Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendinize güvendiğiniz zaman her şeyi yapabilecek gibi hissediyorsunuz. Ancak yapamazsınız. Bazı konular iki kişiliktir. Siz karar verdiniz diye gerçekleşmez. Kendinize güveniniz biraz geç geldiği için durumsal olarak tepki vermekte de biraz geç kalmış olabilirsiniz. Telafi etmeniz gerekecek.

Koç burcu haftaya özellikle iletişimle ilgili konularda zorlu bir başlangıç yapıyorsunuz. Yeni çıkışlarınıza, yeni girişimlerinize belli ki ortam hazır değil. Ön yargılarınız veya daha önce yargıladığınız insanlar da size bu duyguyu verebilirler. Artık düşüncelerinizi dile getirirken siz de daha nazik olmayı denersiniz.X

Önce bir şeyleri çok istiyor sonra kısa sürede vazgeçiyorsunuz. Duygusal hevesleriniz genellikle kısa sürüyor. Bu ara en çok istediğiniz şey bir yuva kurmak. İlla aile olmak değil belki. Ancak sevdiğiniz kişi il aynı evde yaşamak, mümkünse sürekli beraber olmak. Ona bu konuda açılmalısınız. Aynı evde yaşıyor ama beklentilerinizi alamıyorsanız da bir konuşma gerekli olacaktır.

Gününüzü güzelleştirecek haberler alabilirsiniz. Aileniz size destek oluyor ama ne zaman düzen değiştirmek isteseniz hemen karşınıza geçiyorlar. Bu durum sizi çok rahatsız ediyor. Artık özgürleşmek ve marjinal bir değişim yaşamak istiyorsunuz.

Sevdiğiniz insanlardan haber alabilir, sonunda romantik anlamda ne istediğinizin farkına varabilirsiniz. Duygularını içlerinde saklayan Koç burçlarının ise artık duygularını itiraf etme zamanı geldi. Maddi anlamda haftanın en güzel günlerinden birini yaşayacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlk Adım Kim Tarafından Atılmalı

Duygusal olarak kaçmakla uğraşmak yerine ne istediğiniz ile yüzleşmek size çok daha iyi gelecektir. Biraz talepkâr olmanızda, hatta ne istediğinizi dile getirmenizde bir sakınca yok. Hatta karşı taraf da sizden bir hareket beklediği için mutlu olacaktır. Birisini mutlu etmek istemez misiniz?

Gereğinden fazla beklenmedik duygulara sahipsiniz. Bir hüzünlü bir eğlenceli olduğunuz dakikalarda aslında kimin için ne hissettiğinizi anlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Kimin uzaklığı size problem yaratıyor? Kim size kendinizi daha değerli hissettiriyor? Yöneticiniz Mars’ın Kova burcundaki geri hareketi, bir çok konuda daha mantıklı geri dönüşler yapmanızı sağlayacaktır.

Son bir-iki yıldır sürekli değişen ruh halinize alıştınız. Ne istediğinizi bilemediğiniz zamanlar oluyor. Sevdiğiniz kişiden güzel haberler alacaksınız. Kafanız yine çok karışık. Özellikle kariyer hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Çoğu Koç burcu artık kurumsal hayatta yer almak istemediğini düşünebilir.

Koç burcu yanında şefkat gördüğünüz insanlara karşı çekiliyorsunuz. İlgilenilmek hoşunuza gidiyor. Ancak biri gelip tüm dünyanızı değiştirebilir. Maddi anlamda ailenizden destek görmek isterdiniz belki ama son zamanlarda daha çok onlar sizden destek görmek ister gibi.

Duygularınızın kesinleştiğini hissettiğiniz zaman adım atmaktan geri kalmayın. Her zaman bu kadar kararlı olamayabiliyorsunuz. Aslında yuva kurmak, yuva hissini yaşamak için güzel zamanlardan geçiyorsunuz. Birçok Koç burcunu yakın zamanda evlendirdik. Hala yuvanızı kuramadıysanız üzülmeyin, sıra size de gelecektir.

Duygusal anlamda bazı şeyleri yeniden başlatmak, geriye dönmek, zamanda yolculuk yapmak istediğinizi biliyorsunuz. Kafanız da çok karışık. Neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremediniz için, sürekli bir salınım halindesiniz. Bir yaprak gibi sürüklenirken, tekrar yakaladığınız fırsatları yeniden kaçırmayın.

Neşeniz yerinde. Duygularınıza sınır koymak, başkalarına belli etmemek istiyorsunuz ama nafile. Aşk, sevgi, heyecan hiç saklanır mı? Ayrıca neden saklıyorsunuz. Ayıp değil. Herkes bazen sizin gibi olur. Bittiğini sandığınız şeyler bazen yeniden başlar. Bazen de hiç bitmeyecek sandıklarınız biter. Doğal bir süreçten geçiyorsunuz.

Pozitif enerjiniz azalıyor. Hayatınız, kariyeriniz ve toplumdaki imajınızla ilgili konularda büyük değişimler olmak zorunda. Bu süreçte siz de sağlam durmalı ve kendinizi duygusal anlamda beslemelisiniz. Sabit fikirli olmayın. Geçmişteki bazı insanlar tekrar kalbinizin yerini hatırlatabilirler. 

Cinsel isteklerinizin fazla olduğu bir gün olabilir. Partnerinizi özlemiş olabilirsiniz. Duygusal anlamda eksiklikler, gereksiz endişeler ve korkular taşıyabilirsiniz. Kin, nefret gibi hiç size ait olmayan duygular hissedebilirsiniz. Yuva özlemi çekiyor olabilirsiniz.

Korkularınızla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Duygusal anlamda bir şeyleri kaybetme korkusu hissedebilirsiniz. Zaman biraz kafanızı karıştıracak olabilir. İstediğiniz bir şeyin yanlış zamanda geldiğini düşünebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız, en doğru an her zaman şu andır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Burçlar ve Korkuları

Koç burcu bugün dikkatiniz pek yerinde değil. Özellikle çalışan Koç burçlarının daha dikkatli olmaları gerekiyor. Hata yapmaya müsait bir gündesiniz çünkü aklınız hafta sonunda kaldı. Birçok Koç burcu rüya gibi bir hafta sonu geçirdi. Şimdi çalışma zamanı. Ne yapacağınıza sonra karar verirsiniz.

Ne güzel bir Pazar! Tamamlandığınızı hissetmek kadar güzeli var mı! Huzurla uyandığınız ve huzurla devam eden bir Pazar günü. Kafanızdaki sınırları boş verin. Günü, anı yaşayın. Bazı şeyler illüzyon gibi, rüya gibi gelebilir. Bugünü hafızanızdan silmek istemeyeceksiniz.

Süper bir Cumartesi günü sizi bekliyor. Duygusal anlamda yoğun bir gün olacaktır. İçiniz kıpır kıpır. Uzun süredir hissetmeyi unuttuğunuz bazı duyguları tekrar hissetme fırsatı yakalayacaksınız. Maddi anlamda işleriniz yoluna giriyor. Çevrenizin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin.

Siz işlerinizi düzenleyip, oturttunuz ve Cuma geldi. Hafta ne güzel de bitti değil mi. Daha olumlu, daha yumuşak ve girişkensiniz. İçinizdeki sert kabuğu kırın. Kimseye şans vermekten vazgeçmeyin. Özellikle kardeş ve akraba ilişkilerinizde veya evcil hayvanınız ile ilgili birtakım sorunlar olabilir. Sevdiklerinizin yanlış yapmasına engel olmalısınız.

Gün sizin için akıp gidecek. Nasıl bittiğini anlamayacaksınız bile. Hiç zorlanmadığınız günlerden bir tanesi olacak. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir. Kendinizi maddi anlamda güvende hissetmeye başlamış olabilirsiniz. Duygusal analizleri boş verin. Aşkın eğrisini doğrusunu, denklemini çözmekle uğraşmayın. Yaşayın gitsin.

Enerjiniz yine herkesi kıskandıracak cinsten. Kalbinize yeni bir insanın düşmüş olma ihtimali yüksek. Belki bu güzel enerjiyi aşktan alıyorsunuzdur. Yeni heyecanlarınız, yepyeni istekleriniz, özellikle kreatif konularda arzularınız olabilir. Bazı Koç burçları anneliklerinin tadını çıkarıyor olabilirler.

Duygusal anlamda pozitif ve ilgi beklediğiniz bir gündesiniz. Yeni bir aşkın kapınızı çalma ihtimali yüksek. Havalar ile beraber kalbiniz de ısınıyor olabilir. Aileniz ile ilgili konularda kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Çevrenizde olmaları, destekleri size güven veriyor.

Koç burcu ani bir karar ile evinize dönmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz yeri yuva yapma arzularınızın dışında aile bireylerinizi kontrol etmek, hükmünüz altına almak konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Çevrenizle aranız çok iyi. Aile gibi gördüğünüz insanları kaybetmemek için ne gerekiyorsa yapmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Doğru Arkadaşlar Hayatımızı Nasıl Etkiler ?

Asli görevlerinizi yerine getirdikten sonra dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Geçmişten gelen konuların yarattığı ani parlamalarınızı kontrol altına almanız gerekiyor. Belki de almamanız gerekiyor. Her zamanki gibi kendiniz olup parlamanız gerekiyor. Önemli olanın siz mi, yoksa o mu olduğuna karar verin yeter.

Çok duygusalsınız. Bugün alacağınız tüm haberler de bu ruh halinize destek olacaktır. Çok alıngan ve hassas bir tutum içinde olabilirsiniz. Olduğunuz yerden, konfor alanınızdan uzaklaşmak istemeyebilirsiniz. Bir olmak, yuva olmak, aile olmak konusunda istekleriniz olabilir.

Maddi anlamda hiçbir konuda bir süre karar vermeyin. Yanılmaya, aldatılmaya ve bazı manipülatif durumlardan etkilenmeye çok müsaitsiniz. Kendinize fazla güvenmeyin. Tabi ki güvenin ama sürekli “ben yaparım” modunda da takılmayın. Gerçekten altından kalkabileceğiniz işlere gönüllü olun.

Maddi konularda seçeneklerinizin tükendiğini hissetmek sizi yoruyor. Maddi konularda çok detaycı biri olmamanıza rağmen, maddi sıkışıklıktan en çok rahatsız olan burçlardan birisiniz. İletişim konusunda biraz yavaşlıyorsunuz. Daha anaç, daha sakin bir ruh haline geçiş yapıyorsunuz.

Ne istediğinizi çok iyi bildiğiniz ve özellikle kendinizi mutlu etmek, şımartmak istediğiniz bir gün. Günün boş kısmını kendi bakımınıza ayırabilirsiniz. Bugün Koç burçları için mükemmel kuaför günü olabilir. Her türlü değişim için gökyüzünden destekleniyorsunuz.

Bazen gereğinden fazla bencil olabiliyorsunuz. Bugün de böyle bir gün. Kendinizi tabi ki önceliklendirmelisiniz ama sürekli bunu yapmanız etrafınızda antipati oluşturabilir. Dış görünüşünüzle ilgili değişim isteğiniz varsa bu dönemde yaparsanız güzel sonuçlar alma ihtimaliniz yüksek.

Koç burcu hayaller ve gerçekler arasındaki ince çizginin farkında olmalısınız. Başka bir deyişle gerçekleşebilecekler ile gerçekleşemeyeceklerin sınırını anlamanız gerekiyor. Her şeyi istediğiniz için yapamazsınız. Bir uçurumdan atlayıp hiç yara almamanız mümkün değil. Planlarınızı revize etmenizi tavsiye ederim.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load