Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Koç burcu haftaya enerji dolu bir başlangıç yapıyorsunuz. Beş dakikada Beşiktaş dedikleri bu olsa gerek. Ne kadar biriktirdiğiniz işiniz varsa bir çırpıda hallediyorsunuz. Öğleden sonra enerjiniz biraz azalacak olsa da genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz. Herhangi bir konuda geçmişe özlem duyabilirsiniz.

Duygusal anlamda kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz. Genel anlamda tadınız tuzunuz olmayabilir, sosyalleşmek yerine evde zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Çok fazla hareket etmek yerine az ama anlamlı hareket etmek istiyorsunuz. Biriken ev işlerinizi toparlayabilirsiniz. Bugün ekinoks ve hepimiz bu dengelenme sürecinin payını alacağız.

Duygusal anlamda bağlı olduğunuz kişiye olan özel duygularınız zaman zaman yanlış kararlar almanıza sebep olabiliyor. Arkadaşlarınız ve onun arasında seçim yapmamalısınız. Programları birleştirmek doğru bir karar olabilir. Kuruntularınızın ve kuşkularınızın kafanızı karıştırmasına izin vermemelisiniz.

Aşk hayatınızdaki dengenin farkına varacaksınız. Özellikle ilişkilerle ilgili negatife değil pozitife odaklanma eğiliminde olacaksınız. Bu durum ilişkinizin daha ahenkli bir duruma gelmesini sağlayacak. Bazı Koç burçları sağlık problemleri yaşıyor olabilirler. Zayıflamak için gereğinden fazla efor sarf etmiş olabilirsiniz. Aynı zamanda kilo vermek isteyen Koç burçları için de uygun zamanlar.

Bugün sık sık değişen durumlar ve sık sık değişen ruh haliniz aynı paralellikte ilerlemeyecek. Herkesin kutlama yaptığı bir anda siz karalar bağlayabilir, günün en stresli anında zil takıp oynayabilirsiniz. Tüm Koç burçları için, içinde bulunduğumuz günler terfi etmek anlamına gelebilir ancak bu durumdan en çok kozmetik ve güzellik sektöründe çalışan Koç burçları faydalanacaklar.

Duygusal anlamda dengeleri kurmayı başarıyorsunuz. Gün boyu etrafınızda, işinizde, evinizde sizi sinirlendirecek ne olursa olsun kantarı ortada tutmayı başaracaksınız. Normalde politik değilsinizdir. Ancak bu dönem tek bir fazladan pürüz bile istemiyorsunuz. Evliliklerde geleceğe yönelik yeni planlar yapılabilir.

Organizasyon yeteneğinizin yüksek olduğu bir gün. Özellikle günlük rutinleriniz ve iş hayatınızla ilgili yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Hazır Eylül ayı gelmiş, okullar açılmışken genel bir temizlik yapma zamanınız da geldi. Bir Koç burcuysanız ve bekarsanız artık bekar kalmayacaksınız demektir.

Koç burcu haftaya analitik bir başlangıç yapıyor ve uzun süredir aklınızda biriktirdiğiniz işleri toparlama fırsatı yakalıyorsunuz. Genel anlamda eleştirel bir tutuma sahip olabilirsiniz. Kendi detaycılığınız sebebi ile sizden başka kimsenin işlerini beğenmeyebilirsiniz. Aklınızı karıştıran konular var.

Koç burçları son zamanların en neşeli ve keyifli zamanlarını geçiriyor olabilirler. Hayatınızı kendi ellerinizle güzelleştirecek gücü kendinizde buluyorsunuz. Duygusal anlamda hem çok mutlu hem de çok tatmin hissediyorsunuz. Ateş enerjiniz arttıkça özgüveniniz de artıyor. Çok fazla kırmızı ton tercih etmemelisiniz. Ateş enerjinizin daha fazla artması sizi öfkeli yapabilir.

Koç burçları son zamanların en neşeli ve keyifli zamanlarını geçiriyor olabilirler. Hayatınızı kendi ellerinizle güzelleştirecek gücü kendinizde buluyorsunuz. Duygusal anlamda hem çok mutlu hem de çok tatmin hissediyorsunuz. Ateş enerjiniz arttıkça özgüveniniz de artıyor. Çok fazla kırmızı ton tercih etmemelisiniz. Ateş enerjinizin daha fazla artması sizi öfkeli yapabilir.

Çok huzurlu ve mutlu bir gün geçireceksiniz. Haftanın en güzel günlerinden birini yaşayacaksınız. Özellikle aşk hayatınız ve ilişkilerinizde hem tüm konuları düzenleme fırsatı bulacak hem de güzel her temayı daha da parlatacaksınız. Duygularınızı ifade etmek konusunda da çok rahat olacaksınız.

Konuşmalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Her aklınıza eseni söylerseniz yarın büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. İletişim gücünüzü, sivri fikirlerinizi işiniz için, bazı sunumlar için kullanabilirseniz yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ani değişimler hayatınızın her alanında gerçekleşmeye devam ediyor ancak siz en çok dış görünüşünüzü değiştirmekle uğraşıyorsunuz.

Maddi anlamda arada kaldığınız konular söz konusu olacaktır. Karar veremediğiniz veya alternatif bulamadığınız noktada, kendinizi duygusal olarak güvensiz hissedeceksiniz. Özellikle aileniz ve evinizi ilgilendiren konularda şans yanınızda. Evdeki pozitif ahval tüm hayatınızı pozitif anlamda etkiliyor.

Koç burcu haftaya iletişim trafiğiniz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Evinizde kendinizi çok daha mutlu ve huzurlu hissetmeye başladınız. Maddi anlamda da özgüveniniz yükseliyor. Bir şekilde sorunları göz ardı edebiliyor, kendinizi üzmemek için tozları halı altına süpürebiliyorsunuz. Doğru yoldasınız. Kendinizi kimse için yıpratmayın.

Kendinize güveniyorsunuz. Özellikle ilişkiniz konusunda ipleri ele aldığınız düşüncesine sahip olabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki sorunları tek tek çözüme kavuşturmaya başladınız. Ailevi konularda da yüzünüz gülüyor. Etrafınızda olan herkesi dost bilmemelisiniz.

Kendinize ve ilişkinize olan güveniniz artıyor. Bazı Koç burçları sürpriz bir kararla çok yakın arkadaşları ile evlilik kararı alabilirler. Kafanızı uzun süredir karıştıran konular var. Çok fazla düşünmek durumları çözümlemiyorsa kendinizi yıpratmaktan vazgeçmelisiniz.

Kendinizi ortaya koymak istiyorsunuz. İnsanlar sizi fark etsin istiyorsunuz. Eğer yapılması gereken bir şey varsa veya önderlik edilmesi gereken bir konu, ilk siz yapmak, durumu siz yönlendirmek istiyorsunuz. Kendinizle ilgili düşüncelerini sık sık değişkenlik göstermesine rağmen, bu duygularınız hiç değişmiyor. Son derece özgüvenli olduğunuz bir gün olacaktır.

Aklınıza geleni anında yapmak istiyorsunuz. Güne biraz sinirli ve fevri başlayabilirsiniz. Genel anlamda sinirlerinize hâkim olmakta, duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınız hareketli ve gündemde. Ani değişimler yapma arzusu içinde olabilirsiniz.

Yine duygusal bir gün. Özellikle arkadaşlarınıza karşı hassas olduğunuz zamanlardan geçiyorsunuz. Gereksiz alınganlıklar gösterebilirsiniz. Organizasyonlar içinde olmak istemeyebilir, kalabalıklardan kaçma ihtiyacı duyabilirsiniz. Öğleden sonra gelecek güzel haberler enerji seviyenizi yükseltecektir.

Hayaller tatil gerçekler iş başı! Güne başlamak zor gelmiş olabilir. Sosyal anlamda yoğun olacağınız bir gün. Genel anlamda neşeli ve enerjiksiniz. Uzun süredir aşk hayatınızda aksiyon eksik olmuyor. Beraberlikler renklenirken, bekar Koç burçları da daha fazla yalnızlık çekmiyorlar.

Koç burcu ne güzel bir hafta başlangıcı değil mi! Arkadaşlarınızla beraber vakit geçirmek, onlar için bir şeyler yapmak size çok iyi geliyor. Organizasyon yapmayı genel anlamda seviyorsunuz. Bugün çevrenizdeki insanlar sizin yaptığınız organizasyonların tadını çıkartacaklar.

Aklınıza enteresan fikirler gelebilir. Özellikle kariyerinizle ilgili marjinal kararlar alabilirsiniz. Bazı Koç burçları yeni işler için adım atabilirler. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler söz konusu. Eşiniz veya partneriniz için yer değiştirmek, şehir değiştirmek, ülke değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Kendinizi duygusal anlamda güvende hissediyorsunuz. Yükselişte olmak, bir güç elde etmek hoşunuza gidiyor. Düşüncelerinizin, inançlarınızın ve geleceğe yönelik planlarınızın değiştiğini fark edebilirsiniz. Kafanızda bazı soru işaretleri var. Hala düzeltemediğiniz konulardan sadece ders almak şimdilik sizin için yeterli olacaktır. Zaman en büyük ilaçtır.

Duygusal anlamda kendinizi çok kuvvetli hissediyorsunuz. Bazı sayfaları kapatıp yenilerini açacaksınız. Unutmanız, değiştirmeniz gereken konular varsa önümüzdeki birkaç gün içinde daha rahat üstesinden geldiğinizi fark edeceksiniz. Eğitimle ilgili ve hukuki meselelerde bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir.

Tatil size her anlamda çok iyi geldi. Sadece aşk hayatınızda gerçekleşen olaylar, bazı gerginlikler sıklıkla ruh halinizin değişmesine sebep oluyor. Durup dururken gerilebiliyorsunuz. Daha sakin olmaya ve iletişim dilinizi yumuşatmaya dikkat etmelisiniz. Bazı şeyleri yanlış anlayabilirsiniz.

Adım adım uzaklaşmayı başarıyorsunuz. Duygusal anlamda gelişmeye yeni fikirler üretmeye ve hayal edip kalıplaşmış düşüncelerinizi değiştirmeye müsait bir gündesiniz. Her yeni gelişmeyi sorun kabul etmek yerine nasıl eğitip kendi çerçevenize uydurmayı başarabilirsiniz, bunu düşünmelisiniz. Gelişmek, yol kat etmek her zaman emek ister, unutmayın.

Aşk hayatınız, partnerlikleriniz konusunda bazı problemleriniz olabilir. Ancak sizin de abarttığınız konular mevcut. Normalde çok pozitif olmanıza rağmen bugün maalesef bu özelliğinizi pek kullanamıyorsunuz. Genel anlamda güzel bir gün ancak sizin de anın tadını çıkartmaya çalışmanız gerekiyor.

Koç burcu haftaya biraz kuruntulu başlayabilirsiniz. Bazı konularda korku ve endişeler taşıyor olabilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizle ilgili bazı problemler söz konusu olabilir. Aslında problemlere sebep olan bir miktar da sizsiniz. Sürekli değişen fikirleriniz ve ruh haliniz, sizi öngörülemez bir hale sokuyor.

Duygusal anlamda bazı şüpheleriniz, özellikle arkadaşlarınıza karşı bazı önyargılarınız olabilir. Fazlaca takılıp kendinizi de arkadaşlarınızı da üzmeyin. Ailenizle, evinizle ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı Koç burçları evlerini yeniliyor olabilirler.

Güne bazı kuruntularla başlayabilir yine aynı kuruntular sebebi ile ilişkinizde bazı problemler çıkartabilirsiniz. Sevgilinizin sadece sizinle ilgilenmesiniz, bütün dikkatini size vermesini isteyebilirsiniz. Her şeye rağmen dengeler korunacak ve keyifli bir gün geçireceksiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load