Kilo Problemi Olan Çiftlere Seks Tavsiyeleri

Kilo Problemi Olan Çiftlere Seks Tavsiyeleri, Erkeklerde Kilo Problemi ve Seks Üzerindeki Etkileri, Kadınlar İçin Seks Önerileri.

Günümüzde obezite hayatımızın her alanında bize türlü zorluklar yaşatmaya devam ediyor. Özellikle ruhsal ve fiziksel sorunların fazlaca meydana geldiği kilo olma hali kadınları ve erkekleri seks konusunda da bir hayli zorluyor. İdeal vücut ölçülerinin herkesin hayali olan günümüzde tersi bir durum söz konusu olduğunda cinsel isteksizliğe varan sonuçları çiftleri oldukça fazla etkiler hale geldi.Peki kilo problemi olan çiftlere seks tavsiyeleri nelerdir?

Kilolarıyla Baş Etmeye Çalışan Erkeklere Seks Tavsiyeleri

Özellikle çok daha hareketli ve seksi yönlendiren kişi olması beklenen erkek, eğer fazla kiloya sahip ise hareket bazında kısıtlama ve yavaşlama yaşayacağından partneri ile olan uyumunda sorunlar yaşayabilir. Böyle bir durumda erkek seksin yöneticisini kadın olarak ilan ederek, kadının zevk alacağı ve yöneteceği pozisyonlar içerisinde seksin devamlılığını sağlamalıdır.

Kadınlar İçin Seks Önerileri

Özellikle fazla kilolu kadınların dikkat etmesi gereken en önemli husus ritim. Doğru pozisyonda, doğru bir ritim eşliğinde seksin gerçekleşmesi kadının ruh ve bedensel dengesi için oldukça önemlidir. Cinsel aktivite yapılırken yatakta bol miktarda yastık bulunması yaşanılan problemleri en aza indirgemeyi sağlar. Özellikle bel altına konan bir yastık cinsel birleşme için oldukça uygun olacaktır.

Misyoner Pozisyonu Kilolu Kadınlar İçin Kurtarıcı

Kilonun seks hayatı için asla engel olmadığı, sadece doğru pozisyonlar seçildiği takdirde sağlıklı cinsel ilişkinin yaşanabileceğini unutmamalısınız.

Seks Tavsiyeleri

Özellikle kilolu kadınların hareket kabiliyetlerinde mevcut olan sıkıntıyı gidermek adına kullanılabilecek pozisyonların başında gelen misyoner pozisyonu, kadının gevşemesi ve daha çok zevk alması adına en etkili pozisyondur. Misyoner pozisyonunda gevşeyen kadın, erkeğin alt karın darbeleri ile de çok daha zevk alacaktır. Yüz yüze gerçekleşen bu pozisyon çiftleri duygusal açıdan da etkisi altına alırken, öpüşmeyi ve doğal olarak da duygusal tatmini olanaklı kılacaktır.

Kiloluyum O Halde Seksi Değil Miyim?

En yanlış düşünce kilolu kadınların seksi olmadığı fikridir. Güzellik ya da seksilik 34 bedene mahsus bir şey değildir. Bir kadın kendini seksi hissettiği ölçüde daima seksidir. Hayatı yaşamayı çok daha iyi bilen kilolu bir kadın, hayat enerjisi çok daha az, çok daha stresli ve detaycı bir kadına oranla çok daha seksi olabilir.