Kıyafetlerde Kedi Modası

Kıyafetlerde Kedi Modası.Modada değişmeyen aksine çığ gibi büyüyen bir trend var; kıyafetlerde kedi modası.Her üründe mutlaka bir kedi figürü bulunur oldu.

Modaya ayak uydurmak her geçen gün çok daha zor bir hale geliyor. Çok sık değişen trendler düşünüldüğünde ne demek istediğimizi eminim ki çok daha iyi anlayacaksınız. Sadece bir dönemde dahi değişen onlarca şey olabiliyor. Fakat bir süredir modada değişmeyen aksine çığ gibi büyüyen bir trend var ki hemen hemen hepimiz bu trendi bir yerinden yakalamış bulunmaktayız. Evet bahsettiğimiz şey kıyafetlerde kedi modası. Aklınıza gelebilecek her giyim ürününde mutlaka bir kedi figürü bulunur oldu.

Kedi Seviyorsanız Kedi Modası Sizi Çok Mutlu Edecek 

Kedileri seven çoğunluktansanız çok şanslısınız. Kıyafetlerde kedi modası çığ halinde büyümeye devam ediyor çünkü. Küçük vücutlu büyük kafalı ve renkli gözlü kedilerden oluşan çizimler kazakların, gömleklerin üzerinde tüm sevimlilikleri ile bizleri kendilerine çekiyorlar.

Özellikle açık renk kıyafetlerde çok daha fazla kullanılan kedi figürleri aynı zamanda takılarda da kendisini göstermeye başladı. Bazı kıyafetlerde tek bir kedi bazılarında ise çoklu kedi çizimleri olarak kendini gösteren kedi modası son dönemlerin en büyük trendleri arasında yer almaya devam edecek gibi görünüyor.

Kedi Sevmeyenler İçin Seçenekler Mevcut

Kedi seven insanlar için kıyafetlerde kedi modası muhteşem bir trend. Hele bir de kedisi olanlar için üstlerinde kedilerine benzeyen çizimler taşımak oldukça etkileyici olabiliyor. Oysa bir de maalesef ki kedi sevmeyen bir grup insan var. Hayvan figürlerinin artık sıklıkla kıyafetlerde kullanılması sonucu sadece kedi değil, baykuş, köpek ve at gibi hayvanların figürlerine de yer veriliyor. Özellikle kedi sevmeyen kesimin kıyafetlerde hayvan figürü modasına bilgeliği temsil eden baykuş ile katıldığı da gözlerden kaçmıyor.

Takılarda Kedi Modası

Sadece kıyafet olarak düşünmememiz gerekiyor. Hayvan figürleri, özellikle de kedi figürleri artık sadece kıyafetlerimizde değil aynı zamanda ev objeleri ve takılarda da kendini gösterir hale geldi.

Kıyafetlerde Kedi Modası

Kedi şeklinde tasarlanmış küpeler ve kolyeler kedi sevenler için harika takı seçenekleri arasında yer alıyor. Hatta öyle ki eğer çevrenizde kedi seven arkadaşlarınız varsa kedi figürlü takılar ya da objeler hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.

Kıyafetlerde Kedi Modası

Siyah Kedinin Uğursuzluğu Tarihe Karıştı

Biri siyah kediler için uğursuz mu dedi? Tabii ki böyle bir şey söz konusu değil. Kıyafetlerde en çok kullanılan kedi çizim renklerinden biri de hiç kuşkusuz ki siyah kediler. Özellikle açık renk kazak ve gömleklerde sıklıkla tercih edilen siyah kediler, bakışları ve çizimleri ile gerçeği aratmayacak kadar güzel görünüyorlar. Eğer siz de hayvanlara karşı büyük sevgi besleyen insanlardansanız kıyafetlerde kedi modası sona ermeden tadını çıkartın. Önünüze gelen her değişik modeli de zevkle deneyin.

 

No more pages to load

No more pages to load