Mayonu Burcuna Sor

Mayonu Burcuna Sor! Burca göre mayo seçeneklerinin değiştiğini biliyor muydunuz? Mayo almadan önce yazımızı okuyun ve burcunuza en uygun mayoyu alın!

Mayonu Burcuna Sor

Burçlar hayatımızdaki her şeyi etkiliyor, bu yüzden özellikle son yıllarda önemli kararlar verirken burç yorumlarından etkilenenlerin sayısı arttı. Sevgili seçerken, yeni bir işe başlarken, ev dekorasyonu değiştirirken hep burç özelliklerinden faydalanır olduk. Bu, ufak kararlar vermemizde de yardımcı oluyor. Mesele mayo alırken burcunuzun özelliklerden faydalanabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Doğru okudunuz; mayonu burcuna sor diye boşuna dememişler.

İşte burcunuza göre en uygun mayo seçenekleri;

Koç
İdeal renkler: Alev kırmızısı ,parlak kırmızı
Koç kadını, ilgi odağı olmaya alıştığından, genellikle parlak ve canlı renkleri tercih eder. Giyimine ve güzelliğine özen gösteren Koç, alışverişe son derece düşkün ve bu konuda oldukça bonkördür.

Genişler omuzlar koç burcu kadınının en öne çıkan özellikleri arasındadır. Bu yüzden boyundan askılı bikiniler omuzlarınızı ortaya çıkaracağınızdan model seçiminde bu özelliğinizden esinlenebilirsiniz.
Mayonu Burcuna Sor5
Boğa
İdeal renkleri: Açık pembe, açık yeşil, uçuk mavi, krem.
Tam bir keyif burcu olan Boğa, güzel olan her şeye sahip olmak ister. Bu istek Boğa kadınının beğendiği ürüne yüklü paralar harcamasına sebep olur. Alışverişte kalitesine inandığı markaları tercih eder.

Boğa burcu kadını genellikle ince ve minyon tiplerdir. Mayo seçiminizi yaparken belirttiğimiz ideal renkleri tercih etmeniz durumunda vücudunuza yakışacak mayoyu seçmiş olursunuz.

Mayonu Burcuna Sor6jpg

Mavinin tonları İkizler burcunu anlatıyor

İkizler
İdeal renkleri: Mavinin tüm tonları.
İkizler kadını, daima beğenilmek ister. Burcun belirgin özelliği olan çift karakterlilik, onu giyim konusunda da değişken yapar. Bu sebeple seçimi iddialı aksesuarlarla süslenmiş, rahat kalıplı bir bikini olacaktır.

İkizler burcu kadınının en belirgin vücut özellikleri arasında uzun bacaklar ve kollar öne çıkar. Bu burçtaki kadınların bedenleri oldukça orantılıdır.

Bu yüzden dikkat çeken mavi tonu vücutlarına çok yakışacak ve dikkat çekecektir.
Mayonu Burcuna Sor7

Yengeç
İdeal renkleri: Beyaz, gümüş, eflatun.
Yengeç burcunun bir diğer adı "yuva burcu" dur. Duygusal ve romantik karakterine yakışan şekilde sade giyinir. Bu burcun açık ve pastel renkli bikiniler ve romantik süslemeler tercih etmesini öneririz.

Mayonu Burcuna Sor8
Aslan
İdeal renkleri: Lame, dore
Lükse ve zevkine son derece düşkün olan aslan, kendine olan güveninden dolayı giyiminde cesur seçimler yapar. Parıltıyı ve gösterişi sever, taşlarla süslü dikkat çekici ürünler beğenir. Seçtiği bikiniyi takılarla süslemek ister.
Mayonu Burcuna Sor9Başak burçlarının rengi sarıdır!

Başak
İdeal renkleri: Limon sarısı, açık sarı, orta koyulukta mavi
Çalışkanlığıyla tanınan Başak kadını, her şeyin en iyisini ister. Oldukça zevkli olan Başak kadını renk uyumu konusunda ise eşsizdir.

Bikini ve mayosunu tamamlayacak plaj kıyafeti onu mutlu edecektir.
S09 Swim 2
Terazi

Terazi kadınının ideal renkleri: Pembenin bütün tonları, uçuk yeşil, pastel tonlar
Terazi kadını sade kumaşları tercih etse de, kumaşlara farklılık katan sıra dışı ayrıntılar onun için önemlidir.

Uyum seven Terazi kadınının, bikinisiyle uyum sağlayacak bir plaj kıyafeti  mutlaka olmalıdır.
Mayonu Burcuna Sor11
Akrep
İdeal renkleri: Siyah, kırmızı, bordo Son derece cüretkar şeyler giyebilir. Her zaman tutkulu olan Akrep, cesaretini, lüks ve gösteriş sevdasını, plajda da gösterir.

Onun için, seksi mayolar vazgeçilmez bir seçenek olacaktır
Mayonu Burcuna Sor12
Yay
İdeal renkleri: Turkuvaz, mor
Doğasındaki özgürlük arzusu onu, maceraya ve denenmemişi denemeye yönlendirir. Doğaya olan düşkünlüğü nedeniyle kıyafetlerinde çiçek motiflerini sever. Kullanışlı ürünler, onun tercihi olacaktır
Mayonu Burcuna Sor13
Oğlak
İdeal renkleri: Nefti, kahve, koyu kurşun,füme
Oğlak kadınının doğal bir zarafeti vardır. Şık ama rahat ürünleri satın alır. Mayo ve bikini seçiminde de düz renk, sade modellerden hoşlanan bu burç kadını, giyiminde daima kaliteyi tercih eder.
Mayonu Burcuna Sor14
Kova
İdeal renkleri: Karışık renk ve tonlar, turkuvaz, gece mavisi
Kova kadının, karizmatik kişiliği, güzel ve çekiciliği ile tanınır. Girdiği ortamda da kendini belli eder. Özel tasarım ürünler, iddialı desenler Kova kadınının mayo seçiminde tercih sebebi olacaktır.
Mayonu Burcuna Sor15
Balık
İdeal renkleri: Orta tonda yeşil, mavi, gri
Balık kadınının güzel şeylere zaafı vardır. İyi giyinmeyi sever. Renkli, ışıltılı, pırıltılı şeyleri ona zevk verir. Dokunmayı seven Balık, saten hissi veren, yarı parlak mayo kumaşlarıyla kendini iyi hisseder.

Mayonu Burcuna Sor16

No more pages to load

No more pages to load