Ne Kadar Seksisiniz? Seksi Görünmenin Yolları Nelerdir?

Ne Kadar Seksisiniz? Seksi Görünmenin Yolları Nelerdir? Aynaya baktığınız zaman kendinizi seksi bulmanız en baştan bütün duvarları yıkacaktır.

Bazı kadınların seksi olması için hiçbir şey yapmasına gerek kalmaz. Onların tek bir bakışı bile karşılarındaki erkeğin ayaklarını yerden kesmesine yeterlidir. Aslında mevzu seksi gözükmek olunca, erkeğin bizi nasıl gördüğü değil de öncelikle bizim kendimizi nasıl gördüğümüzdür önemli olan. Aynaya baktığınız zaman kendinizi seksi bulmanız, zaten en baştan bütün duvarları yıkacaktır. Peki siz ne kadar seksisiniz? İşte karşınızda seksi gözükmenin püf noktaları.

Seksi Görünmenin Yolları

  • Aşırı Çıplaklıktan Kaçının

Seksi olmak için illa çıplak olmaya gerek yok! İçinizde o seksi kadını hissettiğiniz sürece siz seksisiniz, bunu unutmayın. Giyindiğiniz pantolonun iç çamaşırınızı göstermesine gerek yok ama tabii ki minik dekoltelerden yardım almayı da ihmal etmeyin.

  • Göz Makyajı

Evet, abartılı bir makyaj yapmayın ama gözlerinizi her zaman ön planda tutun. Gözlerin ne denli önemli olduğuna değinmiştik, o zaman onları biraz daha çarpıcı yapmamızda bir sakınca yok, değil mi? Göz makyajınıza özen gösterin derken, simli, parıltılı ya da koyu bir göz makyajından bahsetmiyoruz. Buğulu tonlarda yapacağınız bir göz makyajı beklediğiniz etkiyi yaratacaktır.

Ne Kadar Seksisiniz? Seksi Görünmenin Yolları Nelerdir?

  • Gözleriniz Konuşsun

Karşınızdaki kişi ile göz teması kurmaya çalışın. Emin olun, gözlerinizin derinliklerinde yaşayan seksi kadın o an kendini belli edecektir.

  • Bakımlı Olun

Bakımlı olun derken, yüzünüze kat kat makyaj yapın, dudaklarınıza dolgunlaştırıcı sürün, demiyoruz. Elleriniz, ayaklarınız ve özellikle saçlarınız temiz ve bakımlı olsun. Saçlarınızdan gelecek olan şampuan kokusu, başınızı her çevirişinizde boynunuzdan yayılacak olan parfüm karşınızdaki için çok şey ifade eder.

  • Omuz Dekoltesi

Göğüs ve bacak dekoltesinin erkekler üzerindeki etkisi hepimiz tarafından bilinir, peki ya omuz dekoltesi? Omuzlarınızı açıkta bırakacak kıyafetler giyinerek karşınızdakinin tam 12’den vurabilirsiniz.

  • Sadelik

Abartılı her şeyden kaçmaya özen gösterin. Neredeyse dirseğinize kadar gelen bilezikler, göğsünüze ilgi çekmek için taktığınız kocaman kolyelere artık bir elveda diyebilirsiniz. Zarif ince ve minimal takılar erkeklerin çok daha fazla hoşuna gidiyor.

Ne Kadar Seksisiniz? Seksi Görünmenin Yolları Nelerdir?

  • Saç Şekliniz

Biraz önce kuaförden çıkmış gibi duran paket program saç devri artık geride kaldı. Kuaföre gitseniz dahi, hafif dağınık ve doğal gözüken saçlar her zaman daha seksi bir hava yaratacaktır.

  • Kendiniz Olun

Hiçbir konuda kendine sahnede yer bulamayan yapmacıklık burada da rolünü kaybediyor. Her zaman doğallıktan yana olarak, kısacası kendiniz olarak, seksapelliğinizi artırabilirsiniz.

  • Açık Olun

Seksi olacaksınız diye hislerinizi saklayacak değilsiniz. Eğer karşınızdakinin yakışıklı olduğunu düşünüyorsanız, bunu ona söylemekten çekinmeyin. İltifat hayat kurtarır.

  • Kendinizi Sevin!

Seksi olmak, güzel görünmek, çekici olmak aslında hepsinin yolu insanın kendisini sevmesinden geçer. Siz de kendinizi sevin ve güvenin.

No more pages to load

No more pages to load