Kış Rengi Trendi Pastel Tonlar

Kış Rengi Trendi Pastel Tonlar. Her sezon değişen moda renklerinde bu kış ne popüler? En trend renk hangisi? Pastel tonlarıyla ne kombinlenir?

Özellikle yaz aylarında sıkça kullandığımız neon ve canlı renkleri, o bronz tenimizin üzerinde bizi daha da enerjik ve gösterişli gösteren pembeleri, sarıları kaldırmanın ne yazık ki vakti geldi. Her yaz dolabımızda olmazsa olmaz hale gelmiş olan canlı renklerin yaz sıcağında ve bronz tende çok daha güzel olduğunu hepimiz biliyoruz. Kış aylarında ise bu gösterişin yerini sade renklerin alması gerektiğinin de tabii farkındayız. Her sene değişen moda renkleri ve detayları zamanın içerisinden bize bambaşka pencereler sunuyor. Bu senenin kış rengi trendi ise pastel tonlar. Hem sade hem de şık görünmeyi tercih edenlerin üzerlerinde sıkça göreceğimiz pastel tonlar, günlük kıyafet seçiminden özel gün ve davetlere kadar her yerde hayatımızın içine karışacak.

Kış Rengi Trendi Pastel Tonlar

Pastel Tonlar ve Kombinlenmesi

Pastel renklerin birbirleri ile olan zıtları malumunuz. Mavi ve pembe arasında belirgin bir zıtlık olmasına karşın, birlikte kombinlendiğinde oldukça şık duran bu iki renk sizi hayrete düşürecek. Burada en önemli husus pastel renklerin asla canlı ve koyu renk tonları ile birlikte kullanmamanız gerekmektedir. Eğer pastel tondaki bir rengi başka bir pastel ton ile kombinlemek istemiyorsanız böyle bir durumda nötr renkler olan beyaz, siyah ve gri renkler ile rahatça kombin yapabilirsiniz. Modaya uyup bu sene dolabınızı pastel renk tonları ile donatmak istiyor musunuz? O halde aksesuarlarınızda da parlak ve koyu renk tonları kullanarak şıklığınızı tamamlamayabilirsiniz.

Pastel Tonlarına Uygulanacak Makyajlar

Yaz makyajı da yaz trendi kıyafetler gibi oldukça canlı oluyor. Haliyle gösterişi seven ve bunu kaldıran bir mevsim olan yaz aylarının yerini kış aylarına bırakması makyajda da yerini sadeliğe bırakması demek oluyor. Özellikle kışın en trend renkleri olan pastel renkler, sadelik amacı taşıdığından seçeceğiniz ve yapacağınız makyajın da oldukça sade ve kıyafetinizi bütünler nitelikte olması gerekiyor.

Kış Rengi Trendi Pastel Tonlar

Romantizmin Rengi Pastel Tonlar

Son dönemlerde gece elbiselerinde de sıkça kullanılmaya başlanılan pastel tonlar, özellikle dantel de eklendiğinde oldukça romantik bir etki bırakabiliyor. Pastel renkler içinde gece kıyafeti için en çok tercih edilen renkler ise mavi, pembe ve yeşil tonları.

No more pages to load

No more pages to load