Kış Mücevher Trendleri

Kış Mücevher Trendleri. Kış aylarının mücevher trendlerinin başında uzun yıllardır popülerliğini koruyan rose altınlar geliyor.

Kış aylarının mücevher trendlerinin başında uzun yıllardır popülerliğini koruyan rose altının kullanıldığı tasarımlar yine yerini alıyor. Bir türlü vazgeçemediğimiz 'rose altın', mücevherlerin olmazsa olmazı oldu diyebiliriz. Yaz aylarında bronz tenle kullanmaktan büyük keyif aldığımız, tiril tiril elbiselerimizle kombinlediğimiz rose altın mücevherler, takılar, kış aylarında da kazaklarımıza, paltolarımıza renk katıyor.

Peki hangi taşlar en çok rose altına yakışıyor ve bu kış mücevher trendlerinin başındaki değerli ve yarı-değerli taşlar hangileri?

Mücevher trendlerinde değerli ve yarı-değerli taşlar

Mücevherin olmazsa olmazı şüphesiz ki pırlanta. Siyah pırlantanın popülerliği azaldı diyebiliriz. Ancak beyaz pırlanta her zaman hem bayanların hem de mücevher tasarımcılarının vazgeçilmezi.

Kış Mücevher Trendleri

 

Pırlanta gibi inci de bir klasik. Özellikle de kış aylarının en güzel ve en özel mücevher detaylarından. Şık davetlerde elbisemizi süsleyen bir çift inci küpe veya günlük hayatımızda kazaklarımızla kullandığımız uzun sıra inci kolyeler... Her ne kadar ileriki yazılarımda doğanın harikası incilerle ilgili detaylı bilgiler paylaşacak olsam da, kısacık bir bilgi vermeden geçemeyeceğim. Eğer siz de inci kullanmayı seviyorsanız, önemli bir detayı sakın unutmayın. İncilerinizi belirli dönemlerde sevin :) İnci kapalı alanda kalmayı sevmez. Bu yüzden kullanmadığınız zamanlarda onlara ilgi göstermeniz gerekiyor. Hava almasını sağlamak ve incilerinize dokunmak onlara iyi gelecek, parlamalarını sağlayacaktır. Parfüm, krem vb. kimyasallarla temas etmemeleri de önemli detaylardan bir diğeri.

 

İri taşlı, gösterişli yüzükleri de unutmamak lazım. Günlük yaşamımızda jeanlerimizle bile kombinleyeceğiniz, smokey topaz, mavi topaz, sitrin vb. yarı-değerli taşların başrolde olduğu tasarımlar kış mücevher trendlerinin başında gelenlerden. Tek bir mücevherle casual kıyafetlerinizi şıklaştırmanız mümkün.

Kış Mücevher Trendleri

https://www.diamond.com.tr

 

Bayanların ve tüm mücevher sevenlerin vazgeçilmezlerini bu kadarla sınırlamak tabii ki mümkün değil :) ileriki yazılarımda daha da fazlasıyla buluşmak üzere. Işıltıyla kalın...

Deniz Şenocaklı

www.denizsenocakli.com

Instagram: deniz.senocakli

 

 

Deniz Şenocaklı

Deniz Şenocaklı

Çocukluğundan bugüne mücevher sektörünün içinde olan Deniz Şenocaklı, Mücevherin ılıştılı dünyasından farklı konulardaki yazılarını kadin.com'da siz değerli okuyucularıyla paylaşıyor.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();