Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları

Aşk hayatınıza renk katmak istiyorsanız yeni şeyler denemelisiniz. Mesela Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları iyi bir tercih olabilir...

Yenilenmek ve farklılık insan doğasının ayrılmaz parçalarıdır. Bu yenilik arzusu sadece günlük rutin işlerde değil aynı zamanda cinsellik ile ilgili konularda da büyük önem taşımaktadır. Rutine bağlanmış hissi veren bir ilişki kişiyi nasıl tatmin etmezse, aynı şekilde rutin pozisyonlardaki sevişmeler de hem bedeni hem de ruhu tatmin edemez. Seks sadece bedensel birleşme değil, aynı zamanda ruhsal birlikteliktir. Vücutta meydana getirdiği değişimler sebebi ile de sağlıklı bir olgudur. Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları hangisidir?

Cinsel İlişkinin Olmazsa Olmazı: Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları

Küçük Dokunuşlarla Seks Hayatınızı Canlandırın

Seks çiftler için özgürlük anlamına gelir. Belirli bir yer ya da mekân içinde yapılması zorunlu olmayan, hatta yapılacak farklılıklarla sonucun çok daha başarılı olacağı gerçeğini göz ardı etmemek gerekiyor. Kadınlarda ve erkeklerde cinsel birleşme sırasında yaşanan orgazmın vücut için faydaları oldukça fazla.

Erkek için bu orgazm süresi çok daha kısa sürede olurken konu kadınlar olduğunda maalesef ki hem süre hem de olma şekli açısından bir miktar zorluk gösterebiliyor.

Hem bu süreyi ve miktarı hızlandırmak hem de çiftlerin daha sağlıklı bir cinsel hayat sürebilmeleri amacıyla kadınlar için en iyi seks pozisyonlarını anlatan seks terapileri, seks yaparken yapacağınız ufak değişiklikler sayesinde size orgazmın kapılarını açıyor.

Kadınları orgazma ulaştıran yedi seks pozisyonu olduğunu dile getiren seks terapistleri, her zaman uyguladığınız seks kuralları içinde biraz farklılık önermişler.

Kadınların G noktasını uyarmaya yönelik bu farklılıklarla orgazm olamamayı imkânsız kılıyorlar.

Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları

Masanın Üstünü Boşaltın!

Seks terapistlerine göre, kadının kalçalarını masaya yayarak uzandığı pozisyonda, bacaklarını erkeğin omzuna atması ve kalçasını hafif kaldırması ile G noktasının uyarılması kolaylaşacağından en iyi seks pozisyonu olabilecek cinsel zevk sağlanıyor.

Kadının Üstünlüğü Yatakta Zevk Veriyor

Erkeğin yatakta sırtüstü uzandığı kadının onun üzerinde ve yüzünün erkeğin ayaklarına doğru olduğu pozisyonda hem kadının kendi hızını ayarlaması hem de G noktasına uygulanan baskı ile çok daha fazla zevk aldığı dile getiriliyor.

Cinselliği seks kuralları içinde yaşamadan, sürekli deneyerek kendiniz için en doğru pozisyonu bulabilirsiniz.

 Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları nı bilmeniz hem partneriniz hemde sizin için heyecanlı olacaktır...

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();