Karın Kası Estetiği Ve Ab Crack

Karın Kası Estetiği Ve Ab Crack, Karın Kası Estetiği Nasıl Yapılır? Ab Crack Nedir Ve Hangi Bölgeye Uygulanabilir?

Kas deyince gözünüz öyle hemen korkmasın. Nedense kadınlarda kas denilince akla ömrünü spora adamış halterci kadın vücutları geliyor. Ancak gerçekten öyle olmak için çok ama çok uzun bir süre spor yapmanız ve özel bir beslenme düzeninden geçmeniz gerekiyor. Bizim bahsetmek istediğimiz kas oluşumu sizi fit ve ince gösterecek cinsten.Peki karın kası estetiği nedir?

Son zamanlarda sosyal medya üzerinde en çok beğenilen kadınların vücutlarına bakıldığında hep bir karın kası hâkim. Peki, kadınlar neden karın kası tercih ediyor? Bunun ilk akla gelen cevabı tabii ki de görüntüsü. Popülerleştirilmesinin etkisi de oldukça büyük. Ancak bu görüntünün sağlıklı kişilerde olduğunu göz önünde bulundurursak popülerliğin iyi yönde kullanılması olarak durumu nitelendirebiliriz.

Karın Kası Estetiği Nasıl Yapılır?

Karın Kası Estetiği Ve Ab Crack

İşin en can alıcı noktası ise karın kasına sahip olmak isteyenler için artık estetisyenler de yardımcı olabiliyor. Sporla uzun bir sürede ulaşabileceğiniz karın kaslarına yapılacak belli cerrahi müdahaleler ile daha hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Karın Bölgesine Kas Şekli Verilirken Hangi Teknikler Uygulanıyor?

Son senelerde spor yapmış ve kaslı görüntülerin ne kadar fazla olduğu sizin de dikkatinizi çekmiştir. Bu modaya ayak uydurmak isteyen erkekler yaklaşık 3-4 senedir estetik uzmanlarının kapılarını çalıyor. Ancak son zamanlarda edinilen bilgilere göre kadınlarda da başvuru sayısı oldukça artmış. Kadınların kaslı vücut yapılarına sahip olmak istemesinin altında biraz da imaj değişimi yer alıyor. Artık kadınlar erkeklerin yer aldığı her işte yer alabildikleri için eskiden zihne kazınmış olan yuvarlak hatlı ve yağlı görüntüden sıyrılarak daha güçlü bir görüntü elde etmek istiyorlar. Toplumumuzda güçlü görünmenin kaslı ve enerjik bir vücuttan geçtiği düşünülünce de kadınların böyle bir imaj değişimine gitmesi çok da şaşılacak bir durum değil.

Karın Kası Estetiği Ve Ab Crack

Liposculpture metodu ile yağlı doku alınır ve düzeltilir. Estetik açıdan güzel görünecek bir görünüme kavuşturulur. Uygulanan kısımlar ise sırt, bel, göbek, bacak içi, basenler, dizin iç kısımları ve çene altı gibi vücutta yağ oranının fazla olduğu her yere uygulanabilmektedir. Bazı yağlanma çeşitleri ne diyet ne de spor ile kolay kolay atlatılamaz. Böyle durumlarda bu metot tam bir kurtarıcı niteliğindedir.

Ab Crack Nedir Ve Hangi Bölgeye Uygulanabilir?

En çok duyulan kas kütlesi karın bölgesinde olan ve sixpack olarak adlandırılan kas grubudur. Ancak son zamanlarda buna bir yenisi daha eklendi. O da ab crack. Ab crack göğüs arasından başlayarak göbeğe doğru inen bir çizgi görüntüsünün oluşmasına sebep olur. Bu görüntüyü elde etmek için mide üstündeki bölgede işlem yapılır. Her vücutta kas vardır, bunları geliştirmek ise kişiden kişiye göre zaman alır. Liposculpture yöntemi ile kasların üzerindeki yağ tabakası inceltilir ve alttaki kas görüntüsünün daha belirgin olması sağlanır.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();