Karaköy Goya Ekim’de Kapılarını Yeniden Açıyor

Karaköy Goya Ekim’de Kapılarını Yeniden Açıyor! Karaköy'de yeni adresler, alternatif mekanlar arayanlar bu yazımız tam size göre!

Sonbahar-Kış sezonunun gelmesiyle birlikte Karaköy tekrar yükselişe geçiyor. Yazın  kapılarını kapatıp farklı adreslerde yer alan mekanlar artık yeni sezonla birlikte tekrardan Karaköy’de. Bunlardan biri de tavsiyelerimizden biri olan Karaköy Goya.

Yeni mekan arayışında olanlar için Karaköy Goya güzel bir alternatif

Karaköy’ün popüler adresi Goya, yaz sezonunu Reina’da geçirdikten sonra yeni sürprizleriyle Ekim ayı itibari ile Karaköy’e geri dönüyor.

Özel lezzetler, farklı ve lezzetli kokteyllerin iyi müzikle buluştuğu, şehrin nabzını kaliteli eğlence anlayışıyla tutan, yaz boyunca farklı konseptiyle Reina’nın vazgeçilmezleri arasında yerini alan Goya, yaza veda ederken yeni sezonda Karaköy adresine yeniliklerle geri döneceğini bildirdi.

Karaköy Goya Ekim’de Kapılarını Yeniden Açıyor

New York Atmosferi İle Karaköy Goya

Dekorasyonunda ünlü mimar Fahrettin Aykut’un tasarımıyla sofistike değişiklikler yaparak,  New York atmosferi sunacak olan Goya, dünya mutfağından seçkin lezzetler sunduğu menüsüne de yeni tatlar ekliyor.

Karaköy Goya Ekim’de Kapılarını Yeniden Açıyor

Son zamanlarda farklı lezzetleri seven kişiler tarafından tercih edilen sushi de yaz boyunca yoğun ilgi gördüğü için Karaköy’de bu sushi menüsünü genişletecekleri müjdesi var.

Goya, müzikte de yeniliğe giderek değişik soundları da playlistine ekliyor. Yeni sezonda yabancı DJ’leri ağırlayacağının müjdesini de veren Goya, bu kış yine eğlencenin ilk tercih edilen adreslerinden biri olacak gibi.

Karaköy Goya Ekim’de Kapılarını Yeniden Açıyor

“Goya Lounge” ve “Cave by Goya” olarak iki yeni markayla yaz sezonunu tamamlayan Goya, Lounge bölümünü Karaköy adresinde taşırken, İstanbul gecelerinin ritmine ve eğlencesine yön veren, müzik dünyasının önde gelen DJ’lerini ağırlayan Cave by Goya, Reina’da müdavimleri için devam edecek.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();