Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Her olay, her gelişme sizi işaret ediyor. Dikkatler üzerinizde herkes bir şey yapmanızı bekliyor. Sizse koşarak tatile gitmek istiyorsunuz. Uzaklaşmaya, uzaklardaki huzuru bulmaya, kendinizle kalmaya çok ihtiyaç duyuyorsunuz. Sosyal ortamlarınızda bazı sıkıntılar olabilir. Yeni organizasyonlar oluşturmada zorlanabilirsiniz.

Kova burcu tam anlamı ile şaha kalktığınız, kendinizi ortaya koyduğunuz, yanlış anlaşılma ihtimaliniz olmasına rağmen konuşmaktan çekinmediğiniz bir gün sizleri bekliyor. Maddi anlamda güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artacaktır. Para kazandıkça daha fazla kazanmak isteyeceksiniz.

Ciddi anlamda ilgiye, şefkate ve özen görmeye ihtiyacınız var. Gerekirse birisi her sorumluluğunuzu üstlenmeli. Eğer hayatında yeterince ilgi gören bir Kova burcu iseniz, güzel bir dönemdesiniz parıl parıl parlıyorsunuz. Aksi söz konusu ise biraz duygusal bir dönemden geçeceksiniz.

Hedefleriniz konusunda giderek hırslanıyorsunuz. Her geçen gün kendinizle ilgili yapmak istedikleriniz artıyor. Toplum önündeki imajınızı oldukça fazla önemsiyorsunuz. Gücünüz kuvvetiniz yerine gelmeye başladı. Kendinize olan sevginiz geri geldi. Özgüveniniz arttıkça daha fazla ihtimali kendinize çekebileceksiniz.

Kendi kendinizi aydınlatacak kapasiteye sahipsiniz. Kimseye ihtiyacınız yok. Ancak geçmişi çok düşünüyor, çok özlüyorsunuz. Bazı Kova burçları eski partnerlerine dönebilir, bazıları ise onları bol bol anabilirler. Maddi anlamda kazancınız yüksek olmasına rağmen bu hafta sonu bazı noktalarda fire verebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Aklınıza takılan konuları ucu açık bırakmayın. Bazı konuların aklınıza düşmesinde bazı sebepler var. Soru işaretlerinizin üstüne gidin. Birçok Kova burcu eski sevgili ile barışabilir, yeniden ilişkiye başlayabilirler. Maddi kazanç kapılarınız adım adım açılıyor. Arkanıza yaslanın ve gelişmelerin tadını çıkarın.

Kova burcu kendinize ait soru işaretleriniz var. Bazı konularda ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Gelecek tüm parlaklığına rağmen size bulanık geliyor. Elinize bir fener de alsanız göremeyeceksiniz. Çünkü karanlık ve sisler sizin içinizde. Önce içinizdeki karışıklığa son vermeniz gerekiyor. Bunun içinse güzel bir tatile ihtiyacınız var.

Kariyer hayatınızı değiştirecek, büyük bir patlama etkisi yaratmanızı sağlayacak insanlar çevrenizde geziniyor. Çevrenizdeki insanlardan destek almaktan çekinmemelisiniz. Maddi anlamda sürpriz gelişmeler, sürpriz yeni anlaşmalar söz konusu olabilir.

Kova burçları için güzel günler. Kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Dikkatler üzerinizde olacak ve farklılığınız ile göz kamaştıracaksınız. Paranızı yavaş yavaş elinizde tutmaya başlıyorsunuz. Kazançlarınız olmasına rağmen kaynaklarınızı koruyamadığınız dönem yavaş yavaş sona eriyor.

Güneş hala haritalarınızın birinci evinden geçiyor. Bu durum sizi her zamankinden aydınlık hale getiriyor. Ancak birinci evinizde bulunan Neptün ve Merkür’ün su etkisi sizi olduğunuzdan daha duygusal bir hale getirebilir. Kişisel etiketinizi parlatmak için güzel zamanlar. Kariyer hayatınız yükselişe geçecek ve sosyal çevreniz genişleyecektir.

Duygusal olarak kendinizi analiz ediyor, duygularınızı tartıyor, ne hissettiğinizi anlamaya çalışıyor olsanız da haftaya güzel bir başlangıç yapacaksınız. Kendinizi hem iyi hissedecek hem de iyi ifade etme fırsatları yakalayacaksınız. Haber trafiğiniz oldukça yoğun. İnsanlar için bir şeyler yapmaktan çekinmeyeceksiniz.

Güneş tam tepenizde, sizi pırıl pırıl aydınlatıyor. Güzel haberler duymaya, çevrenizle mutlu zamanlar geçirmeye hazırlıklı olun. Evren sizi mutlu etmek için dönüyor. Kucak açın ve sarılın. Hayatınızda kötü şeyler oluyorsa da, bilin ki aslında yine sizi korumak ve mutsuz olmanızı engellemek için oluyor. Umut ekin, hayal biçin. Duygularınız sizi aşağı çekmeye çalışırsa da “hayır” deyin.

Kova burcu duygusal anlamda eksik hissediyor olabilirsiniz. Bir anda âşık olmak veya romantik anlamda daha yoğun duygular yaşamak isteyebilirsiniz. Sizin için marjinal istekler de olsa bunlar, gayet normal istekler. Sadece fazla aceleci davranmayın. Kendinize zaman tanıyın. Sürpriz hediyelere, sürpriz kazançlara açık olun.

Hayatta her şeyi başarıyor fakat bir şekilde kendinizi eksik veya tamamlanmamış hissediyordunuz. Duygusal anlamda da kendinizi iyi hissedeceğiniz ve birtakım eksikliklerinizin tamamlandığı bir gün olacaktır. Akarken doldurmanız gerekiyor. Bu dönem çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. Maddi anlamda güzel gelişmeler olacaktır.

Günlük rutinlerinizi koruyabildiğinizde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İşlerin aksaması hoşunuza gitmiyor. Daha çok çalışmalısınız. Sosyal çevrenizi adım adım değiştiriyor olabilirsiniz. Kemikleşmiş çevreniz değişiyor olabilir. Kendi değeriniz için savaşmaktan vazgeçmeyin.

Kova burçları için çok duygusal bir gün olabilir. Sevgi ihtiyacınızın, korunma kollanma ve başkası tarafından ilgilenilme ihtiyacınız yüksek olduğu bir gün olabilir. Maddi anlamda hırslanmış olabilirsiniz. Artık daha kararlı bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir.

Aşk hayatınızda duygularınız değişiyor. Sürekli değişen hisleriniz karar vermenizi zorlaştırıyor. Ne istediğinizden emin olmasanız da kalbiniz iki kişi arasında gidip geliyor olabilir. Seçim yapma zamanı değil. Rölantide kalmaya devam etmelisiniz. Maddi anlamdaki atılımlarınız artacak. Gelir düzeyiniz artacaktır.

Kendi kendinize zarar verdiğinizi hissettiğiniz konular varsa hemen önleminizi alın. Şu dönemler sizin için çok önemli. Geçen senelerdeki tüm tutulmalar burcunuz ve karşıt burcunuzda gerçekleşti. Hayat size gerçekten önemli kapılar açtı. Biliyorum; bunu çok sevimli bir şekilde yapmadı. Hala neden bazı şeylerin başınıza geldiğini bile sorguluyor olabilirsiniz. Ama her ne olduysa bitti ve hayranız için oldu.

Kova burcu doğum günlerinizi kutladığımız bu dönemde, Güneş sizi aydınlatıyor. Her türlü girişim ve kendinize ait her konu için adım atabilirsiniz. Önde olmaktan, parlamaktan çekinmeyin. Maddi anlamda içinize attığınız, kendinizi yaraladığınız, özgüven kaybettiğiniz tüm detayları yeniden yapılandıracaksınız. Hayat enerjiniz yüksek ve dünyevi konularda başarılısınız.

Her ne kadar Kova burçları için işler yolunda gitse de gelecek konusunda endişeler taşıyorsunuz. Ne yapacağınızı nasıl bir tutum sergileyeceğinizi planlamakta zorlanıyorsunuz. Tam olarak planlı hareket edemiyorsunuz. Olsun. Dikkat ederseniz uzunca bir zamandır planlarınız tutmuyor. Verdiğiniz her mücadelenin de, teslimiyetin de hakkını alacaksınız, merak etmeyin.

Maddi anlamda giderek rahatlayacaksınız. Bu dönem fırsatları bekleyen değil, fırsatları yaratan kişisiniz. Özgüveniniz artıyor. Ancak bu dönemde herkesin sizin için iyi şeyler düşündüğü sanmayın. Etrafı algılamakta yanılma paylarınız olabilir. Öğrenme konusundaki isteğiniz artıyor. Yeni kurslara gitme isteğiniz ve yeni yerler görme isteğiniz artabilir.

Geleceği görmekte zorlanıyorsunuz ama adım atmaktan da geri kalmıyorsunuz. Bazıları heves, bazıları boş adımlar olabilir ama elbet hedefi vuran bir kurşununuz da olacaktır. Maddi anlamdaki beklenmedik ama bir o kadar da güzel gelişmelere hazırlıklı olun. Ya da olmayın, sadece tadını çıkarın.

Maddi anlamda o kadar şanslısınız ve kazanç elde etmek için o kadar isteklisiniz ki; kimse sizin önünüzde duramaz. Kendinize bir hedef koydunuz adım adım ilerliyorsunuz. Özgüveniniz o kadar yüksek ki; kaza ile biri size bir şeyi “yapamazsın” desin. Canınızı dişinize takar yaparsınız. Bu ara iyice hırslandınız.

İşte şimdi para kazanma zamanlarınız. Değişik değişik konulardan kazandığınız paralara inanamayacaksınız. Duygusal anlarınız olabilir. Kendinize acıyabilir ve kendinizi olduğunuzdan daha zor bir konumda görüyor olabilirsiniz. Bir-iki gün verin kendinize. Bu duygularınız geçici.

Kova burcu suyun taşıdığı güçten hoşlanmasınız da bu dönem o güçle dolup taşacaksınız. Özellikle kadınlardan, sağ beyin ile çalışılması gereken, duygusal, sanatsal işlerle uğraşan insanlardan fayda sağlayarak ortaya çıkacağınız bir gündesiniz. Hislerinize, özellikle kendiniz ile ilgili olanlara güvenin.

Kendinizi anlamakta güçlük çekiyor olabilirsiniz. Bir süre daha karışıklıklarınız devam edecek. Yıllar yıllar sonra bu dönemlerinize baktığınızda neler yaptığınızı hatırlamayabilirsiniz. Oldukça yoğunsunuz. Gelecekte insanlar ve canlılar hayrına yaptıklarınız hatırlanacaktır. Maddi anlamda oldukça iyi bir hafta sonu geçiriyorsunuz.

Hafta sonu sahnede yine siz varsınız. Bunu hak ettiniz. Parıl parıl parlayacaksınız endişeniz olmasın. Çevrenizden iltifatlar almaya başladınız bile. Maddi anlamda da pozitif bir gün olacaktır. Yakın çevrenizden gerekli desteği göremeseniz bile siz kendinize yetiyorsunuz. Seyahatler artacaktır.

Gökyüzünün tüm aydınlığına rağmen, bazı kötü, karamsar düşünceleriniz olabilir. Birçok Kova burcunun perde arkasında yürüttükleri konular var. Asla olmaz dediğiniz konular bir bir gerçekleşirse şaşırmayın. Maddi anlamda güçleniyorsunuz. Paranızı elinizde tutmaya çalışmanızda fayda var. Birikim sizi güçlendirecek.

Eyvah Kova burçlarının kafası karışıyor! Mükemmel bir enerji var evrende artık sizin için ve tabi ki bir ay boyunca yani doğum günlerinizi kutladığınız süre boyunca da devam edecek. Yükselmek için, kendinizi tanıtmak için, isminizden sık sık söz edilmesi için oldukça uygun zamanlar. Her türlü girişime hazırsınız. Ancak kafanız karışık. Nedenini de siz biliyorsunuz.

Para ile münasebeti çok olan, maddeden beslenen bir burç değilsiniz ancak günümüz ütopyasında kim istemez kendi parasını kazanıp, özgürce harcamak. Siz de bu noktadasınız sadece. Hesabını vermeden, özgürce yaşayabileceğiniz bir kaynak istiyorsunuz hepsi bu. Ciddi bir sorgulama dönemi. Doğum günleriniz ve çevresi her zaman çok önemlidir. Kendinize iyi bakın.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load