Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Özel organizasyonlar konusunda sıkıntılarınız olabilir. Sosyal çevrenizle alakalı konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir sosyal çevre edinmek durumunda kalabilirsiniz. Aslında şu an bulunduğunuz yerde de çok mutlu değilsiniz. Mecburiyetlerden sıkıldınız.

Sosyal çevrenizde değişikliler yapıyorsunuz. Yeni bir çevre edinmenizin vakti geldi. Sürekli aynı insanlarla takılmak artık size iyi gelmiyor. Çok fazla enerjiniz arttı. Bu sebeple öfke kontrolü için bir spora yönelmeniz şart. Hareketinizi arttırmanız gerekiyor. Kariyer hayatınızla ilgili problemleriniz var. Yıkıcı değişimlere gitmek isteyebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öfkeyle Baş Etmek

Bazen kendinize çok sert davranıyorsunuz. En büyük kötülüğü siz kendinize yapıyorsunuz. Zaten bir Koç istemedikçe kendinden başka kimse onu incitemez. Yeni girişimler, yeni adımlar için doğru zamandasınız. Ancak çok hırslandığınız konular varsa biraz frene basabilirsiniz. Öfke ile ani hareketlerden kaçınmalısınız. Kafanız karışıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öfkeyle Baş Etmek

Koç burcu her uzaklaşmak istediğinizde uzaklaşamıyorsunuz. Yer değiştiremediğinizde bile özgürlüğünüz kısıtlanmış hissediyorsunuz. Bu dönem isyan etmeye ve olay çıkartmaya çok müsaitsiniz. Enerjinizi kendinizle uğraşarak dağıtmalısınız. Aynaya baktığınız halinizden sıkılmış olabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kerevizin Sinirler Üzerindeki Mucizevi Etkisi

Kendinizi baştan yaratmak için enerjiniz var. Birçok Koç burcu bu haftalarda imaj değişikliğine gidebilirler. Sonuçları güzel olacaktır merak etmeyin. Aklınıza koyduğunuzu yaparsınız genelde. Kararsızlıklarınız varsa şüphe etmeyin. Değişmek size iyi gelecektir. Bazı şeyler değişmek zorunda. Özlem duyduğunuz konuları düşünmelisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Takip Edilesi Stil İkonları

Gelecek planlarınızı suya düşüren tüm gelişmelere rağmen, aksiyon gücünüz oldukça yüksek. Adım atma kabiliyetiniz var. Sadece biraz keskin bir mizah kullanıyor olabilirsiniz. Bencillikten uzak durmalısınız. Arkadaşlıklarınızdaki güzel gelişmeler sizi mutlu ediyor. Arkadaşlarınız için özel planlar yapabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yılların Bile Ayıramayacağı Güçlü Arkadaşlıklar Kurmak İçin Öneriler

Akışı kolay fakat arkadaşlıklarda yanlış anlaşılmalara müsait bir gün. Arkadaşlarınızla ilgili gündemleriniz, çeşitli organizasyonlar ön plana çıkıyor. Hareket etmekte, istediğiniz eğitimler veya tatiller için adım atmakta zorlanabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Gerçek dostunuzun kim olduğunu anlamanız için belki de kötü bir olay yaşamanız gerekiyor. Herkese karşı verici tavrınız başınıza bela açabilir. Fedakarlığın sınırını iyi belirlemezseniz, herkes her şeyinize karışır; siz de böyle rahatsız olursunuz. Şimdi bir şeyleri dile getirmek için çok geç kalmış olabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yakın Arkadaşınız Sizinle İlgili Bu 8 Soruyu Cevaplayamıyorsa “Kankanız” Değildir!

Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün olacaktır. Özellikle iş yaşamınızda sunduğunuz parlak fikirler alkışlanıp, takdir görecek. Kendinizi ortaya koymaktan çekinmediğiniz gibi, haksızlık yapıldığını hissettiğiniz noktada en önde siz yürüyeceksiniz. Sevdiğiniz insan ile bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaratıcılığınızı Arttırma Yolları

Kariyerinizde sağlamlaşmak niyetindesiniz. Konu sadece kariyeriniz olmayabilir. Toplum önündeki imajınızı da güçlendirmek, insanların sizi otorite olarak görmesini istiyor olabilirsiniz. Arkadaşlıkların ön plana çıktığı bir gün ve hafta olacaktır. Sosyalleşmek, daha fazla farklı gruplar içinde zaman geçirmek isteyeceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mülakat Ve İş Toplantıları İçin Stil Tüyoları

Koç burcu kariyer hayatınızda yeni ve beklenmedik haberler alabilirsiniz. Meslek değiştirmek ve marjinal konular ile ilgilenmek isteyen Koç burçları için de yine uygun zamanlar. Sosyal çevrenizi genişletiyorsunuz. Bunu kendi isteğiniz ile yapmıyor olabilirsiniz. Ancak çok fazla insan tanımak zorunda kalacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

Duygusal anlamda kendinizi yönetmeye çalışmayın. Duygular vardır veya yoktur. Onları yönetemezsiniz. Hala içiniz cız ediyorsa sebebi unutamamaktır. Sebebi sevmektir. Bir ışık yakın kendinize, bir şans verin. Kendinizi anlatmaya çalışın. Gerekirse özür dileyin. Yere düşsün burnunuz, eğilin kaldırın. Bir şey olmaz. Olursa da güzel şeyler olur.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerinizde Minnettarlığınızı Göstermek Düşündüğünüzden Çok Daha Önemli

İkili ilişkiler açısından oldukça güzel bir gündesiniz. Kaybettiğiniz bazı bağlantıları tekrar yakalayacaksınız. İlişkilerinizin kuvvetlenmesi ve ahenk kazanması sizi oldukça mutlu edecek. Duygusal anlamda geçmişe özlem duyabilirsiniz. Bazı fırsatlar ayağınıza kadar geliyor ve siz onları tepiyorsanız, bu duruma sizden başka kimse çare olamaz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkinizin Duygusal IQ’sunu Yükseltmenizin 7 Etkili Yolu

Düne nazaran çok daha aktifsiniz. İç korkularınız yerini iç savaşlara bırakmış olabilir. Sosyalleşmeniz açısından güzel bir gün. Zaten siz Cuma günlerini ayrı bir seversiniz. Arkadaşlıklar hem önem kazanıyor hem de hayatınızın daha merkez bir noktasına doğru kayıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kadın Arkadaşlıkları Erkeklerden Daha Mı Güçlü Dersiniz?

Hayata dair korkularınızın ve tedirginliklerinizin artış gösterdiğini fark edebilirsiniz. Bazı korkularınız abartılı bir şekilde su yüzene çıkabilir. Etrafınızdaki insanlara karşı daha dikkatli olmanız gerekiyor. Herkesi dostunuz sanmanız başınıza bela olabilir. Gerçek arkadaşlıkların önemi artıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yakın Arkadaşınız Sizinle İlgili Bu 8 Soruyu Cevaplayamıyorsa “Kankanız” Değildir!

Bazı konularda umutsuzluğa kapılmış olabilirsiniz. Bir şeylerin yolunda gitmediği veya gitmeyeceği hissiyatı sizi genel anlamda zorlayabilir. Bazı istekleriniz size çok uzakta geliyor. Bildiğinizi sandığınız gerçeklerin aslını öğrenebilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenmek ve bulunduğunuz alandan uzaklaşmak konusunda daha fazla istekli ve istikrarlı olacaksınız.

Duygusal anlamda kendinizi başka biri gibi hissedebilirsiniz. Günün enerjisi size hiç uygun olmadığı için gün boyu kendinizi garip hissetmeniz normal. Oldukça sosyal ve hareketlisiniz. Hayatınızın büyük bir kısmı başkaları ile beraber geçiyor. Kendinize zaman ayırmakta ve yalnız kalmakta zorlanıyor olabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif Enerji İçin Taşlardan Yardım Alın

 

Koç burcu bu dönem hayat sizi biraz zorlayabilir. Konu önemli. Öğrenmeniz gerekiyor. Mücadele etmeniz gerekiyor. Armut piş, ağzıma düş sona erdi. Evren size ihtiyacınız olan mücadele gücünü verdi. Yönetici gezegeniniz yanınızda. Ne için savaş vermeniz gerekiyorsa er ya da geç bu savaşı başlatmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Hikayeler ''Vay Be'' Dedirtiyor

Bugün güzel bir Pazar geçirmenizi engelleyebilecek tek kişi sizlersiniz. Maalesef o kadar gergin ve enteresan bir şekilde sinirlisiniz ki neye sorun çıkarabileceğinizi bile çevreniz kestiremez halde. Herkes sizi alttan alıyor ama ne kadar daha devam edebilirler bilinmez. Her ne probleminiz var ise; içinize atmak yerine çözmeye çalışmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Rahatlatıcı Yoga Teknikleri

Kendi kararlarınız ve yaptığınız gözlemler sonucu iş hayatınız, kariyerinizle ilgili majör kararlar alabilirsiniz. Şimdi kayıp olduğunu düşündüğünüz birçok konu ileride kazancınız haline gelebilir. Israrla gerçekleştirdiğiniz ama ısrarla geri dönen işlerinizde bir anlam arayabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

Geleceğe yönelik isteklerinizi ve planlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Bir şeyleri analitik olarak değerlendirmeye, duygularınızdan çıkardığınız sonucun doğruluğunu sorgulamaya ihtiyacınız var. Kısmetinizin kapalı olduğu veya işlerin sürekli ters gittiği gibi düşünceleriniz olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Planlı Yaşamak Bize Neler Kazandırır?

Yine keyifli ama duygularınızın sık sık değiştiği bir gün. Arkadaşlarınız yerine partnerinizle zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Tamamen başka bir alana yönelip yeni bir kariyer hedefi belirlemek isteyen Koç burçlarına güzel haberler gelebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Sizin için güzel bir gün olacak. Hayattan keyif alırken hobilerinize zaman ayıracak fırsat yakalayabilirsiniz. Belki iş çıkışı arkadaşlarınızla güzel bir organizasyon yapabilirsiniz. Dernek işleri, yeni ortamlar ve yeni gruplara dahil olmak için uygun zamanlar. Enerjinizin bir kısmını yeni bir eğitime harcayabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yılların Bile Ayıramayacağı Güçlü Arkadaşlıklar Kurmak İçin Öneriler

Bugün işe sürüne sürüne giden veya evde kalmayı tercih edecek olan Koç burçları keyiflerinin bozulmasını istemeyecekler. Kabuğunuza çekilip, sessiz sakin bir gün geçirmeyi tercih edeceksiniz. Birikmiş işler düzenlenebilir. Günlük rutinlerde temizlik ve düzenleme yapılabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Haftaya Bomba Gibi Bir Başlangıç Yapmanızı Sağlayacak 7 Öneri

Koç burcu yakın çevrenizde birtakım bulanıklıklar söz konusu olabilir. Hem yakın çevreniz ve akrabalarınız hem de arkadaşlarınız konusunda duygusal durumlar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili değişik başlangıçlar, değişik kararlar, kökten değişimler meydana gelebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

Partnerinizle olan iletişimizi güçlendirip bazı konuları toparlamak isteyebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı konuşmak ve düzenlemek adına uygun bir gün. Aynı tarafta yer alabilir, birbirinizi anlamaya çalışabilirsiniz. Geleceğinizi farklı bir yönde şekillendirmek isteyebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir İlişki İsteyenler İçin Küçük Mutluluk Sırları

Arkadaşlarınızla ilgili duygusal karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Genel anlamda zihin enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Birçok konuyu bir solukta düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Bilinçaltında hala çözemediğiniz bazı hayal kırıklıklarınız olabilir. Koç burçları kariyer hedeflerini değiştiriyorlar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

Maddi anlamda daha iyi hissetmenizi sağlayacak haberler alacaksınız. Özellikle bu haberler kariyerinizle ilgili bazı konuları baştan yaratacak cinsten olabilir. Tamamen bittiğini düşündüğünüz bir proje veya girişim küllerinden yeniden doğabilir. Başta kayıp olarak düşündüğünüz şeylerin aslında kazancınız olduğunu fark edebilirsiniz.

Kendinize güveniyorsunuz. İradenizi göstermek, kendinizi kanıtlamak istediğiniz bir gün olabilir. Egonuzun ön planda olduğu bir gün. Özellikle kariyerinizle ilgili kökten değişiklikler yapmanız gereken haberler alabilirsiniz. Risk almayı tercih edebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Fikirleriniz çok hızlı değişiyor. Kendinizi gergin hissediyorsunuz. Bir memnuniyetsizlik, aynaya baktığınızda kendinizden hoşlanmama durumunuz olabilir. Ailenizle ilgili gelişmeler hoşunuza gitmiyor. Evin yöneticisi siz olmak istiyorsunuz. Ailesi ile yaşayan Koç burçları kendilerine ait bir eve taşınmak üzere harekete geçebilirler.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İdeal Ev Nasıl Olur?


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.