LCW Home ‘dan Anneler İçin En Güzeli

LCW Home ‘dan Anneler İçin En Güzeli, LCW Home ’un Annelere Özel Koleksiyonu, Anneler Gününe Özel Hediyeler

Her tarz ve bütçeye uygun, birbirinden farklı konseptler içeren LCW Home, anneler günü için özel koleksiyon hazırladı.  1 – 14 Mayıs tarihleri arasında, alınacak tüm ürünlerde ise ayrıca %20 indirim imkanı sunuyor.

LCW Home ‘dan Anneler İçin En Güzeli

LCW , gül ve lavanta desenli iki ayrı gruptan oluşan ürünleri içerisinde yer alan nevresim takımları, bornozlar, havlular, pikeler, kırlentler, masa örtüleri, mutfak önlükleri, çerçeve, bez çanta, pike takımı gibi aksesuarları ile annenizi mutlu edecek hediye önerileri sunuyor.

LCW Home ‘dan Anneler İçin En Güzeli

LCW Home ’un Annelere Özel Koleksiyonu

Koleksiyonda yer alan anne ve çocukların bir örnek kullanabilecekleri bornoz takımları, mutfak önlüklerinin yanı sıra Anneler Günü’ne özel mesajların yer aldığı ikili yastık kılıfları keyifli hediye önerileri olarak yer alıyor.

LCW Home ‘dan Anneler İçin En Güzeli

LCW  her zevke uygun ve birbiriyle uyum içinde tasarımlar sunduğu koleksiyonlarıyla kendi tarzını yansıtmayı sevenler için şık alternatifler sunuyor. Kaliteli ürünlerini uygun fiyatla tüketicisiyle buluşturan LCW ürünleri, yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üretiliyor. LC Waikiki, bütün kategorilerinde olduğu gibi Home ürünlerinde de ürün güvenliğini ve insan sağlığını ön planda tutuyor.

Türkiye genelinde 51, yurt dışında 9 olmak üzere toplamda, 60 mağazada bulunan LCW Home ürünlerine www.lcwaikiki.com web sitesinden de ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();