Kıyafetlere Düzen Getirin

Kıyafetlere düzen getirin. Düzenli bir evin temelinde düzenli gardıroplar yatar. Peki kıyafetlerinizde nasıl düzeni sağlarsınız?

Eğer giysi dolaplarınız düzgünse evi derlemek ve toparlamak çok daha kolay olacaktır . Eğer bu düzeni henüz sağlayamadıysanız sizler için hazırladığımız yazıyı okuyarak,  kıyafetlere düzen getirmek için hızlıca harekete geçebilirsiniz.

Düzenli Bir Hayat İçin Önce Kıyafetlere Düzen

Her ev sahibi zaman içerisinde kendi düzenini oturtmaya ve evine şekil vermeye başlar. Bu yüzden her evin kendine has bir tarzı ve ruhu vardır.

Peki bir evi düzenine sokmak için dolap içlerinden başlamanız gerektiğini biliyor muydunuz? Pek çok konuda olduğu gibi detaydan genele doğru gitmek ev düzeniniz için de geçerli.

İşte kıyafetleriniz için bir kaç öneri;

  • Gömme dolaplar, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler getirmekte son derece yardımcıdır. Eğer dolabınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, bu alternatifi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Birçok avantajının yanında gömme dolaplar  diğer giysi dolaplarına oranla daha az yer kaplarlar.

Kıyafetlere Düzen Getirin

  • Sipariş gardırop tasarımları, size iyi bir seçenek sunar. Siparişten önce neye ihtiyacınız olduğunu dikkatlice düşünün. Örneğin fazla kazağınız varsa, geniş çekmece ve raflara yer vermelisiniz. Uzun elbiseler ve takım elbiseler daha çok yer kaplıyorsa, ekstra askılıklara ihtiyacınız olacaktır. Siparişle çalışan mobilya mağazalarına veya iyi bir marangoza, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir dolap yaptırabilirsiniz.
  • Bir zamanlar Hollywood yıldızlarının kullandığı giyinme odaları, şimdilerde pek çok evde kullanılmaya başladı. Artık yatak odasını bölerek bir giyinme odası oluşturmak da iyi bir seçenek. Böylelikle kendinize ait gayet lüks bir soyunma kabinine sahip olabilirsiniz.

Kıyafetlere Düzen Getirin

  • Tasarımını yaptırdığınız veya tasarladığınız giyinme odalarına sahip olmak artık hayal değil. Sipariş verirken gardıroba raf, sepet, çekmece ve askılık gibi pek çok alternatif de uygulayabilirsiniz. Ayrıca bu bölümü büyük boy bir ayna ile soyunma kabini haline dönüştürmeniz mümkündür.

Kıyafetlere Düzen Getirin

  • Küçük bir yatak odanız varsa, bu sizin gömme dolap yaptıramayacağınız anlamına gelmez. Bu durumda dolabı, odanın kullanışsız alanlarına monte ederek, diğer dolaplara oranla daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Ayrıca yüklüğünüzü de yatağın, kapının üzerine veya köşelere uygulayabilirsiniz.
  • Yatak odanız bir çatı katındaysa, tavan yüksekliğine ve çatının kıvrımlarına uygun bir kapı kullanarak, burada da bir bölüm oluşturabilirsiniz. Ve unutmayın köşe gardıroplar ve kayan kapılar, özellikle çatı katları gibi kısıtlı alanlar için en iyi seçenektir.

No more pages to load

No more pages to load