Nedimeler İçin Hediye Önerileri

Nedimeler İçin Hediye Önerileri, Bekârlığa Veda Duvağı, Nedimeler İçin Küçük Bir Hediye ' Broşlar ', Düğün, Evlilik

En unutulmaz gününüzde sizi sinin kadar düşünen ve her attığınız adımda yanınızda olan nedimeleriniz için o büyük günü ölümsüz hale getirmenin tek yolu var; nedime hediyeleri. Tüm stresinizi paylaşarak çoğu zaman çekilmez bir hal aldığınızda dahi yanınızda olan nedimeler için ne kadar teşekkür etseniz az elbette ama belki onlar için ufak hediyeler hazırlayarak bu teşekkürünüzü ifade etme yolunu seçebilirsiniz. Düğün öncesindeki tüm hazırlıklarınızda ve düğün gününüzde çıkabilecek tüm aksiliklere karşı kendilerini siper eden nedimeleriniz, isteme anınızdan düğününüz son bulana kadar her anınızda belki de ailenizden dahi daha büyük destekçiniz halini almış olabilirler.

Fotoğraf çekiminizde sizi gülümseten, eşyalarınızı taşıyan, öneriler sunan, gelinlik seçmenize yardım eden, gelinliğinizi düzelten, aç mısınız, susuz musunuz diye düşünen, nikah şekerinizi dağıtan, orkestra ve müzikleri seçmenize yardımcı olan ve en önemlisi sizinle ağlayıp sizinle gülen yakın arkadaşlarınız düğününüzde nedime olarak boy gösteriyor. Düğünün en eğlenceli anları olan arkadaşlar ile birlikte yapılan danslarda etrafınızı saran nedimeleriniz için birbirinden şık hediyeler seçerek yüzlerini gülümsetmeye ne dersiniz?

Nedimeler İçin Küçük Bir Hediye  ' Broşlar '

Nedimelerinizi bu özel günde çok daha özel göstermek için onlara origami katlama sanatı ile yapılan broşlar hediye edebilirsiniz. Tamamen el yapımı olan bu broşlar ile düğün hazırlığınızın her anında yanınızda olan nedimelerinizi diğer misafirlerinizden bir adım öne çıkarmak eminiz ki onların ruhlarını okşayacaktır.

Nedime T-shirt

Özellikle bekârlığa veda partinizde giyebilecekleri, üzerinde Bridesmaid yazan t-shirtlere ne dersiniz? Kalıcı bir hediye olması açısından hem de o geceyi hatırlatması açısından oldukça tatlı bir hediye seçeneği olabilir. Kendinize de gelin yazan bir t-shirt yaptırmayı sakın unutmayın. Üzerinde tarih yazan bu t-shirtler ile nedimeleriniz ile muhteşem bir uyum yakalayabilirsiniz.

Bekârlığa Veda Duvağı

Nedimeler İçin Hediye Önerileri

Bekârlığa veda partisinin olmazsa olmazı olan duvaklar bu sene işlemeli ve payetli olarak karşımıza çıkıyor. Nedimelerinizin eğlenirken aynı zamanda şıklığından da ödün vermesini istemiyor musunuz? Ozaman seçeceğiniz payetli tül nedime duvakları ile hem güzel bir anı bırakmış hem de onların muhteşem fotoğraflar çekmelerini sağlamış olacaksınız. Tek renk ya da farklı renk seçenekleri sunabileceğiniz nedimeleriniz için sevdikleri renklerden duvaklar aramaya başlasınız iyi olacak.

Bileklerde Çiçekler

Nedimeler İçin Hediye Önerileri

Dantel ve çiçek uyumu ile onlara gösterdiğiniz sevginin bir simgesi olarak verebileceğiniz hediyelerin başında gelen bil çiçekleri hem onları şık göstermek hem de en yakınlarınız olduklarını belirtmek açısından kıymetli olacaktır. Eğer bu hediyeyi düğünde takmalarını istiyorsanız kıyafet renklerini öğrenerek bu doğrultuda hazırlatabilirsiniz. Eğer tek bir renkten oluşmasını istiyorsanız ister incili ister çiçekli tercih ederek beyaz bir dantel ile bu hediyenizi süsleyebilirsiniz. Boyutunun biraz büyük olması gösteriş açısından faydalı olabilir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();