2017 Magazin Gündemine Bomba Gibi Düşen 9 İlişki

Tam bir cadı kazanı! 2017'nin magazin gündemine bomba gibi düşen ve herkesi şaşkınlığa boğan ilişkiler. Hatırladıkça bir kez daha şaşıracaksınız!

Tüm çalkantısıyla geride bıraktığımız 2017’de magazin dünyasını yerinden oynatan ilişkilerle karşınızdayız. Tüm sene boyunca dilimizden düşmeyen aşk dedikodularına şöyle bir dönüp bakalım.

1. Murat – Burcu Başoğlu

2017 Magazin Gündemi

Öz yeğeni ile teknesinde öpüşürken yakalanan Murat Başoğlu, başına “o kişi yeğenim değildi” şeklinde açıklama yaptıktan sonra eşi Hande Bermek’ten boşanması ile bu yıl gündeme geldi.

2. Adriana Lima – Metin Hara

2017 Magazin Gündemi

Türkiye’nin en çok beğenilen Victoria Secret meleği, yazar Metin Hara ile yaşadığı ilişkisiyle 2017’de ülkemizin sosyal medya gündeminden düşmedi.

3. Sıla – Ahmet Kural

2017 Magazin Gündemi

Bu yıl Adriana Lima ve Metin Hara’dan daha çok ilgi ve beğeni toplayan bir çift varsa o da Sıla ve Ahmet Kural’dı. İkilinin ilişkisi oldukça beğeniliyor ve yakından takip ediliyor.

4. Selin İmer – Mustafa Ceceli

2017 Magazin Gündemi

Eşi Sinem Ceceli’den boşandıktan bir hafta sonra Selin İmer’le ilişkisi ortaya çıkarılan Mustafa Ceceli, aradaki bu kısa süre yüzünden fazlasıyla şüphe çekse de evliliğinin uzun süre önce bittiğini hayranlarına duyurdu.

5. Ebru Şallı – Uğur Akkuş

2017 Magazin Gündemi

Son zamanlarda adı Cem Yılmaz, Sinan Akçıl, Arda Turan gibi birçok ünlüyle geçen Ebru Şallı’nın 2017 bombası evli ve 2 çocuk babası olan Uğur Akkuş’la çıkan haberleri oldu.

6. Eda Erol – Alişan

2017 Magazin Gündemi

Ünlü sunucu Esra Erol’un kardeşi Eda Erol ve şarkıcı Alişan, bu yıl nişanlandıktan kısa bir süre sonra ayrılarak hem ilişkilerini hem ayrılıklarını gündemde tutmayı başardılar. Alişan geçtiğimiz günlerde yeni bir ilişkisi olduğunu açıkladı bile.

7. Şeyma Subaşı – Acun Ilıcalı

2017 Magazin Gündemi

2017’ye ilişkilerinden çok düğün haberleriyle bomba gibi düşen Şeyma Subaşı ve Acun çiftinin yurt dışında yaptıkları düğün günlerce sosyal medyadan konuşuldu.

8. Tuba Büyüküstün – Umut Evirgen

2017 Magazin Gündemi

Aşk bombalarının bir diğeri uzun yıllar birlikte olduğu eşinden boşanan Tuba Büyüküstün’den gelmişti. Haklarında birçok dedikodu haber yayılan çift ilişkilerine hala devam ediyor.

9. Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç 2017 magazin gündem

2017 Eylül ayında ünlü popçu Murat Dalkılıç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Merve Boluğur’la iki yıl süren evliliklerini noktalama kararı aldıklarını Instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu.