Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün özellikle iş yerinizde ve kariyerinizle ilgili konularda canınız çok sıkılabilir. Duygularınız çekip gitmek, özgür olmak için can atarken hedefleriniz ve zorunluluklarınız diğer taraftan sizi çekiştirebilir. Kendinizi kısıtlanmış, zincirlenmiş hissedebilirsiniz. Mümkünse tüm tartışma ve gerilimlerden uzak durun. Özellikle maddi anlamdaki tartışmalar hiçbir Kova burcunun konusu olamaz.

Kendi kuruntularınızla kendi huzurunuzu bozuyorsunuz. Her şeyin en kötü ihtimalini düşünür hale geldiniz. A ve B planları yeterli olacaktır. En kötü senaryo gerçekleşmeden yaşıyor havasına giriyorsunuz. Daha sakin olmalı, günü ve anı yaşamalısınız. Maddi anlamda ufak, yüz güldüren hareketlenmeler olabilir. Ekinoks hayatınızı dengeleyecek, burcunuzda ilerleyen Mars ise yollarınızı açacaktır. Merak etmeden, endişe etmeden sakince hazırlanmanız yeterli olacaktır.

Duygusal anlamda uzaklaşmalar ve sonra tekrar yakınlaşmalar yaşıyor olabilirsiniz. Kafanız karışık. Sadece duygusal anlamda değil hayatınızın her alanını, içinde sizin olduğunuz her kısmı yönetmekte zorlanıyorsunuz. Şansınız yaver gidecek, evren bu karışık zamanda bir aydınlanma yaşamanızı sağlayacaktır. Mars burcunuzda ilerlemeye başladı. Emin olun bir şekilde yolu bulmanızı sağlayacaktır.

Kova burcu gelecek kaygılarınızı, sahip olduğunuz somut fırsatları değerlendirerek sonlandırabilirsiniz. İlişkilerinizde çok başarılısınız. Her türlü yeni ortaklık için doğru zamanlar. Kova burçları hayatlarında temizlik yapıyorlar. Birçok insanı hayatınızdan çıkarmayı tercih etmiş olabilirsiniz. Planlama gücünüzün azaldığını hissedebilirsiniz. 

Kova burçları yaşam enerjilerini ikiye bölmüş gözüküyorlar. Konu ne olursa olsun, hayatınızda bir bölünme söz konusu; iki aşk, iki iş, iki ayrı kaynak, iki arkadaş… Listeyi siz hayatınızda olanlara göre uzatabilirsiniz. Arada kalmak pek size göre değil, normalde hemen eleme yoluna gidersiniz ancak bugün ani kararlar için uygun değil.

Kova burçları için bazı kayıplar ve sürpriz kazançlar söz konusu olabilir. Kova burçları bambaşka bir pencereden bakma fırsatı yakalayacaklar. Yeni çevreler yeni ortaklıkları veya yeni partnerleri beraberinde getirebilir. Geleceğiniz için yenilikçi adımlar atabilirsiniz.

Genel anlamda içinize kapandığınız, kendi iç sesinizi dinlediğiniz bir gün olabilir. Duygusal anlamda ise ne istediğinizi kavrama fırsatınız olacaktır. Zorlu sınavlar verdiğiniz zamanlardan geçtiniz. Geçmeye devam ediyorsunuz. Ancak çoğu gitti azı kaldı. Biraz daha sabreden ve pozitif olmaya devam eden Kova burçları yıl sonunda mutlaka kazançlı çıkacaktır.

Arkadaşlarınıza, partnerlerinize, ortaklarınıza güç veriyorsunuz. Onları destekliyor, kusurlarını ört bas ediyorsunuz. Peki size kim yardım edecek? Kendinizi daha fazla düşünme vaktiniz geldi. Bencil olmak değil ama kendinize öncelik vermek. Geleceğiniz ellerinizde. Fikirleriniz sizi parlayacağınız noktalara getirebilir.

Kova burcu etrafınızda size el uzatan, sizinle yeni işler yapmak isteyen, sizinle yeni bir yola çıkmak isteyen birileri varsa mutlaka tekliflerini değerlendirin. Birlikte yola çıkmak, beraber olmak, kafa kafaya vermek, bir olmak için çok uygun zamanlar. Ani kararlar alabilir, hayatınızın akışını değiştirebilirsiniz. Hala bazı karışıklıklarınız var.

Kova burcu etrafınızda size el uzatan, sizinle yeni işler yapmak isteyen, sizinle yeni bir yola çıkmak isteyen birileri varsa mutlaka tekliflerini değerlendirin. Birlikte yola çıkmak, beraber olmak, kafa kafaya vermek, bir olmak için çok uygun zamanlar. Ani kararlar alabilir, hayatınızın akışını değiştirebilirsiniz. Hala bazı karışıklıklarınız var.

Uzun süredir devam eden genel bulanıklıklarınızın ilişkinize zarar vermesine izin vermemelisiniz. İlişkinizden çok memnunsunuz. Sonunda kendinizi birine ait hissediyorsunuz. Belki de hayalleriniz yavaş yavaş gerçek oluyordur. Arkadaşlarınız sayesinde, iş hayatınızda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Sevgiliniz konusunda arada kaldığınız veya karar vermekte zorlandığınız konular olabilir. Hem kendinizi onun yanında güvende hissediyor hem de bazı hareketlerinden rahatsız oluyor olabilirsiniz. Nedenini henüz kavrayamadığınız tedirginlikleriniz olabilir. Ne istediğinizi anlamakta, yönünüzü tayin etmekte zorlanabilirsiniz. 

Kararsızlıklar yaşıyorsunuz. Özellikle ailevi gündemleri olan ve taşınma gibi problemleri olan Kova burçları işin içinden çıkamıyorlar. Değişken duygularınızı yönetmeye çalışmak yerine, her değişen anda, neden öyle hissettiğinizi anlamaya çalışın. Kova burçlarının hayatı her türlü pozitif sürpriz gelişmeye gebe.

Kendinizi evinizde huzurlu hissediyor olsanız da çalışmanız gerektiğini biliyorsunuz. İşler, aileniz, kendi ihtiyaçlarınız arasında kalabilirsiniz. Yeni fırsatlar kapınızı çalabilir. Risk almaktan korkmayın. Mantıklı aldığınız, altında analizi olan hiçbir risk sizi zor duruma düşürmeyecektir. Sabitliğinizden kurtulup adım atmanız gerekiyor.

Kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Bu durum evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmanıza olanaklar sağlıyor. Belki de değişiklik yapmamanıza olanak sağlıyor. Ayaklarınız yerine sabitlenmiş hissediyorsunuz. Sizi, geleceğinizi güzelleştirecek imkanlar çok yakında karşınıza çıkacaktır. Özellikle güzellik sektöründe çalışan Kova burçları için şanslı zamanlar. 

Duygularınızı dile getirmeyi başardığınızda birçok konuda daha başarılı oluyorsunuz. Akla tamah eden bir burç olarak kalbinizin sesini de oyuna katmak sizi çok güçlendiriyor. Evli Kova burçları için güzel dönemler. Bekar Kova burçları ise daha fazla bekar kalmak istemeyebilirler. Hayatınızın güzelleşmeye başladığını fark edeceksiniz. Yeni iş fırsatları söz konusu olabilir.

Kova burcu maddi anlamda özgüven geliştirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aradığınız desteği göreceğiniz oluşumlar söz konusu olabilir. Neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar verebilecek güçtesiniz. Geleceğinizde siz varsınız. Belki sıradan yolları yürümüyorsunuz ama geçmişe de dönmemelisiniz.

İş hayatınızda yeni fırsatlar, ortaklı yeni projeler söz konusu olacaktır. Birçok Kova burcunun mesuliyetleri artacak, daha fazla çalışmak zorunda kalacaktır. Terfi, büyüme, genişleme, daha büyük alanlara taşınma gibi durumlar söz konusu olabilir. Maddi anlamda biraz daha fazla endişeli olabilirsiniz.

Dengelisiniz. Maddi anlamda kaygılar taşıyor, kararsızlıklar yaşıyor ve bir şekilde ne yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Ne düşünürseniz, özellikle maddi konularda, hayatınıza onu çekeceksiniz. Bu sebeple olabildiğince pozitif olmaya güzel şeyler düşünmeye çalışmalısınız. Mars burcunuza ilerlemek üzere. Evrenden büyük destek göreceksiniz.

Başkalarına hizmet eden Kova burçları için oldukça pozitif bir dönem başladı. İşleriniz yoğunlaşacak, günlük hayatınız güzelleşecek ve beraberinde beklenmeyen gelirler elde edeceksiniz. Kova burçları, miktarı az ama sık şekilde gelir elde etmeye başlayacaklar. Kendinize karşı acımasız olmamalısınız.

Geleceğinizle ilgili ve kendinizle ilgili beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Genel anlamda hayatınız parlayacak ve güzelleşecek. Bir şekilde günlük rutinlerinizde yaptığınız işlerle fark edilme, fark yaratma fırsatı yakalayacaksınız. Ani çıkışlarınız uzun süreli ilişkilerinizde ve evliliklerde problemlere sebep olabilir.

Kafanız karışmış, ne yapacağınızı tam olarak bilemiyor olabilirsiniz. Kendinize güvenemiyor, bazı şeyleri yapamayacağınızı hissediyor olabilirsiniz. Neyse ki yalnız değilsiniz. Size destek olabilecek birileri var yanınızda. Kötü şans bir süredir sizinleydi kabul. Ancak bu kötü şans çok yakında iyi şansa dönüşecek.

Bazı konuları kafanızda çok fazla büyütüyorsunuz. En kötü sonuç asla gerçekleşmeyecek. Bir dönüşüm yaşıyorsunuz ve bu dönüşüm her şeyin daha iyi olması için. Değişim için gücünüz var. Planlarınızı şimdi yapın, uygulamayı diğer aya bırakın. Hayatınız güzelleşecek.

Kova burcu sosyal çevrenizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Yakın arkadaşlıklarınız giderek değerli hale geliyor ve büyüyor. Sürpriz gelişmeler, yüzünüzü güldürecek haberler, daha iyi hissetmenizi sağlayacak olaylar söz konusu olabilir. Güzel günler geçiriyorsunuz ve hafta sonu da güzel zamanlar geçireceksiniz.

Tatilin size en büyük faydası geleceğinizle ilgili gereken ama marjinal kararları rahatlıkla almanızı sağlaması oldu. İşe hızlı adapte oluyorsunuz. Kendi dengenizi tekrar kurmayı başaracaksınız. Kariyer hayatınızdaki yükseliş, maddi problemlerinizin çözümlenmesine, hayal kırıklıklarınızın iyileşmesine yardımcı olacaktır.

Size zaman ayıran, emek veren arkadaşlarınızın hayatınızı değiştirdiği, majör değişimlere sebep olduğu bir gün olabilir. Dinlenmenin ve yeni düşüncelere sahip olmanın size iyi geldiğini fark ediyorsunuz. Büyüyorsunuz. Hem duygusal anlamda hem de hayatın size sundukları anlamında.

Enerjinizin biraz azaldığınızı, doğru kararlar alamadığınızı fark edebilirsiniz. İç dünyanızda bazı değerleriniz değişiyor. Kendinizi adım adım büyütüyorsunuz. Sosyal anlamda daha girişken olmalı, arkadaşlarınıza biraz daha fazla zaman ayırmalısınız. Tatilin bıraktığı ruh hali geleceğinizi planlamanıza yardımcı olacaktır.

Kova burçları enteresan bir şekilde bunalımlardan bunalım beğeniyor olabilirler. Balık burcu Dolunay’ı size hiç iyi gelmemiş olabilir. Ne de olsa sizde olmayan bir enerji. Kendinizi anlamsızca sürükleniyormuş gibi hissedebilir, kurumsal hayata son verme düşüncelerini aklınızdan geçirebilirsiniz. Sakin olun, haftaya bir daha düşünün.

Değiştirmek istediğiniz konularda eşinizin, partnerinizin desteğini alacaksınız. Evinizle ilgili konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kova burçları için ani düzen değişiklikleri söz konusu olabilir. Maddi anlamda korkular söz konusu olabilir. Kova burçları tatili en iyi şekilde değerlendirenler arasında yerlerini aldılar.

Bazı Kova burçları ne zaman güzel günler yaşayacaklarını merak ediyorlardı. İşte güzel günler başlıyor. Günlük hayatınızın ne kadar değişip, her şeyin ne kadar yoluna girdiğini fark edeceksiniz. Duygusal uzaklıklar söz konusu olabilir. Partnerinizden ayrı bir gün geçirebilirsiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load