirler aklınıza gelebilir. Fikirlerinizi değerlendirin. Bu dönem aklınıza düşenleri değerlendirin. Her ne kadar nasıl yapacağınızı bilemeseniz de deneyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Daha Üretken Olmanın Yolları

Maddi anlamda geleceğinizi güçlendirecek aksiyonlar alabilirsiniz. Aldığınız haberler size iyi gelecek. Özgüveniniz giderek sağlamlaşıyor. Her geçen gün hayatınızı yıkıp yeniden yapmak, küllerinizden doğmak ve yeni bir siz yaratmak için daha da çok güçleniyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Maddi konular ön plana çıkıyor. Bu konuda hem pozitif gelişmeler hem de bazı dalgalanmalar olacaktır. Yeni organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Bazı hayallerinize adım adım ulaştığınızı, bazı derin isteklerinizin de yeniden su yüzüne çıktığını fark edebilirsiniz. Çok fazla kuruntu sizi yoruyor. B planı yeterli.

Oğlak burcu maddi anlamda beklenmedik gelişmeler yaşıyorsunuz. Genel anlamda pozitif bir minval olmasına rağmen bazı Oğlak burçları kişisel haritalarındaki bazı sebeplerden dolayı bu etkiyi negatif de yaşayabilirler. Evren sizi öz yeteneklerinizden gelir elde etmeniz konusunda destekliyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Daha Üretken Olmanın Yolları

Maddi anlamda şansınız arttı. Bir süredir maddi anlamda sıkıntıdaydınız. Her şey çözülecek demiyorum ama en azından içeri ışık girmeye başlayacak diyorum. Değer verdiğiniz konularda, hayatınızın ana arterlerinde pozitif ve beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. İletişim tonunuza dikkat etmelisiniz. Kalp kırmayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Çekim Yasası İle Parayı Hayatımıza Çekmenin Yolları

Maddi anlamda enteresan gelişmelere açık olun. Kazanmanın bin bir yolunu keşfetmek üzere olabilirsiniz. Hem maddi hem de manevi anlamda, hayata dair değişik kazanımlarınızın olabileceği bir dönemden geçiyorsunuz. Bu hafta sizi yormaz. Hele bugün asla.

Bazı yolculuk kararlarınızı tekrar gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. İnançlarınızın ve doğru bildiğiniz konuları analiz etmek, neyi neden yaptığınızı anlama yönüne gitmek isteyebilirsiniz. Adım atmaktan çekinmeyin. Özgüveniniz oldukça sağlamlaştı. Artık her şeyi yapmak için hazırsınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Düne göre biraz daha iyi ama genel olarak yine karamsar bir yapıdasınız. Her şeyin en kötü ihtimalini düşünmeye meyillisiniz. Maddi anlamda fırsatlara açıksınız. Aklınızda bazı projeler var ise değerlendirebilir, onlar için aksiyon alabilirsiniz. Yine yatırım yapmak, gayrimenkul sahibi olmak için oldukça uygun bir gün.

Sizin için zorlu bir Cumartesi günü olabilir. Özellikle duygusal anlamda patlamalar yaşayabilir, gereksiz çıkışlarda bulunabilirsiniz. Son zamanlardaki pozitif haliniz bugünlük ortalarda olmayabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sadece ihtiyacınız olanlara para harcamalısınız. Bugün aldıklarınızdan kısa bir süre sonra hoşlanmamanız yüksek ihtimal.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 5 Adımda Para Harcamadan Dolabınızı Yenileyin

Değer yargılarınız, yetenekleriniz, maddi konular ve arkadaşlıklar hayatınızın gündeminde. Özel olarak çaba sarf etmeseniz de daha sosyal olacaksınız. Uzun süredir sakin kalan, monoton bir hayata bürünen Oğlak burçlarına da bu sosyallik iyi gelecek. Ev satışları ve ardından yüklü gelirler söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hafta Sonu Kaçamağı Yapabileceğiniz Yerler

Oğlak burcu maddi anlamda hem eliniz güçlenecek hem e bazı beklenmedik ödemelerle karşılaşacaksınız. Para akışınız oldukça sürprizle dolu. Yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde güven kırılmaları, beklenmediğiniz çıkışlar söz konusu olabilir. Daha dikkatli ve sakin olmanızda fayda var. İçe dönmek yerine sorunu anlamayı tercih etmelisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerin Baş Düşmanı ''Güven Sorunu''

Kariyerinizde güç kazanmaya olan ihtiyacınız artıyor. Kendinizi daha güvende hissetmek için bu güce sahip olmaya çalışıyorsunuz. Maddi anlamda değişik gelişmeler söz konusu olabilir. Bir yandan gelecek paralar var, diğer yandansa hesapta olmayan giderler. Evinizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı Kadınların 10 Özelliği

Maddi konular beklenmedik şekilde su yüzüne çıkabilir. Beklenmedik haberler söz konusu olabilir. Kendinizle ilgili ufak tefek ama sizi oldukça değiştirecek değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Hayallerinize ulaşabilecek enerjiniz var. Yeniden umut beslemeye başladınız. Bu da hayat enerjinizi yükseltecektir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

 

Duygusal anlamda iki kişi arasında kalmanız mümkün. Bunu sadece partnerlik ilişkileri için düşünmeyin. Seçim yapmanız gereken konularda, duygusal bağlılıklarınız sebebi ile iki insan veya daha fazla insan arasında kalmanız mümkün. Kafanızda kurduklarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor. Hayat dersinizi alın ve yolunuza devam edin.

Oğlak burçları kendilerini çok iyi hissediyorlar. Hem neşeleri yerinde hem de daha fazla topraklanmış durumdalar. Ayaklarınızın yere bastığını hissediyorsunuz. Özgüveniniz giderek yükseliyor ve her şekilde kendinizi ortaya koyabilecek, bir hışımda istediğinizi yok edebilecek gibi hissediyorsunuz. Çok güçlüsünüz. Kendinize yeni bir hayat kurabilirsiniz.

Bildiklerinizi, doğrularınızı, felsefelerinizi sorgulayabilirsiniz. Kendinize ait bazı konuları yeniden düzenleme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Oğlak burçları fiziksel anlamda yeni bir imaj için harekete geçebilirler. Kendinizden yeni bir siz yaratmak için hem uygun bir zamanda hem de genel anlamda uygun bir yıldasınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Takip Edilesi Stil İkonları

Ne kadar analitik bir insan olursanız olun, sizin de yanıldığınız zamanlar olabilir. Bugün de öyle bir gün. Duygularınızı karıştırma ihtimaliniz olan her analizde beklenmedik şekilde yanılabilirsiniz. Maddi anlamda tüm bulanıklıklara rağmen bir rahatlama yaşayacak, beklenmedik güzel bir durum deneyimleyeceksiniz.

Oğlak burcu zorlanabileceğiniz bir gün. Duygusal anlamda kendinizi açıklamaktan, öne sürmekten çekinebilirsiniz. Kendinize biraz zaman tanıyın. Risk almak isteyebilirsiniz. Yanlış kararlar vermemek için anlık hislerinizin peşinden gitmemeye çalışın. Maddi anlamda bulanıklıklar devam ediyor.

Eşiniz veya partnerinizle olmayı tercih edebilirsiniz. Kendinizi birine yaslamak, hatta biraz pohpohlanmak istiyorsunuz. Uzun süredir çabalıyorsunuz ve birilerinin başarılarınızı takdir etmesine ihtiyacınız var. Bu çaba iş anlamında olabileceği gibi özel yaşantınız için gösterdiğiniz bir çaba da olabilir.

Değer verdiğiniz kadar değer görmek istiyorsunuz. Gayet insanı herkes aynı şeyi istiyor. Fakat siz kendi gösterdiğiniz gibi bir değer beklemeyin. Herkesin tarzı ve tavrı farklı. Sizin için bir şeyler yapılıp yapılmadığını test etme yönteminiz sizinkinin aynısı mı diye bakmak olmamalı. Herkes başka türlü çabalar.

İş yeriniz ve günlük rutinlerinizi gerçekleştirdiğiniz alanda kendinizi güvende hissediyorsunuz. Haftaya pozitif bir başlangıç yapacaksınız ama kalabalıklar içinde yalnız kalmak tercihiniz olacaktır. Oğlak burçlarının kendilerine ait her konuyu özel olarak değerlendirdiği bir dönem.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Süre Yalnız Kalmaya İhtiyacınız Olduğunuzun 6 İşareti

Hayatınızın tüm idaresini elinize almış durumdasınız. İrade ve yönetim kendinizde. Kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz. Çevrenizle ilgili değişimler söz konusu olabilir. Bazı yeni ve farklı organizasyonlara, derin mana taşıyan oluşumlara katılabilirsiniz. Genel anlamda hareketli bir gün yaşayacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Her Başarılı Kadının Ocak Ayında Yapması Gereken 7 Şey

Romantik anlamda partnerlik ettiğiniz kişi ile kendiniz arasında kalabilirsiniz. Onun fikirleri mi yoksa sizin fikirleriniz mi? Yoksa birlikte mi daha güzelsiniz. Tabİi ki ortada buluştuğunuzda güzelsiniz. Ona zaman ayırın. Hem size hem ona iyi gelecektir. Son zamanlarda çok çalışıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Nasıl Bir Çiftsiniz?

Kendinizle ilgili alacağınız kararlarda oldukça inatçı olacağınız bir gün. Bugün yolunuza çıkacak hiçbir engeli tanımayacaksınız. Gerekiyorsa üzerine basıp geçebilirsiniz. 

Oğlak burcu egonuzun sesini az da olsa kısmanız gerekiyor olabilir. Hayata dair birçok konuda kendinizi ön plana koymaya başladınız. Aslında bu sizin için iyi bir şey ama etrafınızı da fazla yormamalısınız. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklik yapma ihtiyacı duyabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kaş Ekimi Ve Sonrasında Yaşananlar

Hayatına dair her konuda hem değişmek hem de değiştiğiniz konularda yeniden sağlamlaşmak istiyorsunuz. Evinizle ilgili beklenmedik ihtiyaçlar söz konusu olabilir. Maddi anlamda eşinizden destek almak veya ona destek vermek konusunda doğru zamanlar. İhtiyaçlarınızı doğru belirlemeye özen gösterin.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.