Çiftlerin Mutlaka Bilmesi Gereken Yatak Kuralları

Çiftlerin Mutlaka Bilmesi Gereken Yatak Kuralları, Sevişirken Teknik Konuşmaları Bırakın, Asla Bitse De Gitsek İmajı Çizmeyin.

İster çok üzün bir ilişki süreniz olsun isterseniz de kısa süredir birbirinizi tanıyor olun, partnerinizle elbette her şeyi konuşmak istemeniz normal bir tutum olacaktır. Fakat her şeyi konuşmak isteyişiniz bunu her yerde konuşmak olarak algılanmış ise burada bir miktar sorunla karşılaşma olanağınız oldukça yüksek. Özellikle yatakta kesinlikle söylenmemesi gerekenler gibi bazı yatak kuralları var ki bunları okumadan yatağa girmenizi önermiyoruz.

Dikkat Edilmesi Gerekilen Yatak Kuralları

Birbirinize Dürüst Olun

Elbette bir ilişkinin kaynağı ve onu yıllara taşıyacak olan yegâne kuralı dürüstlüktür. Fakat dürüstlük ve patavatsızlık kavramlarının asla birbirine karıştırılmaması gerekiyor. Özellikle konu cinsellik olduğunda konu daha da hassas bir hal aldığından kesinlikle hayatınıza eskiden girmiş insanların adı özellikle de yatak odanızda asla geçmemeli. Dürüstlük genel anlamda birbirine saygıyı esas alır. Oysa birlikte uyuduğunuz yatağınızda ya da yatak odanızda hayatınızdaki eski insanlarla ilgili cümleler kurmak hiç de sağlıklı sonuçlar vermeyecektir. Eğer sevgiliniz sizden kendini geçmişinizdeki erkekle kıyaslamanızı isterse konuyu kapatın. Bu hiç de hoş bir konu olmayacaktır. Özellikle de yatakta.

Çiftlerin Mutlaka Bilmesi Gereken Yatak Kuralları

 

Sevişirken Teknik Konuşmaları Bırakın

Sevişmenin büyüsü içinde elbette çiftlerin konuşması yer alır. Fakat bu konuşma pozisyonun yanlışlığını dile getirmek olmamalıdır. Aksine seks yaparken nasıl durulması istendiğini konuşmadan birbirinize anlatmanız seksten kopmamanıza olanak sağlayacaktır. İstediğiniz şeyleri pratiğe dökerek anlattığınız takdirde hem büyüyü bozmamış, hem de istediğiniz zevki yaşamış olacaksınız.

Asla Bitse De Gitsek İmajı Çizmeyin

O gün havanızda olmayabilirsiniz. Sevişmek istemeyebilir ya da ön sevişmenin tadını çıkartarak o gün için sekse son vermek de isteyebilirsiniz ama asla sevişmenin ortasında sıkıldığınızı ve bitmesini istediğiniz imajını çizmemelisiniz. Yapacağınız en büyük yanlışların başında gelen bu hareket yüzünden partneriniz ile aranızın açılması bile mümkün hale gelebilir. Eğer canınız o gün sevişmek istemiyorsa olayı yatakta sonlandırmamalı, belki kaçak birkaç öpücük ile karşı tarafı bir sonraki buluşma için heyecanlandırmalısınız.

Çiftlerin Mutlaka Bilmesi Gereken Yatak Kuralları

Birlikte Olduğunuz Erkeğin Performansı İle İlgili Asla Yorum Yapmayın

İyi bir birliktelik kadar iyi bir sekste herkesin hakkı elbette. Sevgilinizden yatakta olmasını istediğiniz tonlarca şey olabilir. Fakat önemli olan isteklerinizi ne zaman ve hangi ortamda dile getirmenin daha doğru olduğudur. Özellikle sevişme esnasında partnerinizin performansı için yetersiz olduğu yorumunu yapmanız aranızda oluşabilecek ciddi bir uçurumun ilk cümlesi olabilir. Hâlbuki bu konuşmayı günlük hayatınızda domates doğrarken daha farklı bir şekilde dile getirmeniz hem partneriniz açısından çok kırıcı olmayacaktır hem de çözüm arama olarak birlikte odaklanabileceğiniz konular arasında yer alacaktır. Erkeğin özellikle yatakta özgüvenini kırmak hem size hem de ilişkinize zarar verici nitelikte olabilir. Hayatınızdaki erkekle tabii ki her yer de her şeyi konuşabilmelisiniz. Fakat hassas noktaları asla görmezden gelmeyi denemeyin. Unutmayın dürüstlük güzeldir fakat doğru zamanda doğru kelimler ile kendinizi ifade etmeniz halinde.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();