Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Her olay, her gelişme sizi işaret ediyor. Dikkatler üzerinizde herkes bir şey yapmanızı bekliyor. Sizse koşarak tatile gitmek istiyorsunuz. Uzaklaşmaya, uzaklardaki huzuru bulmaya, kendinizle kalmaya çok ihtiyaç duyuyorsunuz. Sosyal ortamlarınızda bazı sıkıntılar olabilir. Yeni organizasyonlar oluşturmada zorlanabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Süre Yalnız Kalmaya İhtiyacınız Olduğunuzun 6 İşareti

Tam anlamı ile şaha kalktığınız, kendinizi ortaya koyduğunuz, yanlış anlaşılma ihtimaliniz olmasına rağmen konuşmaktan çekinmediğiniz bir gün sizleri bekliyor. Maddi anlamda güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artacaktır. Para kazandıkça daha fazla kazanmak isteyeceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Çekim Yasası İle Parayı Hayatımıza Çekmenin Yolları

Ciddi anlamda ilgiye, şefkate ve özen görmeye ihtiyacınız var. Gerekirse birisi her sorumluluğunuzu üstlenmeli. Eğer hayatında yeterince ilgi gören bir Kova burcu iseniz, güzel bir dönemdesiniz parıl parıl parlıyorsunuz. Aksi söz konusu ise biraz duygusal bir dönemden geçeceksiniz.

Hedefleriniz konusunda giderek hırslanıyorsunuz. Her geçen gün kendinizle ilgili yapmak istedikleriniz artıyor. Toplum önündeki imajınızı oldukça fazla önemsiyorsunuz. Gücünüz kuvvetiniz yerinde. Üzerinizdeki rehaveti de atabilirseniz bu yıl sizlerin yılı olacaktır sevgili Kova burçları.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İyi Bir Kadın Lider Nasıl Olunur ?

Kendi kendinizi aydınlatacak kapasiteye sahipsiniz. Kimseye ihtiyacınız yok. Ancak geçmişi çok düşünüyor, çok özlüyorsunuz. Bazı Kova burçları eski partnerlerine dönebilir, bazıları ise onları bol bol anabilirler. Maddi anlamda kazancınız yüksek olmasına rağmen bu hafta sonu bazı noktalarda fire verebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Unutulmayan Eski Sevgili Nasıl Anlaşılır?

Aklınıza takılan konuları ucu açık bırakmayın. Bazı konuların aklınıza düşmesinde bazı sebepler var. Soru işaretlerinizin üstüne gidin. Birçok Kova burcu eski sevgili ile barışabilir, yeniden ilişkiye başlayabilirler. Maddi kazanç kapılarınız adım adım açılıyor. Arkanıza yaslanın ve gelişmelerin tadını çıkarın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Eski Sevgilinizle Yeniden Görüşmeye Karar Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Kova burcu kariyeriniz tabir-i caizse şaha kalkıyor. Bu konuda inanılmaz pozitif gelişmeler olabileceği gibi, inanılmaz gelişmeler yaratacak adımları kendiniz de atabilirsiniz. Hem evren ve gökyüzü hem de rüzgar arkanızda. Kendinize güvenin ve bu yolda devam edin. Güzel bir Cuma olacak.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Kendiniz için yaptığınız yatırımların karşılığını alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ne yaparsanız yapın, kendinizi önceliklendirmeyi ihmal etmeyin. Değerlisiniz ve bu değeri herkesin görebileceği zamanlardan geçiyorsunuz. Maddi anlamda bazı hayal kırıklıklarınız olsa da genel anlamda şanslı bir dönemdesiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kendinizi Sevmeyi Öğrenebilirsiniz

Üzerinizde bir masumiyet, bir güzellik. Işıklar da üstünüzde. Ohh. Kendinizi düşünmek, kendinizle ilgili yaratıcı enerjinizi ortaya çıkarmak, hayata dair istediğiniz değişimleri yapmak için uygun zamanlar. Kariyeriniz konusunda kıvılcımı ortaya çıkardınız. Dahası için de evren sizi destekliyor. Tek problem sizin kendinize yeterince güvenmeyişiniz. Nedeni de kendinizden büyük beklentiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kendinize Olan Güveninizi Kaybetmeyin !

Işıklar iyice üzerinizde. Sahnenin ortasındasınız artık. Bir süre sonra üzerinizden süzülüp Balık burçlarını aydınlatmaya başlamadan önce, kendinizle ilgili yeni yaşınıza dair ne kadar istek ve planınız varsa toparlayıp evrene sunmanız gerekiyor. Adım atın. Atacaksanız şimdi atın. İzleyenleri güldürmek de düşündürmekte elinizde. Çünkü başrol sizde.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Duygusal olarak kendinizi analiz ediyor, duygularınızı tartıyor, ne hissettiğinizi anlamaya çalışıyor olsanız da haftaya güzel bir başlangıç yapacaksınız. Kendinizi hem iyi hissedecek hem de iyi ifade etme fırsatları yakalayacaksınız. Haber trafiğiniz oldukça yoğun. İnsanlar için bir şeyler yapmaktan çekinmeyeceksiniz.

Güneş tam tepenizde sizi pırıl pırıl aydınlatıyor. Güzel haberler duymaya, çevrenizle mutlu zamanlar geçirmeye hazırlıklı olun. Evren sizi mutlu etmek için dönüyor. Kucak açın ve sarılın. Hayatınızda kötü şeyler oluyorsa da, bilin ki aslında yine sizi korumak ve mutsuz olmanızı engellemek için oluyor. Umut ekin, hayal biçin. Duygularınız sizi aşağı çekmeye çalışırsa da “hayır” deyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif Psikoloji Nedir?

Duygusal anlamda eksik hissediyor olabilirsiniz. Bir anda âşık olmak veya romantik anlamda daha yoğun duygular yaşamak isteyebilirsiniz. Sizin için marjinal istekler de olsa bunlar, gayet normal istekler. Sadece fazla aceleci davranmayın. Kendinize zaman tanıyın. Sürpriz hediyelere, sürpriz kazançlara açık olun.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yoksa Siz De Aşık Olmaktan Korkuyor Musunuz?

Kova burcu kendinizi öne çıkarmak, yaptığınız işte başarılı olduğunuzu göstermek konusunda oldukça isteklisiniz. Fark edilmek için çaba harcamanıza bile gerek yok. Evrenin ışığı üzerinizde. Özgüven problemleri bir süredir hayatınızda. Bulanmanıza izin vermeyin. Güçlüsünüz ve başaracaksınız. Umutlarınızın yıkıldığı değil yeniden yapılandığı zamanlar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Kariyerinizde yüksek bir sıçrama, duygusal bir yükseliş, kendinizi kanıtlama fırsatı yakalayacaksınız. İnanılmaz derecede etiketinize ve kariyer hedeflerinize odaklanmış durumdasınız. Şans da sizinle beraber. Üstelik kader oyunlarını o kadar derinden oynuyor ki; siz de ne kadar yükselebileceğinizi hayal edemezsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları

Yeni şeyler öğrenmek konusunda isteklisiniz. Şans da sizden yana. Ulaşmak istediğiniz bilgilere rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Evren sizi işaret ediyor. O işaret ederken doğru yerde bulunmanız önemli. Farz edin ki; dünyanın spotları sizin üzerinizde. Daima şık, mutlu ve özenli olmaya çalışın. Önümüzdeki yaşınız boyunca nasıl yaşamak istiyorsanız, öyle yaşıyormuş gibi davranın.

Kariyerinizde atacağınız güçlü adımlar maddi anlamdaki özgüven eksikliklerinizin kısa sürede sonlanmasına yardımcı olacak. Bu yıl kariyer hayatınızda oldukça şanslı bir yıl. Kısa bir süre içinde bu konuda güzel adımlar atmaya da başlayacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

 

Kendi kendinize zarar verdiğinizi hissettiğiniz konular varsa hemen önleminizi alın. Şu dönemler sizin için çok önemli. Bu yıl tutulmalar sizin ve karşıt burcunuz Aslan arasında gerçekleşecek. Bu da sizin ortaya çıkabileceğinizin göstergesi. Tam da parlamaya müsaitken, kendinizle probleminiz olursa hiç hoş olmayacaktır.

Kova burcu doğum günlerinizi kutladığımız bu dönemde, Güneş sizi aydınlatıyor. Her türlü girişim ve kendinize ait her konu için adım atabilirsiniz. Önde olmaktan, parlamaktan çekinmeyin. Maddi anlamda içinize attığınız, kendinizi yaraladığınız, özgüven kaybettiğiniz tüm detayları yeniden yapılandıracaksınız. Hayat enerjiniz yüksek ve dünyevi konularda başarılısınız.

İkili ilişkilerdeki düzeni değiştirme arzusunda olabilirsiniz. Duygusal patlamalara ve eleştirmeye çok açık bir gündesiniz, aman dikkat! Hızlı ve keskin değişimler yapabilirsiniz. Özellikle kendinizle ilgili. Kararsızlıkların kariyerinizdeki pozitif akışın önüne geçmesine izin vermemelisiniz.

Kova burcu ikili ilişkilerde hem kendinizin hem de partnerinizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edebiliyorsunuz. Kimseye torpil geçmiyorsunuz. Herkes ilişkiden ihtiyacı kadarını alabiliyor. Bu da ilişkinizi huzurlu yaşamanızı sağlıyor. Maddi anlamda gücünüze güvenin. İşiniz size gereken kazancı sağlayacak. Boşa endişelerden uzak durun.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir İlişki İsteyenler İçin Küçük Mutluluk Sırları

Rahatlıkla ön plana çıkabilirsiniz. Günlük akışınızda mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Kafanızın içinde karanlıklar karışıklıklar olabilir. Uzun süredir akıştasınız. Biraz daha bırakın. Bir şey kaybetmezsiniz. Kariyerinizde yükselmek, büyümek ve daha iyisi için çabalamak üzere uygun zamanlardan geçiyorsunuz. Giderek parlamak için en büyük düşmanınız rehavet olacaktır. Rehavete sakın kapılmayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Her Başarılı Kadının Ocak Ayında Yapması Gereken 7 Şey

Şans sizinle! Günlük rutinlerinizde ve hayat akışınızda heyecan hissetmeye, hayattan zevk almaya başladınız. Kendinizi daha pozitif hissediyorsunuz. Doğum günlerinizi kutlamaya devam ediyoruz. Enerjiniz Güneş sizin burcunuzda ilerlerken hiç bitmesin! Kariyerinizle ilgili pozitif gelişmeler olabilir. Uzun süredir arka planda sürdürdüğünüz işlerinizin karşılığını alabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif Enerji İçin Taşlardan Yardım Alın

Kalbiniz kırılmaya müsait. Alıngan bir dönemdesiniz. Size ait beklentilerin karşılanmıyor olması, üst üste yaşadığınız hayal kırıklıkları sizi yordu. Günlük hayatınız, iş hayatınız konusunda çok şanslısınız. Kendinizi göstermek, parlamak için uygun zamanlar. Doğum günlerinizi kutluyoruz. Bu dönem enerjinizi hep yüksek tutmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Doğum Günü Partinizi Kendiniz Planlayın

Duygusal bir gün. Sevgiye ilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Özel olarak kendinizi güvende hissetme ihtiyacındasınız. Maddi anlamda ihtiyaç duyduğunuz şansı bugün yakalamanız mümkün. Yeni bir bakış açısı geliştirmek, var olan sıkıntıları çözümlemek konusunda zorlanabilirsiniz.

Evinizde kendinizi iyi hissedeceğiniz, eldeki imkanlarla üretken olabileceğiniz bir gün. Hayatınızda değişikliğe ihtiyacınız var. Çevrenizi şekillendirmek, belki yakın bildiklerinizden destek görmek konusunda zorlanıyorsunuz. Aşk hayatınız konusunda şanslı bir gün olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evde Sıkılınca Yapılacak Çok Şey Var!

Topraklanmak, kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. Fakat sürekli dalgalanıyorsunuz. Desteğe, sizi biraz rahatlatacak birilerine ihtiyacınız var. Özgüven tazelemeniz gerekiyor. Ne kadar sevildiğinizi anlamaya, ya da sadece hatırlamaya ihtiyacınız var. Kariyer hayatınızda devrim yapabileceğiniz etkiler mevcut gökyüzünde.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Kova burcu iç dünyanızda alacağınız bir karar, yanan bir ışık veya yıkılan bir umut, evinizde, ailenizde olan konfor ihtiyacınızın artmasına sebep olacak. Duygusal anlamda bir şeye çok içerlemiş olabilirsiniz. Umut kaybetmeye meyilli bir gündesiniz. Yarınların ne getireceği, hele ki sizin sezonunuzda (Kova burçlarının doğum günlerini kutladığımız sezon) hiç ama hiç belli olmaz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Depresyon Belirtileri Nelerdir?

Kariyerinizle ilgili gelişmeler oluyor ve şans yanınızda fakat bir türlü sizin istediğiniz gelişmeler olmuyor. Her defasında hevesiniz kursağınızda kalıyor. Sizinle ilgili güzel değişimler olacak merak etmeyin. Şubat ayının ortasına kadar kendinize zaman tanıyın. Köklendiğinizi, daha güçlü olduğunuzu hissedeceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif  Düşünme Yöntemleri

Oldukça hareketli olabileceğiniz, kendi isteklerinize kendinizin bile cevap vermesinin zor olacağı bir gün. Hislerinize ve yaratıcı enerjinize güvenin. Gelecekle ilgili hislerinize güvenin. Kariyer hayatınızda şanslı bir süreçtesiniz. Derin duygularınızın üstüne gidin. Bir konuda başaralı olabileceğinizi düşünüyorsanız, mutlaka olacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kelebeğin Hayat Sırları Kitabından Bakış Açınızı Değiştirecek 10 Öneri


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.