Nasıl Bir Çiftsiniz?

Nasıl Bir Çiftsiniz?Sevgilinizle ya da eşinizle birbirinizi çok seviyor olabilirsiniz, peki birbirinize ne kadar uyumlu olduğunuzu biliyor musunuz?

Belki birkaç aylık bir beraberliğiniz var, belki henüz onunla yeni tanıştınız belki de uzun yıllardır evlisiniz, durumunuz ne olursa olsun, aslında nasıl bir çift olduğunuzu biliyor musunuz?

Siz Nasıl Bir Çiftsiniz?

Sevgilinizle ya da eşinizle birbirinizi çok seviyor olabilirsiniz, ama bu uyumlu olduğunuzu göstermez, her uyumlu çiftin de mükemmel bir ilişki yaşıyor demek değildir. Kafanız karıştı değil mi? O zaman gelin çift türlerine bir göz atalım.

  • Tutkulu Kavgacılar

Tutkulu kavgacı çiftler arasında sürekli bir tartışma söz konusudur. Hatta bu tartışmalar zaman zaman büyük kavgalara dönüşebilir ama kavga boyutu ne olursa olsun sonunda ani sarılmalar söz konusu olur. Özellikle kavgadan beslenen bu çiftler ilişkilerinin bu gidişatını normal gördüğünden tutkulu ve alevli ilişkilerini sürdürürler.

  • Anne-Çocuk Çiftleri

Anne çocuk çifti olarak adlandırabileceğimiz çiftlerde erkek tarafı tipik bir anne kuzusudur, ama bu sefer sözünden çıkmadığı, o olmadan yapamadığı yani anne olarak gördüğü kişi kendi annesi değil, sevgilisidir. Sevgilisi olmadan adım dahi atamayan bu ilişkide erkek, kadından beslenir, kadın da erkeğe gösterdiği anaçlıkla ilişkiyi yürütür. Bu tip ilişkilerde genellikle kavga gürültü pek yaşanmasa da erkeğin bazen egemenlik kurmak istediği noktalarda dengeler bozulabilir.

Nasıl Bir Çiftsiniz

 

  • Özgür Çiftler

Özgür çiftlerde genellikle iki taraf da oldukça özgür hareket ederler. Bu çiftler evli olsa dahi kendilerine özel bir hayata sahiptirler. Çiftlerden iki tarafın da kendi arkadaşları, kendi özgür alanları, birbirlerine sormadıkları ve birbirlerini sorgulamadıkları hayatları vardır. Eğer iki taraf da bu özgür çift ilişkisinin yazılı olmayan kurallarına uymakta zorluk çekmiyorsa uzun ömürlü bir ilişki yaşanabilir.

  • Sarmaşık Çiftler

Sarmaşık çiftler adından da anlaşılabileceği gibi ‘sensiz olmaz’ şarkısını dillerine pelesenk yapmış olan çiftlerdendir. Sarmaşık çiftler bırakın sürekli beraber takılmayı birinden biri olmadan karar dahi veremezler. Bu çiftler aslında ‘mükemmel çift’ görünümünü sergilese de tek başlarına kalacakları alanlarda oldukça zorluk yaşarlar.

Nasıl Bir Çiftsiniz

 

  • Sınırsız Çiftler

Sınırsız çiftlerin ilişkilerinin hiçbir açıdan sınırı yoktur. Bu çiftler genelde tek eşli de değildir ve işin ilginç yanı iki tarafından bu çok eşlilikten rahatsızlık duymaması üstüne üstlük ilişkilerinin ömrünün çok eşlilik sayesinde uzadığını düşünmeleridir. Dediğimiz gibi hiçbir açıdan kendilerine sınır koymayan sınırsız çiftler, diledikleri zaman beraber yaşar, dilediklerinde evleri ayırır diledikleri zaman ise bambaşka bir ülkeye gidebilir. Ancak ne olursa olsun, kaç kişiyle beraber olurlarsa olsunlar dönüp dolaşacakları yer yine kürkçü dükkanıdır.

  • “ArkadAşk” Çiftler

Evet yanlış okumadınız, “ArkadAşk” çiftler arkadaşlığın içinde aşk, aşkın içinde ise arkadaşlığı yaşatabilen yegane çiftlerdendir. Evli dahi olsalar henüz sanki flört aşamasındaymışçasına eğlenen, birbirinin en yakın dostu haline gelmiş olan hatta başka bir dosta ihtiyaç dahi duymayan, eşini kendi can dostu haline getirmiş olan çiftlerin yaşadığı bu ilişki uzun soluklu olmaya adaydır. Bu çiftler arasında yaşanabilecek en büyük sorun arkadaşlığın dozunu  biraz fazla kaçırmak ve sevgililiği geri plana koymaktır. Eğer bu sorunu atlatırsanız, sizden iyisi bulunmaz Hint kumaşıdır.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();