Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendi kendinizi daha iyi bir noktaya getirmek için ürettiğiniz yaratıcı projeler değer görecek. Duygusal anlamda kendinizi çok rahat ve iyi hissettiğiniz bir gün olacak. Maddi anlamda risk almaktan, arkasını göremediğiniz, güvenemediğiniz projelerde yer almaktan kaçınmalısınız.

Bugün çok güzel haberler alabilir, çok sevinebilirsiniz. Çevrenizde bazı değişiklikler olabilir ve kısa tatil programları içerisinde yer alabilirsiniz. Çevrenizin desteğini sırtınızda, arkanızda hissediyorsunuz. Kendi geleceğiniz için, ortaklarınızdan veya eşinizden destek alabilirsiniz. Aile bağlarınız sağlamlaşıyor.

Bazı Kova burçları istemsiz bir şekilde âşık olabilirler. Belki âşık olmak için doğru zaman veya doğru kişi değil. Ancak hiçbir şey de kontrolünüzde değil. Ortalığı ateş altına alabilirsiniz. Yine de yaşamaya değer bir şeyler bulduysanız, risk alabilirsiniz.

Maddi anlamda yanılgılar yaşıyor olabilirsiniz. Elinizdeki kaynakları kontrol etmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Yine de hayalini kurduğunuz kazançların size ulaşmasına çok uzun bir zaman kalmadı. Geçmişi geçmişte bırakmak size çok iyi geldi. Kova burçları için yeniden bir hayat kurma zamanları.

Çevrenizden sıkıldınız. Kovaların yine değişim zamanı geldi. Tebdili mekânda ferahlık vardır. Uzaklaşmaya çalışın. Seyahat edin. Yeni yerler görün. Yeni bir şeyler öğrenin. En önemlisi özgüveninizi yeniden kazanmak için aşka yer açın. Mantığınızın duygularınızı bastırmasına izin vermeyin. Duvarlar içinizde…

Kova burcu sık sık yer, çevre, mekan değiştiriyorsunuz. Çok sıkılgansınız. Bir güne 13792 program yapabilirsiniz. Ancak aynı zamanda bu değişim, taşınmak, ülke, şehir değiştirmek anlamına da gelebilir. Girişken ve dikkatleri üzerinize topladığınız bir gün.

Kafanızın karışık olduğunu, karar vermekte güçlük çektiğinizi ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu görmekte zorlandığınızı biliyorum. Güvendiğiniz insanlardan destek alın. Yeni insanlarla tanışabilir, flörtöz bir gün geçirebilirsiniz.

İstediklerinizi istediğiniz zaman yapamıyor olmaktan hiç hoşlanmıyorsunuz. Neptün’ün birinci evinizdeki ziyareti sizi son birkaç yıldır organize olma konusunda oldukça yordu. Kalbiniz çok çalışmak bir sürü iş yapmak isterken bir türlü zamanlamayı tutturamıyorsunuz. Bazı Kova burçları yer değiştirmek, ev değiştirmek için adım atabilirler. Bazı Kova burçları içinse kısa seyahatler söz konusu olabilir.

İstediklerinizi istediğiniz zaman yapamıyor olmaktan hiç hoşlanmıyorsunuz. Neptün’ün birinci evinizdeki ziyareti sizi son birkaç yıldır organize olma konusunda oldukça yordu. Kalbiniz çok çalışmak bir sürü iş yapmak isterken bir türlü zamanlamayı tutturamıyorsunuz. Bazı Kova burçları yer değiştirmek, ev değiştirmek için adım atabilirler. Bazı Kova burçları içinse kısa seyahatler söz konusu olabilir.

Bilinçaltınızda kendinizi değersizleştirmenize sebep olmuş ne kadar önyargınız varsa yakıp yıkma zamanı. Transformasyonlar kolay olmaz. Özellikle de içsel transformasyonlar. Ancak sonrası çok güzeldir. Maddi anlamda muhteşem bir döneme girebilirsiniz. Yeter ki inanın! Kendi inadınız ile kendinizin önünü kesmeyin.

Oldukça flörtözsünüz. Normalde sabit bir yolda ilerleyen ve bundan memnun olan siz, hayatınızın her temasında çokluluğu tercih edecek noktadasınız. Fırsatlar, değişiklikler ve hareket hoşunuza gidiyor. Aşkta sürprizlere de oldukça hazırsınız. Düzen değiştirmek önümüzdeki 7 senenin teması. Şaşırmamalısınız.

Kova burcu son zamanlarda etrafınızdaki insan sayısı artmış, sizinle daha çok ilgilenilmeye başlanmış olsa da, ikili ilişkilerde istediğiniz sonucu alamamış olabilirsiniz. Attığınız mesajlar hayal kırıklığı ile sonuçlanmış olabilir. Olmayacağını bildiğiniz halde adım attınız. Aslında sonucu biliyordunuz. Yine de denediniz. Emeğinizin sonuçlarını Hazirandan sonra alacaksınız.

Haftaya istediğiniz dengeleri yakalayamadan başlamış olabilirsiniz. Belki yeteri kadar dinlenemediniz. Belki de elinizden geldiğince günün bir kısmını kendinize ayırmalısınız. Enerjinizi topraklanabileceğiniz aktivitelerde kullanmalısınız. Örneğin koşmak, yemek yapmak, masaja gitmek veya çiçeklerle ilgilenmek gibi.

Maddi anlamda neler olacağını kestiremiyor olsanız da güzel gelişmeler sizleri bekliyor olacaktır. İletişim konusunda çok iyi gidiyorsunuz. Her yeni tanıştığınız insan size yeni bir kapı açacak. Mars’ın İkizler burcuna geçişi romantik anlamdaki ilişkilerinizde birden fazla fırsatı ayağınıza getirecektir.

Cumartesi gününe en aktif, en pozitif başlayan burçlardan biri de sizsiniz. Bugün sizin için güzel sürprizlere gebe bir gün. Beklediğinizden daha güzel bir gün geçireceksiniz. Çevreniz giderek büyüyor. İnsanların gözdesi, ortamların merkezi olmaya doğru emin adımlarla ilerliyorsunuz. Sakın evde oturmayın!

İletişimle ilgili konuların önem kazandığı bir gün olacaktır. Siz zaten son zamanlarda eskiye göre bu konularda daha iyisiniz. Sürpriz kaynaklar kazanma konusunda da şanslı bir gün olacaktır. Genel anlamda ilişkilerde bazı istekleriniz ve beklentileriniz olabilir. Yeniye adım atmak, yeni çevrelere giriş yapmak için uygun zamanlar.

Duygusal anlamda daha hareketli bir gün olabilir. Beklenmedik hisler günlük yaşantınızı renklendirebilir. Kendinizi iyi hissetmiyorsunuz. Bir şeyler eksik. İki arada bir derede kaldığınız konular var. Buna rağmen azimle devam ediyorsunuz. Arada dağılmak, sınırların ötesine geçmek de size çok yakışırdı. Kendinizi esnetmeyi deneyin.

Kova burcu maddi anlamda anlık gelişmeler oluyor. Bazen pozitif ve bazen negatif. Statik bir insan olarak bu istikrarsızlık sizi yoruyor olabilir. Değişimin tadını çıkarmaya çalışın. İş hayatınızda öne çıkmak, insanların sizi fark etmesini sağlamak istiyorsunuz.

Geleceğe giden adımlar kendinizden geçiyor. Geçmiş ile uğraşmayı bırakın. Hatta ne kadar konu varsa uğraşmayı bırakın. Kendinize odaklanın. İstediğiniz şeyler için çok çalışın. Şu an hayatınız için en önemli ipucu bu. Maddi anlamda kafanız karışmış olabilir. Sürpriz ek gelirler söz konusu olabilir.

Hayatınızın merkezinde biraz daha siz varsınız. Normalde Kova burçları kolektifi beslemeye daha meyillidirler. Ancak sizin de kendinizi düşünme zamanınız geldi de geçiyor. Bu ayıp değil, bencillik hiç değil. Çevrenizden fayda sağlayacağınız zamanlardasınız. Talep etmekten çekinmeyin.

Romantik anlamda şanslı bir gün. Birden fazla ihtimal hoşunuza gidebilir. Hayatınızla ilgili tüm sınırsız, kontrolsüz kısımları gözden geçirme, belki esnetme belki de ipleri daha da sıkma gücüne sahipsiniz. Maddi anlamda gerekli yerlerden talep etmekte çekinmeyin.

İradenizi güçlendirdiniz. Bir süredir hiçbir konuda kendinize kurallar koyamıyordunuz. Bu da sizi rahatsız ediyordu. Şimdi yapılacaklar listenize yavaş yavaş daha sağdık kalabiliyorsunuz. Yeni arkadaşlıklar kurmak, yeni çevrelere girmek sizi çok mutlu ediyor.

Artık neyi isteyip neyi istemediğinizi çok daha iyi biliyorsunuz. Belki de ihtiyaçlarınız değişti. Hayatınızı düzenleyen birini istiyordunuz, belki şimdi sizi seven ve şefkat gösteren birini istiyorsunuz. Belki sizi seven ve şefkat gösteren birini istiyordunuz, şimdi koruyup kollayacak, sorumluluk alacak birini istiyorsunuz. Ben sadece ilişkiden örnek verdim ama bu değişim ve öğrenme, hayatınızın başka bir temasında da gerçekleşiyor olabilir. Karar net ise, sipariş hızlı gelir.

Merkür gerilemesinin son bulması ile yarından itibaren maddi anlamda güzel haberler gelmeye başlayacaktır. Bir çok Kova burcu taşındı veya düzen değiştirdi. Bu yeni çevre, yeni düzen size çok iyi gelecek. Hayattan, dünyevi konulardan çok daha fazla keyif alacaksınız.

Başkalarının kaynaklarından fayda sağlayabilirsiniz. Bunu insanları kullanmak olarak düşünmeyin. Kazan kazan ilişkisi olarak değerlendirin. Kazançlarınızın giderek arttığını fark edeceksiniz. Ancak maalesef giderlerinizi de aynı hızla arttırma eğilimindesiniz. Maddi anlamda güçlenirken, cebinizi sarsan yine siz olacaksınız. Bir süredir aşka vakit ayıramıyorsunuz, biliyorum. Ancak kısa bir zaman sonra istemeseniz de ayırmak zorunda kalacaksınız.

Kova burcu maddi anlamda olacak olumlu gelişmelere inanamayacaksınız. Nisan ayı maddi kazanç anlamında sizin ayınız olacak! Yüzünüz gülecek ve kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Madde dünyaya değer vermediğinizi biliyorum ancak bu gelişmeler size ilaç gibi gelecek. Ancak daha Nisan gelmedi. O yüzden son birkaç gün sıkışmamak için dikkat etmeniz gerekiyor.

Kendinizden kaçamazsınız. Özgürlüğünüzü kısıtlayan kendinizse, ondan kaçmanız mümkün değil. İstemediğiniz bir beden içinde durmayın. Kilo vermek istiyorsanız kilo verin. Belki bazı estetik kaygılarınız var, aksiyon alın. Aslında hiç birine ihtiyacınız yok. Şu ara en güzel sizsiniz. Farklı ve çekicisiniz. Nereden mi biliyorum? Venüs burcunuzda ilerliyor. Unuttunuz mu!

Kısıtlanmak hiç hoşunuza gitmiyor. Zoraki her konuya karşısınız. Aslında siz hayatta birçok konuya karşısınız. Farklı olduğunuz için fark yaratıyorsunuz, yaratabiliyorsunuz. Yine de hayatın yapılması gereken rutinleri var. Hayallerinizde sıkışıp kalmak da özgürlük değildir.

Sizi koşulsuz mutlu eden konuların oluşması için bir alt yapı şart. Siz de Cumartesi gününü bu alt yapıyı hazırlayarak değerlendiriyor olacaksınız. Çoğu Kova burcunun kafasının kazan gibi olduğunu, iç karışıklıklar, bir takım dönüşümler içinde olduğunu biliyorum. Bu sürecin hazırlık olduğunu bilin. Yakın zamanda çok büyüyeceksiniz. Evren buna hazır olup olmadığınızı kontrol ediyor.

Yeni adımlar maddi anlamda güçlenmenizi, rekabet gücünüzün artmasını sağlayabilir. Bazı Kova burçlarının taşındığını, yer değiştirdiğini biliyorum. Sabitlerinizi bozmak ilk defa hoşunuza gidebilir. Çünkü bu seferki değişim size çok iyi gelecek. Kimsenin geri dönmesini beklemediğinizi de biliyorum. Ancak özellikle su gruplarından geri dönüşler alabilirsiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load