Kadınların Orgazm Çeşitleri Nelerdir?

Kadınların Orgazm Çeşitleri Nelerdir? Kadınlar orgazma nasıl ulaşır? Cinsellik ve orgazm ilişkisi. Orgazm hakkında merak edilenler yazımızın devamında.

Seks hem vücut hem de ruhumuzun ihtiyacı olan harika bir besin kaynağı. Yaşadığımız cinsel tecrübeler bize bu konuda nasıl doyuma ulaşabileceğimiz hakkında oldukça yol gösterici olsalar da hala bilmediğimiz çok fazla şey var. Özellikle konu kadınlar olduğunda bu gizem çok daha fazla bir hal alıyor. Kadın vücudunun gizemi, seks dürtülerinin kadınlarda baskılanması sonucunda kadınlar çoğu zaman orgazm olabilme yöntemlerinden haberdar olmadan tek bir pozisyon ya da zevk aldıkları tek yer ile yetinmek durumunda kalabiliyorlar. Oysa Kadınların Orgazm Çeşitleri oldukça fazla.

Kadınların Orgazm Çeşitleri Nelerdir?

Sadece Öpüşerek Orgazm Olabilirsiniz

Evet, kesinlikle şaka yapmıyorum. Kadın bedeninin mucizevî yönlerden biri belkide uyarılmaya oldukça müsait olmasıdır. Bu konuda kadın bedeni erkek bedeninden daha avantajlı. Sinir uçlarının dudak etrafında toplandığı gerçeğini görmezden gelmediğimiz takdirde odaklanılmış bir öpüşme ile bir kadının orgazm olmaması mümkün değil. Tabii ki bunun için öncelikle öpüşmeye çok istekli ve harika öpüşen bir partner bulunması gerekiyor.

Kadınların Orgazm Çeşitleri

G Noktası Orgazmı

Kadınların Orgazm Çeşitlerinden biri de G noktasıdır. Henüz tam varlığı kanıtlanamamış olsa da uzmanların bir kısmı kadınlarda G noktasının varlığına ve bu nokta bulunduğu takdirde orgazmın en şiddetli halinin yaşanacağına işaret ediyorlar.

Klitoral Orgazm

Kadının en büyük silahının ve zevk aldığı bölgenin klitoris olduğu biliniyor. Doğru yöntemlerle uyarıldığı takdirde kadınlarda orgazm çeşitleri arasında en yaygın olanın bu olduğunu söyleyebiliriz. Hatta belki de en şahanesi.

Anal Orgazm

Herkesin tercih etmediği bu yöntem, bazı kadınlar için oldukça sancılı olsa da hala kadınların bir bölümü için vazgeçemediği orgazm çeşitleri arasında yer alıyor. Yine de mevcut yerin ince dokusunu hesaba katarak uzun süreli olmamasında fayda olduğunu söyleyebilirim.

Farklı Alanlardaki Zevk Alma Noktaları

Sadece standart seks yöntemleri ile değil, aynı zamanda ön sevişme detayları ile de orgazma ulaşabilmek mümkün. Örneğin, göğüs ucu orgazmı oldukça yaygın olmakla beraber, ense, kulak arkası, sırt ve bel bölgesine uygulanacak basınç ve kondurulacak küçük ve ateşli öpücükler sayesinde vücudunuzu tanıyabilir, sizi orgazma ulaştıracak yeni noktaları keşfedebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();