Müjde! Tarkan Baba Oluyor!

Megastar Tarkan müjdeli haberi verdi; Baba Oluyorum!

Hayranı Pınar Dilek ile evlenerek herkesi şaşırtan Megastar Tarkan, baba olacağını açıkladığı videoyu sosyal medya hesabından paylaşarak bombayı patlattı. Çift bir konser sırasında tanışmış ve uzun süren bir arkadaşlık döneminden sonra da 2016 yılında dünyaevine girmişlerdi. 

“Baba Oluyorum”

Tarabya’daki villasında sade bir tören ile dünya evine giren Megastar Tarkan, eşi Pınar Tevetoğlu ile uzun süredir gözlerden uzak yaşadığı evliliklerini şimdi de bir bebek ile taçlandırmaya hazırlanıyor.

Megastar, bir süredir magazinde çıkan haberler ve hastanede çekilen görüntülerin magazin programlarında yayınlanmasının ardından zaten şüphelenen ve mutlu haberi duymak için sabırsızlanan hayranlarını daha fazla bekletmeyerek müjdeyi verdi.

Megastar Tarkan Instagram hesabından paylaştığı videoda  "Bir süredir yazılıp çiziliyor. Konuyla ilgili konuşuluyor. Bize de “doğru mu, değil mi?” diye soruyorlar. “Değil, yok öyle bir şey” desek de inanmıyorlar. Demek ki hissediyorlar. Belki de haklılar. Evet doğru! baba oluyorum! Çok mutluyum ve sizlerle de paylaşmak istedim" şeklinde konuştu.

Ünlülerden Tebrik Mesajları

Mutluluğu gözlerinden okunan Megastar’ın bu videosuna da ilgi büyüktü. Sanat camiası adeta yorumları ile Tarkan’ı tebrik yağmuruna tuttu. Özellikle Demet Akalın ve çok yakın arkadaşı olan Ozan Çolakoğlu, ne kadar sevindiklerini belirttikleri mesajları ile Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu’nu bu mutlu anlarında yalnız bırakmadı. 

İşte o tebrik yorumları;

Kadin.com ailesi olarak biz de bu mutlu çifti tebrik eder, sağlıklı ve güzel günlerde bebeklerini kucaklarına almaları dileriz. 

No more pages to load

No more pages to load