Kahve Falı Bakmak İçin Tüyolar

Kahve Falı Nasıl Bakılır? Kahve falı hakkında hiç bilmedikleriniz! Fala nasıl bakılır, faldaki semboller nasıl yorumlanır?

Mistik olaylara olan merakımız malumunuz. Hatta öyle ki bizler geçmişe olan bağlılığımız ve geleceğe olan merakımız arasında çoğu zaman şimdiki zamanı yaşamayı unutuyoruz. Özellikle konu fal, hatta kahve falı olduğunda ise akan sular duruyor. Bir mekâna gittiğinizde göz ucu ile sağa sola bakın şöyle bir. Kahve içilen masalarda mutlaka ters çevrilmiş fincanlara takılacaktır gözünüz. Hatta acaba ben de kapatsam bana bakarlar mı diye düşünmüş olmanız çok yüksek bir ihtimal. Sağa sola yalvarır gözler ile bakıp “bana da fal bakar mısınız?” cümlesini kurmanıza gerek kalmadı. Kadin.com sitesi “nasıl fal bakılır” sorusunun cevabını sizler için araştırdı. İşte fal bakmanın püf noktaları.

Kahve Falı İçin İpuçları

Kahve Fincanında Fal Bakmaya Nereden Başlanır?

Kahve fincanının kulpundan başlanarak saatin ilerleme yönünde dairesel hareketlerle fal yorumlanmaya başlanmalıdır. Üst kısma yakın bölgeler yakın zamanı, dibe yakın yerler ise bir az daha ileri bir tarihi haber vermektedir. Fincan içinde gördüğünüz aydınlık ve karanlık noktalar sıkıntı ve ferahlık ile ilgili bilgiler verirken, rakamlar ise yakın olduğu konunun tarihleri hakkında ipucu verecektir.

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Fincanda Şekilleri Nasıl Görebilirim?

Öncelikle fal bakmaya başlamadan önce fincana odaklanmanız gerekiyor. Aklınızdaki her şeyi ve tüm bildiklerinizi unutun. Orada bir şifre var onu çözmeniz gerekiyor. Dikkatli bakmaya devam ettiğinizde, telveli ve telvesiz yerlerin bir bütünlük içerisinde şekiller oluşturduğunu rahatça görebileceksiniz. Sadece odaklanmanız ve hayal gücünüzü kullanmanız yeterli olacaktır. Fincanın tabağının da hane ile bağlantılı bilgileri verdiğini unutmayın.

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Kahve Falında Hayvan Figürleri

Fincanın içinde gördüğünüz hayvan figürlerini yorum katmadan söylemek falınızın inandırıcılığını zedeleyecektir. Burçlara yönelik hayvanlar gördüğünüz takdirde o hayvanları, tanışacağı kişinin ya da hayatındaki kişinin burcu olarak bahsetmek karşı taraf için oldukça merak uyandırıcı ve tatminkâr bir yorum olacaktır. Eğer siz de bulutlara bakarak onları bir şeylere benzeten insanlardansanız hayal gücünüzün yardımı ile nasıl fal bakılır sorusunun cevabını kolaylıkla içinde bulabilirsiniz. Çakralarınızı açın, derin bir nefes alın ve gördüğünüz şekilleri, size çağrıştırdıkları ile yorumlamaya başlayın. Fala inanmayın, falsız da kalmayın.

No more pages to load

No more pages to load