Keyifli Bir Cinsellik İçin Bu Küçük Tüyolar Size İyi Gelecek

Keyifli Bir Cinsellik İçin Küçük Tüyolar; Temas edin, Sürprizleri unutmayın, Sıradanlaştırmayın, Eğlenin!

Çiftler tarafından iyi performans, cinselliğin uzun sürmesi olarak düşünülür. Asıl önemli olan çiftlerin tatmin edici ve Keyifli Bir Cinsellik yaşamasıdır. Sağlıklı ve mutlu ilişkilerin yolu, partnerleri tatmin edici cinsellikten geçer. Cinselliği, yerine getirilmesi gereken bir görev olarak görüyorsanız bundan hemen vazgeçin. Bunun yerine cinselliği sizin ve partnerinizin paylaştığı bir oyun olarak düşünün ve Keyifli Bir Cinsellik İçin Tüyolar nelerdir öğrenin.

Mutlu Bir Birliktelik  İçin Tüyolar

Hazırlık

Partnerinizi günden geceye hazırlayın. Vereceğiniz ufak mesajlar partnerinizin de geceye odaklanmasını kolaylaştırır. Mümkün olduğunca heyecanı yükseltin, önsevişmeyi uzatabildiğiniz kadar uzatın. Partnerler bu esnada birbirlerini daha çok keşfederek, uyum yakalayacaklardır.

Sıradanlaştırmayın

Yatakta sıradan olmayın, en özel anlarınızın monotonlaşmasına izin vermeyin. Eşinizle belirlediğiniz sınırları çok aşmadan, küçük sürprizler yapmak iyi gelecektir. Monotonluktan kurtulmak ve Keyifli Bir Cinsellik İçin farklı pozisyonlar, farklı lokasyonlar deneyebilirsiniz.

Partnerinizi kandırmayın

Hoşlanmadığınız bir şeyi sevmişsiniz gibi rol yapmayın. Eşiniz bunu böyle sanacak olursa aslında hoşlanmadığınız durumu yapmayı sürdürecek bu da sizi bu durumdan soğutacaktır. Orgazm taklidi yapıp, muhteşem demeyin, önemli olan cinsel tatminliğe gerçekten ulaşmaktır.

Sürprizleri unutmayın

Eşinizi heyecanlandırmayı unutmayın, ufak sürprizler ile seksi görünün. Keyifli Bir Cinsellik İçin fantezilerinize partnerinizi heyecanlandıracak iç çamaşırlarını , özel vücut yağlarını da dahil edin. Özel vücut yağlarının kayganlık hissi ile önsevişme masajlarının etkisi artacak, böylelikle partnerinizi daha da çok hissedeceksiniz.

Keyifli Bir Cinsellik İçin Tüyolar

Paylaşın

Eşinizle normal zamanlarda da cinsel yaşamınızla ilgili sohbetler yapın. Hoşlandığınız veya hoşlanmadığınız şeyleri birbirinize açıkça anlatın. Eşinizi istemediği bir şeye zorlamayın.

Eğlenin

Kendinizi devamlı seksi bir tonda , cezbedici bir tonda konuşmak zorunda hissetmeyin. Yatakta eğlenceye, gülüşmelere de zaman ayırın. Seksi boş zamanınızı değerlendirmek için değil birbirinize vakit ayırmak için değerlendirin.

Temas edin

Keyifli Bir Cinsellik İçin Bu Küçük Tüyolar Size İyi Gelecek

Erkekler, kadınların kendi tenlerine temasından çok etkilenir ve sizi hayranlıkla takip ederler. Birleşme esnasında kaslarınızı kullanmayı unutmayın, pelvis kaslarınızı aralıklarla sıkın, partnerinizi etkilemenin en etkili yollarından biri de budur.

Çekingen olmayın

Yatakta çekingenlik mutlu bir seks hayatı için büyük bir engeldir, kendinizi ve partnerinizi engellemeyin. Akışına bırakın...

Artık Keyifli Bir Cinsellik İçin Tüyoları Biliyorsunuz...