Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Ailevi değerlerinizi kafanızdaki gibi şekillendiremezsiniz. Orada hali hazırda oluşmuş geçmişten gelen bir kültür var. Onları arkanıza alıp kendinizi güvende hissetmeye devam edin. Günlük hayatınızda biraz kabuğunuza çekilmiş olsanız da, alışkanlıklarınız size kendinizi daha iyi hissettiriyor. Kova burçları için yurt dışı fırsatları söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yurt Dışı Turlarıyla Dünyayı Gezin

Kendinize disiplin uygulamakta çok zorlandığınız bir zaman dilimindesiniz. Bu durum uzun süredir devam ediyor. Gereksiz duygusallıklar ve kaçışlar son dönemde hayatınızın parçası oldu. Ancak artık buna bir son veriyorsunuz. Hayatınız dengeleniyor. Yavaş yavaş tekrar umut taşımaya başlıyorsunuz. Kaçırmış olduğunuz fırsatları yeniden yakalayabilirsiniz.

Kova burcu kendinizin değerli olduğunu görmezden geliyorsunuz. Kendi değerinizi küçümsüyorsunuz. Yakın çevreniz hızla değişecek. Duygusal anlamda marjinal değişimlere hazırlıklı olun. Dün hiçbir şey hissetmediğiniz bir insana bugün âşık olabilirsiniz. Yine tam tersi olarak dün çok sevdiğiniz birine karşı bugün hiçbir şey hissetmeyebilirsiniz.

Hayat size de gülümsemeye başladı. Bulunduğunuz yerde kendinizi güvende ve huzurlu hissediyorsunuz. Maddi anlamda daha iyi duruma geleceğinize dair inancınız yükselecek. Boşuna dememişler tebdil-i mekânda ferahlık vardır diye. Uzaklaşmak size iyi geliyor.

Kova burcu ortada keskin düşüşler yok. Boşu boşuna kendinizi incitmeyin. Öz güven problemleriniz olabilir. Gün boyunca kendinize fazlaca yüklenebilirsiniz. Alacağınız haberler hoşunuza gitmeyebilir. En kolay çözüm çalışmak. Kendinizi işinize verebilirsiniz. Bazen bırakmak gerekir. Yeniye yer açmak için eskinin gitmesine izin vermek gerekir.

Özellikle romantik anlamda çok şanslısınız. Güzel haberler alacak ve aldığınız haberler ile kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Çok duygusalsınız. Kendinizden, kendi duygularınızdan kaçamazsınız. Bazı Kova burçları duygusal olarak ilgilenilmenin huzurunu yaşayabilirler. Sağlıkla ilgili konulara dikkat etmek gerekiyor.

Kendinize koyduğunuz sınırları geçebilenlere özel bir sempati besliyorsunuz. Kendinizi mutlu etmek için her şeyi yapabilecek durumdasınız. Bulunduğunuz organizasyonu, işi, çevreyi değiştirmek istiyorsunuz. Maddi anlamda yara almış durumdasınız. Onaracak güç de sizde var. Sadece yönünüzü paraya çevirme vaktiniz geldiğinin bilincinde olmalısınız.

Günlük hayatınız giderek hareketlenebilir. Aksiyon almak, kendiniz için veya başkaları için adım atmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda değişiklik yapmak istediğiniz konular madde dünya üzerinden dönecek. Maddi anlamda yatırım yapmanız da artık bazı konuları maddiyata dayandırmanız da önem kazanacak. Hümanistliğinizi arada bir de olsa köşeye koymanız gerekiyor.

Duygusal karışıklıklarınız hiç bitmiyor. Ancak daha umutlu ve geleceğin nasıl şekilleneceğini tahmin eder bir haliniz olacak. Daha az çalışacağınız, hayattan da daha fazla keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken, sürekli eski sorumluluklarınıza dönüp durmamak olacaktır.

Kova burcu kafanız çok karışık. Ne hissedeceğinizi nasıl ilerleyeceğinizi bilmiyorsunuz. Hayatın kendisine güvenip, sıfırdan başlamak size çok iyi gelecek. Gücünüzün sınırlarını keşfedecek, kendi gücünüzle gurur duyacaksınız. En güzel günler tüm değişimlerden sonra başlayacaktır.

Bugüne kadar biriktirdiğiniz, zamanda, hafızanızda asılı tuttuğunuz tüm duygularınızı bir anda yeniden anımsayabilirsiniz. Uzun süredir ötelediğiniz duygularınız su yüzüne çıkabilir. Kova burçlarının sabırları çok yüksektir. Ancak her sabrın da bir sınırı var. İşte bu sıralar bazı insanların hayatınızdaki ve kalbinizdeki son günü olacak. Siz kolay kolay bir şeyleri yıkmazsınız. Yıkıyorsanız hayrınızadır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bilinçaltını Tanımak ve Anlamak

Kova burcu yakın çevrenizden destek görüyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki herkes sizin disiplininize ve sorunları çözme şeklinize hayran. Çevrenizi etkiliyorsunuz. İnsanlar sizi takip ediyor, görüşlerinize saygı duyuyorlar. Duygusal anlamda çok yoğun ve bir o kadar kırılgansınız. Özellikle romantik anlamdaki ilişkiler sınavdan geçiyor.

İkili ilişkilerinizde gösterdiğiniz başarılar kariyer hayatınızda yeni fırsatlar elde etmenizi sağlayabilir. Hayatın tadını almaktan geri kalmıyorsunuz. Ancak kendi köşenizde takılıyor, ringe de çıkmıyorsunuz. Çevrenizde biraz değişiklik yapmaya ihtiyacınız var.

Kendinizle ilgili çözülmeler yaşarken geleceğinizle ilgili güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Düştüğünüzü hissettiğiniz noktalar aslında yükseldiğiniz yerler olacak. Eski ile, geçmiş ile olan mücadelenizi bırakmanız gerekiyor. Bunun için de kendiniz için sıra dışı olan yollar denemelisiniz. Alıştığınız temaların dışına çıkın. Kurulları yıkın. Marsın burcunuzda geri hareketi ile daha önce deneyip başaramadığınız konularda yeniden fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Kariyer hayatınız konusunda hislerinize güvenmeniz gereken bir gün. Belki tercihler yapmanız gerekecek. Belki ani teklifler alacaksınız. Duygularınıza güvenin. Mantığınızı bırakın demiyorum ama istemediğiniz bir şeye asla evet demeyin. Kafanızı dinlemeniz gerekiyor. Tatil, kısa kaçamaklar yaratılabilir. Ne istediğinizden emin olmadan adım atmayın veya bu kadar düşünmeyin anı yaşayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

Bu hafta bazı Kova burçları yeni işlere başlıyor olabilirler. Bazı Kova burçları ise de bu konuda yeni haberler alabilirler. Hayatın ritmi biraz yumuşamaya başladı. Sizin için çok güzel zamanlar geliyor. Hala karışıklıklar var ama zorlu bir dönemi sonlandırıyorsunuz.

Yeni işiniz ile birlikte maddi anlamda çok daha rahatlayacaksınız. Günün genelinde sevildiğinizi hissedeceksiniz. Kendinizle ilgili bir çözülme dönemindesiniz. Hayat size ait isteklerinizle sizi yüzleştirecek. Satürnyen tarafınızı kenara bırakmak zorunda kalsanız da dengeyi bulmayı başarabileceksiniz.

Günün ilk yarısını çok heyecanlı diğer yarısını çok duygusal geçirebilirsiniz. Hayatın bir dakika sonra ne getireceği belli olmuyor. Çevrenizden gelecek sürpriz haberlere ve spekülasyonlara karşı hazırlıklı olun. Enerjiniz dalgalanmaya müsait.

Kova burcu beklenmedik bir haber ile beklenmedik bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Maddi anlamda tüm akışa rağmen sanki pantolonunuzun cebi delik. Harcamalarınızın tam olarak nereye gittiğini fark edemiyorsunuz. Hayattan, bulunduğunuz andan keyif almaya çalışın. Biraz da ekonomik olmaya çalışın.

Dışarıdan çok fark edilmese de kırılmamak için iyice içinize kapandınız. Korunmaya kollanmaya, ilgiye özellikle de şefkate ihtiyaç duyuyorsunuz. Umarım en kısa sürede bu ilgiyi gösterecek kişi karşınıza çıkacaktır. Kaybettiklerinizin aslında kazandıklarınız olduğunu kısa bir süre sonra anlayacaksınız. İş hayatınızda pozitif gelişmeler söz konusu olacaktır.

Sınırsızlığın, belirsizliğin size bu kadar iyi gelebileceğini ben bile tahmin edemezdim. Ancak kuralsızlık maddi anlamdaki dengelerinizin bozulmasına, parayı hayalleriniz üzerinden kazanmaya çalışmak gibi yan etkilere sebep olabilir. Bu yan etkiler bazen faydalı, bazen zararlı sonuçlara yol açabilir.

Benlik sınırlarınızın tamamen çözüldüğü, kendinize koyduğunuz tüm sınırların ortadan kalktığı bir süreçtesiniz. Her Kova burcu bu deneyimi farklı konular üzerinden deneyimleyecek olsa da, hemen hemen her Kova burcunun hayatında bir şeyler değişmek zorunda.

İyice içinize kapandınız. Etrafınızdaki fırsatların bile önemi yok. Siz sadece dinlenmek, korunmak ve şefkat görmek istiyorsunuz. Dışarıdaki egolu dünya umurunuzda bile değil. Taşınma telaşında olabilirsiniz. Geçen sene yaz aylarının benzer bir tekrarını yaşıyor olabilirsiniz.

Kendinize sınır koymadığınızda hayatın ne kadar da güzel, rahat ve huzurlu olduğunu fark edeceksiniz. Kafanız hala karışık olabilir. Hayata yön vermekte, kendinize yön vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak yalnız kalmayacaksınız. Yıkılan ne varsa, yaradan yerine yenisini koyacaktır.

Kova burçlarının bir kısmı kendi evlerinin sahibi olmanın mutluluğunu yakalarken, diğer bir kısmı gerçekten içinde huzurlu ve güvende olduklarını hissettikleri aşkı yakalıyorlar. Hala bekar olan ve hala aşkı tadamayan Kova burçları ise acele etmesin; gelecek de bir gün gelecek. İç sıkıntıları olan Kova burçları ise bilmeden büyük bir değişime hazırlanıyorlar.

Kova burcu ummadığınız fırsatlar geleceğinizi ummadığınız şekilde değiştirebilir. Duygusal iniş çıkışlarınıza rağmen, hayat bir şekilde size gülümsüyor ve mutlu olmanız için fırsatlar sunuyor. Yer değiştirmek, aniden taşınmak ve çevrenizde ani değişimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün hayat gerçekten size gülümseyecek!

Hareketli zamanlara giriş yaptınız. Duygusal anlamda git-geller yaşadığınızı biliyorsunuz. Sabah istediğinizi akşam istemiyor, dün sevdiğinizi bugün istemiyor olabilirsiniz. Ancak şaşırtıcı olsa da birine bağlanmak, içten içe her an yanında olmak isteyecek kadar çok sevmek istediğinizi de biliyorum.

Evinize dönmek, eski partnerinize dönmek, yuva sıcaklığını hissetmek konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Kova burçlarının gerçekten sevilmeye, ilgi görmeye, korunmaya ihtiyaç duydukları bir dönem. Annelik iç güdülerinizde artış olabilir. Birçok Kova kadını çocuk sahibi olmak isteyebilir. Hali hazırda çocukları olanlar daha fazla çocukları ile zaman geçirmek isteyebilirler.

Kendinizi bir yere ait hissetmek konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Hayat sizi zorlasa da gün içinde kırk kere ruh haliniz değişse de sonunda gülümsemenize kimse engel olamıyor. Son zamanlardaki en büyük silahınız gülümsemeniz. Arkadaşlarınızın desteğini görüyorsunuz.

Her türlü acıyı çektikten sonra belki de bugün patlama noktasındasınız. Hiddetinizin ve şiddetinizin çevrenizde korku yaratacağı bir gün olabilir. Aşk hayatınızdaki değişime, üstelik de asla engel olamayacağınız bir değişime hazır olun.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load