Karantina Günlerinde Doğum Günü Kutlamaları

İşte doğum günü karantina günlerine denk gelen şanslı sevdikleriniz için kutlama önerileri!

Mart ayının başından beri Corona Virüsü ile mücadele devam ediyor. Tüm dünyanın kendini izole ettiği şu günlerde sağlıklı olduğumuz için ne kadar çok şükretsek de gençliğimizin baharında nice önemli gün evde geçip gidiyor. Ancak moralleri bu kadar bozmayalım. Karantina günleri kimisi için sıkıcı geçse de pek çoğu için kendini keşfettiği, yeni hobiler elde ettiği ve bir türlü zamanını bulamadığı dizileri bitirdiği özel bir süreç oluyor. Peki ya doğum günlerimiz yalnız mı geçecek? Merak etmeyin her şeye içerik üreten bu sosyal medya sizin doğum gününüze mi içerik üretmeyecek? İşte doğum günü karantina günlerine denk gelen şanslı sevdikleriniz için kutlama önerileri!

Skype Ne Güne Duruyor?

Çoğumuzun iş hayatında sık sık kullandığı skype uygulamasını bir kere de sevdiklerimiz için kullanalım. Birbirinizi görmek için birlikte olmanıza gerek yok ki. Hep birlikte skype, whatsapp ya da size uygun olan bir görüntülü konuşma uygulamasını indirin ve uzaktan partinize devam edin.

Tuvalet Kâğıdı Pasta

Evet evet yanlış duymadınız. Karantina bizlere bunu da yaptı. Sürekli yanımızda olan ama bir türlü değerini bilemediğimiz bu kahramanlar şimdi başımızın tacı. Tuvalet kâğıdı pastalar sosyal medya da gittikçe popülerleşiyor. Üstelik yapımı da oldukça kolay. Tuvalet kağıtlarından kat çıkarak bir pasta silüeti oluşturuyorsunuz ve üzerini mum ve çeşitli aksesuarlarla süslüyorsunuz. İlk olarak bir influencer olan Rachel Araz ile tescillenmiş olsa da yurt dışında oldukça popüler.

Sevdiklerinize Fideyo Çekin

Her gün yüzlerce yeni aplikasyon kullanıma hazır hale geliyor. Bunlardan bir diğeri de Fideyo. Fideyo aplikasyonu ile sevdiklerinizin doğum gününü ünlüler aracılığı ile kutlayabiliyorsunuz. Doğum günü sahibinin sevdiği bir sanatçıyı seçerek dilediğiniz mesajı onların ağzından iletebilirsiniz. Bu günlerde yalnız olmadıklarını hissettirebilir, oturduğunuz yerden unutulmaz bir an yaşatabilirsiniz.

İnternetten Alışverişin Tam Zamanı

Günlük hayatımızda keyfi bir şekilde kullandığımız e-ticaret siteleri karantina günlerinde zorunluluk haline geldi. Sevdiğiniz kişiye hediye alamıyorsunuz diye üzülmenize hiç gerek yok. Hemen internete girin ve dilediğiniz hediyeyi doğum günü sahibine gönderin. Hediye olarak bu zor günlerde evde kafasını dağıtacağı şeyler seçebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();