Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Zorlu zamanlarda partneriniz ile birbirinize daima destek oluyorsunuz. İş yerinizde hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız ve hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermezsiniz. Bugün kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz.

Yeni bir ilişkiye girmek istiyorsanız, daha sosyal olmalısınız. Finansal olarak iyi bir konumda olduğunuz için birikim yapmaya başladınız. Gün boyunca kendinizi çok neşeli ve enerjik hissedeceksiniz.

Partneriniz ile olan ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Finansal durumunuzu riske sokacak adımlar atmaktan kaçınmaya çalışmalısınız. Bugün hiç ummadığınız olayların gerçekleşme olasılığı çok yüksek olacak.

Partneriniz ile birlikte tutku verici bir gün geçireceksiniz. Finansal olarak iyi bir konumda olduğunuz için kendinizi çok şanslı ve rahat hissediyorsunuz. Bugün hayat sizin için aşk, eğlence ve heyecan dolu olacak.

Aşk hayatınızda çok önemli ve güzel gelişmeler olacak. İş yerinizde motivasyonunuz çok yüksek olacak ve ortaya harika çalışmalar çıkaracaksınız. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Eşiniz ile birbirinize çok aşıksınız ve bugün eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Arkadaşlarınız ile zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Çok yakında karşınıza düşlerinizdeki gibi bir partner adayı çıkacak. Kariyer basamaklarından başarılı ve azimli bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Sağlığınız için egzersiz yapmaya başlamanızda fayda var.

Kendinize uygun bir partner adayı aramaya devam ediyorsunuz. İş yerinizde motivasyonunuz çok yüksek olacak ve çevrenizdeki kişilere ilham vereceksiniz. Kendinize daha fazla güvenmeye başlamanız gerekiyor.

Bugün partnerinizden çok romantik bir mesaj alabilirsiniz. Finansal durumunuzu riske sokacak adımlar atmaktan kaçınmalısınız. Ani duygu değişimlerinden kaçınmaya çalışın ve hayatın tadını çıkarın.

Aşk hayatınızda çok büyük bir değişiklik olacak. İş yerinizde kendinizi çok üretken hissedeceksiniz ve ortaya harika çalışmalar çıkaracaksınız. Negatif enerjilerden kurtulmanın bir yolunu bulun ve neşelenmeye çalışın.

Çok yakında kendinize göre bir partner adayı bulacaksınız ve çok mutlu olacaksınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendiriyorsunuz. Bugün özgüveniniz yerinde olacak.

Partneriniz ile birbirinize karşı daha anlayışlı olmalısınız. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığı olarak çok yakında terfi alabilirsiniz. Aile bireyleriniz ile birlikte yaşıyorsanız, tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

Bugün eski sevgilinizden şaşırtıcı bir mesaj alabilirsiniz. İş hayatınız hakkında bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Kendinizi duygusal olarak hiç bu kadar iyi hissetmemiştiniz.

Eşiniz ile aranızda çocuk sahibi olmak konusunda ufak bir konuşma geçebilir. İş hayatınızda hızlı ve başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Yakın arkadaşlarınız ile zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki tüm problemleri çok yakında çözeceksiniz. İş hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemelisiniz ve düzenli olarak spor yapmalısınız.

Partneriniz ile olan ilişkinizde her şey yolunda gidiyor ve birbirinize çok aşıksınız. İş yerinizde kendinizi çok yaratıcı hissedeceksiniz ve ortaya harika çalışmalar çıkaracaksınız. Ani duygu değişimlerinden kaçınmaya çalışın.

Partneriniz ile olan ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Kariyer basamaklarından başarılı ve hızlı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Bugün kendinizi halsiz ve yorgun hissederseniz, erkenden uyumaya çalışın.

Partneriniz ile birbirinizi çok kıskanıyorsunuz. İş yerinizdeki konumunuzdan çok memnunsunuz ve kendinizi yaratıcı hissediyorsunuz. Bugün olumlu duygularla dolu olacaksınız ve çevrenizdeki insanlara neşe saçacaksınız.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissediyorsunuz. İş yerinizde yükselebilmek istiyorsanız kendinizi geliştirmeye ve çok çalışmaya devam etmelisiniz. Bugünkü planlarınızı iptal edin ve kendinize zaman ayırmaya çalışın.

Bugün eşiniz ile birlikte geçirdiğiniz her saniyeden büyük bir zevk alacaksınız. İş yerinizdeki yaratıcılığınızı artırmalısınız ve çalışmalarınıza odaklanmalısınız. Aile bireyleriniz ile zaman geçireceksiniz.

Partneriniz tarafından çok sevildiğinizi hissedebiliyorsunuz. Bugün iş yerinizde kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz ve ortaya çıkan tüm problemleri kolaylıkla çözeceksiniz. Pozitif duygularla dolu olacaksınız.

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partneriniz ile birbirinizi çok seviyorsunuz. Finansal durumunuzu riske sokacak adımlar atmaktan kaçınmalısınız. Bugün şekerli ve yağlı besinler tüketmemelisiniz.

Eşinize karşı daha açık olmaya özen gösterin. Finansal olarak harika bir konumdasınız ve iş yerinizde her şey yolunda gidiyor. Aile bireyleriniz ve yakın arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli bir şeyler yapmak isteyeceksiniz.

Bugün partneriniz ile birlikte huzurlu ve sakin bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki konumunuzdan memnunsunuz ve kendinizi çok üretken hissediyorsunuz. Uyku programınızda bazı değişiklikler yapın.

Bugün etkileyici bir partner adayıyla tanışabilirsiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Kendinizi her zamankinden biraz daha sinirli hissedebilirsiniz.

Partneriniz ile olan ilişkinizde çok önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. İş yerinizdeki konumunuzdan çok memnunsunuz ve kendinizi mutlu hissediyorsunuz. Kafein tüketiminizi azaltmaya özen göstermelisiniz.

Sevgi dolu bir insansınız ve partnerinize pozitif enerjiler veriyorsunuz. Gelecekte finansal sıkıntılar çekmek istemiyorsanız, şimdiden birikim yapmaya başlamalısınız. Gün boyunca kendinizi çok sağlıklı hissedeceksiniz.

İçinizdeki yaraları onarmadan yeni bir ilişkiye girmemelisiniz. İş yerinizde zorlandığınız zamanlarda çalışma arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin. Gün boyunca kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz.

Kendinize ve eşinize daha fazla zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. Geleceğiniz için birikim yapmaya başlamalısınız. Hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayın ve güneşin her gün doğduğunu unutmayın.

Eşiniz ile birlikte romantik bir akşam yemeğine çıkmak isteyeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde elinize fazladan para kazanma fırsatı geçebilir. Duygusal olarak her şey kontrolünüz altında ve kendinizi iyi hissediyorsunuz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();