Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Aynı insanlarla sürekli takılmak size göre bir şey değil. Özellikle bugün artık farklı bir şeyler yapmak, daha farklı insanlarla beraber olmak istiyorsunuz. Değişiklik ve yeni bir şeyler denemek size iyi geliyor. Koç burçları kariyer hayatları ile ilgili büyük bir dönüşüm yaşıyorlar. İş değiştirmekten çok yön değiştirmek şeklinde.

Koç burcu kariyeriniz konusunda marjinal bazı dürtüler içine girebilir ve marjinal bazı kararlar alabilirsiniz. Düşüncelerinizde yanıldığınızı fark etmek pek hoşunuza gitmediği gibi kabullenmekte de güçlük çekiyorsunuz. Bugün kendinizle ilgili her konuya fazladan özen göstermelisiniz.

Kariyer hayatınızdaki duraksamalardan hoşlanmıyorsunuz. Bugün özellikle kariyeriniz açısından yeni adımlar attığınız bir gün olabilir. Koç burçlarının hukuki konularda dikkatli olmaları ve her türlü adaletsiz veya hukuksuz yaklaşımdan uzaklaşmaları gerekiyor.

Biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda fikirsel olarak çok büyük değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Belki inançlarınız değişiyor, belki de doğru bildiğiniz birçok konunun doğru olmadığını fark ediyorsunuz. Hayat dersleri bu ara üst üste geliyor olabilir. Kendinizi hem fiziksel hem de fikirsel anlamda değiştirmek için fazlası ile istek duyuyorsunuz.

Haftaya gayet güzel ve dinç başlıyorsunuz. Daha dedikesiniz. Kendiniz ile alakalı isteklerinizde daha kararlı ve tutarlı olacaksınız. Aksiyon gücünüz olduğu gibi, iletişim kanalları ile geleceğiniz için yatırım yapma potansiyeliniz de yüksek. Bu ara maddi kaynaklardan her zamankinden fazla beslendiğinizi fark ettiniz mi?

Kafanızın içindeki tilkilere biraz dinlenmelerini söyleyebilirsiniz. Nihayetinde bugün Pazar. Bedeniniz kadar zihninizin de dinlenmeye ihtiyacı var. Arkadaşlarınızı dikkatli seçmelisiniz. Uzun süredir arkadaşım dediğiniz insanlar konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yarı yolda kalmak istemiyorsanız siz de kendinize alternatif dostlar edinmelisiniz.

Güne biraz düşünceli, kendi içinizde hedefler ile başlayabilirsiniz. Ancak öğleden sonra bu durum değişecek ve keyfiniz yerine gelecek. Aşk hayatınız için şanslı bir gün. Özellikle bekar Koç burçlarının geçmişten bir partnerli ile aralarında tekrar bir yakınlaşma söz konusu olabilir.

Haftayı yine biraz gergin ve düşünceli kapatıyorsunuz. Ruhsal anlamda tatmin olamadığınız konular var. Onları yoluna koyamadığınız sürece de aynı tempoda bir ileri bir geri gideceksiniz. Kendinizi mutlu etmek için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Bakınız dikkat edin; “kendinizi” dedim.

Haftayı yine biraz gergin ve düşünceli kapatıyorsunuz. Ruhsal anlamda tatmin olamadığınız konular var. Onları yoluna koyamadığınız sürece de aynı tempoda bir ileri bir geri gideceksiniz. Kendinizi mutlu etmek için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Bakınız dikkat edin; “kendinizi” dedim.

Kendi kendinizi yemekten vazgeçin. Özellikle de partneriniz ile alakalı. Siz bir şeylerin peşindesiniz, bazı tedirginlikleriniz soru işaretleriniz var ama partneriniz hiçbir şeyin farkında değil. Kendi kafa karışıklıklarınızı ondan çıkartmamalısınız. Eğer konuşmak istediğiniz bir konu varsa konuşun. Eğer konuşmanın çözüm olmayacağını düşünüyorsanız başka iletişim yollarını deneyin. Veya en temizi susun, konuları kendinize saklayın.

Derin duygulara geçiş yapıyorsunuz. Dünkü sakinliğinizi bugün yakalamanız zor olacaktır. Özellikle partnerinizden öç almak gibi kötü duygulara sahip olabilirsiniz. Çok eski gündemlerden uzak durmanızda fayda var. Geçmiş ile uğraşmamalısınız. Kafanız karışabilir. Çok normal. Kendinize sadece bir ay verin. Hala karışıklıklar devam ediyorsa tartarsınız.

Koç burcu ikili ilişkiler önem kazanıyor. Duygularınız o kadar dengede ve ahenkli ki; kendiniz bile şaşırıyorsunuz. Şimdilik bundan memnunsunuz ama ileride ne olur bilinmez. Çünkü Koç burçları bu kadar dengeyi sevmezler. İnişler çıkışlar olmalı. Yeni başlangıçlar olmalı. Kendinizle ilgili ani değişiklikler yapabilirsiniz.

Haftaya oldukça pozitif bir başlangıç yapıyorsunuz. Hem hayatınızı hem de rutinlerinizi tekrardan dengeye oturtma fırsatı yakalayacaksınız. Yurt dışında veya yurt dışı ile alakalı konularda bazı problemler yaşamış olabilirsiniz. Yaşadıklarınıza dikkat edin, bir anlamı olabilir.

Düne göre daha iyisiniz. Yoğun bir Pazar günü olabilir. Çok fazla yeri dolaşmak, birçok programı bir güne sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Alacağınız haberler ve sonrasında kendiniz ile yapacağınız diyaloglar size gerçekleri tabak içinde sunabilir. Arkadaşlıklarınız konusunda çok aldanıyorsunuz. Küçümsediğiniz insanlar sizin geleceğinizi hazırlıyor olabilirler.

Hafta sonu için keyfiniz pek yok diyebilirim. Aslında hem enerjiniz var hem de bazı istekleriniz var ama sanki bir yandan da tatsız gibisiniz. Belki partnerlik ilişkinizde oluşabilecek problemleri düzenleme telaşınız yüzündendir. Uzaklar size iyi gelmeyebilir. Hala doğum günlerinizi keyifle kutladığımız dönemlerdeyiz. Siz bizim hayatımızın genel enerjisi için çok önemlisiniz. Keyfiniz hiç bozulmasın!

Aksiyon alma gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Bazı Koç burçları yurt dışı ile ilgili konularla uğraşıyor, yurt dışı seyahatleri yapıyor olabilirler. Özellikle yurt dışı ile ilgili konularda Koç burçları sorun yaşayabilirler. Partneriniz ile aranızdaki buzlar eriyor. Sizi her konuda destekliyor olmasından memnunsunuz.

Özellikle aşk hayatınızı tekrar ateşlendirmek için uygun bir gün olacak. Partnerinizi özlediğinizi hissedebilir, bir an önce ona kavuşmak isteyebilirsiniz. Bir iki gün önceki halinizden sonra bugün, çocuksu neşenizi geri kazanacaksınız. Birçok Koç burcu için evlilik zamanı. Umudunuzu kaybetmeyin.

Koç burcu bugün kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Sürekli bir değişim ihtiyacında olmanız gayet normal. Duygusal anlamda parlamalara müsaitsiniz. Özellikle ailevi konularda taşma noktasına gelmiş olabilirsiniz. Sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Maddi anlamda yeni atılımlar yapabilirsiniz.

Kendinizi hiç olmadığınız kadar evcimen hissedebilirsiniz. Evde olmak, evde vakit geçirmek size çok iyi gelecek. Tabi çalışan Koç burçları maalesef tüm günü evde geçiremeyecekler. Ancak akşam eve gidip ayaklarınızı uzatıp televizyonu açmak size çok iyi gelecek. Dışarıda program yapmayın. Kendinizi evinizde şımartın.

Haftaya kafada soru işaretleri ama fizikte güç ile başlıyorsunuz. Hareket enerjiniz sizin mevsiminize girmemiz ile beraber daha da artmış bulunuyor. Neşeniz de hareket enerjiniz ile birlikte yükseliyor. Hareket enerjinizi güzelce harcayın ki; gergin olmayın. Birden fazla konuyu hızlıca çözebilecek durumdasınız.

Koç burçlarının hareketli hafta sonları bugün de devam ediyor. Dünkü gibi hareketlisiniz. Dinlenmek istemiyorsunuz. Siz hareketle beslenen insanlarsınız. Dinlenmek bile sizin için hareket etmek. Maddi anlamda ipin ucu kaçmış olabilir.

Koç burçları bu dönem kendi bilinçaltlarında sakince yaşamayı tercih ediyor olsalar da, bugün sahnede olacaklar. Bu Cumartesi günü çok mutlu olacak ve çok eğleneceksiniz. Uzun süredir olmak istediğiniz yerdesiniz.

Maddi anlamda sağlam adımlar atabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Her türlü finansal anlaşma için imza atabilir, menfaatinize hareketler yapabilirsiniz. Özellikle mesafeler sizi yormaya başladı. Bu belki işe yolculuk mesafeniz, belki bir insan ile aranızdaki mesafe.

Kariyeriniz konusunda son bir, bir buçuk senedir sınavlar veriyorsunuz. Bu sınavlar sizi daha iyi veya daha kötü bir noktaya getirmek için. Doğru seçimler kırmızı kurdelaları yakanıza taktıracakken, yanlış seçimler statü kaybetmenize sebep olabilir. Yurt dışı seyahatleri söz konusu olacaktır.

Çok çok şanslı olduğunuz, kendiniz için adım atmaktan çekinmediğiniz ve musmutlu geçecek bir gün sizleri bekliyor. Duygusal anlamda iniş çıkışlarınız ani patlamalarınız olabilir. Ancak kendi duygusal patlamalarınızdan bile mutlu olacaksınız. Bazı konuları “oh be, iyi ki söyledim” bile diyeceksiniz.

Koç burcu maddi anlamda dengeleri bozmaya başladınız. Harcamalarınızın ayarı iyice kaçtı. Beklenmedik kazançlar elde etmiş, maddi anlamda güç kazanmış olabilirsiniz. Ancak bu hemen harcamanız ve birikim yapmamamız anlamına gelmemeli. Uranüs’ün para evinizde gezeceği uzun yıllar var ve maddi anlamda dikkat gerektiren bir süreç. Doğum günlerinizi kutladığımız şu günlerde şans sizinle beraber.

Kendi kafanızda kurduklarınızdan kendiniz sıkıldınız artık. Beyninizdeki düşüncelerden kaçmak istiyorsunuz. Dinlenmeye çok ihtiyacınız var. Ancak fiziksel dinlenmeden bahsetmiyorum. Kafanızı bir boşaltmanız ve içindekileri tekrar klasörlere göndermeniz gerekiyor. Arşivdekilerle uğraşmaya gerek yok.

Bazen arkadaşlarınızın yanından bile kaçmak istiyorsunuz. Sürekli aynı muhabbetlere gelemiyorsunuz. Çok çabuk sıkılıyorsunuz. Sürekli hareket halinde olmanız gerekiyor. Kendinizi dinliyorsunuz. Dinlemenizde de fayda var zira bu ara iç sesiniz sizinle sık sık konuşacak.

Koç burçları adım atmak için her türlü enerjiye sahipler. Üstelik bu aralar çok da temkinli oldukları için daha sağlam adımlar atıyorlar. Görünen yüzünüzün arkasında bir yüzünüz daha var. Derinde düşünen ve kimsenin bilmediği konuları kafasına takan. Kendinizle ilgili çok çok ani kararlar vermemelisiniz.

Siz de biliyorsunuz kafanız hala biraz karışık. Bu dönem bir şeylere irade gösteriyor, yapmak istediğinizdense olması gerekenleri öncelik alıyorsunuz. Eski hareketliliğiniz bir süredir durağanlığa dönüştü. Neyse ki; doğum günleriniz ile beraber enerjiniz yükselecek. Sizin mevsiminizi açtık. Bu önce size ve sonra hepimize çok iyi gelecek.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load