Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddi anlamda hiç bir konuda bugün karar vermeyin. Yanılmaya, aldatılmaya ve bazı manipülatif durumlardan etkilenmeye çok müsaitsiniz. Kendinize fazla güvenmeyin. Tabi ki güvenin ama sürekli “ben yaparım” öz güveni ile takılmayın. Gerçekten altından kalkabileceğiniz işlere gönüllü olun.

Maddi konularda seçeneklerinizin tükendiğini hissetmek sizi yoruyor. Maddi konularda çok detaycı biri olmamanıza rağmen, maddi sıkışıklıktan en çok rahatsız olan burçlardan birisiniz. İletişim konusunda biraz yavaşlıyorsunuz. Daha anaç, daha sakin bir ruh haline geçiş yapıyorsunuz.

Ne istediğinizi çok iyi bildiğiniz ve özellikle kendinizi mutlu etmek, şımartmak istediğiniz bir gün. Günün boş kısmını kendi bakımınıza ayırabilirsiniz. Bugün Koç burçları için mükemmel kuaför günü olabilir. Her türlü değişim için gökyüzünden destekleniyorsunuz.

Bazen gereğinden fazla bencil olabiliyorsunuz. Bugün de böyle bir gün. Kendinizi tabi ki daha öncelikli hale getirmelisiniz ama sürekli bunu yapmanız etrafınızda antipati oluşturabilir. Dış görünüşünüzle ilgili değişim isteğiniz varsa bu dönemi biraz es geçmenizi tavsiye edeceğim.

Koç burcu hayaller ve gerçekler arasındaki ince çizgiyi farkında olmalısınız. Başka bir deyişle gerçekleşebilecekler ile gerçekleşemeyeceklerin sınırını anlamanız gerekiyor. Her şeyi istediğiniz için yapamazsınız. Bir uçurumdan atlayıp hiç yara almamanız mümkün değil. Planlarınızı revize etmenizi tavsiye ederim.

Dünkü kafa karışıklığınız biraz daha yatışmış gözüküyor. Sorunlarınıza çözüm bulmak için aksiyon alıyorsunuz. Yeni bir çevre edinebilir ve o çevrede dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Yaz geldiği zaman enerjisi artan burçlardan biri de sizsiniz.

Ailevi konularda kafanızı karıştıran, kurcalayan bazı ayrıntılar var. Anlayamadığınız bazı şeylerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki doluluk sebebi ile uykusuzluk problemi çekmiş olabilirsiniz. İletişim konusunda çok başarılısınız. Bu dönemde çevrenizdeki herkes sizinle beraber çok eğleniyor.

Bazı arkadaşlarınıza gereksiz yere alınganlık gösteriyor olabilirsiniz. Biraz da siz karşılık görmediğinizi düşündüğünüz halde sevgi vermeye çalışın onlara. Onların da size ihtiyaçları var. İkili iletişim ihtiyaçlarınız artıyor. Çevrenizden daha fazla destek görmek istiyor olabilirsiniz.

Arkadaşlarınızdan destek görebilir ve arkadaşlarınıza destek verebilirsiniz. Hayatınızdaki insanların size verdiği değeri gözlemleme fırsatı bulacaksınız. Kendi kendinize iş çıkartmak konusunda üstünüze yok. Her aklınıza geleni illa uygulamak zorunda hissediyorsunuz. Tempolu ama keyifli bir gün olacak.

Kariyer hayatınız konusunda enteresan değişimler yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha farklı işler yaparken hayal ediyor olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak, sürekli aynı işi yaparak körelmek istemiyor olabilirsiniz. Bazı değerleriniz elinizden kayıp gitmeden fark etmeniz gerekiyor.

Kariyer hayatınız konusunda sağlam adımlar atabilirsiniz. İş hayatınız ve daha çok ne yapmak istediğiniz, ne olmak istediğiniz, toplumda hangi imaj ile anılmak istediğiniz soruları günün gündemi haline gelebilir. Kendinize güveniyorsunuz ama yürüyeceğiniz yol konusunda soru işaretleriniz var.

Koç burcu duygusal patlamalara çok açık bir gündesiniz. Hayatınızın gerçekliğini bir anda yerle bir edebilirsiniz. Düşünceleriniz duygusal dayanaklarınıza göre sık sık değişebilir. Maddi anlamda yükselişe geçiyorsunuz. İş hayatınızda şans sizden yana.

İstekleriniz konusunda daha kararlı olduğunuz bir gün. Duygusal anlamda kararsızlıklarınız ve iniş-çıkışlarınız söz konusu olabilir. Maddi anlamda birkaç yerden pozitif haberler alabilirsiniz. İlişkiniz konusunda sıkıntınız kalmadı. Şanslı bir gün.

Hukuki süreçlerinizle alakalı güzel haberler alabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz gelişmeler bugün gerçekleşebilir. Kalbinizin hop edeceği, heyecanlı bir Cumartesi sizleri bekliyor. Maddi anlamda da yüzünüz gülecek.

Bazı insanlardan ve bazı konulardan hatta belki biraz evinizden uzak olmak size çok iyi geliyor. Dışarıda olduğunuzda, kendinize bile dışarıdan bakabildiğinizde, çok daha pozitif hissediyorsunuz. Aslında sorunlarınız, özellikle son zamanlardaki sorunlarınız sizden kaynaklanıyor. Ne istediğinize karar vermelisiniz.

Negatif düşünceler pozitif durumların önüne geçebilir. Özel girişimlerden kazanç elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile, eşiniz ile olan iletişimizi güçlendireceksiniz. Artık her şeyi konuşabiliyorsunuz ve bu da aranızdaki ilişkiyi kuvvetlendiriyor. İstedikleriniz için harekete geçmekte zorlanabilirsiniz.

Bazı arkadaşlıklar sizi o kadar yanıltıyor ki… Samimiyeti konusunda yanıldığınız kişiler, özel hayatınız konusunda sizi yanlış kararlar almaya veya yanlış davranışlarda bulunmaya sürükleyebilirler. Mesafelerden uzak durun. Hep bir adım daha yakın durmaya çalışın sevdiğiniz kişiye. Bazı insanlar fırsat kolluyorlar.

Derin duygular hissediyorsunuz. Sevdiğiniz insan ile kurduğunuz bu özel bağlantıyı artık kimse bozsun istemiyorsunuz. Son dönemde günleriniz çok güzel geçiyor ve bugün de o günlerden bir tanesi olacak. İnsanlarla olan iletişiminiz çok başarılı. Bu yeteneğinizi değerlendirmelisiniz.

Koç burcu ilişkiniz konusunda oldukça şanslı zamanlar yaşıyorsunuz. Birlikte nasıl hareket edebileceğinizi bilmek sizi rahatlatıyor. Uyum içerisindesiniz. Bu durum hayatınızın diğer kısımlarına da pozitif olarak yansıyor. İş hayatınızla ilgili karar vermekte acele davranmamalısınız.

Partnerlik ilişkilerinizdeki olumlu tarafların öne çıkacağı bir gün olacaktır. Sevdiğiniz kişi ile zaman geçirmek, kendinize vakit ayırmaktan daha öne geçebilir. Hayatınızın bir bölümünü görmezden gelmek isteyebilirsiniz. Büyük ve ani kararlar tüm hayatınızın akışını değiştirebilir.

Hafta sonu geldi ve siz tüm biriken işlerinizi hallediyorsunuz. Hareketli bir gün olacaktır. Çok da şanslısınız. Belki bu şansınızı denemek istersiniz. Ruh haliniz çok değişken olduğu için, bu ara sürekli fiziksel görüntünüzde değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve yapıyorsunuz da. Korkmanıza gerek yok. Venüs’ün gücü yanınızda. Her türlü değişim için destekleniyorsunuz.

Tüm birikmiş işlerinizi derleme toplama imkânı bulacaksınız. Bir süredir hasta olan Koç burçları ise bugünden itibaren iyileşiyorlar. Sağlık ile ilgili konulara çözüm bulunacaktır. Maddi anlamda kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. İş hayatınızla ilgili değişimler söz konusu olabilir. Sadece bugün için değil önümüzdeki birkaç hafta için geçerli olacaktır.

Aşk hayatınız konusunda daha titiz davranıyorsunuz. Bazı konulardan şüphe edip, didik didik inceleme potansiyeliniz var. Özgüveninizi sarsabilecek bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Özellikle iş yerinizdeki konular canınızı sıkabilir. Enteresan, yaratıcı fikirleriniz var.

Geçmişten bir sevgiliniz hortlayabilir. Üstelik hiç beklemediğiniz şekilde siz de ona karşı bir şeyler hissedebilirsiniz. Hemen koşmak yerine, durumu biraz zamana bırakmanızda fayda var. Yeni heyecanlar için elinizdeki fırsatları kaçırmak istemezsiniz. Maddi konularda güzel haberler alabilirsiniz.

Kendi evinizde kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Artık neresinin eviniz olduğu konusundaki konular duygusal anlamda gerilmenize sebep oluyor. Birçok Koç burcu son zamanlardaki değişimlerden yerini yurdunu bilemez oldu. Mesafelerle ilgili problemler yaşıyorsunuz. Hayat size bilmediğiniz yerlerden soruyor olabilir.

Koç burcu haftaya kendinize göre sessiz bir başlangıç yapıyorsunuz. Pek fazla insanla konuşmak istemiyorsunuz. Sadece çok yakın bulduğunuz kimselerle olmak istiyor, sosyal ortamlardan kaçınıyorsunuz. Biraz karamsar olmaya müsaitsiniz. Sanki hiçbir şey güzel gitmiyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Koç burcu özgüven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Enerjinizin insanlar üzerindeki etkilerini kestiremiyorsunuz. Duygusal anlamda da gereğinden fazla yoğun olabilirsiniz. Bazı Koç burçları sinirlerine hâkim olamayıp tüm günü yastık üstü ağlama modunda geçirebilirler.

Genel anlamda çevrenizdeki birçok insan ile tartışmalar içerisinde olacağınız, kendinizi fikirlerinizi dile getirmekten alıkoyamayacağınız bir gün olacaktır. Maddi anlamda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Hali hazırda, size ait olan bir gayrimenkulünüzün değer kazandığını öğrenebilirsiniz. Öfke kontrolünde zorlanacaksınız.

Maddi anlamda güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak her şey adım adım ayağınıza gelecek. Kendinizi, özgürlüğünüzü çok fazla kısıtlamış durumdasınız. Belki kendinize bir hedef koydunuz. Ancak yine de dedike olmak ile hapsolmak arasındaki çizgiyi aşmamalısınız.

Maddi anlamda güçlendiğinizi hissetmek, duygusal anlamda da güçlü hissetmenize sebep oluyor. İnsanlarla iletişimizin kuvvetli olması her girdiğiniz ortamda kolayca çevre edinmenizi sağlıyor. Arkadaşlıklarınız konusunda hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load