Koleston ’un Yeni Elçisi Yağmur Tanrısevsin

Koleston ’un Yeni Elçisi Yağmur Tanrısevsin, Yağmur Tanrısevsin İle Kadınların Işığı Ortaya Çıkıyor.

Türkiye’nin ilk saç boyası markası Koleston, yeni Marka Elçisi ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile kadınların ışığını ortaya çıkarıyor. Koleston’un ışıl ışıl parlayan renklerinin bu kez Yağmur Tanrısevsin’in saçlarında hayat bulduğu etkinlik ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

Koleston ’un Yeni Elçisi Yağmur Tanrısevsin

60 yıldır güzellik yolculuğunda kadınların yanında olan kollestonun, yeni marka elçisini tanıttığı muhteşem bir etkinliğe imza attı. Doğallığı ve güzelliği ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin kolestonun yeni Marka Elçisi oldu.

Koleston Ve Yağmur Tanrısevsin İşbirliği

Koleston ve Yağmur Tanrısevsin evsahipliğinde gerçekleşen tanıtım partisinde ünlü isimler de yakın arkadaşlarını yalnız bırakmadı. Oğuzhan Koç Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Hatice Aslan, Demet Özdemir ve Serhan Onat da bu özel etkinlikte Emirgan La Boom’daydı.

Koleston ’un Yeni Elçisi Yağmur Tanrısevsin

Katılımcılar, Yağmur Tanrısevsin’in yaza tüm parlaklık ve ışıltısıyla hazırlığına keyifle şahit oldu.
Yağmur Tanrısevsin, yoğun ve kalıcı renklerde uzman Wella Kolestonun serisinden tercihini Küllü Kumral’dan yana kullandı.

Avrupa’nın 1 numaralı kuaför markası Wella Kolestonun serisinden yaz için kendi renginizi bulup ışığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();