Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Kova burcu ummadığınız şekilde ailenizdeki kadınlardan destek görebilirsiniz. Evinize, ailenize çok daha fazla zaman ayırdığınız, aidiyet özlemi duyduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Bu ihtiyaç bazı Kova burçlarını evliliğe bir adım daha yaklaştırabilir. Değişen çevrenizde yeni ilişkiler yaşama şansınız var.

Hareketli zamanlara giriş yaptınız. Duygusal anlamda git-geller yaşadığınızı biliyorsunuz. Sabah istediğinizi akşam istemiyor, dün sevdiğinizi bugün istemiyor olabilirsiniz. Ancak şaşırtıcı olsa da birine bağlanacağınızı, her an yanında olmak isteyecek kadar çok seveceğinizi söylemek zorundayım. Bu kişinin günlük hayatınızda olan, her gün karşılaştığınız biri olma ihtimali de oldukça yüksek.

Kova burçlarının gerçekten sevilmeye, ilgi görmeye, korunmaya ihtiyaç duydukları bir dönem. Annelik iç güdülerinizde artış olabilir. Birçok Kova kadını çocuk sahibi olmak isteyebilir. Geçmişe dönme arzularınız bir anda artabilir. Eski anılarınız sık sık canlanabilir, rüyalarınızda uzun süredir görüşmediğiniz kişileri görebilirsiniz. Bunlar son tortular.

Kendinizi bir yere ait hissetmek konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve hayattaki küçük eğlencelerin desteği yüzünüzü son zamanlarda oldukça güldürüyor. Maddi anlamda ailenizin desteğini görebilir. Hali hazırda size ait olan ama aklınıza gelmemiş bir kaynaktan faydalanabilirsiniz.

Haftaya oldukça pozitif başlıyorsunuz. Temmuz ve Ağustos sizin için çok güzel geçmeli. Bunun için maddi sıkıntılarınızı da toparlamanız gerekiyor. Kendinizi sıkıştırmadan nasıl çözüm üretebileceğinize bakmalısınız. Sosyal yaşantınız giderek hareket kazanacak.

Maddi anlamda zorluklar çekiyorsunuz. Kova burçları bir süredir sıkışıklar. Sosyalleşmek ve aşk üzerine kurulacak bir yaz sizleri bekliyor. Kalbiniz henüz kıpır kıpır olmadıysa, dikkatinizi vermiyorsunuz demektir. Çevrenizde size dikkat eden çok insan var.

Maddi problemlerinize hızlıca çözüm bulmak istiyorsunuz. Uzun süre kendinizi çözememiştiniz. Ne istediğinize karar verememiştiniz. Kafanız karışıktı. Şimdi de maddi konularda kafanız karışmış durumda. Ancak aşk hayatınızdaki pozitif gelişmeler, maddi konulardaki kafa karışıklıklarınızı ertelemenize neden olacak.

Kova burcu özgüveniniz kırılmış olabilir. Maddi anlamda gereken değeri göremiyor olabilirsiniz. Hayat kantarına bizim karar veremeyeceğimiz bir denge. Hayatınızın bu kısmı iyi gitmiyor olabilir. Ancak birden fazla konudan destek göreceğinizi, hatta belki âşık olmak üzere olduğunuzu biliyor musunuz?

Gereğinden fazla hassas bir gün. Hiçbir yorumu kişisel almayın. En azından almamaya çalışın. Size fazlası ile ilgi gösterecek, sizinle fazlası ile alakadar olacak, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir insan girecek hayatınıza. Kimseye mecbur veya kimseye bağımlı değilsiniz. Siz, olamazsınız da. Tüm ihtimallere kapınız ardına kadar açık olsun.

En çok siz zorlandınız son dönemlerde. Ama şimdi de en çok siz güleceksiniz. Arkanıza yaslanıp bu zamana kadar çalıştığınız oyunu sahnede izleme zamanınız geldi. Kariyeriniz konusunda şansınız açılacak. Maddi anlamda çok zorlanıyor olabilirsiniz. Sebebi biraz da kendinizsiniz. Ancak hayal ettikçe parayı kendinize çekebilecek gücünüz var. İnanın.

Kimse sizden böyle çıkışlar yapmanızı beklemiyordu. İşin enteresan tarafı siz de böyle olmasını beklemiyordunuz. Hayat ne kadar sürprizlerle dolu değil mi? Güneş batsın diye bekliyordunuz yeniden doğdu. İmkânlarınızın ve güzel haberlerinizin tadını çıkartın. Geçmişten hortlayanlar olacaktır. Bırakın hortlasınlar. Bir Kova’yı kaybetmenin ne demek olduğu zamanla anlaşılır.

Kimse sizin kadar büyük değişimler yaşamıyor olabilir. İçinizdeki her konuyu didik didik inceleyip doğru bir yola girdiniz. Siz dinginleşince çağırdığınız her şey de yavaş yavaş hayatınıza çekilmeye başlıyor. Özellikle hayatın tadının tuzunun artacağı bir dönem başlıyor. Kariyerinizde derinden bir ışık size göz kırpacak.

En son bu etkiler haritanızda olduğunda âşık olmuştunuz. Hadi hayırlısı. İşler karışıyor. Unuttuğunuz duyguları tekrar hatırlıyorsunuz. Günlük rutinlerinizi bir kenara atabilir, tekrar lise yıllarınıza geri dönebilirsiniz. Çok güzel haberler alacaksınız.

Keyifli bir gün sizleri bekliyor. Beklenmedik kariyer fırsatları, günlük rutinlerde keyifli sürprizler, size iyi gelecek gelişmeler söz konusu olacaktır. Kariyeriniz, imajınızla ilgili oluşabilecek fırsatlar, maddi olarak kendinize verdiğiniz zararı da karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Kova burcu daha yumuşak ve daha koruyucusunuz. Âşık olmak için uygun zamanlardan geçiyorsunuz. Evleneceğiniz, gelecekte ailenizi kuracağınız insanla tanışma ihtimallerinizin yüksek olduğu günlerdesiniz. Flortöz durumlara ve yaklaşımlara dikkatli bir gözle bakın.

Aşk hayatınız renkleniyor. Hayatınız keyifli bir noktaya geliyor. Bugün gerçekten kiminle olmak istediğinizi hissedebilirsiniz. Gelecekteki partnerinizin kim olacağını anlayabilirsiniz. Eviniz güzelleşiyor. Ailenizle olan ilişkileriniz kuvvetleniyor.

Gerçek aşkın kapınızı çalmaya çok yakın olduğunu söylesem; kesin bana inanmazsınız. Çünkü aşk dediğimde tüyleriniz diken diken oluyor. Ancak kurduklarımız her zaman başımıza gelenler olmaz. Merkür’ün Yengeç burcundaki hareketi yavaş yavaş sinyalleri kapınıza getirecektir.

Duygusal anlamda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kalbiniz var, çarpıyor ama sanki kimse doğru değilmiş gibi geliyor olabilir. Çevrenizin çok fazla genişleyeceği bir dönemdesiniz. Flört edin. Kimseye senet vermediniz sonuçta. Olursa olur, olmazsa yolunuza devam edersiniz.

Konfor alanlarınızda kalmayı tercih edebilirsiniz. Bu ara kısmetiniz biraz fazla artabilir. Birden fazla kişiden teklifler alabilirsiniz. Etrafınızda ilgi olması güzel ama bekar Kova burçlarının hala biraz kafaları karışık. Bugün İkizler burcunda doğacak Yeni Ay nerede topraklanmak istediğinizin sinyallerini size verebilir.

Geçmişi anmaya müsait bir gündesiniz. Özellikle aileniz, eviniz ile ilgili konularda bazı özlemleriniz olabilir. Maddi anlamda sürprizler, beklenmedik kazançlar söz konusu olabilir. Daha fazlasına odaklanın. Evrenden daha fazlasını isteyin. Özellikle materyal dünyada hayal ettiğiniz kadarını elde edebileceğiniz zamanlar.

Maddi anlamda sürprizlere açık bir gün. Dostane tekliflerden daha çok, evrenin şansına açık bir gün. Çok güzel fikirleriniz var. Mutlaka biri değerlenecektir. Sürpriz haberler alabilir, bu haberler ile kalıcı sevinçler yaşayabilirsiniz. Ufak tefek yolculuklar söz konusu ama evinizden de çok uzaklaşmıyor gibisiniz.

Kova burcu maddi anlamda kendi kendinize zarar verdiğiniz noktalara, kısa süreli çözümler geliştirebilirsiniz. Bir çok Kova burcu, tatil için alışkın olduğu mekanları, evlerini veya yazlıklarını tercih edebilir. Değişiklik havanızda değilsiniz. Şu ara hayatı en sağlam yönetenlerden biri de sizlersiniz.

İlişkilerdeki pürüzleri toparlamak için oldukça uygun bir gün. Geçmişe dair parlayan, sizi mutlu eden ve tam tersi batan ve huzursuz eden konu varsa bir bir ayıklıyorsunuz. Beklemediğiniz bir şekilde ilişkiniz düzelebilir. Üstelik de partneriniz ile iletişim kurabilirsiniz. Şaşırdınız biliyorum ama gökyüzü böyle söylüyor.

Maddi anlamdaki sorunlarınız beklemediğiniz şekilde düzelmeye başlayacak. Ancak siz de son zamanlardaki savurgan halinize bir son vermelisiniz. Bekar Kova burçları çok büyük bir aşka yelken açabilir. Kariyer hayatınızda daha önce kaçırdığınız bazı fırsatlar yeniden karşınıza çıkabilir.  

Kova burçları için harika bir gün! Neden nasıl değişiklik gösterecek olsa da çocuksu enerjinizi geri kazanacaksınız. Uzun süreden sonra bir kalbinizin olduğunu hatırlayacaksınız. Yepyeni insanlar hayatınıza giriyor. Keşfetmenin ve ayaklarınızın daha sağlam yere basışının tadını çıkartın.

Enerjiniz giderek yükseliyor. Üstelik bu yükselen enerjiyi tek bir konuya odaklamak zorunda da kalmıyorsunuz. Her istediğiniz konuda adım atabilecek gücünüz var. Sorunları bir kenara bıraktınız ve daha sonuç odaklısınız. Duygusal anlamda biraz içe kapanık olabilirsiniz. Ancak bu da sorun olmuyor. Çalışmak en kolay kaçış alanınız.

Tüm günü kendi kabuğunuzda geçirmek isteyebilirsiniz. Güvensiz, rahatsız veya sahiplenilmemiş hissedebilirsiniz. Kalbiniz kırılmış veya gereksiz yere alınganlıklar yaşıyor da olabilirsiniz. Siz ne yaşarsanız yaşayın, etrafınızdaki kalabalık ve sizin için çarpan kalpler artacaktır. En yalnız kalmak istediğiniz anda en fazla talebi göreceksiniz.

Son zamanlarda çok değiştiniz. Herkese sevgi saçan bünyeniz artık sizin için sevgi saçılmasını, hatta sizin için savaşılmasını istiyor. Duygusal anlamda arada kalmalar yaşıyor olabilirsiniz. Kova burçlarının talipleri artıyor. Hayata dair şansınızı kaybediyor gibi hissedebilirsiniz. Aksine beklenmedik destekler göreceksiniz.

Kova burcu taşınma sürecinde olabilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikler yapıyor olabilirsiniz. Her ne olursa olsun, duygusal anlamda da enerjisel anlamda da aileniz ve eviniz ile ilgili konular günü domine ediyor. Hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki güzel gelişmeler, duygusal anlamdaki üzüntülerinizi telafi edecektir.

Yuva olarak gördüğünüz yeri bilmek, yaşam alanınızı belirlemek ihtiyacındasınız. Bazı Kova burçları evlerini, yaşam ve çalışma alanlarını değiştiriyor olabilirler. Dengeleri kaybettiğiniz bazı konular lehinize sonuçlanacak. Aşk hayatınızdaki hareketlenme yaşam enerjinizi de arttırıyor.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load