Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Dikkatler üzerinizde olmaya devam ediyor. Bunu bilerek davranışlarınıza dikkat etmenizi öneriyorum. Herkesin bir şekilde gözü sizde. Ne yapıyorsunuz ne giyiyorsunuz hatta ne yiyorsunuz diye merak ediyorlar. İşler giderek yoğunlaşabilir. Özellikle kendinizle ilgili çok fazla gündeminiz var.

Dikkatlerin üzerinizde olacağı bir gün sizleri bekliyor. Her konuda incelendiğinizi unutmamalısınız. Hareketlerinize dikkat etmeli ve fevri olmaktan kaçınmalısınız. Özellikle kaynak akışınızın yoğunlaşacağı bir gün olacaktır. Gereksiz harcamalara dikkat etmek gerekiyor. Disiplinli bir şekilde çalışabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Verimli Ve Hızlı Çalışma İçin Yapılacak Şeyler

Koç burcu haftaya biraz kafanız karışık ama enerjik başlıyorsunuz. Kendinizi önceliğiniz olarak belirlediniz. Anladınız ki; sizin iyi olmanız çok önemli. Çevrenizdeki herkes sizin enerjinizden besleniyor. O yüzden önce siz iyi olmalısınız. Maddi anlamda harekete geçebilir, yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

Sürpriz gelişmelere çok açıksınız. Bu Pazar günü Koç burçları için neler olacağını kestirmek çok zor. Dışarıdan gelebilecek her türlü sürprize açık olun. Maddi anlamda da bir o kadar şanslı bir gün olacaktır. Kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz.

Bugün dışarıdan gelen müdahalelere sırt çeviriyorsunuz. Kendi kendinize çok mutlusunuz. Değişiklikler yapmak istiyor, yeni insanlarla zaman geçirmek istiyorsunuz. Kısıtlanmak ve baskı altında hissetmek hiç hoşunuza gitmiyor. Güzel düşünceleriniz, güzel olayları çekecektir.

Aynı insanlarla sürekli takılmak size göre bir şey değil. Özellikle bugün artık farklı bir şeyler yapmak, daha farklı insanlarla beraber olmak istiyorsunuz. Değişiklik ve yeni bir şeyler denemek size iyi geliyor. Koç burçları kariyer hayatları ile ilgili büyük bir dönüşüm yaşıyorlar. İş değiştirmekten çok yön değiştirmek şeklinde.

Kariyeriniz konusunda marjinal bazı dürtüler içine girebilir ve marjinal bazı kararlar alabilirsiniz. Düşüncelerinizde yanıldığınızı fark etmek pek hoşunuza gitmediği gibi kabullenmekte de güçlük çekiyorsunuz. Bugün kendinizle ilgili her konuya fazladan özen göstermelisiniz.

Kariyer hayatınızdaki duraksamalardan hoşlanmıyorsunuz. Bugün özellikle kariyeriniz açısından yeni adımlar attığınız bir gün olabilir. Koç burçlarının hukuki konularda dikkatli olmaları ve her türlü adaletsiz veya hukuksuz yaklaşımdan uzaklaşmaları gerekiyor.

Biraz uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda fikirsel olarak çok büyük değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Belki inançlarınız değişiyor, belki de doğru bildiğiniz birçok konunun doğru olmadığını fark ediyorsunuz. Hayat dersleri bu ara üst üste geliyor olabilir. Kendinizi hem fiziksel hem de fikirsel anlamda değiştirmek için fazlası ile istek duyuyorsunuz.

Koç burcu haftaya gayet güzel ve dinç başlıyorsunuz. Daha dedikesiniz. Kendiniz ile alakalı isteklerinizde daha kararlı ve tutarlı olacaksınız. Aksiyon gücünüz olduğu gibi, iletişim kanalları ile geleceğiniz için yatırım yapma potansiyeliniz de yüksek. İkili ilişkilerde güzel gelişmeler söz konusu.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Haftaya Bomba Gibi Bir Başlangıç Yapmanızı Sağlayacak 7 Öneri

Kafanızın içindeki tilkilere biraz dinlenmelerini söyleyebilirsiniz. Nihayetinde bugün Pazar. Bedeniniz kadar zihninizin de dinlenmeye ihtiyacı var. Arkadaşlarınızı dikkatli seçmelisiniz. Uzun süredir arkadaşım dediğiniz insanlar konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yarı yolda kalmak istemiyorsanız siz de kendinize alternatif dostlar edinmelisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yakın Arkadaşınız Sizinle İlgili Bu 8 Soruyu Cevaplayamıyorsa “Kankanız” Değildir!

Güne biraz düşünceli, kendi içinizde hedefler ile başlayabilirsiniz. Ancak öğleden sonra bu durum değişecek ve keyfiniz yerine gelecek. Aşk hayatınız için şanslı bir gün. Özellikle bekar Koç burçlarının geçmişten bir partnerli ile aralarında tekrar bir yakınlaşma söz konusu olabilir.

Haftayı yine biraz gergin ve düşünceli kapatıyorsunuz. Ruhsal anlamda tatmin olamadığınız konular var. Onları yoluna koyamadığınız sürece de aynı tempoda bir ileri bir geri gideceksiniz.

Kendi kendinizi yemekten vazgeçin. Özellikle de partneriniz ile alakalı. Siz bir şeylerin peşindesiniz, bazı tedirginlikleriniz soru işaretleriniz var ama partneriniz hiçbir şeyin farkında değil. Kendi kafa karışıklıklarınızı ondan çıkartmamalısınız. Eğer konuşmak istediğiniz bir konu varsa konuşun. Eğer konuşmanın çözüm olmayacağını düşünüyorsanız başka iletişim yollarını deneyin.

Derin duygulara geçiş yapıyorsunuz. Dünkü sakinliğinizi bugün yakalamanız zor olacaktır. Özellikle partnerinizden öç almak gibi kötü duygulara sahip olabilirsiniz. Çok eski gündemlerden uzak durmanızda fayda var. Geçmiş ile uğraşmamalısınız.

İkili ilişkiler önem kazanıyor. Duygularınız o kadar dengede ve ahenkli ki; kendiniz bile şaşırıyorsunuz. Şimdilik bundan memnunsunuz ama ileride ne olur bilinmez. Çünkü Koç burçları bu kadar dengeyi sevmezler. İnişler çıkışlar olmalı. Yeni başlangıçlar olmalı. Kendinizle ilgili ani değişiklikler yapabilirsiniz.

Koç burcu haftaya oldukça pozitif bir başlangıç yapıyorsunuz. Hem hayatınızı hem de rutinlerinizi tekrardan dengeye oturtma fırsatı yakalayacaksınız. Yurt dışında veya yurt dışı ile alakalı konularda bazı problemler yaşamış olabilirsiniz. Yaşadıklarınıza dikkat edin, bir anlamı olabilir.

Düne göre daha iyisiniz. Yoğun bir Pazar günü olabilir. Çok fazla yeri dolaşmak, birçok programı bir güne sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Alacağınız haberler ve sonrasında kendiniz ile yapacağınız diyaloglar size gerçekleri tabak içinde sunabilir. Arkadaşlıklarınız konusunda çok aldanıyorsunuz.

Hafta sonu için keyfiniz pek yok diyebilirim. Aslında hem enerjiniz var hem de bazı istekleriniz var ama sanki bir yandan da tatsız gibisiniz. Belki partnerlik ilişkinizde oluşabilecek problemleri düzenleme telaşınız yüzündendir. Uzaklar size iyi gelmeyebilir.

Aksiyon alma gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Bazı Koç burçları yurt dışı ile ilgili konularla uğraşıyor, yurt dışı seyahatleri yapıyor olabilirler. Özellikle yurt dışı ile ilgili konularda Koç burçları sorun yaşayabilirler. Partneriniz ile aranızdaki buzlar eriyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yurt Dışı Turlarıyla Dünyayı Gezin

Özellikle aşk hayatınızı tekrar ateşlendirmek için uygun bir gün olacak. Partnerinizi özlediğinizi hissedebilir, bir an önce ona kavuşmak isteyebilirsiniz. Bir iki gün önceki halinizden sonra bugün, çocuksu neşenizi geri kazanacaksınız. Birçok Koç burcu için evlilik zamanı.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evlilik Hazırlıklarına Dair Tüm Detaylar

Bugün kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Sürekli bir değişim ihtiyacında olmanız gayet normal. Duygusal anlamda parlamalara müsaitsiniz. Özellikle ailevi konularda taşma noktasına gelmiş olabilirsiniz. Sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Maddi anlamda yeni atılımlar yapabilirsiniz.

Kendinizi hiç olmadığınız kadar evcimen hissedebilirsiniz. Evde olmak, evde vakit geçirmek size çok iyi gelecek. Tabii çalışan Koç burçları maalesef tüm günü evde geçiremeyecekler. Ancak akşam eve gidip ayaklarınızı uzatıp televizyonu açmak size çok iyi gelecek. Dışarıda program yapmayın. Kendinizi evinizde şımartın.

Koç burcu haftaya kafada soru işaretleri ama fizikte güç ile başlıyorsunuz. Hareket enerjiniz sizin mevsiminize girmemiz ile beraber daha da artmış bulunuyor. Neşeniz de hareket enerjiniz ile birlikte yükseliyor. Hareket enerjinizi güzelce harcayın ki; gergin olmayın.

Koç burçlarının hareketli hafta sonları bugün de devam ediyor. Dünkü gibi hareketlisiniz. Dinlenmek istemiyorsunuz. Siz hareketle beslenen insanlarsınız. Dinlenmek bile sizin için hareket etmek. Maddi anlamda biraz tedirgin, ihtimalleri değerlendiren bir durumunuz olabilir.

Koç burçları bu dönem kendi bilinçaltlarında sakince yaşamayı tercih ediyor olsalar da, bugün sahnede olacaklar. Bu Cumartesi günü çok mutlu olacak ve çok eğleneceksiniz. Kendiniz için bir şeyler yapılıyor olmasının tadını çıkartacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Maddi anlamda sağlam adımlar atabileceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Her türlü finansal anlaşma için imza atabilir, menfaatinize hareketler yapabilirsiniz. Özellikle mesafeler sizi yormaya başladı. Bu belki işe yolculuk mesafeniz, belki bir insan ile aranızdaki mesafe.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşinizle Aranıza Mesafe Girdiğinde Yapacağınız 8 Şey

Burcunuzda doğan Yeni Ay ile beraber kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Bugün ayaklarınız yere daha sağlam basıyor. Kararlılığınızı duygusal konularda da rahatlıkla gösterebileceksiniz. İlişkinizde çok şanslısınız. Dengeyi kurmakta zorlanmayacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerde Mutluluğun Sırrı

Çok çok şanslı olduğunuz, kendiniz için adım atmaktan çekinmediğiniz ve mus-mutlu geçecek bir gün sizleri bekliyor. Duygusal anlamda iniş çıkışlarınız ani patlamalarınız olabilir. Ancak kendi duygusal patlamalarınızdan bile mutlu olacaksınız. Bazı konuları “oh be, iyi ki söyledim” bile diyeceksiniz.

Bir süredir yastık altına süpürdüğünüz konular gün yüzüne çıkartacak. İsteseniz de istemeseniz de bazı yüzleşmeler yaşayacaksınız. Doğum günlerinizi kutladığımız şu günlerde şans sizinle beraber. Değişik konularda değişik adımlar atabilirsiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.