Kış Sokak Modası 2017

Sokaklar harekete geçiyor! Kış aylarında sokak modasının renkleriyle ısınmaya ne dersiniz? Peki nedir bu sokak modası ? Sokak modası tasarımcıların yönlendirdiği stüdyolardan değil sıradan insanların özellikle gençlerin gündelik eğilimlerinden ortaya çıkan bir moda akımı olarak tanımlanabilir.

Sokak tarzını belirli bir tarz ile adlandırmak mümkün değil. Sokak modasını uyumsuzluklardan doğan uyum diye de adlandırabiliriz. Çünkü sokak modası farklı moda hareketlerinin birleşmesiyle hiç bir moda akımına bağlı kalmadan tamamıyle sizin yarattığınz moda stilinizdir... Londra ve Newyork sokakları bu konuda oldukça dikkat çekiyor. Herkesin kendini rahat ve özgür hissettiği kendi tarzını yansıtabildiği sokak modası hiç eskimeyecek gibi görünüyor.

Kış Sokak Modası 2017 İçin Öne Çıkanlar;

1) Şık olmanız için sportif tarzınızdan ödün vermenize hiç gerek yok,topuklu botlarız ve bir jean ile siz de kendi tarzınızı yaratın.

Kış Sokak Modası 2017

2) Kış sokak modası sportif şıklığı ağırlıyor.Yazın ve kışın vazgeçilmez aksesuarlarımızdan güneş gözlüğü yine kış kombinlerinin tamamlayıcı parçası.

Kış Sokak Modası 2017

3) Sadelik diyenler için şık uzun kabanlar ile sadeliğin tavrı yine sokaklarda

Kış Sokak Modası 2017

4) Yaşam tarzınız modanız olsun

sokak modası

5) Kış sezonunda kalın kabanlar genişleyen kalıpları ve artan yumuşaklığı ile hem şıklıktan hem de konfordan ödün verdirmiyor.

sokak modası

6) Dize kadar uzun çoraplar ve kalın topuklu botlar ile kış sokak modasını yakala.

sokak modası

7) Bu kış renkli ve eğlenceli geçecek! Cool bir tarzı temsil eden renkli çantalar yeniliğe açık olanlar için sokak modasında harika bir tercih olabilir.

sokak modası

8) Yüksek bel pantolanlar 90lar  modasını günümüze taşıyor!Şık bir gömlek ve aksesuarlarla siz de şıklıgınıza şıklık katın sokak modanızı yakalayın.

sokak modası

9)Şık bir ceket secimi tüm kombinin stilini yeni baştan yazacak kadar güçlüdür.

sokak modası

10)Sokakların gözdesi jeanler

sokak modası

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();