Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Yeni bir ilişkiye girmeden önce kendinizi duygusal olarak hazır hissettiğinizden emin olmalısınız. İş yerinizde motivasyonunuz çok yüksek olacak ve ortaya çok yaratıcı çalışmalar çıkaracaksınız. Bugün pozitif enerjilerle dolu olacaksınız.

Bugün kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz ve partnerinizin gününü aydınlatacaksınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Daha sağlıklı beslenmeye başlamalısınız.

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partneriniz ile birbirinizi çok seviyorsunuz. Maddi durumunuzun beklentilerinizi karşılamadığını düşünseniz bile iyimserliğinizi korumalısınız. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelisiniz.

Bugün partneriniz ile ilişkinizin geleceği hakkında konuşacaksınız. Finansal olarak iyi bir konumda olmasanız bile moralinizi bozmamalısınız. Duygularınızı kontrol altında tutmanız ve her türlü düzensiz davranıştan kaçınmanız gerekecek.

Eşinize karşı daha açık ve dürüst olmaya özen göstermelisiniz. Bugün iş hayatınız hakkında önemli bir ileti alacaksınız ve mutluluktan havalara uçacaksınız. Negatif enerjilerden kurtulun ve neşelenmeye çalışın.

Heyecan verici bir ilişkiye gireceksiniz ve kendinizi çok aşık hissedeceksiniz. Hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız ve hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermezsiniz. Bugün motivasyonunuz çok yüksek olacak.

Partneriniz ile olan ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. İş yerinizde karşınıza harika fırsatlar çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Günlük su tüketiminizi artırmaya özen gösterin.

Bugün partneriniz ile birlikte romantik bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. İş yerinizde bazen kendinizi çok stresli ve baskı altında hissediyorsunuz. Bugün arkadaşlarınız ile vakit geçirmekten keyif alacaksınız.

Zorlu günlerde partneriniz ile birbirinize daima destek oluyorsunuz. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Sağlığınız için egzersiz yapmaya başlamalısınız.

Kendinize uygun bir partner adayı bulmak ve sonsuza kadar mutlu olmak istiyorsunuz. Bugün iş yerinizde kendinizi çok yaratıcı hissedeceksiniz. Daha sağlıklı ve dengeli beslenmeye başlamanızda fayda var.

Eşiniz ile olan ilişkinize heyecan katacak bir şeyler yapmalısınız. Arkadaşlarınızdan ve tanıdıklarınızdan iş tavsiyesi isteyebilirsiniz. Şekerli ve yağlı besinler tüketmekten kaçınmaya çalışmalısınız.

Bugün partneriniz ile birlikte ilişkinizin geleceği hakkında konuşacaksınız. İş yerinizde ortaya çıkardığınız başarılı çalışmalar ile çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Olumlu duygularla dolu olacaksınız.

Bugün ile birlikte sevgi dolu anlar geçireceksiniz. Elinize fazladan para kazanma fırsatı geçecek ve kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Kendinizi merak etiğiniz bir konu hakkında geliştirmek isteyeceksiniz.

Partneriniz ile birlikte romantik ve ateşli bir gece geçirmek isteyeceksiniz. İş yerinizde sıradan ve sakin bir gün geçireceksiniz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz zamanlarda aile bireylerinizden destek isteyin.

Aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki yaratıcılığınızı artırmalısınız ve kendinize daha fazla güvenmelisiniz. Duygusal olarak kendinizi mutlu ve enerjik hissediyorsunuz.

Partnerinize karşı daha açık olmaya özen göstermelisiniz. Bugün iş yerinizde karşınıza harika bir fırsat çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Daha sağlıklı ve dengeli beslenmeye başlamanızda fayda var.

Yeni bir ilişkiye girebilmek için karşınıza doğru kişinin çıkmasını bekliyorsunuz. Bugün iş yerinizde karşınıza harika fırsatlar çıkacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Aile bireyleriniz ile zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Bugün partnerinizin kalbini kırmamaya özen gösterin. Kariyer planlarınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve kendinize çok güveniyorsunuz. Kendinizi duygusal olarak çok iyi ve enerjik hissedeceksiniz.

Eşiniz ile birlikte romantik bir gün geçireceksiniz. Bugün iş yerinizde kendinizi çok üretken hissedeceksiniz ve ortaya harika çalışmalar çıkaracaksınız. Hayatınızdaki her şey yolunda gidiyor ve kendinizi huzurlu hissediyorsunuz.

Bugün aklınızdan çok özel bir insan geçecek. Pahalı bir şeye yatırım yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız. Zihinsel sağlığınıza daha fazla önem göstermeye başlamanızda fayda var.

Bugün partneriniz ile birlikte eğlenceli bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. İş yerinizdeki herkese ne kadar başarılı ve yetenekli olduğunuzu göstereceksiniz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz zamanlarda sevdiklerinizden destek alın.

Bugün partnerinizden ayrılma kararı alabilirsiniz. İş yerinizde kendinizi çok yorgun hissederseniz patronunuzdan izin almaya çalışın. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte güzel ve eğlenceli anlar geçireceksiniz.

Bugün eşiniz ile birlikte harika bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde zorlandığınız zamanlarda çalışma arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin. Günlük su tüketiminizi artırın ve spor yapmaya başlayın.

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor. Bugün iş yerinizde karşınıza harika fırsatlar çıkacak ve bunları en iyi şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz. Bugün meditasyon veya yoga yapmayı deneyebilirsiniz.

Kendinizi yeni bir partner adayıyla tanışmak için hazır hissediyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde elinize fazladan para kazanma fırsatı geçebilir. Duygusal olarak kendinizi çok kararlı hissediyorsunuz ve özgüveniniz yerinde.

Pozitif enerjiniz ile partnerinizin gününü aydınlatacaksınız. İş yerinizde ortaya çok başarılı çalışmalar çıkardığınız için çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Bugün sizin için yoğun bir gün olabilir.

Partneriniz ile evlenme kararı alabilirsiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz ve çok çalışıyorsunuz. Fiziksel ve zihinsel sağlığınız için egzersiz yapmaya başlamanızda fayda var.

Partnerinizden şaşırtıcı bir mesaj alabilirsiniz. İş yerinizde motivasyonunuz çok yüksek olacak ve çalışma arkadaşlarınıza ilham vereceksiniz. Sağlığınız için daha sağlıklı besinler tüketmeye özen gösterin.

Bugün gizemli bir partner adayıyla tanışabilirsiniz. İş hayatınızda başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Yaşam kalitenizi artıracak bazı takviyeler almaya özen gösterin.

Partneriniz ile olan ilişkinizi iyileştirebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bugün iş yerinizde kendinizi durdurulamaz hissedeceksiniz. Hayatınızda bazı belirsizlikler olduğu için kendinizi stresli hissediyorsunuz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();