Kız Kıza Kutlamalar İçin Öneriler

Kız Kıza Kutlamalar İçin Öneriler, Doğum Gününüzü Kız Kıza Kutlamaya Ne Dersiniz? Yeni Boşandım Kutlaması, Baby’s Shower Kutlaması.

Son dönemlerin en trend kutlama şekli hiç kuşkusuz ki kız kıza kutlamalar. Öyle çiftler arasındaki kutlamalar rafa kalktı. Özellikle yalnız kadınların derin bir oh çekerek sevineceği bu haber ile ilişkisini ite kaka sadece arkadaş ortamlarında yalnız kalmamak için yürütenler de artık derin bir nefes alarak yollarına devam edebilirler. Kız kıza kutlama denildiğinde aklımıza hemen kına geceleri ya da bekarlığa veda partileri geliyor olabilir. Elbette bu kutlama türleri yıllardır bu mantıkla devam ediyordu. Oysa artık doğum günleri ve aklınıza gelecek her tür kutlama için de en yeni tren kız kıza kutlamalar.

Doğum Gününüzü Kız Kıza  Kutlamaya Ne Dersiniz?

Eskiden çiftleri birlikte çağırma zorunluluğu ve belki de çok samimi olmadığınız kişiler ile bir kutlama yapma durumu canınızı sıkıyordu. Oysa yeni trend olan kız kıza kutlama ile hem kendinizi rahat hissedeceğiniz dost ve arkadaşlarınız ile eğlencenin dibine vurabilir hem de mevcut ortamda tüm dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz.

Kız Kıza Kutlamalar İçin Öneriler

Erkeklerin baş başa olağan eğlenceleri düşünüldüğünde kışların buna karşılık yeni trend olan kız kıza kutlamaları çok geç kalınmış olan bir karar olarak karşımıza çıkıyor. Doğum günü eğlencenin hat safhada yaşanıldığı özel günler için tüm kız arkadaşlarınızı toplayarak muhteşem bir organizasyona imza atabilirsiniz.

Yeni İş İçin Kutlamalara Hazır Mısınız?

Millet olarak kutlama yapmaya bayılıyoruz. Hatta bu öyle deli bir hal alıyor ki çoğu zaman her ay bir kutlama ile karşılaşabiliyoruz. Yeni bir işe girildiğinde, çok zorluk çekilen bir işten ayrıldığında hemen bir kutlama yapmak artık doğal bir sonuç halini aldı. yeni iş kutlamanızda yakın erkek arkadaşlarınızı ya da sevgilinizi yanınızda görmek isteyebilirsiniz ama yeni trend olan kız kıza kutlamalar bunlara olanak tanımıyor üzgünüz.

Yeni Boşandım Kutlaması

Eminiz ki birçoğunuz daha önce böyle bir kutlama duymamışsınızdır. Oysa artık dünyada en trend kutlamalardan birini kız kıza boşanmanın kutlanması oluşturuyor. Zor bir evlilik serüveninden çıkan ya da aldatılarak ayrılan kadınların evlilik kurumuna olan tepkilerinin açıkça dile getirildiği bu kutlama şeklinde bekar olan tüm kız arkadaşlarınızı toplayarak kaybettikleri bir şeyin olmadığını aksine çok şanslı olduklarını göstermiş olacaksınız. Aralarında hala evlenmeyi düşünen bir grup varsa bu partiden sonra eminiz ki düşüncelerini bir kez daha sorgulayacaklardır. Bu arada evliliği güzel gidenlere elbette sözümüz yok. Mutluluğunuz dam olsun…

Baby’s Shower

Son dönemlerde en trend kız kıza kutlamaların başında gelen bu kutlama ile anne olmaya sayılı günler kala kız arkadaşlardan oluşan bir grup ile eğlenceli oyunlar eşliğinde bir moral depolaması yaşanıyor. Tombalanın değişik bir biçimi, bebek bezine sürülen eritilmiş çikolatanın tadılarak hangisi olduğunun tahmin edilmesi gibi oyunlarla eğlenceli bir hal alan bebeği karşılama partisinde elbette erkeklere yer yok. Anne adayının yakın kız arkadaşları ve kadın akrabalarının katıldığı bu parti için erkekleri başka bir organizasyona yönlendirebilirsiniz.

Bekârlığa Veda

Kına geceleri yerlerini son dönemlerde bekârlığa veda partilerine devretti. İlginç mekanlarda kutlanan bekarlığa veda partilerine yakın kız arkadaşları ile gelin adayı sahnede erkek dansçılar ile eğlenerek erkeklerin ortama neden girmemesi gerektiğini herkese belli etmiş oluyor. Erkeklerin dansöz eşliğinde eğlencesine karşı kızların erkek dansçılar ile eğlenmesi bizce oldukça adil. Son dönemlerde en yüksek trend olan kız kıza eğlencelerin belki de en keyifli hali olan bekarlığa veda partileri, eğer evlenmek gibi bir düşünceniz var ve öncesinde ne yapacağınızı bilemiyorsanız size muhteşem fikirler sunabilir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();