Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Şüphelerinizin boşa çıktığını anlamak sizi biraz rahatlatmış olsa da hala yüzde yüz emin olamadığınız konular var. Kendinize de düşüncelerinize de biraz zaman tanıyın. Zaman her şeyi olduğu gibi açığa çıkaracaktır. Yurt dışı, yurt içi mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir. Uzak bir yerden, güzel bir haber alabilirsiniz.

Duygusal anlamda zorlanabileceğiniz bir gün olabilir. Korktuğunuz bazı konularla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. İlişkinizle ilgili bazı güzel haberler alabilirsiniz. Siz farkında olmadan sevgiliniz sizin için bir sürpriz hazırlığında olabilir. Son zamanlarda daha sakin ve uyumlu kalmayı başarabiliyorsunuz. İlişkiniz bu halinizden olumlu etkileniyor.

Gün boyu özellikle ikili ilişkiler konusunda kuruntulu bir tutum sergileyebilirsiniz. Güvenmekte zorlandığınız konular ve insanlar olabilir. Sezgilerinizi ortaklık ilişkilerinizde kullanmanız daha sağlıklı olacaktır. Arkadaşlarınıza karşı ılımlı olmalısınız. Yanlış anlamalara müsaitsiniz. 

Kendinizi iyi hissediyorsunuz. Kimse ile aranızda husumet olmasını istemiyorsunuz. Herkesi rahatlıkla alttan alabileceğiniz ve ilişkileri politik bir şekilde yürütmeyi başarabileceğiniz bir gün. Yeni veya süre gelen iş anlaşmalarının tazelenmesi için de oldukça uygun bir gün. Satış yapan Koç burçları, kazançlarını arttırmak için bugünü değerlendirmeliler. 

Güne dengede başlıyorsunuz. Kimse ile tartışacak enerjide değilsiniz. Savunmanız gereken veya uğruna çaba harcamanız gereken konular varsa bir-iki gün ertelemenizi tavsiye ederim. Uzaktan gelecek güzel haberleriniz olabilir. Başvurduğunuz bir okul veya vize için olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Koç burcu, hafta başlangıcı için gökyüzü etkileri güzel. İşlerinizi toparlayacak ve haftaya düzenli bir şekilde başlayabilecek güçtesiniz. Önce günlük işlerinizi düzenleyecek sonrasında da kendinize vakit ayıracaksınız. Kariyerinizle ilgili köklü değişiklikler yapmış veya yapmak üzere olabilirsiniz. Adınızın önünde yazan titri değiştirme arzusundasınız.

Günlük işler ile uğraşmaktan, belki bazı konuları düzenlemekten keyif alacaksınız. Aklınıza takılan konuları daha fazla ertelemek istemiyorsunuz. Bugün enerjiniz sosyalleşmeye müsait olmasa da hem kendinize zaman ayırmaya hem de biriken işlerinizi toparlamaya müsaitsiniz. Yeni haftaya rahat başlamak istiyorsunuz.

Aşk hayatınız hareketleniyor. Hayattan keyif alıyorsunuz. Aldığınız eğitimlerden veya bazı mesafeli seyahatlerinizden memnun kalmış olabilir, neşenizi eğitiminize borçlu olabilirsiniz. Evli Koç burçları için iki uçta bir süreç yaşanıyor. Eğer birikmiş problemleri olan, sürekli halı altına saklanmış problemleri olan bir evliliğiniz varsa artık saklanamayacağını bilmelisiniz. Eğer iyi giden bir evliliğiniz varsa önümüzdeki süreçte çok daha fazla kuvvetlenecektir.

Ailenizle ilgili gelişmeler keyfinizi yerine getirebilir. Bir süredir beklediğiniz güzel gelişmeler var. Haftanın son çalışma günü ve sizin yüzünüz gülüyor. Bazı Koç burçları yurt dışına veya şehir dışına taşınma sürecinde olabilirler. Bu konularda bazı sıkıntılar yaşanması, uzun süredir yapılan planların yıkılması söz konusu olabilir.

İç sesiniz sizinle fazla konuşmaya başlayabilir. Korkmayın onu dinleyin. Size yol gösterecektir. Belki her zamanki size göre daha sakin ve dengeli hareket ediyorsunuz ama kademe kademe de yol alıyorsunuz. Bu durum size istikrar getirecektir. Kariyer hayatınız konusunda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir.

Köklenme ihtiyacınızın fazla olduğu, ev duygusunu doya doya yaşamak istediğiniz bir gün. Duygusal anlamda dinlenmeye, kendinizi güvende hissetmeye ve ilgilenilmeye ihtiyacınız var. Bazı konuları gereğinden fazla düşündüğünüz için yorgun düşmüş olabilirsiniz. Koç burçları bir döngüye giriş yaptılar. Bir süre enerji seviyelerinde düşüşler söz konusu olabilir.

Ruhunuz güzelleşmek, derinleşmek büyümek, en çok da eğer bekarsanız evlenmek istiyor. Özellikle bugün bazı duygular fazlaca depreşebilir. Aile olmayı hayal eden Koç burçları görmek güzel. Duymak istemediğiniz bazı haberler alabilirsiniz. Bilmelisiniz ki; kulağınıza çalınanlar abartılı bilgiler olacak.

Koç burcu iletişim trafiğinizle ilgili beklenmedik problemler yaşayabilirsiniz. Bu sebeple gün boyu önleminizi almanızda fayda var. E-postalarınızı dikkatli okuyun, mesajlarınızı kime gönderdiğinizden emin olun, çalışma dosyalarınızı yedekleyin. Dış görünüşünüzde yapmak istediğiniz değişiklikleri bugün ertelemenizi öneririm.

Maddi anlamda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aklınıza yeni fikirler gelebilir. Değer verdiğiniz konularda arada kalmalar yaşayabilirsiniz. Genel anlamda dikkatinizin ikili ilişkiler, ortaklıklar ve partnerlik ilişkileri üzerine olacağı bir gün olacaktır. Eşinizde biraz daha yakınlaşmayı deneyebilirsiniz.

Planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalabilecek olsanız da kendinizi iyi hissediyorsunuz. Halinizden memnunsunuz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Koç burçlarının kendilerini biraz daha güzel hissetmeye ihtiyaçları var. Evli Koç burçlarının biraz daha dikkatli olması gerekiyor.

Kendinizden emin bir şekilde hareket ediyorsunuz. Duygusal anlamda da ne istediğinizi bildiğiniz bir gün. İkili ilişkiler bir anlamda derinleşirken bir anlamda da daha önce konuşulmamış bazı konular gündeminize gelebilir. Hafta içi diğer günlere göre bugün daha hareketli ve isteklisiniz.

Duygularınız sıklıkla değişebilir. Özellikle henüz ciddiyete kavuşamamış ilişkiler konusunda oldukça değişkensiniz. Kaliteli zaman geçirmek konusunda ısrarcısınız. Son zamanlarda günlerinizi hem iyi hem de keyif alacağınız konular üzerine planlıyorsunuz. Yurt dışı ve hukuki konularda bazı problemler yaşayabilirsiniz.

Kafanız biraz karışık. İsteklerinizin hemen gerçekleşmiyor olması sizde stres yaratıyor. Ancak herkes sizin kadar spontane yaşayamıyor ve organize olamıyor. Siz hem çok pratiksiniz hem de her işiniz şip-şak. Hayal kırıklığına uğramamak için beklentilerinizi kendi performansınız üzerinden ayarlamayın. Evliliklerde gizli kalmış konular gün yüzüne çıkabilir.

Beklentileriniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kendi kendinizi üzmeyin. Hayatı akışına bırakın. Ne kadar az beklentiniz olursa o kadar az üzülürsünüz. İkili ilişkilerde derinlikler artıyor. İlişkinizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Ancak çok birikmiş problemleriniz varsa ve sürekli halı altına süpürdüyseniz, artık yer kalmadığını da bilmelisiniz.

Koç burcu duygusal olarak kendinizi karışık hissediyorsunuz. Gün boyu hayal aleminde gezebilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşmek yerine gelecekle ilgili güzel hayaller kurmayı tercih edeceksiniz. Günlük rutinlerinizi dilediğiniz şekilde gerçekleştirmekte zorlanabilirsiniz. Aldığınız haberlerin gerçekliğini sorgulamalısınız.

Sevgiliniz veya eşiniz ile yoğun bir gündeminiz olabilir. Birlikte derin planlar yapabilir, bazı önemli kararlar alabilirsiniz. Günlük hayatınızın dengesini iyice oturttunuz. Neredeyse her gün yapacaklarınız belli. Hayatınızın birçok temasında işler yolunda. Yine de kendinizi çok huzurlu hissedemiyorsunuz. Bakış açınızı değiştirin, hayatınız değişsin.

Başkaları için kendinizi ortaya koymaktan çekinmiyorsunuz. Sevdiğiniz insanı da en az kendiniz kadar koruma ihtiyacı duyuyorsunuz. Gün boyu özellikle bu konuda diğer insanları karşınıza almak durumunda kalabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde anlam kaymaları, insanlara verdiğiniz değerde azalmalar söz konusu olacaktır. 

Kariyer hayatınızla ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Bugün kendinize ait konulardan çok etrafınızla ilgilenebilirsiniz. İş arkadaşlarınızı işlerini hafifletmelerine yardımcı olabilirsiniz. İkili ilişkilerde uzun süredir konuşulmayan konular konuşulup, sırlar paylaşılabilir. Hayatınızda bazı değişimlere hazırlıklı olmalısınız.

Hayatınızda, özellikle kariyer hayatınızda büyük bir değişiklik olabilir. Bu değişim uzun süredir planladığınız ama cesaret edemediğiniz bir konuda olacaktır. Gün boyu hislerinizi dile getirmek konusunda ısrarcı olacaksınız. Hislerinize güvenin ve bugün iç sesinizin peşinden gidin.

Hayallerinize adım adım yaklaşmak istiyorsunuz. Hem yeterli imkânınız hem de yeterli motivasyonunuz var. Sorun çıkmıyor mu? Tabi ki çıkıyor. Çünkü zaten neredeyse 2 yıldır bu konularda sınanıyorsunuz. İnandıklarınızın peşinden koşmaya devam etmelisiniz. Koç burçları önümüzdeki bir ay boyunca derin dönüşümler yaşayabilirler. Özellikle ilişkiler konusunda transformasyonlar söz konusu olacaktır.

İletişimle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir sizden saklanan bazı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda geçmişle ilgili konuların açılmasına izin vermemeli veya bu konularda konuşulurken çok fevri çıkışlarda bulunmamalısınız. Konuşmanın sonu size zarar verebilir. Evli Koç burçları içinse pozitif etkiler söz konusu.

Koç burcu haftaya güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Kendi burcunuzdaki Ay size inançlarınız ve hayalleriniz konusunda umut verecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek konusunda daha inançlı ve ısrarcı olacaksınız. Ve tabi ki çok daha cesur! Uzaktaki bir insana özlem duyabilirsiniz. Evli Koç burçları evliliklerini tazeleyecekler.

Hayatınızda bir değişim yaşamak arzusu içindesiniz. Belki kariyeriniz, belki oturduğunuz yer bir değişim yaşamak istiyorsunuz. Kendinize hayatınıza yeni bir renk katmak istiyorsunuz. Arzuladığınız değişiklik için adım atmaya da başladınız. Sabırla ulaşamayacağınız konu olamaz. Koç burçlarının en büyük tekamülü sabırlı olmak.

Hafta sonuna başlangıcınız hafta içi kadar keyifli olmayabilir. Tam nedenini bilmediğiniz iç sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Genel anlamda hareketli ve sevgiliniz ile zaman geçirmeyi tercih ettiğiniz bir gün olacaktır. Hukuki konularda, yurt dışı ile ilgili konularda, eğitim konularında problemleriniz olabilir.

Normale göre biraz daha duygusal olduğunuz bir gün. Konuşmalarınızda fevri çıkışlarınız veya gereğinden fazla mesafe koymalarınız söz konusu olabilir. İçinize kapanmayı veya sadece güvendiğiniz insanlarla zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. İlişkilerle ilgili hislerinize güvenin. Kime güvenip kime güvenemeyeceğinizi kalbinize sorun.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load