Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Şanslı zamanlardasınız. Üstelik de bu şansın nereden geleceği belli olmuyor. Hangi kapıyı açsanız içerisinden sürpriz hediyeler çıkıyor. Tabi ki mecaz anlamda. Fırsatları değerlendirmelisiniz. Çevrenize çok fazla değer görmeye başladınız. İnsanların bir şekilde dikkatini çekiyorsunuz. Başarmak için çalışmalısınız.

Kova burçları dengelerini korumakta zorlanıyorlar. Artık önünüzü göremiyor olmak sizi daha fazla yoruyor. Tahammülünüz azaldı. Marsın Plüton ile olan beraberliği sizin için düzeni bozmak anlamına gelebilir. Maddi anlamda pozitif bir dönemdesiniz.

Günün maddi anlamda en şanslı burcu Kova burcu. Özgüveniniz sağlam. Hayat size fırsatlar sunuyor. Özellikle ekran önünde, sahnede yer alan Kova burçları için özel bir gün olacaktır. Çevrenizdeki insanların desteğini göreceksiniz. Uzun süredir ektiğiniz fidanların meyvelerini almaya başlayacaksınız.

Duygusal anlamda çok karışık bir gün sizleri bekliyor. Son zamanlarda kime ne hissediyorsunuz ölçemiyorsunuz. Bazen birilerinden çok hoşlanıyorsunuz, ertesi gün aklınıza bile gelmiyor. Kova burçları için yeni ilişkilere başlamak için uygun zamanlar değil. Duygularınıza biraz müsaade edin, şekillensinler. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Süre Yalnız Kalmaya İhtiyacınız Olduğunuzun 6 İşareti

Tüm duygusallığınıza rağmen mantıklı kararlar alıyorsunuz. Sağlam adımlar atmak için ne gerekiyorsa onu yapıyorsunuz. Disiplinli ve çalışkansınız. Yeni girişimler içerisindesiniz. Aktif olmak size çok iyi geliyor. Arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.

Kova burcu kendi kendinizi daha iyi bir noktaya getirmek için ürettiğiniz yaratıcı projeler değer görecek. Duygusal anlamda kendinizi çok rahat ve iyi hissettiğiniz bir gün olacak. Maddi anlamda risk almaktan, arkasını göremediğiniz, güvenemediğiniz projelerde yer almaktan kaçınmalısınız.

Bugün çok güzel haberler alabilir, çok sevinebilirsiniz. Çevrenizde bazı değişiklikler olabilir ve kısa tatil programları içerisinde yer alabilirsiniz. Çevrenizin desteğini sırtınızda, arkanızda hissediyorsunuz. Kendi geleceğiniz için, ortaklarınızdan veya eşinizden destek alabilirsiniz. Aile bağlarınız sağlamlaşıyor.

Bazı Kova burçları istemsiz bir şekilde âşık olabilirler. Belki âşık olmak için doğru zaman veya doğru kişi değil. Ancak hiçbir şey de kontrolünüzde değil. Ortalığı ateş altına alabilirsiniz. Yine de yaşamaya değer bir şeyler bulduysanız risk alabilirsiniz.

Duygusal anlamda yeniden yapılanma günündesiniz. Bazen içinizde çığlıklar kopuyor ve siz soğuk kanlılık ile onları susturuyorsunuz. Maddi anlamda yanılgılar yaşıyor olabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları kontrol etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Yine de hayalini kurduğunuz kazançların size ulaşmasına çok uzun bir zaman kalmadı.

Çevrenizden sıkıldınız. Kovaların yine değişim zamanı geldi. Tebdili mekânda ferahlık vardır. Uzaklaşmaya çalışın. Seyahat edin. Yeni yerler görün. Yeni bir şeyler öğrenin. En önemlisi özgüveninizi yeniden kazanmak için aşka yer açın. Mantığınızın duygularınızı bastırmasına izin vermeyin. Duvarlar içinizde…

Kova burcu kendinize doğru noktadan bakamıyorsunuz. Ya çok eleştirelsiniz ya da yaşadığınız her şey için kendinizi suçluyorsunuz. Sabır, çaba, çalışkanlık… Bunlar da değerli duygular. Herkes yanlış yapabilir. Siz yeter ki amaçlarınız doğrultusunda kaplumbağa adımları ile de olsa adım atmaya devam edin.

İş hayatınızda oluşmuş bazı gelişmeler bugün çalıştığınızda veya takdir edildiğinizde kendinizi çok iyi hissetmenize sebep olacak. Maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Kafanızın karışık olduğunu, karar vermekte güçlük çektiğinizi ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu görmekte zorlandığınızı biliyorum. Güvendiğiniz insanlardan destek alın.

İstediklerinizi istediğiniz zaman yapamıyor olmaktan hiç hoşlanmıyorsunuz. Kalbiniz çok çalışmak bir sürü iş yapmak isterken bir türlü zamanlamayı tutturamıyorsunuz. Ev değiştirmek için adım atabilirsiniz.

İşler yolunda olmasına rağmen, kariyer hayatınız konusunda gereksiz endişeler duyuyorsunuz. Başarıyı madde ile özdeşleştirmekten vazgeçin. Para sonra gelir. Siz yürekten yaptıklarınızı yapmaya, gönül koyduğunuz işlerinizi sürdürmeye devam edin.

Fikirleriniz konusunda daha derinleşebilirsiniz. Yorulduğunuzu tatile, daha doğrusu küçük bir nefes payına ihtiyaç duyduğunuzu biliyorum. Bazı Kova burçları için taşınma durumları söz konusu olabilir. Yine çevre değişiklikleri Kova burçlarının gündeminde olan konulardan. Arkadaşlarınızın desteği ile kariyer hayatınızda biriktirdiklerinizi ortaya koyma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Çok güzel fikirler ortaya koyabilecek durumdasınız. Bunları değerlendirmeye çalışmalısınız. Kendi sınırlarınızı uzun süredir yönetemediğinizi biliyorum. Yine de aksiyon almanız gerekiyor. Özellikle çevrenizden destek isteyin. Fikirlerinize destek olacak, yatırım yapacak birileri illa çıkacaktır. 

Haftaya istediğiniz dengeleri yakalayamadan başlamış olabilirsiniz. Belki yeteri kadar dinlenemediniz. Belki de elinizden geldiğince günün bir kısmını kendinize ayırmalısınız. Enerjinizi topraklanabileceğiniz aktivitelerde kullanmalısınız. Örneğin koşmak, yemek yapmak, masaja gitmek veya çiçeklerle ilgilenmek gibi.

Maddi anlamda neler olacağını kestiremiyor olsanız da güzel gelişmeler sizleri bekliyor olacaktır. İletişim konusunda çok iyi gidiyorsunuz. Her yeni tanıştığınız insan size yeni bir kapı açacak. Çok pozitif, duygusal anlamda tamamlanmış hissedemeyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili konularda bazı şüpheleriniz olabilir.

Cumartesi gününe siz de düşük bir enerji, duygusal boşluk ile başlıyorsunuz. Kova burçları kendilerini yorgun ve işe yaramıyormuş gibi hissedebilirler. Bunlar doğru tabi ki değil. Sadece şu an ektiğiniz fideler görünmeyecek kadar küçük. Ama elbet büyüyecekler.

Kova burcu iletişimle ilgili konuların önem kazandığı bir gün olacaktır. Siz zaten son zamanlarda eskiye göre bu konularda daha iyisiniz. Sürpriz kaynaklar kazanma konusunda da şanslı bir gün olacaktır. Genel anlamda ilişkilerde bazı istekleriniz ve beklentileriniz olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

Duygusal anlamda daha hareketli bir gün olabilir. Beklenmedik hisler günlük yaşantınızı renklendirebilir. Kendinizi iyi hissetmiyorsunuz. Bir şeyler eksik. İki arada bir derede kaldığınız konular var. Buna rağmen azimle devam ediyorsunuz. Dik durmak sizi yorsa da, size çok yakışıyor.

Maddi anlamda anlık gelişmeler oluyor. Bazen pozitif ve bazen negatif. Statik bir insan olarak bu istikrarsızlık sizi yoruyor olabilir. Değişimin tadını çıkarmaya çalışın. İş hayatınızda öne çıkmak, insanların sizi fark etmesini sağlamak istiyorsunuz. Sınırları korumakta çok zorlanıyorsunuz.

Geleceğe giden adımlar kendinizden geçiyor. Geçmiş ile uğraşmayı bırakın. Hatta ne kadar konu varsa uğraşmayı bırakın. Kendinize odaklanın. İstediğiniz şeyler için çok çalışın. Şu an hayatınız için en önemli ipucu bu. Maddi anlamda kafanız karışmış olabilir. Doğru kararları hemen bulamayabilirsiniz. Başkalarına danışabilirsiniz.

Bir süredir yakalamak istediğiniz disiplini bugünden itibaren arkadaşlarınızın desteği ile yakalayabilirsiniz. Derinden derinden gösterdiğiniz çabanın karşılığını almaya başlayacaksınız. Belki kendinize göre büyük adımlar atmıyorsunuz, siz daha girişken olabilirsiniz, yine de emek veriyorsunuz. Her emek bir gün karşılığını bulur. 

Kariyeriniz konusunda şanslı bir gündesiniz. Pazar Pazar bundan bana ne demeyin. Özellikle dışarıdan çalışan veya kendi işini yapan Kova burçları için güzel bir gün olabilir. Çevrenizi değiştirmekten çok memnunsunuz. Daha fazla hareket ihtiyacındasınız.

İradenizi güçlendirdiniz. Bir süredir hiçbir konuda kendinize kurallar koyamıyordunuz. Bu da sizi rahatsız ediyordu. Şimdi yapılacaklar listenize yavaş yavaş daha sağdık kalabiliyorsunuz. Yakın çevrenizle olmak sizi mutlu ediyor. Değişiklik şart!

Kova burcu ilişkinizi düzeltmeye çalışırken aslında kendinize ulaştınız. Artık neyi isteyip neyi istemediğinizi çok daha iyi biliyorsunuz. Belki de ihtiyaçlarınız değişti. Hayatınızı düzenleyen birini istiyordunuz, belki şimdi sizi seven ve şefkat gösteren birini istiyorsunuz. Yeni çevreler edinme konusunda ataksınız. İyi ki öylesiniz. Yeni çevrelerden yeni fırsatlar yakalayacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

Maddi anlamda çok zarar görmüşseniz bile üzülmeyin. Emin olun, neredeyse utanmasam birçok Kova burcunda garanti vereceğim, maddi anlamda yüzünüz yakında gülecektir. Güzel gelişmeler, güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Sosyal çevreniz genişliyor. Kendinize yeni çevreler oluşturmak için adımlar atacaksınız.

Başkalarının kaynaklarından fayda sağlayabilirsiniz. Bunu insanları kullanmak olarak düşünmeyin. Kazan kazan ilişkisi olarak değerlendirin. Kazançlarınızın giderek arttığını fark edeceksiniz. Hızla gelen fikirlerinizi değerlendirin. Gönül ilişkileri ile çalışmaktan vazgeçin. Emeğinizin karşılığını talep edin. Bu arada kazanmak kadar harcamaya da meyillisiniz, dikkat!

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Daha Üretken Olmanın Yolları

Maddi anlamda olacak olumlu gelişmelere inanamayacaksınız. Nisan ayı maddi kazanç anlamında sizin ayınız olacak! Yüzünüz gülecek ve kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Madde dünyaya değer vermediğinizi biliyorum ancak bu gelişmeler size ilaç gibi gelecek. Maddiyata fazla odaklandığınız için de olabilir.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.