Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Hedeflerinize bir adım daha yaklaştınız. Hayatınızın düzeni tamamen değişecek. Çok daha güçlü bir kapıdan içeri giriş yapacaksınız. Kendinizi evrene teslim edin. Kuruntuları ve geçmişe ait korkuları bir kenara bırakın. Size adım atamıyormuşsunuz gibi gelebilir, attığınız taşlar boşa gidiyor gibi gelebilir, ancak gerçek bambaşka.

Kova burcu kendi kendinize yarattığınız özgüven eksikliği, değersizlik duygusu, kariyer hayatınızdaki gelişmeyi de engelliyor. Herkes sizi çok güçlü ve çalışkan buluyor. Sadece siz kendinizden şüphe ediyorsunuz. Güzel haberler çok yakında. Özellikle işiniz ve kariyeriniz konusunda rahatlayacaksınız.

Çevrenizdeki insanları değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Birçok Kova burcu için bu durum taşınmak anlamına gelebilir. Yer değiştirmek, bir yere sığamamak, huzursuzluk ise diğer etkiler. İçe dönmek yerine, dış dünyaya yöneldiğiniz hareketlendiğiniz bir dönem sizleri bekliyor. Kariyeriniz konusunda değişimler, aydınlanmalar, yeni fırsatlar söz konusu olabilir.

Hayalleriniz, istekleriniz giderek büyüyor. Yeni bir yola girmek, yeni bir yere varmak istiyorsunuz. 2019 yılı Kova burçlarına çok iyi gelecek ama şu an içiniz içinizi yiyor. Heyecanlısınız ve nereye doğru gitmek istediğiniz konusunda kafanız karışık. Hayatla ilgili çok şey öğrendiniz. Son birkaç yıldır bir sürü değişim yaşadınız. Sınavlarınızın biteceğini bilmeniz gerekiyor.

Ruh halinizi dengelemekte zorlanabilirsiniz. Huzursuz hissetmeniz veya konforsuz hissetmeniz gayet normal. İşiniz, kariyeriniz konusunda bazı gelişmelere açık olun. Güçlü bir konumlanma söz konusu. Hiyerarşik anlamda sizden yüksek rütbede olan biri sizi kendi ile beraber bir üst basamağa taşıyabilir.

Kariyeriniz konusunda endişeleriniz olabilir. Neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda kararsızlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Güçlenip, büyümenizi destekleyecek güzel haberler yakında. En fazla bir ay içerisinde hedefinize ulaşmış olacaksınız. Liderlik edeceğiniz, yönetimde olacağınız pozisyonlar söz konusu olabilir.

Kova burçları yakın bir zaman diliminde yüklü bir meblağı aile bütçelerine katmaya hazırlanıyorlar. İyi bir iş fırsatı, yüklü bir prim veya piyango gibi hiç ummadığınız sürprizler kapınızı çalabilir. Her imkana açıksınız. Dileyin olsun. Hayatınızdan negatif enerjiyi uzak tutun.

Çevreniz ile olan iletişiminiz güçleniyor. Fikirlerinizi ifade etmek konusunda daha cesursunuz. İlişkinizde mutlu ve huzurlusunuz. Partneriniz ile birçok farklı konuda anlaşıyor olmak sizi mutlu ediyor. Eğer sevgiliniz yok ise yeni işinizden biri gönlünüzü kazanmaya aday olabilir. Kariyer hayatınız konusunda olumlu gelişmeler olacaktır. Çok uzun süredir kat edemediğiniz bir mesafeyi kısa sürede kat edebilir ve yeni bir pozisyona ulaşabilirsiniz.

Kova burcu ani bir karar ile büyük girişimlerde bulunabilirsiniz. Tamamen odağınızı değiştirebilirsiniz. Zaten kariyer hayatınızda yeniden yapılanmalar yapabilecek etkiler altındaydınız. Şimdi bu arzu iki katına çıkıyor. Şansınız var. Kullanmanız gerekiyor. İsteklerinizi sesli bir şekilde dile getirmekten sakın kaçınmayın. Siz talep edin. Olmazsa olmaz. Ama ya olursa!

Duygusal anlamda kendi güvenliğinizi kazançlarınıza bağlamış olabilirsiniz. Hayalini kurduğunuz gelirlere ulaşmanızı engelleyen tek ket, sizin kendi kendinize oluşturduğunuz. Ancak artık kendi bariyerleriniz bile size engel olamayacak. Evren Kova burçlarını yaptıkları işler ile parlatmaya çalışıyor.

Duygusal çalkantılarınız var. Günü endişeli bir şekilde geçirebilirsiniz. Her şeye rağmen kendi rutinlerinizle mutlusunuz. Kariyer hayatınızla ilgili çok güzel haberler alabilirsiniz. Hafta boyu alabileceğiniz güzel haberler düşen enerjinizi yükseltecek, ikili ilişkilerinizi de pozitif anlamda etkileyecektir.

İçinizde garip hisler var. Alışık olmadığınız. Bir şeyler eksik belki de. Kalbinizi hoş tutmak, bir kere de başkaları değil kendiniz mutlu olmak için bir şeyler yapmak istiyorsunuz belki de. Siz istemekten vazgeçmeyin Kova burçları. Evren de size vermeye hazır. Sorun yok mu? Tabi ki var. Herkesin olduğu kadar.

Alternatiflerinizin artmış olması sizi daha güvende hissettiriyor. İstediğiniz değişiklikleri yapabilmiş olmanız özgüven kazanmanıza sebep oldu. Şimdi daha rahat adım atabilecek, hayallerinize ulaşmakta daha ısrarcı olabileceksiniz. Yeni yıla yaklaşırken her şey çok daha güzel olacak. Buna inanın ve sağlam adımlarla ilerleyin. 

Para kazanmakta zorlanmayacaksınız. Bu dönem inanılmaz kısmetiniz artacak. Hiç plansız programsız dengeleyecek hayat sizi. Emek verip karşılığını alacaksınız. Sakın tembellik etmeyin. Bu dönem tüm eforunuzla çalışın. Ödüller çok yakında.

Kova burcu duygusal anlamdaki ihtiyaçlarınıza irade koyuyorsunuz. Bir tarafınız daha fazla üretmek ve ortaya bir şeyler çıkartmak isterken, diğer tarafınız tembellik etmek ve mümkünse evden çıkmamak istiyor. Siz böyle arada nadir kalırsınız. Ancak söz konusu Kova burcu olunca duygular, özel istekler hep ikinci planda kalır, mantık kazanır.

Kova burcu yeni sorumluluklar almanıza sebep olacak çevre değişiklikleriniz dolayısı ile keyfiniz yerinizde. Kendinizi şanslı hissediyorsunuz. Kariyeriniz konusunda beklediğiniz haberleri yıl sonuna kadar alacaksınız, hiç endişe etmeyin. Yurt dışı bağlantılı konular veya inançlarınız ile ilgili konularda sağlam gelişmeler olacaktır.

Maddi anlamda atılımlar yapabilir, rahatlatacak gelirler elde edebilirsiniz. Değişen çevreniz yeni gelirler elde etmenizi sağlayacak kapılara vesile olacaktır. Evinizle ilgili durumlar söz konusu olabilir. Bazı Kova burçları taşınıyor olabilirler. Taşınan Kova burçları hiç endişe etmesinler. Yeni ev veya iş yeri, değişiklik onlara iyi gelecektir.

İstekleriniz konusunda sabırsız ve ısrarcı olabilirsiniz. Gün genel anlamda hareketli geçecektir. Hayallerinize ulaşmak için ciddi bir potansiyeliniz var. Evde yapmaktan keyif aldığınız konulardan gelir elde edebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili, kariyer hayatınızla ilgili uzun süredir duymayı beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

Aşka olan inancınızı pozitif anlamda değiştirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayattan keyif alıyor, kendinizi daha güvende hissediyorsunuz. Bir şekilde atacağınız adımlarda engel çıkıyor, aksiyon almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bazen hayat bilerek rötar yaptırır. Geleceğinize güvenin.

Kariyer hayatınızda çok büyük fırsatlar sizleri bekliyor. Ne kadar umurunuzda bilemiyorum ama gelecek fırsatlar maddi anlamda ciddi değişimler yaratacak ve genel durumunuzu iyileştirecektir. İlişkiye ihtiyacınız var biliyorum. Korunma kollanma ve genel bir ilgi ihtiyacınız var. Ancak ilişkiye ayıracak zamanınız olmayabilir.

Her konuya bakış açınız değişti. Uzun süredir daha farklı ve olgunsunuz. Yaşınız ne olursa olsun son 2,5 senedir çok fazla şey öğrendiniz ve hayatı farklı bir açıdan deneyimleme fırsatı buldunuz. Belki yoruldunuz ama ödülünü de alacaksınız. İş hayatınızla ilgili sizi güçlendirecek haberler alabilirsiniz.

Özellikle fiziksel anlamda yapmak istediğiniz değişimleri ertelemenizi tavsiye ederim. Estetik operasyonlar, saç kesimi, kaş pigmentasyonu gibi konulardan mümkün mertebe kaçınmalısınız. Kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Beklenmedik fırsatlar, çevrenizden göreceğiniz beklenmedik destekler daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor.

Kova burcu üst üste yaşadıklarınız dengede durmanızı zorlaştırıyor. Attığınız adımlarda duygularınızı geride tutmayı başaramıyorsunuz. Kariyeriniz konusunda 2,5-3 yıldır verdiğiniz sınavların sonuna doğru yaklaşıyorsunuz. Bu dönemeçte sizi güzel ödüller bekliyor olacak. Terfi ve zam gibi durumlar söz konusu olabilir. İş arayan Kova burçları için de pozitif bir gün olacaktır.

Verdiğiniz mücadelelerin sonuçlarını alacaksınız. Şimdi hayalleriniz sizin çabanız olmadan şekillenecek. Siz toprağı ektiniz, suladınız ve şimdi emeğinizin karşılığını izleme zamanınız. Hala aksilikler, hala sorunlar çıkacaktır. Ancak artık onlar sizin için devede kulak.

Şimdiye kadar hem fiziken hem de aklınızda büyüyen tüm problemlerinizden bir silkinme ile kurtulma imkânı yakalayacaksınız. Sürekli seyreden ufak tefek problemler olabilir. Ancak üzerinizdeki o büyük yük kalkıyor. Birkaç gündür biraz daha sıkılgan, işler iyi gitmeyecekmiş gibi hisleriniz olabilir. Tamamen gökyüzü. İnandığınız adımlardan vaz geçmeyin.

Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Girişkenlik gösteremeyebilirsiniz. Hareket enerjiniz düşmüş, attığınız adımlardan istediğiniz sonuçları elde edememiş olabilirsiniz. O kadar güzel bir döneme giriyorsunuz ki günlük problemlerin hiçbir önemi kalmayacak.

Kendi gücünüz, üstelik sadece kendi gücünüz ile istediğiniz noktaya geleceksiniz. Bunun için de çok uzun bir zamana ihtiyaç yok. Uç noktalarda gelirler elde edebilirsiniz, üstelik de aklınızın ucundan geçmeyecek konulardan. Biraz özgüvene ihtiyacınız, biraz huzura ihtiyacınız var. Bunu daha önce de söylemiştim.

Hayatın sizi biraz zorladığı kesin. Ancak kafanıza taktığınız konularda başarılı olacağınız da kesin. Biraz rahatlamaya ve güven duygusuna ihtiyacınız var. Kendinizi güvende hissettiğiniz an yeniden parlayacaksınız. Ne olursa olsun bir ay içinde farklı bir adım atıyor ve rüzgâr ile beraber bu döngüyü kırıyor olacaksınız

Maddi anlamda çok şanslı bir gündesiniz. Özellikle şans oyunları denenebilir. Kova burçları genelde şanslarına güvenmez ve şansla hareket etmezler ama neden olmasın? Küçük sürpriz kazançlar, öz yeteneklerinizle ilgili keşifler Cumartesi gününüzü güzelleştirecek.

Kova burcu kariyer hayatınız konusunda çok huzurlu veya tatmin hissetmeseniz de bunun geçici ve kısa bir süre olduğunu bilmelisiniz. Bilinçaltı temizliği yapıyorsunuz. Bu sebeple geçmişteki bir sürü konunun yeniden su yüzüne çıkması gayet normal. Özellikle de üstünü örtüp geçtiğiniz, ertelediğiniz duygularınız varsa çok çok normal.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load