Koç Burcu Anne Nasıl Bir Annedir?

Koç Burcu Anne Nasıl Bir Annedir? Burcunuz hayatınızı, annelik görevinizi ne kadar etkiliyor? Nasıl bir annesiniz?

Koç burcu Zodyak’ın ilk burcudur. Bu özelliği sebebi ile de gerçek hayatta da her konuda ilk ve en önde giden olmayı ister. Biz de onları kırmadık ve bu yazı dizimizde ilk sırayı sevgili Koç burcu annelerine verdik ve Koç Burcu Anne nasıl bir annedir detaylarıyla anlattık.

Koç Burcu Anne

İster kendiniz bir Koç Burcu Anne olun ya da anneniz bir Koç burcu kadını olsun bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Koç burcu anne genel olarak kontrol delisidir.

Evdeki tüm düzen ve çocuğunun tüm düzeni kendi istediği gibi olsun ister. Bu da fazladan mesai demektir. Sırtına fazladan sorumluluklar alır. Bu sorumluluklar ağır geldiği için de sürekli söylenir. İçinde sessizliğe ve dinginliğe özlem vardır ama asıl istediği kesinlikle yorgunluktan bitap düşecek kadar yoğun olmaktır. Hem eşin hem de çocukların sorumluluğunu aldığı için, kimse ona yardım etmiyor süsü verir. Bu doğru değildir. Eş veya çocuk ona yardım etmeye çalıştığında, kendi gibi beceremeyecekleri korkusu ile bir süre sonra onları kovalayacaktır.

Koç Burcu Anne Nasıl Bir Annedir?

Bir gün içerisine birden fazla program koymaktan çok hoşlanır. Ne kadar fazla işi başarırsa, kendini o kadar iyi hissedecektir.

Gergin bir karekterdir

Ani yükselmeleri ve ani sönüşleri vardır. Sürekli mücadele içerisindeymiş gibi bir havası vardır. Çoğunlukla da bir mücadele içerisindedir. Burada ironik olan, o mücadeleyi kendisinin yaratıyor olmasıdır. Evdeki gergin karakterine karşın dışarıda tam bir sevgi kelebeğidir. Tüm arkadaşları onu çok sever çünkü herkesin kendi sorumluluklarını paylaşacağı birisine ihtiyacı vardır. Olur da herhangi biri, herhangi bir işe yetişemezse ilk aradıkları kişi odur.

Koç burcu annenin çocuklarında özgürlük anlayışı konusunda sıkıntılar olabilir. Çünkü anne ona sürekli baskı kurduğu ve yönettiği için, o da kendi hayatında insanlara baskı kurmaya ve onları yönetmeye çalışabilir.

 Koç burcu anne, çocukları için Roma’yı bile yakabilir

Aslında eşi ve çocukları için en iyisini istediğinden mücadele eden bu kadın, eğer dışarıdan bir tehtid oluşursa aynı şekilde tüm enerjisini, çocuklarını ve eşini korumak için kullanır. Koç burcu annenin çocuğunun okulda ezilmesi mümkün değildir. Koç burcu annenin çocuğu mutlaka en iyi doktora gider. Konu ne olursa olsun eşi ve çocukları için her şeyi yapabilir ve tüm dünyayı onlar için karşısına alabilir. Aynı cesareti eşi ve çocuklarından da bekler. Zayıf insana tahammülü yoktur ve çocuklarını da bu şekilde korkusuz yetiştirir.

Koç Burcu Anne Nasıl Bir Annedir?

Çocuğunu her konuda cesaretlendirir

Koç burcu annenin çocuğu her şeyi başarabilir çünkü doğduğu ilk günden beri annesi tarafından cesaretlendirilmiştir. Çocuk, Koç burcu annesine neyi sorarsa sorsun, annenin cevabı “yapanların senden fazlası mı var? Sen onlardan çok daha iyisin!” olacaktır. Bu sebeple çocuk anneden tüm korkusuna ve çekincesine rağmen Koç burcu annesine her şeyi anlatabilir. Sonunda Koç burcu anne, her şart ve koşulda onun yanında olacaktır. Çocuğuna hiçbir şeyin imkansız olmadığını öğretmeye devam edecektir.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();